رفتن به مطلب

دانلود زیباترین شبیه ساز های اتومبیلرانی Project C.A.R.S و Assetto Corsa

اشتراک گذاری

Recommended Posts

کاربر Bahman عزیز میتونم بپرسم کارت گرافیکتون چی هست؟ چون فک نکنم با intel 4600 که تو سیستم امضاتون هست همچین چیزی ممکن باشه  :D

لینک به دیدگاه

کاربر Bahman عزیز میتونم بپرسم کارت گرافیکتون چی هست؟ چون فک نکنم با intel 4600 که تو سیستم امضاتون هست همچین چیزی ممکن باشه  :D

GTX 690 دارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

GTX 690 دارن

نه الان 970 دارم  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1et2_pcars2.jpg

r3a9_pcars1.jpg

واقعا ملت چطوری دلشون میاد با دیدن این کیفیت برن با کنسول بازیش کنن؟ :D

لینک به دیدگاه

صرف نظر از گرافیک بازی چطوره ؟!!!

گیم پلی در چه حدیه ؟؟ طبق شنیده ها میگن خیلی طبیعی و عالیه ولی کسی که تست کرده بازی رو نظرش چیه ؟

لینک به دیدگاه

ناجوانمردانه سخته  :D

خداییش اگه این شبیه سازه گرن توریسمو arcade ه  =))

ولی حیف این بازی که بدون فرمون باید بازی کرد :(

به عشقش یه دسته xone گرفتم با کیبورد که فحشه  :D

لینک به دیدگاه

گیم پلی در چه حدیه ؟؟ طبق شنیده ها میگن خیلی طبیعی و عالیه ولی کسی که تست کرده بازی رو نظرش چیه ؟

سعید جان گیم پلی و گرافیک یک چیزی فراتر از واقعیت هست.

بسیار عالی کار شده.

حس یک رانندگی داخل پیست به ادم منتقل میشه. :D

گاها هم این حسه زیادی منتقل میشه میزنه اعصاب آدم رو خورد میکنه. :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با وجود گرافیک عالی باید بگم که مزیت اصلی این بازی گرافیکش نیست!! و وقتی با فرمان معتبری مثل G25 یا G27 یا بالاتر بازی بکنید مفهوم شبیه ساز رانندگی رو کاملا درک میکنید. فیزیک بازی فوق العاده  واقعی  و بی نقصه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نسخه های قبلیش که بتا بودند رو هم خیلی بازی کرده بودم. ولی نسخه فاینال از همه نظر چه گرافیک و فریمی که میده و چه فیزیک و هندلینگ و حسی که با فرمون به آدم میده فوق العاده پیشرفت داشته و در یک کلام شاهکاره!!  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان

چون این تاپیک محبوب دوستداران ریسینگ و رانندگی هست گفتم این خبر رو اینجا بگم

نسخه جدید dlc بازی شبیه ساز کامیون(euro truck simulator) بنام scandinavia چند روزه منتشر شده

در یک کلام بازی به مراتب پیشرفت داشته

بهبود نور پردازی

بهبود تکسچرها

بهبود هندلینگ

بهبود ترمزها

بهبود عالی ابرها و تلالو نور خورشید واقعا بازی رو زیبا کرده

و موارد دیگر

خودم که عاشق این بازی هستم  یه ح*میر*ا  بزار فکر کن رفتی شمالی :D بیشتر فکرم برای خرید g27 بخاطر این بازی هست  :D

post-12892-0-78892500-1431637880_thumb.jpg post-12892-0-00807400-1431637977_thumb.jpg

post-12892-0-46461500-1431637646_thumb.jpg

post-12892-0-02657100-1431637749_thumb.jpg post-12892-0-95435200-1431637820_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهدی جان یه لینک هم میدی ازش ؟

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان

چون این تاپیک محبوب دوستداران ریسینگ و رانندگی هست گفتم این خبر رو اینجا بگم

نسخه جدید dlc بازی شبیه ساز کامیون(euro truck simulator) بنام scandinavia چند روزه منتشر شده

در یک کلام بازی به مراتب پیشرفت داشته

بهبود نور پردازی

بهبود تکسچرها

بهبود هندلینگ

بهبود ترمزها

بهبود عالی ابرها و تلالو نور خورشید واقعا بازی رو زیبا کرده

و موارد دیگر

خودم که عاشق این بازی هستم  یه ح*میر*ا  بزار فکر کن رفتی شمالی :D بیشتر فکرم برای خرید g27 بخاطر این بازی هست  :D

attachicon.gifeurotrucks2_2015_05_15_00_46_18_572.jpg attachicon.gifeurotrucks2_2015_05_15_00_59_59_405.jpg

attachicon.gifeurotrucks2_2015_05_14_16_52_17_165.jpg

attachicon.gifeurotrucks2_2015_05_14_17_45_23_324.jpg attachicon.gifeurotrucks2_2015_05_14_17_45_38_531.jpg

من از نسخه اولش دارم بازی میکنم با G27 پیشنهاد من خرید نسخه استیم و انلاین بازی کردنش هست اپدیت 1.17 خیلی گرافیکش قوی شده البته نسخه 1.18 بتاشم اومده.

لینک به دیدگاه

واقعا در مقابل شبیه سازی مثل فورزا 5 ایکس باکس وان این اصلا هیچ حرفی برای گفتن نداره کسایی که فورزا بازی کردن میدونن شبیه ساز یعنی چی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

مهدی جان یه لینک هم میدی ازش ؟

سلام بهمن عزیز

http://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-euro-truck-simulator-2-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B4%D8%A8%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%88%D9%86/

برو زیر این قسمت *** دانلود بازی euro truck simulator 2 v1.17.1s همراه با DLC26 برای کامپیوتر *** پارت ها رو دانلود کن

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دانلود بنده هم تمام شد بازی فوق العاده بهتر از نسخه ازمایشی هست 

سومین اپدیت بنام 1.3 منتشر شده و نیازی به نصب اپدیت های قبلی نیست

امکانات این اپدیت

رفع مشکل باگ ها در بعضی از پیست ها

رفع افت فریم شدید در بعضی از سیستم ها

دانلود

لینک به دیدگاه

بازى قشنگيه ولي شور و هيجان Need For Speed رو طبيعتا نداره. مخصوصا Rivals قشنگ مثل آمپول آدرنالينه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا در مقابل شبیه سازی مثل فورزا 5 ایکس باکس وان این اصلا هیچ حرفی برای گفتن نداره کسایی که فورزا بازی کردن میدونن شبیه ساز یعنی چی

فورزا از کی تاحالا شده شبیه ساز؟ من فورزا هم بازی کردم و اصلا قابل قیاس با Project CARS نیست

لینک به دیدگاه

سلام.من نسخه بتاش رو با گیم پد اصلا نتونستم بازی کنم.تو نسخه نهایی چطوره فرمونش؟بازم همونطوره یا بهتر شده؟

لینک به دیدگاه

سلام.من نسخه بتاش رو با گیم پد اصلا نتونستم بازی کنم.تو نسخه نهایی چطوره فرمونش؟بازم همونطوره یا بهتر شده؟

بله.فعلا منتظرم جواب بدین تا دانلودش کنم. :-w

لینک به دیدگاه

من بازی کردم به گرد پای 

Project C.A.R.S

نمیرسه اصلا وابدا قابل مقایسه نیستن

ویرایش شده توسط BABAKXZ
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Project CARS رو فقط و فقط باید آنلاین بازی کرد! به تمام کسانی که علاقه مند ریسینگ هستن پیشنهاد شدید میدم حتما و حتما کرک آنلاین این بازی رو که منتشر شده دانلود کنن و آنلاین بازی کنن! اصلا قابل قیاس با تک نفره بازی کردن نیست! هیجان و لذتش هزار برابره...  :x  :x

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله.فعلا منتظرم جواب بدین تا دانلودش کنم. :-w

راستش من با گیم پد نه قبلی ها رو و نه فاینال رو بازی نکردم ولی با فرمان خیلی خیلی بهتر شده و در واقع نمیتونم تصور بکنم از این بهتر ممکن باشه!!

دوستانی که با گیم پد بازی کردن باید نظر بدن. ولی مطمئنا اون هم بهتر شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی با دسته هم  100% بهتر شده

دوستانی که نتونستن با دسته بازی کنند     تو بازی یه گزینه برای پایداری و چسبندگی ماشین به زمین هست که اگه غیر فعال باشه با کوچکترین گاز دادن ماشین دور خودش میپیچه یا هی سر میخوره

احتمالا دوستان از این مورد بی اطلاع بودند و فکر میکردن بازی خوب نیست و باب دلشون نیست

حتی زمانی که این گزینه غیر فعال باشه ماشین در هوایی حتی مثل هوای مه هم پایداریش به خاطر نم سطح جاده کمتر میشه چه برسه به هوای بارانی

این رو واقعا لمس کردم تو بازی  ولی با فعال کردنش به راحتی میشه بازی کرد

در یک کلام زیباترین بازی ریسینگی هست که تا حالا بازی کردم

خوش به حال logitech داران :D  خصوصـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ بهمن ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ارام جان

اینها ازبان کسی گفته شده که علم بیشتری نسبت به من و شما در مقام مقایسه بازی نسبت به رقبا داره و سعی کرده که بازی خودش بهتر از رقبا از اب در بیاد

در اخر نیای برای ما مثال بزنی  بگی هیچ ماست بندی نمیگه ماست من ترشه

ما پیشروی sandbox گونه ای را برای بازی خود اتخاذ کرده ایم. تمامی خودروها، مسیرهای مسابقه و موتوراسپرت ها از همان روز اول قابل دسترسی خواهد بود. به عنوان مثال به شما نمی گوییم که یک سری موارد را خریداری کنید تا صاحب آن باشید.

Project CARS برای انواع بازیکن ها جذاب خواهد بود. آقای Tudor ادامه می دهند:

اگر می خواهید وارد حرفه تست نمونه های اولیه LeMans شوید، مشکلی نیست اما اگر به دنبال پیشرفت از صفر تا قهرمانی هستید حالتی برای آن نیز وجود دارد. Project CARS به مانند سری بازی ورزشی FIFA خواهد بود. تیم را انتخاب کنید، طی یک سال تقویم بازی کنید، به سمت موفقیت حرکت کنید، جایزه و فرصت های ویژه دریافت کنید سپس تیم خود را تغییر دهید یا اینکه به کلی سراغ یک موتوراسپرت دیگه بروید. یک آزادی ذاتی در این بازی وجود دارد. زمانی که بحث از گرافیک، صداگذاری و فیزیک می شود، Project CARS در نمایش های مختلف، حال چه یک تریلر ساخته شده توسط هواداران یا مقایسه مستقیم با دیگر بازی ها، مردم را شگفت زده می کند. بازیکنان می توانند اطمینان خاطر داشته باشند که هنگام عرضه با یک بازی تحسین برانگیز، زیبا و دقیق روبرو خواهند شد.

این بازی قابلیت نمایش در رزولوشن های بالا رو داره حتی 12k . یعنی دیتایل و تکسچرها باید به قدری قوی کار شده باشند که در این رزولوشن دچار افت کیفیت نشند

تو مقایسه ها هم جزییات و دیتایل های بیشتری چه در خودرو ها و چه در پیست ها داره

قابلیت تنظیم سفارشی اب و هوا رو داره حتی سرعت نمایش اب و هوا و سیر زمان بر مبنای گذر از صبح تا شب و تکرارش

یک شبیه ساز واقعی تر نسبت به رقبا محسوب میشه

رو پایداری خودرو ها به شدت بر اساس واقعیت کار شده به این صورت که حتی هوای مه هم در رانندگی تاثیر گذار هست بخاطر رطوبت سطح جاده

تو تنظیمات اب و هوا شما اول یک هوای افتابی بزار سپس پشت بندش تبدیل بشه به هوای مه گزینه پایداری ماشین رو خاموش کن به محض وردو به هوای مه متوجه میشی که رانندگی در این هوا به مراتب سخت تر از هوای افتابی میشه 

گرم شدن لاستیک ها در بهبود رانندگی تاثیر گذاره

در کل معایب و محاسن خودش رو داره نسبت به بازی های رقبا ولی محاسنش به معایبش میچربه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...