رفتن به مطلب

دانلود زیباترین شبیه ساز های اتومبیلرانی Project C.A.R.S و Assetto Corsa

اشتراک گذاری

Recommended Posts

آره بدون فرمون و یا با فرمونی که کامل دیتکت نمیشه فایده نداره AC البته خود project cars هم زیاد فایده نداره بدون فرمون... هرچقدر که کنترل ماشین با کیبورد و یا گیم پد سخته در کنارش دست فرمونم هم تعریفی نداره =))  باز خدا خیرت بده این درگ رو بهم گفتی خریدم اون دست فرمون نمیخواد :laughing:

بار اول reaction time 00:00.033 زدم دیگه هیچوقت نتونستم  :laughing:

با رفیقم یه بار Hotwheel رفتیم، استارت که زد یه ثانیه نشده رسید خط پایان ! ماهم جامه دریدیم و در چنل های ts محو شدیم :)

گرید سخت هست خیلی ادم از 16 نفر مثلا 12 بشه کلی خوشحال میشه

البته روی درجه هارد با دنده اتومات

سخت نیست، گرید صبر و حوصله می خواد مثل همه رسینگ های دیگه، از طرفی qualifying رو باید خوب رفت که جز 4 5 نفر اول بود، اصول ریس هم همینه، تو هیچ ریس واقعیی هیچوقت یکی یهو از 16ام نمیاد 1 شه، فوقش تو یه ریس 10 لپی بخواد 2تا رنک ارتقا بده ...

هرچند این گرید بدون اسیست و ترکشن و استبیلیتی کنترل و دنده دستی، در مقابل Ac ، آرکید محسوب میشه ...

دوستان یک سوال داشتم ac رو اورجینال بگیرم یا project cars رو ؟؟؟

اگه فرمون ندارید هیچکدوم توصیه نمیشه ! اگه فرمون دارید، pcars به خاطر اینکه آنلاین پایدار تری داره، و ac هم قبلش باید پایداری نت و packet loss رو تست کنید، چون با پینگ 300 هم میشه Ac بازی کرد ولی با پینگ 100 و packet loss کلاً غیر قابل بازی میشه ...

در ضمن منظورم از فرمون، حداقل برندی مثل لاجیتک یا تراست مسترئه ...

فرمون ندارید، Grid autosport بهتره ...

لینک به دیدگاه

پینگم که تو اروپا 150 هستش پاکت لاس هم ندارم

قصد خرید wheel رو دارم برند thrustmaster پیدا میشه ؟

لینک به دیدگاه

پینگم که تو اروپا 150 هستش پاکت لاس هم ندارم

قصد خرید wheel رو دارم برند thrustmaster پیدا میشه ؟

من پینگ با اروپا 90 هست ولی تو ac با همین پینگ نمیتونم خوب بازی کنم ! در واقع از پینگ نمیشه فهمید میتونید بازی کنید یا نه، که خب تنها راهش تست کردنه. واسه همین pcars رو پیشنهاد میدم.

به صورت رسمی وارد نمیشه و نمایندگی خاصی هم نداره، ولی تک و توک پیدا میشه ، T500 رو دیده بودم چند وقت پیش 1.800 میدادن ...، مدلهای دیگش هم مثل t300 هم هست که بیشتر به درد کنسول میخوره و G27 بهتر از این مدله ...

G27 الان شده 800 تون آکبند، ارزش خرید بالایی داره ضمن اینکه لاجیتک DFGT حدود 500 تومنه که نه پدال درست حسابی داره نه دنده و فرمونش هم به اون خوبی نیست .

لینک به دیدگاه

من پینگ با اروپا 90 هست ولی تو ac با همین پینگ نمیتونم خوب بازی کنم ! در واقع از پینگ نمیشه فهمید میتونید بازی کنید یا نه، که خب تنها راهش تست کردنه. واسه همین pcars رو پیشنهاد میدم.

به صورت رسمی وارد نمیشه و نمایندگی خاصی هم نداره، ولی تک و توک پیدا میشه ، T500 رو دیده بودم چند وقت پیش 1.800 میدادن ...، مدلهای دیگش هم مثل t300 هم هست که بیشتر به درد کنسول میخوره و G27 بهتر از این مدله ...

G27 الان شده 800 تون آکبند، ارزش خرید بالایی داره ضمن اینکه لاجیتک DFGT حدود 500 تومنه که نه پدال درست حسابی داره نه دنده و فرمونش هم به اون خوبی نیست .

G27 رو با کدوم گارانتی بگیرم

اواژنگ 2 سال گارانتی داره 750 قیمتشه

پانا هم تو دیجی کالا 800 میده

لینک به دیدگاه

G27 رو با کدوم گارانتی بگیرم

اواژنگ 2 سال گارانتی داره 750 قیمتشه

پانا هم تو دیجی کالا 800 میده

اطلاع ندارم کدوم بهتره، پانا گارانتی ریزر بود، چندتا از دوستان جنس خراب فرستادن راحت تعویض کردن براشون.

آواژنگ هم گارانتی خوبیه و شنیدم لوازم یدکی G27 رو هم موجود داره، مخصوصاً یکی از چرخ دنده های اصلی موتور که ظاهراً زیاد هم خراب میشه.

پانا اگه اشتباه نکنم 1 ساله هست گارانتیش، ولی مطمئن نیستم شاید گارانتی تعویض باشه. در مقابل 2سال گارانتی آواژنگ هم خوبه ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا چی شد پس این آپدیت ورژن 3

کسی ازش خبر نداره؟

لینک به دیدگاه

دوستان کسی آپدیت های 2.0 و 2.5 رو برای Project CARS نصب کرده؟ من همه رو دانلود کردم و تا ورژن 1.4 مشکلی نداره ولی ورژن 2.0 و 2.5 مشکل دارند و منو رو درست میارن ولی موقع لود کردن مسابقه کرش میکنه و خارج میشه. کسی تست کرده؟

ببخشید دیر جواب میدم چون نت نداشتم الان اینو دیدم والا برا منم خراب شد و همینجور هی پیغام سیو و اینا میداد مجبور به نصب دوباره شدم و فکر کنم 1.2 بعد 1.4 و 2 و 2.5 ریختم و چون دیدم 1.4 حجمش زیاده گفتم شاید 1.3 هم داره خلاصه درست شده اما ماشین تیون رنو! (رینولت)رو نداره میرم انتخابش کنم بازی ماشین رو لود نمیکنه مجبور به task manager میشم و بخاطر گل روی ویندوز 10 تسک هم پشت سیاهی پنجره پروجک عملا بی خاصیته و مجبور به سینک اوت یوزر میشم!:دی

و اینکه چون با گیم پد میرم و مشگل ویبره تو اپدیت 1.3 بوده و چون من نریختم کمی مشکل داره

حالا،،،،،،،

اینقدر ملت گفتند Ac ،من داشتمش اما قسمت نمیشد نصبش کنم دیروز ریختم نظر شخصی: منو هاش واقعا مسخرست!(شبیه سازها فکر میکنم همینطورین ولی گذشت اون زمون...!)سنگینی بازی واقعا حس میشه البته ورژن بازیم 1 بود!گرافیک که در مقابل پروجکت باید لنگ بدازه اما چیزی که جالب بود اول بازی گفتم این دیگه چیه!زود قضاوت کردم.حس سرعت گرفتن یکم جالب بود لرزش داشت دوربین و ویبره بازی بسیار خوشایند بود.متاسفانه زیاد تست نکردم با ماشین های مختلف اما همون دو تا ماشینی که تست کردم فکر میکنم چسبندگی ماشین بیشتر بود یعنی کمتر لیز میخورد البته برای ماشین فرمول فراری! (امکان داره تنظیمات پیش فرض اسون بوده!بخش اصلی با ماشین زپرتی دو سه دوری رفتم لیز میخورد)چیز بخصوصی نداشت که منو جذب کنه الا ویبره بازی!بعد چند دقیقه پاک کردمش!کاش این ویبره رو پروجکت میبود خیلی روش تاکید میکنم چون واقعا لذت بخش بودپد چون موقع سرعت هم ویبره خفیف داشت.موقع تعویض دنده در موقع ترمز ویبره تغییر میکرد (تو تنظیمات مقدار G در x.y.z دیدم و گفتم ویبره رو گیم اینه تو اون کابین های شبیه ساز دیگه چیه!وای ی ی!!) اما پروجکت سوا از گرافیک بخش صدا واقعا گل کاشته کاش ماشین های بیشتری میداشت مثلا بجای ruf که فکر نمیکنم تو بازیه دیگه ای دیده بودمش!پورشه میداشت.خلاصه تعداد ماشینش کمه.وگرنه بی نقصه

برای پروجکت مد ماشین نیومده؟ درسته مدر ها مثل سازندگان نمیتونن درست کنن اما حال و هوای بهتری میده به بازی.شرمنده توضیحاتم زیاد بود.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

ببخشید دیر جواب میدم چون نت نداشتم الان اینو دیدم والا برا منم خراب شد و همینجور هی پیغام سیو و اینا میداد مجبور به نصب دوباره شدم و فکر کنم 1.2 بعد 1.4 و 2 و 2.5 ریختم و چون دیدم 1.4 حجمش زیاده گفتم شاید 1.3 هم داره خلاصه درست شده اما ماشین تیون رنو! (رینولت)رو نداره میرم انتخابش کنم بازی ماشین رو لود نمیکنه مجبور به task manager میشم و بخاطر گل روی ویندوز 10 تسک هم پشت سیاهی پنجره پروجک عملا بی خاصیته و مجبور به سینک اوت یوزر میشم!:دی

و اینکه چون با گیم پد میرم و مشگل ویبره تو اپدیت 1.3 بوده و چون من نریختم کمی مشکل داره

حالا،،،،،،،

اینقدر ملت گفتند Ac ،من داشتمش اما قسمت نمیشد نصبش کنم دیروز ریختم نظر شخصی: منو هاش واقعا مسخرست!(شبیه سازها فکر میکنم همینطورین ولی گذشت اون زمون...!)سنگینی بازی واقعا حس میشه البته ورژن بازیم 1 بود!گرافیک که در مقابل پروجکت باید لنگ بدازه اما چیزی که جالب بود اول بازی گفتم این دیگه چیه!زود قضاوت کردم.حس سرعت گرفتن یکم جالب بود لرزش داشت دوربین و ویبره بازی بسیار خوشایند بود.متاسفانه زیاد تست نکردم با ماشین های مختلف اما همون دو تا ماشینی که تست کردم فکر میکنم چسبندگی ماشین بیشتر بود یعنی کمتر لیز میخورد البته برای ماشین فرمول فراری! (امکان داره تنظیمات پیش فرض اسون بوده!بخش اصلی با ماشین زپرتی دو سه دوری رفتم لیز میخورد)چیز بخصوصی نداشت که منو جذب کنه الا ویبره بازی!بعد چند دقیقه پاک کردمش!کاش این ویبره رو پروجکت میبود خیلی روش تاکید میکنم چون واقعا لذت بخش بود تو تنظیمات مقدار G در x.y.z دیدم و گفتم ویبره رو گیم اینه تو اون کابین های شبیه ساز دیگه چیه!وای ی ی!!پد چون موقع سرعت هم ویبره خفیف داشت.موقع تعویض دنده در موقع ترمز ویبره تغییر میکرد اما پروجکت سوا از گرافیک بخش صدا واقعا گل کاشته کاش ماشین های بیشتری میداشت مثلا بجای ruf که فکر نمیکنم تو بازیه دیگه ای دیده بودمش!پورشه میداشت.خلاصه تعداد ماشینش کمه.وگرنه بی نقصه

برای پروجکت مد ماشین نیومده؟ درسته مدر ها مثل سازندگان نمیتونن درست کنن اما حال و هوای بهتری میده به بازی.شرمنده توضیحاتم زیاد بود.

احتمال میدم این مشکلاتی که تعریف میکنید ار کرک باشه چون من هیچوقت چنین مشکلاتی نداشتم ...

اما در مورد نظرتون راجب ac.

قبلش این نکته رو در نظر بگیرید که تیم Kunos با جذب نیروی بیشتر برای ساخت نسخه کنسول، تازه شدن 18 نفر ! برای pcars تیم 140 نفره و شرکت Turn10 هم 450 نفر !!! در ضمن بهتره بدونید Kunos از ابتدا و ساخت سیمیولاتور های ریسینگ (نه گیم) یه تیم 5 نفره بوده !!! که 4 عنوان رو تخت ویندوز عرضه کردکه معروف ترینش netKar Pro بود. و زمانی که تصمیم به ساخت AC گرفته شد به 10 نفر رسیدن ...

از طرفی این عنوان یک شبیه ساز خالص هست نه یک گیم که نیازمند منو و لانچر و موزیک و این چیزا باشه. در واقع برای لذت بردن ساخته نشده برای تجربه حس واقعی رانندگی در پیست ساخته شده، موردی که تمام سیم ریسر های حرفه ایی تایید کردن ...

در مورد سنگینی ؟ من دارم Ac رو ultra با aa و Af کامل با گرافیک 660ti شصت فریم ثابت با 24 تا ماشین تو پیست میگیرم. Pcars رو تو high با aa نصفه نیمه و یدونه ماشین بعضی پیچ ها تا 40 فریم هم افت فریم دارم !!! چطور میگید Ac سنگین تره ؟ :|

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

احتمال میدم این مشکلاتی که تعریف میکنید ار کرک باشه چون من هیچوقت چنین مشکلاتی نداشتم ...

اما در مورد نظرتون راجب ac.

قبلش این نکته رو در نظر بگیرید که تیم Kunos با جذب نیروی بیشتر برای ساخت نسخه کنسول، تازه شدن 18 نفر ! برای pcars تیم 140 نفره و شرکت Turn10 هم 450 نفر !!! در ضمن بهتره بدونید Kunos از ابتدا و ساخت سیمیولاتور های ریسینگ (نه گیم) یه تیم 5 نفره بوده !!! که 4 عنوان رو تخت ویندوز عرضه کردکه معروف ترینش netKar Pro بود. و زمانی که تصمیم به ساخت AC گرفته شد به 10 نفر رسیدن ...

از طرفی این عنوان یک شبیه ساز خالص هست نه یک گیم که نیازمند منو و لانچر و موزیک و این چیزا باشه. در واقع برای لذت بردن ساخته نشده برای تجربه حس واقعی رانندگی در پیست ساخته شده، موردی که تمام سیم ریسر های حرفه ایی تایید کردن ...

در مورد سنگینی ؟ من دارم Ac رو ultra با aa و Af کامل با گرافیک 660ti شصت فریم ثابت با 24 تا ماشین تو پیست میگیرم. Pcars رو تو high با aa نصفه نیمه و یدونه ماشین بعضی پیچ ها تا 40 فریم هم افت فریم دارم !!! چطور میگید Ac سنگین تره ؟ :|

بله درسته.این شبیه ساز تره اینم درسته اما دیگه نظر شخصیه :دی منو ها رو میتونستند بهتر بسازند در مورد سنگینی هم رزولیشن من فول اچ دی هست اگه مال شما هم فول اچ دی هست که من گفتم ورژن من 1.0 بود !احتمال داره برا پچ و غیره باشه که من نداشتم .ذکر کردم اینو که نوشتم 1.0 منظورم همین بود.شایدم از کرک باشه همونطور که گفتید.

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا چی شد پس این آپدیت ورژن 3

کسی ازش خبر نداره؟

:-?  :-?  :-?

لینک به دیدگاه

بله درسته.این شبیه ساز تره اینم درسته اما دیگه نظر شخصیه :دی منو ها رو میتونستند بهتر بسازند در مورد سنگینی هم رزولیشن من فول اچ دی هست اگه مال شما هم فول اچ دی هست که من گفتم ورژن من 1.0 بود !احتمال داره برا پچ و غیره باشه که من نداشتم .ذکر کردم اینو که نوشتم 1.0 منظورم همین بود.شایدم از کرک باشه همونطور که گفتید.

خب اون که آره ، مشکلات خیلی از این بدتری داره ! بیشتر منظور من این بود که بی انصافیه این موارد جزئی باعث ناامید شدن از بازی حساب کرد ...

وگرنه از کمبود های بازی میشه به pitstop حالت تک نفره و پشتیبانی نکردن انجین بازی از سورس نور چندگانه عنوان کرد ... به همین خاطر نمیشه مسابقات لمانز راه انداخت و چرخه ی شب و رورز داشت ..

pcars رو فرض کنید 8 ساعت ریس کلاس LMP برید و هر ساعت تقریباً 2 بار نیاز به سوخت گیری داشته باشید، همین محاسبه ی اینکه هر چند دور به pitstop برای سوخت گیری برید، کی لاستیک عوض کنید و چقدر به ماشین فشار بیارید ، لذت ریس رو دو چندان می کنه ... (چرخه ی شب و روز هم اضافه کنید که مسابقه در روز شروع شه و شب رو مشغول ریس باشید و طلوع افتاب ریس تموم شه ....)

:-?  :-?  :-?

والا من هرچی گشتم هیچی پیدا نکردم، فقط نسخه های فول 3.0 برای دانلود هست، حالا اگه خواستی بگو یه روز بیام تهران بیارم برات ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا من بالاخره فهمیدم مشکل Project CARS از چی بود که آپدیت 2.0 کرش میکرد!! مشکل این بود که آپدیت 1.4 که من دانلود کرده بودم در واقع باز همون 1.3 بوده!! و به هیمن دلیل چون نسخه 2.0 قبلش نیاز داره که 1.4 نصب شده باشه وقتی نصبش میکردم بازی به هم میریخت و کرش میکرد!

لینک به دیدگاه

اینم از وضعیت آنلاین Pcars، تقریباً داستان هر مسابقه همینه، از 23 نفر همه لفت دادن فقط 7 نفر موندن ...

http://www.aparat.com/v/hBj3l

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان آپدیت جداگانه Project CARS ورژن 3.0 برای اونهایی که الان ورژن 2.5 رو نصب دارن :

https://ia601508.us.archive.org/7/items/pc.rld.pa.up/Project.CARS.Update.v3.0-RELOADED.rar

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم چند تا تصویر از تغییر سیستم قطرات باران روی شیشه و واقعی تر شدن اثر برف پاک کن روی اونها. یه قابلیت دیگه هم که لازم بود ، اضافه شدن Photo Mode در حالت Replay هستش. به نظرم فریم ریت هم بالاتر رفته چون الان دارم با iGPU بازی میکنم و حتی در حالت بارانی بالای20 فریم میده

rjno_pcars64_2015_08_24_09_46_00_691.jpg

jkv_pcars64_2015_08_24_09_46_37_736_thum

g1e0_pcars64_2015_08_24_09_47_03_375_thu

oi2i_pcars64_2015_08_24_09_47_34_288_thu

da4_pcars64_2015_08_24_09_49_24_103_thum

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

دوستان من از کجا بدونم نسخه بازیم کدومه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم از وضعیت آنلاین Pcars، تقریباً داستان هر مسابقه همینه، از 23 نفر همه لفت دادن فقط 7 نفر موندن ...

سلام خوبی

اقا خیلی ها بازیکن نیستن فقط برای فان  میان و قوانین رو نمیدونن

فقط بلدن گاز بدن تا بیافتن جلو انگار نه انگار ترمزی هم وجود داره :D

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

سلام خوبی

اقا خیلی ها بازیکن نیستن فقط برای فان  میان و قوانین رو نمیدونن

فقط بلدن گاز بدن تا بیافتن جلو انگار نه انگار ترمزی هم وجود داره :D

فدات، شما خوبی ؟

بزرگترین مشکل بازی همینه، از خیلی از لحاظ از ac سرتره ولی وقتی نشه بازی کرد به چه دردی می خوره ؟

اون کلیپی که گذاشتم بحثش جداست البته، به خاطر Desync بودن پلیر هاست، خط شروع همه تخت گاز میرن و اگه سینک نباشن همه برخورد شدید بوجود میاد ...

که به راحتی با تنظیم نوع شروع در هاست قابل رفعه ولی خب انجام نمیدن ...

وگرنه شیرین کاری که بحثش جداست، یهو میبینی یکی وا میسته پیست رو کلاً میبنده ....

دوستان من از کجا بدونم نسخه بازیم کدومه؟

رو فایل بازی کلیک راست، Properties و تب Detail ، نسخه بازی Product version رو زده ....

لینک به دیدگاه

این بازی خیلی باحاله

کسی هست بریم انلاین بزنیم ورژن بازی من 1.0.1.2 هست

لینک به دیدگاه

2 تا سوال داشتم در مورد بخش انلاین پراجکت کارز

سطح بازی منظورم ترکشن و این چیز هاست چه طوریه رو سخت ترین درجه هستش یا قابل تنظیم توسط بازیکن یا توسط هاست یا سرور ؟

شخص خاصی هاست میشه یا سرور های خود بازی هستش؟

ویرایش شده توسط samua
لینک به دیدگاه

2 تا سوال داشتم در مورد بخش انلاین پراجکت کارز

سطح بازی منظورم ترکشن و این چیز هاست چه طوریه رو سخت ترین درجه هستش یا قابل تنظیم توسط بازیکن یا توسط هاست یا سرور ؟

شخص خاصی هاست میشه یا سرور های خود بازی هستش؟

ترکشن منظورتون چیه ؟

یه سری Assisst هست یه سری stability که خب اصن فکر نکنم کسی با Assisst بازی کنه که سرور ها فعال کنن یا نه.

پایداری هم خب یه مولفه traction و stability  و ABS هست که سرور میتونه force کنه یا آزاد بذاره، یعنی حتی میتونه محدود کنه که کسی از دنده اتومات استفاده نکنه ... میتونه هم دلخواه بذاره هر کی هر چی خواست استفاده کنه، یه سری اصن دست نمیزنن به تنظیمات ...

هم سرور های خود بازی هست هم میشه ساخت، تو یه سرور هم باشی، ادمین میتونه رندوم باشه، مثلاً ادمین لفت بده، یکی دیگه ادمین میشه ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان آپدیت جداگانه Project CARS ورژن 3.0 برای اونهایی که الان ورژن 2.5 رو نصب دارن :

https://ia601508.us.archive.org/7/items/pc.rld.pa.up/Project.CARS.Update.v3.0-RELOADED.rar

آقا بهمن یعنی باید 2.5 رو نصب کنیم قبلش؟

لینک برای 2.5 دارید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا بهمن یعنی باید 2.5 رو نصب کنیم قبلش؟

لینک برای 2.5 دارید؟

بله برای 2.5 هم باید 2.0 نصب باشه و برای اون هم باید 1.4 و قبلش 1.3 و قبلش 1.2 هم باید نصب باشه  :D  :D

1.2 و 1.3 و 2.0 و 2.5 رو میتونید از اینجا دانلود کنید :

http://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-project-cars/

ولی 1.4 رو از اونجا دانلود نکنید چون فیک هستش و همون 1.3 رو با اسم 1.4 گذاشته!!

1.4 اصلی حدود 3.3  گیگ حجم داره که من از اینجا دانلودش کردم :

http://p30download.com/fa/entry/58741/

بعد باید به ترتیب نصبشون کنید و برای ورژن 2.0 و 3.0  آخر نصب یه قسمت  Apply Patch  داره که حتما باید تیکش رو بزنید تا درست نصب بشن.

آخر سر هم کرک ورژن 3.0 رو کپی میکنید و تمام.

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام  بهمن  جان خوبی

کرک انلاین رو تست کردی ببینی رو اپدیت 3 جواب میده یا نه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...