رفتن به مطلب

دانلود زیباترین شبیه ساز های اتومبیلرانی Project C.A.R.S و Assetto Corsa

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

گفتم شاید علاقه داشته باشین چون مالتیش خیلی خیلی جذاب تر هست. از طرفی فکر کنم ویل هم داشتین، خب این عنوان ها اولین عنوان هایی ان که با داشتن ویل باید رفت سراغشون ! اگه نداشتین که خب هیچی چون بدون ویل اصلن نباید رفت سراغ اینا :D

the crew که آره، یه جورایی شبیه TDU2 و یا Horizon هست.  ولی خب فکر نکنم بیشتر از 100 ساعت بشه بازی کرد ...

راجب درگ فکر کنم قبلاً صحبت کردیم :D ، درگ می خواید، بدون شک Grid autosport ! آخه 30 تومن چیه دیگه :D

این آپدیتی که میگم نیومده و به این زودی هم نمیاد، آپدیت بزرگی هست، کلاً 3 4 تا آپدیت بزرگ در راهه، مواردی از قبیل تغییر کلی لانچر، اضافه کردن اتومبیل های جدید مثل لامبورگینی که مدتهاست خبر لایسینش رو دادن (مدل هایی مثل اونتادور lp640 و ...) , ...

اپدیت 1.2، اگه نصب نکردید حتماً نصب کنید ! آئودی sport quattro به تنهایی دیوانه کنندست ! :D

-------

اون لاگین یوزرتون هست که محرمانست، نام نمایشی رو خودتون تعیین میکنید از طریق استیم کلاینت. که الان Farjam هست، و ادرس پروفایلتون هم Farjamx تعیین کردید :D

بله میبینم 380 ساعت ! از خجالت بازی دراومدید :D

به نظر من خیلی سود کسل کننده شد، برعکس هایپی که واسه این بازی هست، واسه من زیاد راضی کننده نبود، در واقع متاسفانه کمبود هایست و ماموریت ها یه حورایی بازی رو خراب کرد، مثلاً اگه payday2 بازی کرده باشید، بازی سال 2013 عرضه شد ولی هر 2 3 ماه یه بار یه آپدیت و هایست حجیم به بازی اضافه شد، با اینکه در ظاهر اصلاً قابل مقایسه با gta نیست، ولی کل ماموریت gta اندازه یه هایست pd2 نمیشه ... ، که خب خیلی بده این موضوع، gta عنوان قویی هست ولی محتوی بسیار کمی داره ...

راستش ویل من از این سطح پاییناست و متاسفانه توی پروجکت کارز گاز و ترمزش شناسایی نمیشه ولی بقیه چیزها اوکیه ، توی ASSETTO هم همه چیز کار میکنه الا خود فرمون  =))  یعنی در کل نمیشه استفاده کنم ازش برای این 2 بازی

آره گرید رو خیلی دوست دارم... و Career رو تا آخراش رفتم... خوشبختانه فرمونم توی اون بازی بی نقص عمل میکنه  :laughing: ، گرید 30 تومنه؟!!!!!

آره آپدیت رو گذاشتم روی دانلود چند دقیقه پیش..

آها گرفتم چی شد استیم رو :)))

آره اون 380 ساعت رو در طول 1 ماه و 10 روز بازی کردم =))) راستش من چون در کل 3 تا هایست زدم هیچی برام تکراری نشده البته اگه بخوام هایست بزنم.... تمام لول-آپ ها رو از راه ریس و مراحل ماموریتی (کنتراکت میشنز) انجام دادم .... حدود 15 میلیون دلار هم که از طریق هکرها به دستم رسید  :D

لینک به دیدگاه

راستش ویل من از این سطح پاییناست و متاسفانه توی پروجکت کارز گاز و ترمزش شناسایی نمیشه ولی بقیه چیزها اوکیه ، توی ASSETTO هم همه چیز کار میکنه الا خود فرمون  =))  یعنی در کل نمیشه استفاده کنم ازش برای این 2 بازی

آره گرید رو خیلی دوست دارم... و Career رو تا آخراش رفتم... خوشبختانه فرمونم توی اون بازی بی نقص عمل میکنه  :laughing: ، گرید 30 تومنه؟!!!!!

آره آپدیت رو گذاشتم روی دانلود چند دقیقه پیش..

آها گرفتم چی شد استیم رو :)))

آره اون 380 ساعت رو در طول 1 ماه و 10 روز بازی کردم =))) راستش من چون در کل 3 تا هایست زدم هیچی برام تکراری نشده البته اگه بخوام هایست بزنم.... تمام لول-آپ ها رو از راه ریس و مراحل ماموریتی (کنتراکت میشنز) انجام دادم .... حدود 15 میلیون دلار هم که از طریق هکرها به دستم رسید  :D

خواستم بگم یه G27 بگیر شده 800 تومن، که خب اهل ریسینگ نیستید :d

راجب همین پشتیبانی ویل تو ac، کلاً از این نظر منحصر به فرد و صوای تمام عناوینیه که عرضه شده. مخصوصاً در مقابل عناوین کنسولی که ادعای شبیه ساز بودن هم دارن !

Ac اگه اشتباه نکنم جز معدود گیم هاییه که از چند اینپوت به صورت جداگونه پشتیبانی میکنه و مثل عنواین دیگه صرفاً فرامین رو مسیر دهی نمیکنه. در واقع هر کنترلر ورودی رو به صورت جداگونه دیتکت و پشتیبانی میکنه. تو حالت عادی انجین بازی مثلاً کیبورد و موس رو شناسایی میکنه و بعد ویل/گیمپد/جوی استیک رو به صورت ثانویه، رو فرامین همون کیبورد رووت میکنه. در واقع مثلاً پدال گاز رو روی w به صورت آنالوگ مسیر دهی میکنه.

قابلیت تشخصی چندین اینپوت این اکان رو به بازی میده که شما بتونی چندین اینپوت مختلف standalone استفاده کنی مثل "دنده" ، فرمون و پدال، نمایشگر های مختلف دور موتور و سرعت و ...، سوئیچ پنل جانبی و غیره ...

حتی یه سرور رو شبکه داخلی برای ارسال و مانیتور داده های فیزیکی بازی ران کنید و از طریق شبکه و یه اسمارت فون یا تبلت، دور شمار و سرعت سنج رو (مثل پشت آمپر فراری 599xx) رو تبلت از طریق وایرلس داشته باشید ! (از برنامه های فری به نظرم Fast dash از همه بهتره)

در مورد g27 این قضیه کلاً جداست، یه کنترلر وجود داره و پدال/فرمون/گیر از همین طریق با گیم در ارتباط ان. اما مثلاً شما ست فناتک usb بگیری، هر 3تا دیوایس رو گیم به صورت جداگانه میتونه دیتکت کنه !

در مقابل هم خب البته یکی دوتا عیب بزرگ داره، برای puase کردن گیم باید از کلید Esc استفاده کنید، و به خاطر محدودیت انجین باید از موس و کلیک رو Resume استفاده کنید. یعین نمیتونید مثلاً از دکمه استارت گیمپد/ویل برای پاز و ریزوم استفاده کنید (هرچند فکر کنم مود واسه این کار هست ...)

---

گرید خب یه حورایی آرکید محسوب میشه :D ولی دریفت و درگ خیلی خوبی داره ....

نه 25 تومن، ارزون شد :D

ولی خب درگ dlc هست که میشه 5 دلار. شاید واسه پاییز یا 100% جمعه سیاه تخفیف بخوره و تهسه کنید ...

خب مشکل همینجاست، کلاً 5تا هایسته که شاید 3تاش حال بده، بعدش میهش ماموریت های خسته کننده جانبی و ریس و لباس و ماشین خریدن :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تازه الان که گرافیک قوی اومده دستم دارم لذت می برم از بازی :دی

3 تا اسکرین شات 2560در 1080

خودم عاشق لایکان هستم منتها قرمزش:دی

divwmyfp9nnealz6gcji_thumb.jpg

fvizs1knofythyp6qrbs_thumb.jpg

w3f1xwy11gxqr655yrl5_thumb.jpg

فقط کاشکی خود بازی یه بنچمارک داشت.. این همه جلوه های گرافیکی ارزش داشتن یه بنچمارک رو داره....

فرجام اگه گرافیکت کشش داره  :D  با این مانیتور حتما DSR  5120x2160 رو امتحان بکن خیلی کیفیت رو بالا میبره  ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خواستم بگم یه G27 بگیر شده 800 تومن، که خب اهل ریسینگ نیستید  :D

راجب همین پشتیبانی ویل تو ac، کلاً از این نظر منحصر به فرد و صوای تمام عناوینیه که عرضه شده. مخصوصاً در مقابل عناوین کنسولی که ادعای شبیه ساز بودن هم دارن !

Ac اگه اشتباه نکنم جز معدود گیم هاییه که از چند اینپوت به صورت جداگونه پشتیبانی میکنه و مثل عنواین دیگه صرفاً فرامین رو مسیر دهی نمیکنه. در واقع هر کنترلر ورودی رو به صورت جداگونه دیتکت و پشتیبانی میکنه. تو حالت عادی انجین بازی مثلاً کیبورد و موس رو شناسایی میکنه و بعد ویل/گیمپد/جوی استیک رو به صورت ثانویه، رو فرامین همون کیبورد رووت میکنه. در واقع مثلاً پدال گاز رو روی w به صورت آنالوگ مسیر دهی میکنه.

قابلیت تشخصی چندین اینپوت این اکان رو به بازی میده که شما بتونی چندین اینپوت مختلف standalone استفاده کنی مثل "دنده" ، فرمون و پدال، نمایشگر های مختلف دور موتور و سرعت و ...، سوئیچ پنل جانبی و غیره ...

حتی یه سرور رو شبکه داخلی برای ارسال و مانیتور داده های فیزیکی بازی ران کنید و از طریق شبکه و یه اسمارت فون یا تبلت، دور شمار و سرعت سنج رو (مثل پشت آمپر فراری 599xx) رو تبلت از طریق وایرلس داشته باشید ! (از برنامه های فری به نظرم Fast dash از همه بهتره)

در مورد g27 این قضیه کلاً جداست، یه کنترلر وجود داره و پدال/فرمون/گیر از همین طریق با گیم در ارتباط ان. اما مثلاً شما ست فناتک usb بگیری، هر 3تا دیوایس رو گیم به صورت جداگانه میتونه دیتکت کنه !

در مقابل هم خب البته یکی دوتا عیب بزرگ داره، برای puase کردن گیم باید از کلید Esc استفاده کنید، و به خاطر محدودیت انجین باید از موس و کلیک رو Resume استفاده کنید. یعین نمیتونید مثلاً از دکمه استارت گیمپد/ویل برای پاز و ریزوم استفاده کنید (هرچند فکر کنم مود واسه این کار هست ...)

---

گرید خب یه حورایی آرکید محسوب میشه  :D ولی دریفت و درگ خیلی خوبی داره ....

نه 25 تومن، ارزون شد  :D

ولی خب درگ dlc هست که میشه 5 دلار. شاید واسه پاییز یا 100% جمعه سیاه تخفیف بخوره و تهسه کنید ...

خب مشکل همینجاست، کلاً 5تا هایسته که شاید 3تاش حال بده، بعدش میهش ماموریت های خسته کننده جانبی و ریس و لباس و ماشین خریدن  :D

خب پس احتمالا میخرمش =)))

ویرایش : خریدمش  :D

فرجام اگه گرافیکت کشش داره  :D  با این مانیتور حتما DSR  5120x2160 رو امتحان بکن خیلی کیفیت رو بالا میبره  ^_^

سلام بهمن جان چطوری؟

جچوری؟ :دی 

DSR چی بید؟

واک  می  تِرو ایت پلیز :دی

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب پس احتمالا میخرمش =)))

سلام بهمن جان چطوری؟

جچوری؟ :دی 

DSR چی بید؟

واک  می  تِرو ایت پلیز :دی

مرسی تو خوبی ؟ راحته توی انویدیا کنترل پنل همون قسمت تنظیمات گزینه های گرافیک یه DSR Factor داره باید تیک هاشو بزنی. توی بازی تا 4 برابر رزولوشن مانیتور رو میتونی انتخاب کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی تو خوبی ؟ راحته توی انویدیا کنترل پنل همون قسمت تنظیمات گزینه های گرافیک یه DSR Factor داره باید تیک هاشو بزنی. توی بازی تا 4 برابر رزولوشن مانیتور رو میتونی انتخاب کنی

فدات بهمن جان خوبم منم :دی

ممنون که چیز جدیدی بهم یاد دادی :دی

برای اولین امتحان روی 4k گذاشتم اما چون آنتیالیازینگ ها تا دسته هستن فریم تهش 30 میشه...

عکسها حدود 2 مگ هستن (توی سایز واقعی ببینشون)

http://www.8pic.ir/images/qiz5vszdobebsalru4t8.jpg

http://www.8pic.ir/images/q7ijz1ckq590vyhx0dko.jpg

الان یه کم انتی ها رو کم میکنم ببینم چی میشه :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان برای رزولوشن اون 5120 در 2160 ، Anti-Aliasing رو از DS9X کم کردم و روی MSAA گذاشتم و FXAA هم روی Meduim گذاشتم که قبلش High بود

چندتا اسکرینشات گرفتم اما وقتی از png به jpeg تبدیلشون میکنم بطور فاحشی افت کیفیت پیدا میکنن(در 1080 خیلی هم زیاد فرق نداشت اما توی این رزولوشن چرا تغییر فرمت به jpeg گند میزنه به عکس)

اگه اینترنتت جواب میده ببین اینهارو :

دوستان حواستون باشه !

جمعا 46 مگ و هر عکس تقریبا" 15 مگ:

دومی انگار عکس واقعی... فقط اون راهنمای مسیر اگه نبود عالی میشد که یادم رفته بود برش دارم :دی
فریم هم حدود 40 بود
ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

هممم ...

post-4295-0-79178800-1439669300_thumb.jpg

البته با آپدیت 1.2 اضاف شده بود. آپدیت 1.2.3 و 1.2.4 هم اومد البته که بیشتر بر میگرده به اصلاح عملکرد ABS .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ادم حوصلش سر میره رزولوشن های تخیلی در میاره واسه پروجکت کارز :دی

3840 در 1080

عکسها هر کدوم حدود 6 مگابایت

کلیک کنید

اینم همون رزولوشن توی بازی grid

کلیک کنید

این هم عکس مانیتور:

2jylb1s8ftsbh6tu8w61_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کسی آپدیت های 2.0 و 2.5 رو برای Project CARS نصب کرده؟ من همه رو دانلود کردم و تا ورژن 1.4 مشکلی نداره ولی ورژن 2.0 و 2.5 مشکل دارند و منو رو درست میارن ولی موقع لود کردن مسابقه کرش میکنه و خارج میشه. کسی تست کرده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بهمن جان

من دارم از ورژن 2 استفاده میکنم و مشکلی ندارم

میخواستم 2.5 رو هم نصب کنم اما ترسیدم که ممکنه برای اون تستهای مقایسه گیمی که دارم میگیرم مشکل ایجاد کنه(مثلا فریم کم و زیاد بشه)

لینک به دیدگاه

شما اگر بک شبیه ساز میخواید که همه جوانب توش رعایت شده باشه باید برید سراغ lfs درسته گرافیک بالایی نداره ولی جزو بهترین شبیه ساز هایی هستش که باهاش کار کردم

به نظرم asseeto corsa برتری در گرافیک داره بر اساس تجربه هر دوی اونها تو فیزیک و فیدبک lfs بک سرو گردن بالا تره

یکی دیگه از برتری های lfs نسبت به ac امکان تغییرات در تمامی قسمت های ماشین هستش (منظور تیونینگ نیست )

من هر چی گشتم این مورد رو درac پیدا نکردم

یکی از نقاط ضعف های lfs محدود بودن ماشین ها و ماشین ها برند ندارن

متاسفانه هنوز نتونستم پراجکت کارز رو تجربه کنم سیستم نمیکشید

اگر کسی تجربه از rfactor2 داره خیلی ممنون میشم نظرشو بگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بهمن جان

من دارم از ورژن 2 استفاده میکنم و مشکلی ندارم

میخواستم 2.5 رو هم نصب کنم اما ترسیدم که ممکنه برای اون تستهای مقایسه گیمی که دارم میگیرم مشکل ایجاد کنه(مثلا فریم کم و زیاد بشه)

سلام فرجام خوبی؟

تو آپدیت ها رو به ترتیب نصب کردی یا 2.0 رو روی ورژن 1.0 نصب کردی؟

و این که فایل اجرایی x64 رو اجرا میکنی یا معمولی رو؟

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

دوستان کسی آپدیت های 2.0 و 2.5 رو برای Project CARS نصب کرده؟ من همه رو دانلود کردم و تا ورژن 1.4 مشکلی نداره ولی ورژن 2.0 و 2.5 مشکل دارند و منو رو درست میارن ولی موقع لود کردن مسابقه کرش میکنه و خارج میشه. کسی تست کرده؟

واسه من نسخه آخره و هیچ مشکلی نداشتم ولی تو یزور ریووی ها کلاً زیاد ریپورت کرش هست.

کلاً نسخه آپدیت پیشنهاد میشه، باگ های کمتری داره، نسخه 1.4 که اصن فک کنم یه سری باگ مسخره مثل فنس مجازی وسط ترک داشت ! :|

2.0 هم اگه اشتباه نکنم مشکل کرش بیشتری نسبت به 1.4 داشت، الان رو 2.5 دارم یکی دوشب بازی میکنم و مشکلی نداشتم ...

شما اگر بک شبیه ساز میخواید که همه جوانب توش رعایت شده باشه باید برید سراغ lfs درسته گرافیک بالایی نداره ولی جزو بهترین شبیه ساز هایی هستش که باهاش کار کردم

به نظرم asseeto corsa برتری در گرافیک داره بر اساس تجربه هر دوی اونها تو فیزیک و فیدبک lfs بک سرو گردن بالا تره

یکی دیگه از برتری های lfs نسبت به ac امکان تغییرات در تمامی قسمت های ماشین هستش (منظور تیونینگ نیست )

من هر چی گشتم این مورد رو درac پیدا نکردم

یکی از نقاط ضعف های lfs محدود بودن ماشین ها و ماشین ها برند ندارن

متاسفانه هنوز نتونستم پراجکت کارز رو تجربه کنم سیستم نمیکشید

اگر کسی تجربه از rfactor2 داره خیلی ممنون میشم نظرشو بگه

بهترین شبیه سازی که موجوده میشه گفت iRcaing هست و بهترین کامینیتی هم داره. از تمام تایتل های دیگه هم حرفه ایی تر هست و پلیر هاش واقعاً با گیم هایی مثل Ac متفاوت هستن. بالاخره هر چی نباشه این عنوان به صورت کامل چیزی حدود 600 700 دلار در میاد !

البته الان فکر کنم یه آفر 3 ماهه زدن 9 دلار (این بازی باید اشتراک ماهیانه پرداشخت شه برای بازی) که خب باز فکر کنم 7 ماشین بیشتر داخلش نیست و اتوموبیل های دیگه رو دونه یی 12 دلار باید بخرید جدا. کلاً بازی محصوب نمیشه این عنوان.

lfs هم عنوان خوبیه ولی به نظر من بعد rfactor و iracing قرار میگیره. ac عنوان متفاوت ترین هست، یوزر فرندلی تره و بیشتر گیم محسوب میشه تا یک شبیه سازی خالص، هرچند طبق ریویو هایی که خوندم ac بهترین فیدبک رو داره و فیزکسش میشه گفت اول نباشه دوم هست. ضمن اینکه جز ارزون ترین شبیه ساز ها هم محصوب میشه. (معمولاً زیاد 50% آف میخوره ...). قابلیت مود هم نکته مثبت دیگشه، درسته بازی حدود 60 تا ماشین بیشتر نداره ولی شاید 600 تا ماشین به صورت مود بشه به بازی اضافه کرد که کم کم 100 تاش از نمونه های رسمی بالاتر نباشه، در همون حد هست ...

pcars رو زیاد با این عنوان ها نمیشه در یه حد قرار داد، المان های کنسولی زیاد داره توش، آرکید نیست ولی رو هیجان و فان بیشتر تمرکز شده تا واقعیت. مثلاً وسط ریس از ویوو افتاب لذت میبرید و احساس یه سفر دلنشین دارید، ولی تو ac عرق میریزید که ماشین رو فقط تو جاده نگر دارید. به قول یه بنده خدایی طرف 100 ساعت درایو داره تو Ac ولی هوز نمیتونه یه هات لپ بزنه ...

http://www.isrtv.com/project-cars/project-cars-patch-3-0-release-notes/

حجمش 2.1 گیگ بود !

---

پ.ن:اصولاً اگه کسی دنبال اورجینال و آنلاین هست، ac رو بیخیال شه بره دنبال pcars. ac با نت ایران خیلی مشکل داره، pcars هم خیلی بهتر نیست ولی خب خیلی مشکلی ایجاد نمیکنه و میشه بازی کرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام فرجام خوبی؟

تو آپدیت ها رو به ترتیب نصب کردی یا 2.0 رو روی ورژن 1.0 نصب کردی؟

و این که فایل اجرایی x64 رو اجرا میکنی یا معمولی رو؟

مرسی خودت خوبی بهمن جان؟ 

والا من از این آپدیت بازیا خسته شده بودم(آخه بعضی اوقات اصلا اجرا نمیشدن...) و یه نسخه 2.0 رو مستقیم دانلود کردم با تورنت

من همیشه اون 64 رو اجرا میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جایی برای دانلودش سراغ ندارید؟خیلی تعریف میکنن ازش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی خودت خوبی بهمن جان؟ 

والا من از این آپدیت بازیا خسته شده بودم(آخه بعضی اوقات اصلا اجرا نمیشدن...) و یه نسخه 2.0 رو مستقیم دانلود کردم با تورنت

من همیشه اون 64 رو اجرا میکنم

مرسی فکرکنم منم آخرش باید همین کار رو بکنم. مخصوصا که الان تورنت نسخه کامل ورژن 3.0 هم اومده . چون آپدیت های جدا تا 1.4 جواب دادن ولی 2.0 و 2.5 جواب نمیدن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی فکرکنم منم آخرش باید همین کار رو بکنم. مخصوصا که الان تورنت نسخه کامل ورژن 3.0 هم اومده . چون آپدیت های جدا تا 1.4 جواب دادن ولی 2.0 و 2.5 جواب نمیدن!

همین کارو کنی بهتره... من همین الانش برای وقتی که تستهام تموم بشه و بخوام آپدیت 2.5 و 3.0 رو بزنم استرس گرفتم که نکنه مشکل دار بشه و به فکر دانلود ورژن 3.0 یکپارچه ام

لینک به دیدگاه

جایی برای دانلودش سراغ ندارید؟خیلی تعریف میکنن ازش

فعلاً جایی ندیدم، جمعه رو استیم اومد، شاید چند روز دیگه پچ جدا بیاد شاید نیاد، ولی ترجیحاً اگه بتونی نسخه کامل رو دانلود کن ...

همین کارو کنی بهتره... من همین الانش برای وقتی که تستهام تموم بشه و بخوام آپدیت 2.5 و 3.0 رو بزنم استرس گرفتم که نکنه مشکل دار بشه و به فکر دانلود ورژن 3.0 یکپارچه ام

بیا بخر، خالی از استرس :d

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فعلاً جایی ندیدم، جمعه رو استیم اومد، شاید چند روز دیگه پچ جدا بیاد شاید نیاد، ولی ترجیحاً اگه بتونی نسخه کامل رو دانلود کن ...

بیا بخر، خالی از استرس :D

فعلا که تازه اغفالم کردی grid Autosport + Drag pack رو خریدم =))) فردا باید برم مسافرت وقتی برگشتم شاید این رو هم بخرم.... البته امیدواری نسخه بعدی بازی به این زودیا نیاد.... چون روزی که PES2015 رو خریدم (حدود 1 ماه پیش)فرداش کونامی آنونس PES2016 رو داد  :D

لینک به دیدگاه

فعلا که تازه اغفالم کردی grid Autosport + Drag pack رو خریدم =))) فردا باید برم مسافرت وقتی برگشتم شاید این رو هم بخرم.... البته امیدواری نسخه بعدی بازی به این زودیا نیاد.... چون روزی که PES2015 رو خریدم (حدود 1 ماه پیش)فرداش کونامی آنونس PES2016 رو داد  :D

خب فانه :D

حساب کن من خودم 3 نفرم، شما، آقا بهمن، احتمالاً یکی دو نفر دیگه هم کنجکاو در این تاپیک، 2 3 نفر هم خارجکی اغفال میکنیم، خودش میشه یه سرور 12 نفره :D

جدا از شوخی، هم این هم ac اگه فرمون نداشته باشی، نباید اورجینال بخری، ارزش نداره :D

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب فانه :D

حساب کن من خودم 3 نفرم، شما، آقا بهمن، احتمالاً یکی دو نفر دیگه هم کنجکاو در این تاپیک، 2 3 نفر هم خارجکی اغفال میکنیم، خودش میشه یه سرور 12 نفره :D

جدا از شوخی، هم این هم ac اگه فرمون نداشته باشی، نباید اورجینال بخری، ارزش نداره :D

آره بدون فرمون و یا با فرمونی که کامل دیتکت نمیشه فایده نداره AC البته خود project cars هم زیاد فایده نداره بدون فرمون... هرچقدر که کنترل ماشین با کیبورد و یا گیم پد سخته در کنارش دست فرمونم هم تعریفی نداره =))  باز خدا خیرت بده این درگ رو بهم گفتی خریدم اون دست فرمون نمیخواد :laughing:

بار اول reaction time 00:00.033 زدم دیگه هیچوقت نتونستم  :laughing:

لینک به دیدگاه

گرید سخت هست خیلی ادم از 16 نفر مثلا 12 بشه کلی خوشحال میشه

البته روی درجه هارد با دنده اتومات

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...