رفتن به مطلب

دانلود زیباترین شبیه ساز های اتومبیلرانی Project C.A.R.S و Assetto Corsa

اشتراک گذاری

Recommended Posts

از قرار معلوم  بازی  Forza برای  PC  نیست و این که میگم منتظرم تا بیاد به این دلیل هست که این بازی با DX12 قراره روانه بازار بشه

ولی هر وقت این بازی هم بیاد من یه تستی میکنم فعلا بهمن جان تستش کن ببین موردی نداره

لینک به دیدگاه

ممنون به خاطر تصاویری که قرار دادید از قرار معلوم با بازی ای با گرافیک حیرت انگیزی رو به رو هستیم

سیستم حداقلی و پیشنهادی بازی:

MINIMUM SPEC:
-CPU – 2.66 GHz Intel Core 2 Quad Q8400, 3.0 GHz AMD Phenom II X4 940
-GRAPHICS – nVidia GTX 260, ATI Radeon HD 5770
-MEMORY – 4Gb RAM, 1Gb VRAM

RECOMMENDED SPEC:
-CPU – 3.5 GHz Intel Core i7 3700, 4.0 GHz AMD FX-8350
-GRAPHICS – nVidia GT600 series, AMD Radeon HD7000 series
-MEMORY – 8Gb RAM, 2Gb VRAM

http://www.dsogaming.com/news/project-cars-official-pc-system-requirements-revealed/

طبق تریلر هایی که تا حالا از بازی دیدم این بازی از نظر گرافیکی و صدا گذاری ابروی هر چی بازی  تو این سبک هست رو میبره چند وقت پیش یه خبری هم در مورد تعدادpolygons اتومبیلها اومد که جالب توجه بود

اتومبیلها در نسخه پی سی در تنظیمات بالا بین 200 تا 300 هزار چند ضلعی خواهند داشت!!این مقدار در نسخه کنسولی به 60 هزار چند ضلعی محدود شده.

لینک به دیدگاه

ایا تست کردین؟

17گیگ دانلود کنیم و اجرا نشه خیلی زور داره!!!!

لینک به دیدگاه

ایا تست کردین؟

17گیگ دانلود کنیم و اجرا نشه خیلی زور داره!!!!

تست نکردم دروغ نگفته باشم اما بیشتر بازی ها برا دانلود گذاشته فکر نکنم مشکلی داشته باشه 

متاسفانه تورنت واقعا سرعتش افتضاح هست دانلود ازش یک سال طول میکشه  :(  وگرنه دان میکردم دیروز 

ولی به نظرم کمی صبر کنیم سایت دانلودها قرار میده 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

دوستان این بازی هم مثل  Grid Autosport پیستی هست ؟ من که اصلا با بازی پیستی حال نمیکنم

لینک به دیدگاه

دوستان این بازی هم مثل  Grid Autosport پیستی هست ؟ من که اصلا با بازی پیستی حال نمیکنم

من هرچی دمو تریلر ازش دیدم تو پیست بود فکر کنم کلا تو پیست هست

لینک به دیدگاه

من هرچی دمو تریلر ازش دیدم تو پیست بود فکر کنم کلا تو پیست هست

اوکی.ما که با پیست کلا حال نمیکنیم شما دانلود کنید حالشو ببرید. :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این بازی واقعا شبیه سازی رانندگی هستش و من به شخصه خیلی ازش خوشم اومده! البته هر کس علایق خودش رو داره و من بر عکس شما از بازیهای Arcade مثل NFS خوشم نمیاد چون واقعی نیستن.

لینک به دیدگاه

این بازی واقعا شبیه سازی رانندگی هستش و من به شخصه خیلی ازش خوشم اومده! البته هر کس علایق خودش رو داره و من بر عکس شما از بازیهای Arcade مثل NFS خوشم نمیاد چون واقعی نیستن.

منم با واقعی بودن شبیه ساز ماشین موافق هستم سری nfs گرافیک خوبی داره اما از نظر توان ماشین ها و حرکت ماشین حس واقعی به ادم نمیده 

البته نباید این فراموش کنیم سری nfs هرسال یک شماره جدید میده و درکل بازی خوبی هست اما شبیه ساز ماشین نیست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت استارتر عزیز و دوستان گرامی 

واقعا بازی زیبایی هست من که واقعا لذت بردم.خودم علاقه شدیدی به بازی های ریسینگ دارم و ارزیابیم از بازی اینه که : گیم پلی (یا به اصطلاح بازی های ریسینگ) هندلینگ فوق العاده ای داره گرافیکش که دیگه جای هیچ بحثی نداره

بازی کردن با فرمان های حرفه ای مثل g25 و g27 یه شبیه ساز تمام عیار در بین تمام بازی های ریسینک رو تجربه خواهید کرد  

قسمت career بازی هم فعال هست و میشه مرحله ای بازی کرد

به گل و لای کنار جاده و خط ممتد جاده و اسفالت توجه کنید  روی عکس زوم کنید تا به کیفیت و ریزه کاری که تو ساخت بازی انجام شده پی ببرید

تنها یک عکس لذت این بازی رو به بیننده نمیرسونه و حتما باید بازی رو تجربه کنید

post-12892-0-39822500-1414062580_thumb.jpg

post-12892-0-66717400-1414067234_thumb.jpg

post-12892-0-30026300-1414068867_thumb.jpg

post-12892-0-03392700-1414067562_thumb.jpg

post-12892-0-04205800-1414068092_thumb.jpg

شرایط اب و هوایی و اتمسفر فوق العاده ای داره - قرار دادن هوای بارانی تو بازی زدن رعد و برق (نور رعد و برق در هوای بارانی که محیط  تاریک هست لحظه ای به زیبایی صحنه رو روشن میکنه)-حرکت ابرها در هوای طوفانی با سرعت زیاد -نشستن گرد و خاک بر روی شیشه ماشین زمانی که از پیست خارج میشید و موارد دیگری ....واقعا تجربه خوبی در بین تمام بازی های ریسینگ به گیمر میده.شرایط جوی حین بازی هم متغییر هست اگه بازی با هوای ابری داشته باشید حین بازی باران میگیره و قطع میشه

ابرها به عنوان یک ابجکت مجزا در بازی قرار داده شده اند به نحوی که وقتی جلوی منبع نور(خورشید) قرار میگیرند تولید سایه میکنند .در طول مسیر با قسمتهای روشن و سایه بر روی جاده مواجه خواهید شد که به رئال تر شدن بازی کمک زیادی کرده در صورتی که در بازی های ریسینگ دیگه ابرها به عنوان یک پس زمینه در بازی قرار میگرفتند 

حتی حرکت سایه ابرها برروی کوهها هم کاملا ملموس هست 

نورپردازی های زیبا - سایه های فوق العاده(رجوع به عکس) - صداگذاری شفاف حتی صدای زوزه باد به گوش میرسه - ساخت ماشین با جزیات بالا همه اینها عواملی هستن که قطعا از بازی لذت خواهید برد 

من forzza sport رو تجربه نکردم ولی بعید میدونم حرفی برای گفتن در برابر این بازی داشته باشه و لقب زیباترین بازی ریسینگ تاریخ واقعا برازندش هست 

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

يعني فقط به خاطر اين بازي سيستم و ارتقا ميدم.

خدا،ازشون نگذره که ملت و تو کف ميزارن :)))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو بازی قسمت افزایش سرعت ابرها  هست 

حتی قابلیت تنظیم چند مرحله اتمسفر و شرایط جوی  هم داره

مثلا تنظیم کنید اول هوا افتابی باشه بعد ابری بشه سپس مه جاده رو فرا بگیره 

بعد هوای ابری بهمراه رعد و برق داشته باشید و در نهایت باران بگیره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی دوستان امروز ورژن جدید یه بازی رانندگی عالی دیگه به نام Assetto Corsa 1.05 RC رو هم دانلود کردم و باید بگم خیلی عالی شده و نسخه جدید که RC یا همون Release Candidate هستش خیلی نسبت به نسخه های قبلیش بهترشده و ماشینهای جدیدی مثل Ferrari Laferrari و Mercedes SLS و ... بهش اضافه شدن و باید بگم حسی که این بازی با فرمان به آدم منتقل میکنه بی نظیره! واقعا نزدیک ترین حس به رانندگی واقعی هستش. و حتما باید با فرمان بازی بشه تا اون حس رو منتقل بکنه. پیشرفت گرافیکی خیلی زیادی هم داشته و با یک کارت گرافیک قوی فکر نمیکنم چیزی از گرافیک Project Cars کم داشته باشه. فقط اون افکت های بارون و ... رو نداره

AC_RC_04-1024x576.jpeg

AC_RC_06-1024x576.jpeg

AC_RC_01-1024x576.jpeg

AC_02-1024x682.jpeg

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

سلام.چطوری باید ورژن بازی رو افزایش داد؟

در ضمن بازی گرافیک واقعا زنده ای داره.ولی از یه چیزیش خوشم نیومد.اونم فرمونش هست.خیلی سخت میپیچه.

لینک به دیدگاه

سلام داش بهمن  @};-

همونطور که خودتم گفتی هر کسی علایق خاص خودشو داره. @};-

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

درود دوستان

اینم لینک بدون مشکل با اون داستان ها!

با سرعت بالا!

http://silvermn.dd.rapidbaz.com/k47m/Project_CARS_RePack.iso.zip

70 روز وقت دارین که دانلودش کنید :p

@};- @};- @};- @};-

زحمتش رو بکش بزار پست اول بچه ها دانلود کنن بهمن جان

ایولااا

ممنون که لینک مستقیم نامحدود گذاشتی

من که فعلا دارم با این نت لاکپشتی دانلودش میکنم(قبلا رو 1.800 هم میرفت)

luvpz0cz07uop7jqak52.png

ولی حیف این ماشین ها که فقط تو پیست هستن

خب این همه زحمن میکشن حداقل یه لوکیشن درست و حسابی براش بسازن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بهمن جان

زحمتی نیست لینک asseto corsa رو هم بزار دان کنیم :x  @};-

لینک به دیدگاه

راستی دوستان امروز ورژن جدید یه بازی رانندگی عالی دیگه به نام Assetto Corsa 1.05 RC رو هم دانلود کردم و باید بگم خیلی عالی شده و نسخه جدید که RC یا همون Release Candidate هستش خیلی نسبت به نسخه های قبلیش بهترشده و ماشینهای جدیدی مثل Ferrari Laferrari و Mercedes SLS و ... بهش اضافه شدن و باید بگم حسی که این بازی با فرمان به آدم منتقل میکنه بی نظیره! واقعا نزدیک ترین حس به رانندگی واقعی هستش. و حتما باید با فرمان بازی بشه تا اون حس رو منتقل بکنه. پیشرفت گرافیکی خیلی زیادی هم داشته و با یک کارت گرافیک قوی فکر نمیکنم چیزی از گرافیک Project Cars کم داشته باشه. فقط اون افکت های بارون و ... رو نداره

درود

آخرین نسخه رسمی 1.0.4RC هست اگر اشتباه نکنم. یکی از بزرگترین ویژگی های این بازی open beta بودنشه که تقریباً از اول پروسه تولید کاربرا میتونستن پیشرفت و تغییرات بازی رو ببینن(در مقابل P.C که فکر کنم فقط دو بار یه سری بتا کی به صورت رندوم پخش کردن و عنوان فقط دسترس یک سری محدود هست، البته تیم این عنوان هم فوق العاده فعال هست و تغریباً هر روز یه آپدیت جدید واسش میاد !). البته خود کامیونتی این بازی هم نقش بزرگی تو عیب یابی و رفع باگ ها داشته که خودش کم تاثیر تو پیشرفت این بازی نیست. از حق هم نگذرین سازنده و پشتیبانی این شرکت بهترینی هستن که من تو این چندین ساله دیدم و برعکس خیلی از شرکت های بزرگ بازی سازی، به نظرم Kunos بهترین و مسئولیت پذری ترین استدیو ممکن هست ! خودم از نسخه 0.15 بازی رو داشتم و فقط تو این چند آپدیت بازی از زمین تا آسمون فرق کرده ! مخصوصاً آپدیت 1.0.0 که کریر بازی رو هم آنلاک کرد (یه آپدیت 3 گیگابایتی) علاوه بهبود گرافیک قابل ملاحضه یه سری موارد کلیدی مفید رو هم اضافه کرد مثل اصطحلاک لاستیک ها یا حتی داغ شدن و کاهش کارایی سیستم ترمز ! لاستیک ها حتی میتونن پنچر شن ! دمیج ظاهری هم که خب البته بهبود خیلی خوبی داشته و موقع رانندگی کاملاً احساس میکنید که مثلاً سپر پشت ماشین داره لق میزنه !

AC یه سیمیلاتور ناب هست در مقابل P.C ، خیلی بازیش نکردم و منتظرم تا عرضه رسمی بشه ولی به نظره من هر عنوانی در مقابل ac آرکید محسوب میشه !

*البته اینم بگم از نسخه 1.0.0 به بعد و حتی تو 1.0.4RC دوتا باگ وحشتناک تو آنلاینش بوجود اومه که البته تیم سازنده دارن روش کار میکنن و واسه من فعلاً یکیش رفع شده (یکی جوین نشدن به سرور در حالی که اسلات خالی داره و دومی دیسکانکت شده از سرور وسط ریس ! )

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایولااا

luvpz0cz07uop7jqak52.png

عجب نت لاک پشتی ای هم هست!

فقط تو پیست نیست چند تا مسیر 20 کیلومتری از داخل شهرو ... هم داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

آخرین نسخه رسمی 1.0.4RC هست اگر اشتباه نکنم. یکی از بزرگترین ویژگی های این بازی open beta بودنشه که تقریباً از اول پروسه تولید کاربرا میتونستن پیشرفت و تغییرات بازی رو ببینن(در مقابل P.C که فکر کنم فقط دو بار یه سری بتا کی به صورت رندوم پخش کردن و عنوان فقط دسترس یک سری محدود هست، البته تیم این عنوان هم فوق العاده فعال هست و تغریباً هر روز یه آپدیت جدید واسش میاد !). البته خود کامیونتی این بازی هم نقش بزرگی تو عیب یابی و رفع باگ ها داشته که خودش کم تاثیر تو پیشرفت این بازی نیست. از حق هم نگذرین سازنده و پشتیبانی این شرکت بهترینی هستن که من تو این چندین ساله دیدم و برعکس خیلی از شرکت های بزرگ بازی سازی، به نظرم Kunos بهترین و مسئولیت پذری ترین استدیو ممکن هست ! خودم از نسخه 0.15 بازی رو داشتم و فقط تو این چند آپدیت بازی از زمین تا آسمون فرق کرده ! مخصوصاً آپدیت 1.0.0 که کریر بازی رو هم آنلاک کرد (یه آپدیت 3 گیگابایتی) علاوه بهبود گرافیک قابل ملاحضه یه سری موارد کلیدی مفید رو هم اضافه کرد مثل اصطحلاک لاستیک ها یا حتی داغ شدن و کاهش کارایی سیستم ترمز ! لاستیک ها حتی میتونن پنچر شن ! دمیج ظاهری هم که خب البته بهبود خیلی خوبی داشته و موقع رانندگی کاملاً احساس میکنید که مثلاً سپر پشت ماشین داره لق میزنه !

AC یه سیمیلاتور ناب هست در مقابل P.C ، خیلی بازیش نکردم و منتظرم تا عرضه رسمی بشه ولی به نظره من هر عنوانی در مقابل ac آرکید محسوب میشه !

*البته اینم بگم از نسخه 1.0.0 به بعد و حتی تو 1.0.4RC دوتا باگ وحشتناک تو آنلاینش بوجود اومه که البته تیم سازنده دارن روش کار میکنن و واسه من فعلاً یکیش رفع شده (یکی جوین نشدن به سرور در حالی که اسلات خالی داره و دومی دیسکانکت شده از سرور وسط ریس ! )

سلام

نسخه 1.05RC هم اومده و من چند روزه دارم همین نسخه رو بازی میکنم. واقعا از نظر شبیه سازی رانندگی میتونم بگم در حال حاضر بهترین هست. و حتی حسی که موقع رانندگی با فرمان به آدم میده خیلی واقعیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بهمن جان

زحمتی نیست لینک asseto corsa رو هم بزار دان کنیم :x  @};-

سلام مهدی جان لینک مستقیم پیدا نکرم ولی ت.و.ر.ن.ت داره :

http://gamemen.net/2013-2014/تورنت-24/Assetto.Corsa.RePack.Freedom.تورنت

ورژن 1.05RC هستش که آخریشه

لینک به دیدگاه

ایولااا

luvpz0cz07uop7jqak52.png

سلام

اگه این لاکپشتی هست برای ما کرومزومی هست!

بنده ی خدا برو خداتو شکر کن داشتن این سرعت برای خیلیها رویاست!

یاعلی

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

ویدویی از مقایسه بین دو بازی Project CARS و Assetto Corsa

http://fs2.filegir.com/liteon/Project_CARS_vs_Assetto_Corsa_1.0_-_Mercedes_SLS_AMG_GT3_%40_Spa-Francorchamps_%5BCRMlL4fR180%5D_%5Btag22%5D.mp4

post-11573-0-49214300-1414595304_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...