رفتن به مطلب

دانلود زیباترین شبیه ساز های اتومبیلرانی Project C.A.R.S و Assetto Corsa

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اپدیت 5 اومده که پیست و خودروهای جدید بعلاوه موزیک های جدید به بازی اضافه شده

همچنین باگ های بازی باز هم برطرف شده

بهبود گیم پلی بازی

سازگاری خیلی بیشتر با ocolus rift که فعلا برای ما ایرانی ها ارزوست :D

ممنون مهدی جان بابت اطلاع رسانی. البته من همون اولش که آپدیت 5.0  اومده بود نصبش کردم. و یکی از نکات عجیبی که داره اینه که افکت های باران رو نسبت به قبل کاهش قابل توجه ای داده و مثلا آبی که توسط لاستیک ماشین ها به هوا بلند میشه خیلی کمتر شده که باعث شده فریم ریت بازی در هوای بارانی خیلی بهتر بشه. البته دیگه به زیبایی قبل نیست.

فعلا مشغول DiRT Rally و WRC5 هستم که باید بگم DiRT Rally ورژن 0.7 که آخرین ورژن قابل دانلود به صورت تورنت هست واقعا هیرت انگیزه و واقعی ترین حس رانندگی رالی که تا حالا داشتم رو باهاش تجربه کردم!!

بسیار بسیار واقعی هستش و یک شبیه ساز واقعی رالی به حساب میاد. حتی از Richard Burns Rally هم که معروف ترین شبیه ساز واقعی از نظر فیزیک و گیم پلی هست واقعی تره. حالا گرافیک عالیش بماند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمن این که ورژن 1.3.2 بازی Assetto Corsa به همراه Dream Pack 2 هم منتشر شده که اون هم جالبه و ماشین هایی مثل BMW M4 و Nissan GT-R Nismo و Lamborghini Diablo و ... هم بهش اضافه شدن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بهمن جان نجورسن

ممنون اره تریلر و گیم پلی dirt rally رو دیدم فوق العاده بود دارم wrc5 رو دانلود میکنم تموم شد میرم سر وقت اون

بازی های شبیه ساز ریسینگ تو سال 2015 پیشرفت خیلی خوبی از جهت گیم پلی داشتن . 

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

ممنون مهدی جان بابت اطلاع رسانی. البته من همون اولش که آپدیت 5.0 اومده بود نصبش کردم. و یکی از نکات عجیبی که داره اینه که افکت های باران رو نسبت به قبل کاهش قابل توجه ای داده و مثلا آبی که توسط لاستیک ماشین ها به هوا بلند میشه خیلی کمتر شده که باعث شده فریم ریت بازی در هوای بارانی خیلی بهتر بشه. البته دیگه به زیبایی قبل نیست.

فعلا مشغول DiRT Rally و WRC5 هستم که باید بگم DiRT Rally ورژن 0.7 که آخرین ورژن قابل دانلود به صورت تورنت هست واقعا هیرت انگیزه و واقعی ترین حس رانندگی رالی که تا حالا داشتم رو باهاش تجربه کردم!!

بسیار بسیار واقعی هستش و یک شبیه ساز واقعی رالی به حساب میاد. حتی از Richard Burns Rally هم که معروف ترین شبیه ساز واقعی از نظر فیزیک و گیم پلی هست واقعی تره. حالا گرافیک عالیش بماند.

دیرت واقعا دنیاییه برا خودش من همین یکماه پیش دیرت 3 رو چون قبلا نیمه رهاش کرده بودم نصب کردم با اینکه برا 2011 فکر کنم بود!خیلی لذت بخش بود حتی لاین کمکی رو حذف کردم با نقشه خوان میرفتم متاسفانه حافظه موقتم زیاد جواب نمیداد پا به پاش بفهمم چی میگه:)))البته بخاطر زبان ضعیف هم هست، که ایندفعه حدود 20 در صد سرد شدم.خلاصه فوقالعاده بود با اینکه ورژن3 قدیمیه اما گرافیک و فیزیک خوبی داره و حس خوبی میده مطمئنم نسخه جدید محشره .

بحثم بی ربط شد به تاپیک ببخشید

حالا این نسخه جدید قراره سینگل بده بهمن جان ؟ (متأسفانه به امید کرک :p)

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود

DLC جدید این بازی شامل 4 ماشین و 3 ترک، اطلاعات بیشتر

و یک ویدئوی کوتاه از Lotus Type 25 در spa :

http://www.aparat.com/v/HxvOj

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

من میرم پیت استاپ مشکل داره.مشکل از کرکه یا من؟ :-?  :D

در ضمن سایتی یا مقاله ای نیست که تنظیماتی که روی ماشین میشه تغییر داد رو توضیح بده؟من فقط فشار باد لاستیکو میفهمم  :D

لینک به دیدگاه

من میرم پیت استاپ مشکل داره.مشکل از کرکه یا من؟ :-?  :D

در ضمن سایتی یا مقاله ای نیست که تنظیماتی که روی ماشین میشه تغییر داد رو توضیح بده؟من فقط فشار باد لاستیکو میفهمم  :D

ac یا pcars ؟

Ac پیت فقط تو آنلاین کار میکنه اگه اشتباه نکنم. ولی pcars باید قبلش درخواست استاپ بدید، کلیدش هم از پیش تعریف نشدست و باید برید option بازی و یه کلید براش اختصاص بدید. بعد قبل از رسیدن به پیت، دکمه رو بزنید کنار صفحه یه پیغام میاد که یعنی تایید شدید برای ورود به پیت. بعد وارد پیت شید و حالت اتو درایو فعال میشه و سمت چپ گزینه ایی میاد که با انتخابش وارد صفحه مخصوص پیت، که میشه تعمیر یا تعویض لاستیک یا سوخت گیری انجام داد، بعد حتماً اوکی کنید و اون پیغام سمت چپ صفجه هم ببندید، بعد یه مدت زمان خاص بسته به تعمییر یا سوخت گیری، به پیست بر میگردید.

برای Ac هم، تو آنلاین کافیه همینجوری وارد پیست شید، یکی از جایگاه ها های لایت شده که مخصوص شماست، دقیقاً تو اون قسمت نگر دارید منوی پیت باز میشه.

تیون ماشین دنیایی داره برای خودش، هم سایت ها و مقاله هایی هستن که گزینه ها رو توضیح دادند، هم مواردی هست که تنظیمات مشخص و کامل رو ارائه میدن مثل این

اما اصولاً هر ستاپی تا حدود زیادی به نحوه رانندگی خودتون بستگی داره، خیلی ها کلاً اسلاید میرن، خیلی ها نه و ...

یک سری مقاله هست صرفاً از لحاظ فنی موارد رو مثل Camber یا caster angel و ... توضیح دادن، که خب درک این موارد و ستاپ ماشین توسط خودتون بهترین راهه. ولی خب یک سری مقاله هم به صورت اختصاصی برای هر گیم ارائه شده به خاطر اینکه شبیه ساز ها بعضاً کمی متفاوت هستن در این مورد.

خوندن این مقاله و همچنین فایل ضمیمه ایی رو که قرار میدم توصیه میکنم. با سرچ مقاله های زیاد دیگه ایی میتونید پیدا کنید (و همچنین ویدئو) ولی خوندن یک مطلب، و مهمتر آزمون و خطا در بازی بهترین روش یادگیری تیون ماشین هست.

که خب البته یک سری موارد رو باید رعایت کنید که تو خود مقاله توضیح داده، مثل اینکه شما اول باید با همون تنظیمات دیفالت بتونید بهترین لپ تام رو بزنید، بعد برید سراغ تیون، در غیر اینصورت تاثیر تغییر مولفه ها رو متوجه نخوهید شد و در نتیجه به نتیجه مناسب نمیرسید.

اگر هم حوصله خوندن و .. ندارید، صرفاً همون سایت تنظیمات ماشین های مختلف رو که بالاتر لینک دادم پیشنهاد میکنم !

RD-Setup-Guide-1.0.pdf

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از قابلیت های بسیار با ارزش و مهم که در Assetto Corsa وجود داره امکان استفاده از اتومبیل ها و پیست های MOD شده و ساخته شده توسط دیگران هستش که همین قابلیت باعث میشه به راحتی بشه اتومبیل ها و مسیر هایی به غیر از اون هایی که در خود بازی هستند بهش اضافه کرد.

مثلا اتومبیل رویایی Bugatti Veyron Super Sport رو امروز دانلود کردم و به بازی اضافه کردم که باید بگم بسیار بسیار عالی و فراتر از انتظارم ساخته شده و هم از نظر ظاهر و هم هندلینگ کاملا واقعی کار شده. و تقابلش با سوپرکار هایی مثل McLaren P1 و Ferrari LaFerrari خیلی هیجان انگیزه....

5k6qju2v2p2dr19wj6nq.jpg

abns82ic5ddgh889u4tp.jpg

l1tsou973b08o2135a1c.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بهمن جان

الان  ورژن بازی assetto corsa م 1.1.4 هست برای اپدیت چه ورژنهایی رو باید به ترتیب نصب کنم؟

کاش پست اول رو بابت ترتیب اپدیت ها بروز میکردی

ممنون

به جمع g27 دارها پیوستم بالاخره :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بهمن جان

الان  ورژن بازی assetto corsa م 1.1.4 هست برای اپدیت چه ورژنهایی رو باید به ترتیب نصب کنم؟

کاش پست اول رو بابت ترتیب اپدیت ها بروز میکردی

ممنون

به جمع g27 دارها پیوستم بالاخره :D

سلام مبارک باشه بالاخره میتونی حس واقعی رانندگی رو با این بازی ها تجربه بکنی.

راستش Assetto Corsa نحوه آپدیتش خیلی منظم نیست و معمولا برای داشتن ورژن جدید باید کلش رو دانلود بکنی. الان من ورژن 1.3 که به همراه Dream Pack 2 هست رو دارم. ولی آخرین ورژنش 1.3.6 هست. تا اونجایی که تورنت هاش رو پیدا کردم باید ورژن 1.3.4 رو دانلود بکنی و بعد آپدیت 1.3.5 رو روش نصب بکنی. مثلا من که 1.3 دارم نمیتونم آپدیتش بکنم به 1.3.4 و باید کل 1.3.4 رو که ریپکش حدود 7 گیگه دانلود بکنم.

فعلا تو کف ماشین های MOD شده هستم . یه سایت پیدا کردم که شاید بیشتر از 100 تا اتومبیل برای این بازی برای دانلود قرار داده که تا الان که به بازی اضافه کردمشون واقعا با کیفیت و خوب هستن

آدرس سایت اینه :

http://assetto-db.com/

b0f3w9in05l88dtiz3d8.jpg5zaj10anhan65qvluvkk.jpgj3z20kc9j0jcfpsqwc8l.jpggbkaisaju3a1b5pnmlq8.jpg6mpkn6l84c2kv0o3dd9y.jpg

لینک به دیدگاه

صرفاً جهت اطلاع، قیمت pcars و ac هر کدوم 50% آف خورده شده حدود 80، بهترین موقعیت هست برای خرید ...

----

و دانلود :

ارتقا نسخه 1.1 به نسخه 1.3.2  و یا اینجا

نسخه 1.1

نسخه 1.3.7 آخرین آپدیت تا الان

که این نسخه آخر نیازی به نسخه های قبلی نداره و شامل Audi R8 V10 هم هست که به تازگی اضافه شده

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم پژو 206  :D  :D

75tkdzczv1vypbia3ygt.jpgt7yl8dow69e718s0i777.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نوستالژی :D

alaska_white.pngwhite_red.png

ماشین قدیمی خاطره سازهم زیاد داره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نوستالژی :D

alaska_white.pngwhite_red.png

بهمن چجوری اضافه میشه کرد به بازی؟

خیلی راحته . بعد از دانلود کافیه محتویات فایل فشرده رو داخل فولدر content\cars بازی کپی بکنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی رو اورجینال داری؟ برای انلاین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی رو اورجینال داری؟ برای انلاین؟

نه اوریجینال ندارم. تو اوریجینال داری؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

من Project CARS رو نسخه Reloaded دارم و تا آپدیت 1.4 نصب میکنم، درست نصب میشه، اما وقتی آپدیت بعدی که نسخه 2.0 باشه و به بالا نصب میکنم،

منوی بازی به هم میریزه و وقتی هم که میخوای بری داخل مسابقه، از بازی میندازه بیرون. کسی همچین مشکلی نداشته یه راهنمایی بکنه؟ @};-

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

من Project CARS رو نسخه Reloaded دارم و تا آپدیت 1.4 نصب میکنم، درست نصب میشه، اما وقتی آپدیت بعدی که نسخه 2.0 باشه و به بالا نصب میکنم،

منوی بازی به هم میریزه و وقتی هم که میخوای بری داخل مسابقه، از بازی میندازه بیرون. کسی همچین مشکلی نداشته یه راهنمایی بکنه؟ @};-

نسخه 2.0 ماله 5 ماهه پیشه فکر کنم ! الان نسخه 6.2 (و یا آپدیت 12ام)هست که تغییرات خیلی زیادی داشته + تعدادی ماشین اضافه شده. برای نصب هم به نسخه های قبلی نیاز ندارید.

البته dlc آخر لوتوس که دو هفته پیش عرضه شد ظاهراً تو این پک نیست

برای مستقیم سازی تورنت هم میتونید از mul.ir استفاده کنید، 16 گیگ حجم میشه 3000 تومن :|

دانلودش هم یکی دانلود کنه حداقل 4 5 نفر تو همین تاپیک لازمشون میشه ....

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

البته که بهتریشن شبیه ساز GranTurismo ست با کسب جوایز متعدد از دهه 90 تا کنون . .. . 

لینک به دیدگاه

نسخه 2.0 ماله 5 ماهه پیشه فکر کنم ! الان نسخه 6.2 (و یا آپدیت 12ام)هست که تغییرات خیلی زیادی داشته + تعدادی ماشین اضافه شده. برای نصب هم به نسخه های قبلی نیاز ندارید.

البته dlc آخر لوتوس که دو هفته پیش عرضه شد ظاهراً تو این پک نیست

برای مستقیم سازی تورنت هم میتونید از mul.ir استفاده کنید، 16 گیگ حجم میشه 3000 تومن :|

دانلودش هم یکی دانلود کنه حداقل 4 5 نفر تو همین تاپیک لازمشون میشه ....

ممنون دوست عزیز. @};-

از اومدن این آپدیت 6.2 و DLC لوتوس خبر نداشتم، ولی همین طور که نوشتم،از آپدیت 2.0 به بالا نصب میکنم اینطوری میشه، یعنی تا آپدیت 6.0 هر کدوم رو نصب میکنم همینطور منو به هم میریزه و از بازی میندازه بیرون! :(

این آپدیت هم حجمش زیاده، انصافا خیلی ضدحال میشه اینم بگیرم مثل قبلیا بشه. همینا رو هم که تا الان گرفتم حجمش نزدیک 9 گیگ شده! :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه اوریجینال ندارم. تو اوریجینال داری؟

سلام

اره تهیه کردم تخفیف خورده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اره تهیه کردم تخفیف خورده

چند تموم شد برات؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

85 شد بهمن جان

74تومنی هم بود که گفت به مشکل خورده نتونست تهیه کنه(پایین ترین قیمت بودش)

لینک به دیدگاه

حجم نداریم واسه dirt به جاش Ac میزنیم به بدن :D

یه ویدئو از مالتی ac و واگذار کردن مسابقه فقط با یه معکوس اشتباه (دقیقه 11:30)

http://www.aparat.com/v/WgCnI

لینک به دیدگاه

این هم پژو 206   :D   :D

75tkdzczv1vypbia3ygt.jpgt7yl8dow69e718s0i777.jpg

این ماشینا برا کدوم بازی هست؟

و کسی لینک دانلودش رو داره؟

آپدیت

پیدا کردم : :D  :D  :D  @};-

http://assetto-db.com/cars

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...