رفتن به مطلب

دانلود زیباترین شبیه ساز های اتومبیلرانی Project C.A.R.S و Assetto Corsa

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بازی با دسته هم  100% بهتر شده

دوستانی که نتونستن با دسته بازی کنند     تو بازی یه گزینه برای پایداری و چسبندگی ماشین به زمین هست که اگه غیر فعال باشه با کوچکترین گاز دادن ماشین دور خودش میپیچه یا هی سر میخوره

احتمالا دوستان از این مورد بی اطلاع بودند و فکر میکردن بازی خوب نیست و باب دلشون نیست

نه اینطور هم نبود.ولی با کوچکترین فرمان دادنی،فرمان ماشین کامل میپیچید.واسه همین گفتم که تو نسخه نهاییش همین مشکل هست یا نه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

در حال حاظر که بازی نهایی رو دارم فقط با خاموش بودن اون گزینه با گاز دادن ماشین سریع میپیچه

اطمینان خاطر داشته باش که راحت میتونی بازی کنی

مگه اینکه کلا تو بازی های ریسینگ خیلی اماتور باشی

اگه با دوستانی مثل BAHMAN بازی کنی متوجه میشی که بازی مشکلی نداره که اگه داشت برای اون دوستان هم مشکل ساز میشد

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

نه بابا توی بازی های ریسینگ ید طولایی دارم.به هر حال ممنون.امروز میذارم دانلود شه بیام به جمعتون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این حرفت رو یه بار دیگه یه جا دیگه نزنی خیلی خنده داره

عزیز اینجا تاپیک کل کل نیست. شما اگر از فورزا خوشت میاد و خندت میگیره و فکر میکنی pcars خوب نیست خیلی راحت تاپیک رو ببند و به کارهای دیگت برس. نیازی نیست ما برای اثبات چیزی به شما وقتمون رو تلف بکنیم. ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چون با بازی روی پی سی حال نمیکنن خواستن این بازی رو روی پی سی بکوبن

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43250

چون این بازی رو کنسول قطعا مثل pc نخواهد بود forza از هر نظر براشون بهتره

فکر کنم قضیه فن بازی هست :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

.

لینک به دیدگاه

دوستان این گیم ورک و فیزیکس انویدیا رو مخه

تا بارون شروع میشه فریم از 40 به 22 کاهش پیدا میکنه و لود جی پی یو هم 80 درصد میشه.

یه چیز دیگه هم رو مخه

سر پیچ خودش فرمون میده ، منم فرمون میده فرمون تو فرمون میشه میرم تو دیوار :D

اینو چه جوری میشه غیر فعال کرد؟؟؟

راستی کرک آنلاین هم کا رنکرد.اول اجرا بازی ، ارور استیم میده.

ویرایش شده توسط Hardware Terminator
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این گیم ورک و فیزیکس انویدیا رو مخه

تا بارون شروع میشه فریم از 40 به 22 کاهش پیدا میکنه و لود جی پی یو هم 80 درصد میشه.

یه چیز دیگه هم رو مخه

سر پیچ خودش فرمون میده ، منم فرمون میده فرمون تو فرمون میشه میرم تو دیوار :D

اینو چه جوری میشه غیر فعال کرد؟؟؟

راستی کرک آنلاین هم کا رنکرد.اول اجرا بازی ، ارور استیم میده.

سلام بیا که جمعمون بیشتر بشه

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43196&page=1

یه تیکی هست که فرمون و ترمز اتومات رو از دست کامپیوتر در میاره و کلا در اختیار خودت میشه

باید غیر فعالش کنی

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام  خوبی 

اقا شما یه بار با دوستان انلاین بازی کن از بازی کردن دوستان متوجه میشی گیم پلی عالی داره

چون اگه مشکلی بود باید در بازی دوستان هم مشکل باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو تنظیمات گزینه برای پایداری و چسبندگی ماشین به زمین هست که اگه غیر فعال باشه به محض گاز دادن و فرمان دادن ماشین دور خودش میچرخه

اگه دقیقا اینجوری میشه مشکل از غیر فعال بودن همون گزینه هست

لینک به دیدگاه

ولی خودمونیم عجب آنلاینی زدیم.من که خیلی کیف کردم.

الکی مثلا بازی کردم. :laughing:

عاغا مشکل منو نفهمیدین چیه که لابی رو نشون نمیده؟

لینک به دیدگاه

ولی خودمونیم عجب آنلاینی زدیم.من که خیلی کیف کردم.

الکی مثلا بازی کردم. :laughing:

عاغا مشکل منو نفهمیدین چیه که لابی رو نشون نمیده؟

عزیزان برادر.مشکل منو بگین حلش کنم.منم جوونم آرزو دارم آخه. :crying:

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

عزیزان برادر.مشکل منو بگین حلش کنم.منم جوونم آرزو دارم آخه. :crying:

مشکل فرمان که سریع میپیچیده؟اگه اره که من این مشکل رو تو گراید اخری داشتم دسته ام هم ps1 بود ، دستهxbox one خریدم اونو تست کردم مشکل نداره پروجت هم همینطور اون مشکل هم تو فروم خارجی بگرد فکر کنم حل شدنی باشه!

بچه ها بازی رو برا آنلاین ردیف کنید امروز امتحانی اومدم دیدم لابی ای نبود؟کی ها میاید امشب ردیف کنید!حتما برا لابی باید فرند داشته باشیم؟

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

مشکل فرمان که سریع میپیچیده؟اگه اره که من این مشکل رو تو گراید اخری داشتم دسته ام هم ps1 بود ، دستهxbox one خریدم اونو تست کردم مشکل نداره پروجت هم همینطور اون مشکل هم تو فروم خارجی بگرد فکر کنم حل شدنی باشه!

بچه ها بازی رو برا آنلاین ردیف کنید امروز امتحانی اومدم دیدم لابی ای نبود؟کی ها میاید امشب ردیف کنید!حتما برا لابی باید فرند داشته باشیم؟

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

خیر مشگل من اینه که نمیتونم لابی رو پیدا کنم.

لینک به دیدگاه

خیر مشگل من اینه که نمیتونم لابی رو پیدا کنم.

دیروز برا خودمم همینطور بود

اما من اینکارها رو انجام دادم البته چند ساعت بعد شایدهم بی تاثیر بوده نمیدونم اما اومد!

1.ساعت ویندوز رو با اینترنت بروز کردم 

2.داخل بازی قسمت create یک سرور درست کردن چند بار اینکار رو انجام دادم

وقتی رفتم قسمت آنلاین سرور ها رو اورد

البته دیروز ظهر یک دو تا بود طرف شب بیشتر بود (4-5 تا :D )!پس با این حساب صبح ها کمتر یا اصلا نیستند و اینکه فکر کنم ایتالیایی بودن اکثرا!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کرک آنلاین بازی خیلی مشکل داره و دائم یا کرش میکنه و یا نمیشه وارد مسابقه شد و یا بعد از لود کردن مسابقه  از گاراژ بیرون نمیاد. فکر کنم خرید نسخه اوریجینال برای کسی که دائم میخواد آنلاین بازی بکنه خیلی بهتر باشه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

کرک آنلاین بازی خیلی مشکل داره و دائم یا کرش میکنه و یا نمیشه وارد مسابقه شد و یا بعد از لود کردن مسابقه  از گاراژ بیرون نمیاد. فکر کنم خرید نسخه اوریجینال برای کسی که دائم میخواد آنلاین بازی بکنه خیلی بهتر باشه

درود بهمن 

حالت شبکه و لن هم ساپورت میکنه این بازی؟

نسخه اورجینال لازم داره برا شبکه کردنش؟

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بهمن 

حالت شبکه و لن هم ساپورت میکنه این بازی؟

نسخه اورجینال لازم داره برا شبکه کردنش؟

درود 

آنلاین رو پشتیبانی میکنه. و میتونید کرک آنلاینش رو بریزید. ولی اگر میخواید کاملا بدون مشکل کار بکنه مطمئنا اوریجینالش بهتره برای آنلاین بازی کردن. شبکه داخلی رو نمیدونم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

تازه الان که گرافیک قوی اومده دستم دارم لذت می برم از بازی :دی

3 تا اسکرین شات 2560در 1080

خودم عاشق لایکان هستم منتها قرمزش:دی

divwmyfp9nnealz6gcji_thumb.jpg

fvizs1knofythyp6qrbs_thumb.jpg

w3f1xwy11gxqr655yrl5_thumb.jpg

فقط کاشکی خود بازی یه بنچمارک داشت.. این همه جلوه های گرافیکی ارزش داشتن یه بنچمارک رو داره....

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

فقط کاشکی خود بازی یه بنچمارک داشت.. این همه جلوه های گرافیکی ارزش داشتن یه بنچمارک رو داره....

درود

استیم آیدیتون چی بود ؟ :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باید گفت woaw!!!

عطاران تو نهنگ عنبر ! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

استیم آیدیتون چی بود ؟ :D

سلام

به طور کلی منظورته یا برای پروجکت کارز؟ :دی

یوزرم farjam1990 هستش تقریبا" همه جا 

باید گفت woaw!!!

عطاران تو نهنگ عنبر ! :D

والا

چندتا هم اسکرین شات با بالاترین جزئیات روی 2560در 1080 توی بازی Assetto Corsa گرفتم

3b68z90u63sfxq6ushi5_thumb.jpg

35gqstmkop5rl68udqp7_thumb.jpg

yua8apjvuzf1v1kgodhp_thumb.jpg

83p9je9vlnek4m2mnqm5_thumb.jpg

انگار پروجت کارز یه سر و گردن بالاتر از اینه  :D  تازه عکسها رو داخل شو روم گرفتم که اونجا نسبت به زمان خود بازی فکر کنم کیفیت بهتری باید داشته باشن ماشینها

توی پروجکت کار بر اثر فشار وزن ماشین لاستیک ها منقبض و منبسط میشن اما توی این آستو کورسا انگار نه انگار فشار روی چرخهاست

پ.ن

اون نهنگه فیلمش قشنگه معین جان؟ واسه دانلود اومده که کپی رایت رو زیر پا بذاریم؟ :دی

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

سلام

به طور کلی منظورته یا برای پروجکت کارز؟ :دی

یوزرم farjam1990 هستش تقریبا" همه جا 

والا

چندتا هم اسکرین شات با بالاترین جزئیات روی 2560در 1080 توی بازی Assetto Corsa گرفتم

3b68z90u63sfxq6ushi5_thumb.jpg

35gqstmkop5rl68udqp7_thumb.jpg

yua8apjvuzf1v1kgodhp_thumb.jpg

83p9je9vlnek4m2mnqm5_thumb.jpg

انگار پروجت کارز یه سر و گردن بالاتر از اینه  :D  تازه عکسها رو داخل شو روم گرفتم که اونجا نسبت به زمان خود بازی فکر کنم کیفیت بهتری باید داشته باشن ماشینها

توی پروجکت کار بر اثر فشار وزن ماشین لاستیک ها منقبض و منبسط میشن اما توی این آستو کورسا انگار نه انگار فشار روی چرخهاست

پ.ن

اون نهنگه فیلمش قشنگه معین جان؟ واسه دانلود اومده که کپی رایت رو زیر پا بذاریم؟ :دی

الان پیدا کردم، Farjamx اید :D

گفتم اگه خریدید اینا رو تشریف بیارید در خدمت باشیم، الان تب ریسینگ بالاست :D

رو 2k@max setting هیچکدوم رو تست نکردم ولی با سیستم مشابه و متوسط ac گرافیک بصری و واقعی تری داره، pcars کمی اغراق شده و رنگ شده هست. ضمن اینکه کلاً به خاطر نبون ذرات داینامیک تو ac ، سبکتر هم هست. کلاً از نظر گرفیکی Ac واقعی تر به نظر میرسه، ولی خب pcars زیباتر هست مخصوصاً غروب آفتاب ...

j1wd1fftoyztih6i2ofg_thumb.jpg

شبیه سازی لاستیک میشه گفت بهترین موردی هست که تو یه گیم اجرا شده، ولی کمی استاتیک هست و صرفاً با مسافت طی شده لاستیک ها گرم میشن و در نهایت کشش رو از دست میدن. مثلاً به خوبی میشه تو qualifying  لپ ها اول و دوم سرد و خشک بودن ماشین رو حس کرد و از لپ سوم شروع کرد به لپ تایم زدن، در حالی که تو Ac با اینکه این موضوع وجود داره و حتی آسیب داینامیک هم میتونه به لاستیک وارد شه، ولی زیاد این موضوع به چشم نمیاد ...

ضمناً این مووع راجب ترمز هم صادق هست. هرچند برای Ac قراره اصطهلاک ترمز ها هم در آینده اضافه بشه ...

ac از نظر گرافیکی یه ضعفی که داره، تو قسمت مالتی هست، رفلکس به خوبی تک نفره نیست و مهمتر، رفلکس تعلیق اتومبیل های حریف یا در واقع فیزیک ظاهری پلیر های دیگه، اعمال نمیشه ! البته با ai همچین موضوع وجود نداره ...

ظاهراً این وضوع به خاطر این بوده که حجم دیتا برای انتقال بین سیستم ها زیاد بوده و لود سرور و هر پلیر رو بالا میبرده واسه همین حذفش کردن و تو مالتی پلیر، حرکات تعلیق حریف خیلی خشک و غیر طبیعی به نظر میرسه ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان پیدا کردم، Farjamx اید :D

گفتم اگه خریدید اینا رو تشریف بیارید در خدمت باشیم، الان تب ریسینگ بالاست :D

رو 2k@max setting هیچکدوم رو تست نکردم ولی با سیستم مشابه و متوسط ac گرافیک بصری و واقعی تری داره، pcars کمی اغراق شده و رنگ شده هست. ضمن اینکه کلاً به خاطر نبون ذرات داینامیک تو ac ، سبکتر هم هست. کلاً از نظر گرفیکی Ac واقعی تر به نظر میرسه، ولی خب pcars زیباتر هست مخصوصاً غروب آفتاب ...

j1wd1fftoyztih6i2ofg_thumb.jpg

شبیه سازی لاستیک میشه گفت بهترین موردی هست که تو یه گیم اجرا شده، ولی کمی استاتیک هست و صرفاً با مسافت طی شده لاستیک ها گرم میشن و در نهایت کشش رو از دست میدن. مثلاً به خوبی میشه تو qualifying  لپ ها اول و دوم سرد و خشک بودن ماشین رو حس کرد و از لپ سوم شروع کرد به لپ تایم زدن، در حالی که تو Ac با اینکه این موضوع وجود داره و حتی آسیب داینامیک هم میتونه به لاستیک وارد شه، ولی زیاد این موضوع به چشم نمیاد ...

ضمناً این مووع راجب ترمز هم صادق هست. هرچند برای Ac قراره اصطهلاک ترمز ها هم در آینده اضافه بشه ...

ac از نظر گرافیکی یه ضعفی که داره، تو قسمت مالتی هست، رفلکس به خوبی تک نفره نیست و مهمتر، رفلکس تعلیق اتومبیل های حریف یا در واقع فیزیک ظاهری پلیر های دیگه، اعمال نمیشه ! البته با ai همچین موضوع وجود نداره ...

ظاهراً این وضوع به خاطر این بوده که حجم دیتا برای انتقال بین سیستم ها زیاد بوده و لود سرور و هر پلیر رو بالا میبرده واسه همین حذفش کردن و تو مالتی پلیر، حرکات تعلیق حریف خیلی خشک و غیر طبیعی به نظر میرسه ...

نه والا این بازی رو نخریدم

در کل خیلی با بازی های Racing حال نمیکنم مخصوصا" اگه Free Roam نداشته باشن توی یه حالت اوپن ورلد.... دارم روی Crew مطالعه میکنم که اگه ببینم انتظاراتم رو براورده می کنه بخرمش...

درسته ، بازی پروجکت کارز یه مقدار رنگ و لعاب بیشتری داره اما خب از دید من بیشتر جذب کنندست این ویژگی ... Assetto رو خیلی وقت پیش بازی می کردم(نه بصورت ریس بلکه فقط تمرینی پیستها و ماشین ها رو تست میکردم) و 2 هفته پیش هم دریم پک رو دانلود کردم و دوباره چندتا دور تمیرینی دارم میزنم... مهمترین برتری assetto داشتن درگ هست که تنها مدل ریسی هست که دوست دارم که توی پروجکت کارز ندیدم

"شبیه سازی لاستیک میشه گفت بهترین موردی هست که تو یه گیم اجرا شده، ولی کمی استاتیک هست و صرفاً با مسافت طی شده لاستیک ها گرم میشن و در نهایت کشش رو از دست میدن. مثلاً به خوبی میشه تو qualifying  لپ ها اول و دوم سرد و خشک بودن ماشین رو حس کرد و از لپ سوم شروع کرد به لپ تایم زدن، در حالی که تو Ac با اینکه این موضوع وجود داره و حتی آسیب داینامیک هم میتونه به لاستیک وارد شه، ولی زیاد این موضوع به چشم نمیاد ...

ضمناً این مووع راجب ترمز هم صادق هست. هرچند برای Ac قراره اصطهلاک ترمز ها هم در آینده اضافه بشه ..."

الان آپدیت جدید 1.2 رو نصب کردین؟ اینها اضافه نشدن بهش؟

واقعا؟ یوزر استیمم که Farjam1990 هستش و یوزر GTA و راک استارمه که FarjamX که تاجایی که یادمه.... توی بازی GTA فقط قصدم رسیدن به لول 100 بود که 1 ماه پیش (شایدم قبلتر بود) رسیدم بهش و دیگه هفته ای 2-3 بار اونم در حد تست گرافیک بازیش میکنم...بیش از حد سرعتی به لول 100 رسیدم و دیگه یهو دیدم که دیگه چیزی واسه آنلاک شدن نیسن.... در کل 3 تا هایست بیشتر نزدم و تونستم به 100 برسم  :D 

لینک به دیدگاه

نه والا این بازی رو نخریدم

در کل خیلی با بازی های Racing حال نمیکنم مخصوصا" اگه Free Roam نداشته باشن توی یه حالت اوپن ورلد.... دارم روی Crew مطالعه میکنم که اگه ببینم انتظاراتم رو براورده می کنه بخرمش...

درسته ، بازی پروجکت کارز یه مقدار رنگ و لعاب بیشتری داره اما خب از دید من بیشتر جذب کنندست این ویژگی ... Assetto رو خیلی وقت پیش بازی می کردم(نه بصورت ریس بلکه فقط تمرینی پیستها و ماشین ها رو تست میکردم) و 2 هفته پیش هم دریم پک رو دانلود کردم و دوباره چندتا دور تمیرینی دارم میزنم... مهمترین برتری assetto داشتن درگ هست که تنها مدل ریسی هست که دوست دارم که توی پروجکت کارز ندیدم

"شبیه سازی لاستیک میشه گفت بهترین موردی هست که تو یه گیم اجرا شده، ولی کمی استاتیک هست و صرفاً با مسافت طی شده لاستیک ها گرم میشن و در نهایت کشش رو از دست میدن. مثلاً به خوبی میشه تو qualifying  لپ ها اول و دوم سرد و خشک بودن ماشین رو حس کرد و از لپ سوم شروع کرد به لپ تایم زدن، در حالی که تو Ac با اینکه این موضوع وجود داره و حتی آسیب داینامیک هم میتونه به لاستیک وارد شه، ولی زیاد این موضوع به چشم نمیاد ...

ضمناً این مووع راجب ترمز هم صادق هست. هرچند برای Ac قراره اصطهلاک ترمز ها هم در آینده اضافه بشه ..."

الان آپدیت جدید 1.2 رو نصب کردین؟ اینها اضافه نشدن بهش؟

واقعا؟ یوزر استیمم که Farjam1990 هستش و یوزر GTA و راک استارمه که FarjamX که تاجایی که یادمه.... توی بازی GTA فقط قصدم رسیدن به لول 100 بود که 1 ماه پیش (شایدم قبلتر بود) رسیدم بهش و دیگه هفته ای 2-3 بار اونم در حد تست گرافیک بازیش میکنم...بیش از حد سرعتی به لول 100 رسیدم و دیگه یهو دیدم که دیگه چیزی واسه آنلاک شدن نیسن.... در کل 3 تا هایست بیشتر نزدم و تونستم به 100 برسم  :D 

گفتم شاید علاقه داشته باشین چون مالتیش خیلی خیلی جذاب تر هست. از طرفی فکر کنم ویل هم داشتین، خب این عنوان ها اولین عنوان هایی ان که با داشتن ویل باید رفت سراغشون ! اگه نداشتین که خب هیچی چون بدون ویل اصلن نباید رفت سراغ اینا :D

the crew که آره، یه جورایی شبیه TDU2 و یا Horizon هست.  ولی خب فکر نکنم بیشتر از 100 ساعت بشه بازی کرد ...

راجب درگ فکر کنم قبلاً صحبت کردیم :d ، درگ می خواید، بدون شک Grid autosport ! آخه 30 تومن چیه دیگه :D

این آپدیتی که میگم نیومده و به این زودی هم نمیاد، آپدیت بزرگی هست، کلاً 3 4 تا آپدیت بزرگ در راهه، مواردی از قبیل تغییر کلی لانچر، اضافه کردن اتومبیل های جدید مثل لامبورگینی که مدتهاست خبر لایسینش رو دادن (مدل هایی مثل اونتادور lp640 و ...) , ...

اپدیت 1.2، اگه نصب نکردید حتماً نصب کنید ! آئودی sport quattro به تنهایی دیوانه کنندست ! :D

-------

اون لاگین یوزرتون هست که محرمانست، نام نمایشی رو خودتون تعیین میکنید از طریق استیم کلاینت. که الان Farjam هست، و ادرس پروفایلتون هم Farjamx تعیین کردید :D

بله میبینم 380 ساعت ! از خجالت بازی دراومدید :D

به نظر من خیلی سود کسل کننده شد، برعکس هایپی که واسه این بازی هست، واسه من زیاد راضی کننده نبود، در واقع متاسفانه کمبود هایست و ماموریت ها یه حورایی بازی رو خراب کرد، مثلاً اگه payday2 بازی کرده باشید، بازی سال 2013 عرضه شد ولی هر 2 3 ماه یه بار یه آپدیت و هایست حجیم به بازی اضافه شد، با اینکه در ظاهر اصلاً قابل مقایسه با gta نیست، ولی کل ماموریت gta اندازه یه هایست pd2 نمیشه ... ، که خب خیلی بده این موضوع، gta عنوان قویی هست ولی محتوی بسیار کمی داره ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...