رفتن به مطلب

دانلود زیباترین شبیه ساز های اتومبیلرانی Project C.A.R.S و Assetto Corsa

اشتراک گذاری

Recommended Posts

نه آقا حیفه چرا پرتش کنی =))

خیلی وقته دیسکی کار نمیکنم

قربون دستت اگه درستش کردی اینجا روششو بگو

من دیگه حوصله نصب دوباره ندارم

یک چیزهای فهمیدم اوکی شد خبر میدم  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اون اپدیت ها برای نسخه کرکی هست و روی استیم مسلمه جواب نمیده

برای استیم بازی رو کپی کنید تو مسیر خودش تا اونجا رو استیم میشناسه مابقی اپدیت رو شروع به دانلود میکنه

برای اپدیت هایی که تو نسخه کرکی اومده تو استیم باید خریداری کنید

لینک به دیدگاه

سلام

اون اپدیت ها برای نسخه کرکی هست و روی استیم مسلمه جواب نمیده

برای استیم بازی رو کپی کنید تو مسیر خودش تا اونجا رو استیم میشناسه مابقی اپدیت رو شروع به دانلود میکنه

برای اپدیت هایی که تو نسخه کرکی اومده تو استیم باید خریداری کنید

سلام داداش

خب منم نسخه کرکی دارم

اینترنتم به درد این نمیخوره که استیم رو بزارم دانلود کنه واسه خودش

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما اگه منظورت اینه که میخوای رو استیم راه اندازی کنیش که خوب بالا گفتم نمیشه

قید اپدیت رو بزن

اگه نه میخوای بازی کرکی رو اپدیت کنی که اولا اپدیت ها حتما باید پشت هم نصب بشه و حتما اپدیت هایی که گزینه apply patch داره تیکش زده بشه تا توسط cmd نصب بشه

لینک به دیدگاه

شما اگه منظورت اینه که میخوای رو استیم راه اندازی کنیش که خوب بالا گفتم نمیشه

قید اپدیت رو بزن

اگه نه میخوای بازی کرکی رو اپدیت کنی که اولا اپدیت ها حتما باید پشت هم نصب بشه و حتما اپدیت هایی که گزینه apply patch داره تیکش زده بشه تا توسط cmd نصب بشه

نه من اصلا با استیم کاری ندارم

واسه کرک آنلاینش که رو آپدیت 1.2 بود استفاده می کردم

ولی میخوام آپدیت هارو رو نسخه کرکی نصب کنم و به ترتیب و مرحله مرحله هم انجام میدم(چندین بار این کارو انجام دادم)

مشکل دقیقا اون پچ ها هستن.وقتی cmd اجرا میشه چند مرحله میره و ارور میده.میگه نمیتونه فایل ها رو دستکاری کنه

دوستمونم تو صفحه قبل همین مشکلو داشتن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اپدیت رو در پوشه ای بغیر پوشه بازی نصب کن

بعد کپی کن تو پوشه بازی سپس apply patch رو با run as admin اجرا کن

لینک به دیدگاه

اینو تست نکردم

خودم به نظرم رسید ولی گفتم تو پوشه بازی شاید بهتر باشه

حالا تستش میکنم خبر میدم

خیلی ممنون داداش

لینک به دیدگاه

اینجوری هم نمیشه

فایلهای اصلی بازی رو لازم داره

با admin هم اجرا میکنم هر بار

7o0cn3ujtg3svg0vsrrg.png

من دیگه حوصلشو ندارم.به همین یه بازی دلمون خوش بود اینم..... :(

البته با آپدیت های قبلی کار میکنه ولی آپدیت باشه بهتره(8گیگ آپدیت دانلود کردم، حیفه بلا استفاده بمونه :D )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا زمانی ایراد نمیگیره که بازی از اول نصب بشه

یه بار که ایراد بگیره به هیچ عنوان نصب نمیشه 

شما بازی رو انیستال کن نصب کن

بعد از روشی که گفتم پچ رو نصب کن

کوچکترین اشتباه دوباره باید مسیر رو از اول بری خودم هم این مشکلات رو سپری کردم

لینک به دیدگاه

اقا زمانی ایراد نمیگیره که بازی از اول نصب بشه

یه بار که ایراد بگیره به هیچ عنوان نصب نمیشه 

شما بازی رو انیستال کن نصب کن

بعد از روشی که گفتم پچ رو نصب کن

کوچکترین اشتباه دوباره باید مسیر رو از اول بری خودم هم این مشکلات رو سپری کردم

اها

راستش بازی اصلا نصب نبود

همینجوری تو یه پوشه تست کردم

این روشم تست میکنم خبر میدم

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آپدیت های من ایناس:

kpxrq7qhl18p1df5rp99_thumb.jpg

از آپدیت 3 به بعد اینجوری میشه

با آپدیت های قبل از اون بازی اجرا میشه

مشکل شما آپدیت 1.4 هست که مثل من از سایت Download.ir دانلودش کردید. من هم همین مشکل رو داشتم و دلیلش هم اینه که آپدیت 1.4 موجود در سایت Download.ir که شما هم دارید در واقع همون 1.3 هستش و 1.4 واقعی اگر اشتباه نکنم نزدیک 3 گیگ حجم داره. باید اون رو دانلود کنید. در واقع چون آپدیت 1.4 شما درست نیست آپدیت های بعدی هم درست نصب نمیشن.

همون موقع (حدودای مرداد ماه ) که متوجه این قضیه شدم برای سایت Download.ir هم کامنت گذاشتم که آپدیت 1.4 رو اصلاح بکنند ولی متاسفانه توجه ای  نکردند و همین قضیه باعث سردرگمی شما هم شده!!

آپدیت 1.4 واقعی با حجم 3.3 گیگابایت رو میتونید از یکی از لینک های زیر دانلود بکنید:

http://p30download.com/fa/entry/58741/

http://top2download.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-project-cars-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc.html

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

مشکل شما آپدیت 1.4 هست که مثل من از سایت Download.ir دانلودش کردید. من هم همین مشکل رو داشتم و دلیلش هم اینه که آپدیت 1.4 موجود در سایت Download.ir که شما هم دارید در واقع همون 1.3 هستش و 1.4 واقعی اگر اشتباه نکنم نزدیک 3 گیگ حجم داره. باید اون رو دانلود کنید. در واقع چون آپدیت 1.4 شما درست نیست آپدیت های بعدی هم درست نصب نمیشن.

همون موقع (حدودای مرداد ماه ) که متوجه این قضیه شدم برای سایت Download.ir هم کامنت گذاشتم که آپدیت 1.4 رو اصلاح بکنند ولی متاسفانه توجه ای  نکردند و همین قضیه باعث سردرگمی شما هم شده!!

آپدیت 1.4 واقعی با حجم 3.3 گیگابایت رو میتونید از یکی از لینک های زیر دانلود بکنید:

http://top2download.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-project-cars-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc.html

دقیقا این مشکل رو منم داشتم و یه سرچ کردم متوجهش شدم. درضمن فقط آپدیت 1.4 نیست که مشکل داره. فکر کنم 3 بود اونم مشکل داره :| دوستان راهی دارن آپدیت رو بشه پاک کرد؟ اعصابم خورد شد هر آپی که میریزم مشکل داره بازیو دوباره پاک میکنم و نصب میکنم :| نمیدونم میشه فقط آپ رو پاک کرد یا ن.

دیگه عمرا از اون سایت دانلود نمیکنم چیزی..

ویرایش شده توسط Amir_M97
لینک به دیدگاه

خیلیم عالی

دستتون درد نکنه @};- @};-

سرعت اینترنتمونم که 1/4 شده چند روزه

حالا اینم به زور دانلود میکنم ببینم درست میشه

لینک به دیدگاه

برید اورجینال بخرید :D

هم مشکلات کر.ک نداره، هم تا اونجایی که میبینم فقط 4 5 نفر تو این فروم اورجینال این عنوان رو دارن، باهم آنلاین بزنید حالش رو ببرید، ریس با AI که حال نمیده ....

لینک به دیدگاه

هم مشکلات کر.ک نداره، هم تا اونجایی که میبینم فقط 4 5 نفر تو این فروم اورجینال این عنوان رو دارن، باهم آنلاین بزنید حالش رو ببرید، ریس با AI که حال نمیده ....

آنلاینش که خیلی حال میده

ولی من پول اورجینال ندارم

تا حالا اورجینال نخریدم

ایشالا هر وقت پولدار شدیم

لینک به دیدگاه

آنلاینش که خیلی حال میده

ولی من پول اورجینال ندارم

تا حالا اورجینال نخریدم

ایشالا هر وقت پولدار شدیم

داداش شما دیگه چرا ؟ :D

بازی 2 ساله معرفی شده (8 ماه عرضه رسمی و 2 سال نسخه بتا)، ماهی 5 تومن کنار گذاشته بودید الان با Dlc هاش خریده بودید ! :D

من همه این عناوین رو اورجینال مگیرم + تمام dlc ها، پولدارم ؟ نه، زیر خط فقر، اون ته مها  :D ، ولی خب برای چیزی که علاقه دارم  برنامه ریزی میکنم نه اینکه بازی رلیز شد 140 تومن، بگم پول ندارم ...

الان این تاپیک 43 صفحه رفته جلو، 40 صفحش مشکلات کرکه، 2 صفحش تغییرات نسخه ها، 1 صفحه هم عکس، به جای اینا میتونست راحب تاکیتک های رانندگی، تیونینگ، هماهنگی برقراری ریس و سرور ! اصن مگه اینجا چمونه که کلن نداریم ؟ کم علاقه مند داریم مگه ؟ :|

لینک به دیدگاه

10 روز اورجینالش خریدم تخفیف استیم 68 تومن خریدم خدایش مفت خریدم / مشکل دانلود از استیم دارم کند هست وگرنه الان انلاین بودم  :crying:

واقعا هم افلاینش به نظرم حال نمیده 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

پچ 8.0 عنوان pCars دیروز با حجم 1.3 گیگ ! عرضه شد، تغییرات به این صورت است :

Vehicles
 McLaren F1 GTR - adjusted cockpit exposure, fixed visual clipping issues

Radical RXC Turbo - Fixed typo in statistics file. Engine now correctly displays as V6 not V8, Fixed asymmetry typo in default setup spring rates

Lotus 51 - Fixed a typo giving 100 steps to rear fast rebound damper settings instead of 10. Default values were unaffected

Renault Megane RS265 - Fixed typo causing asymmetry in default setup springs

KTM X-Bow - Fixed clipping on the roof camera

Tracks
Cadwell Park – Fixed an issue where cars while on the main straight would hit the pit wall at a certain spot and be disqualified

Ruapuna all layouts - updated the position of the pit exit trigger so it's after the start line trigger. Full optimisation pass done on all the layouts to improve performance

Physics, Tires and Setups
Further adjustment of heating on under-inflated tires where it was reduced as part of the discontinuity fix

Fixed issues with players not being able to save setups to DLC tracks, if they started their profile with older versions of the game

Controllers
 Fixed OSW / DIY sim wheel driver crash in PID.DLL

GUI
DLC cars and tracks will now remain selected between game sessions

Fixed a bug where some tracks with forced rolling starts was locking out the rolling start option after moving to a different track

UDP
  Extended joypad and dpad bitfields to include some extra buttons on steering wheels. Added 'same class as player' flag in participant info mSector field. Fixed a couple of issues with packet types 1/2 not sending at the correct rate

Render
 Fixed bloom not working correctly on any MSAA mode on PC

Oculus Rift
Updated to Oculus SDK 0.8 SDK

از طرفی AC هم با انتشار تریلر معرفی نسخه کنسول حسابی سر و صدا کرده. مهمترین و جنجالی ترین نکته، Kunos اعلام کرده که نسخه کنسول به همراه 90 اتومبیل عرضه خواهد شد ! یعنی چیزی حدود نسخه استاندارد PC + تمام DLC های پولی !!! که در واقع باعث میشه قیمت نهایی نسخه کنسولی 15 دلا.ر ارزونتر از نسخه کامل PC تموم بشه (البته اگه تخفیف استیم رو در نظر نگیریم). این موضوع طی همین 1 روز انتشار این خبر حسابی یوزر های نسخه pc رو عصبانی کرده و اعتراض های زیادی تو شبکه های اجتماعی و بعضی فروم ها شده (بعضی فروم ها در واقع غیر از فروم خود Kunos که خب مدتیه کلاً هر اعتراض یا حتی ریپورت باگی منجر میشه به بن !)

http://www.aparat.com/v/DUbe7

البته دقیقاً این موضوع توسط Kunos عنوان نشده که این 90 اتومبیل منظور همراه dlc های پولی خواهد بود یا صرفاً تعداد محتوای در دسترس ...

گذشته ازاین مورد، به عنوان پاداش برای افرادی که نسخه کنسولی رو پیش خرید کنن، 3 اتومبیل Ferrari 488 GTB, Audi R8 V10 Plus و Corvette Stingray در قالب Performance pack احدا خواهد شد. در این بین، مدل 488 برای اولین بار معرفی شده و کورووت نیز به صورت آپدیت رایگان به نسخه PC اضافه خواهد شد. آئودی R8 هم در آپدیت های قبی به صورت رایگان به نسخه PC اضافه شده بود ...

همچنین اتومبیل Ferrari FXX-K کاور این عنوان خواهد بود ! برای توضیح بیشتر نسبت به این مدل جدید بهتره کمی هم راجب برنامه پیش روی Kunos برای سال 2016 صحبت کنیم !

در سال جدید، 42 اتومبیل جدید عرضه خواهد شد ! این در حالیه که در سال 2015 این رقم 32 عدد بود که بسیار بیشتر از تعداد مدل های توسعه داده شده برای عناوین رغیب مثل iRacing هست. نکته جالب تعداد توسعه دهندگان این شرکت هست که از 6 نفر در سال 2011 به 30 نفر تا به امروز رسیده که نسبت به یک تیم سازنده شبیه ساز تیم بزرگی محسوب میشه (البته مسلماً با 500 نفر تیم سازنده فورزا مقایسه نمیکنیم چون بحث ما شبیه ساز های رانندگی هستند، نه بازی   :) )

2 پیست جدید نیر از جمله Red Bull و Historic Silverstone (که در حال حاضر منتشر شده ) به صورت لیزر-اسکن در راه خواهند بود و به احتمال زیاد تعداد دیگری هم امسال عرضه خواهند شد. همچنین پیست های موجود هم بر اساس تغییرات روز، آپدیت خواهند شد.

از امکانات دیگر، اضافه شدن Pit stop به حالت "تک نفره"  (قبلاً این امکان فقط در آنلاین وجود داشت)، در آپدیت 1.5 خواهد بود. ضمن اینکه مسلماً آپدیت هایی جهت رفع باگ ها و بهینه سازی طبق معمول صورت خواهد گرفت. 

و در آخر هم، بحث شیرین اتومبیل هایی که در برنامه قرار دارند، از آئودی مدل های R8 Ultra 2016, R18 E-Tron, TT VLN 2014, TT CUP 2015, A1 S1, Sport quattro S1 E2 , TT 2015 ، از تویوتا مدل های  Celica, Supra, AE86, TS040 Hybrid ، از نیسان مدل های GT-R 34 Skyline و 350Z Nismo 2015، مکلارن P1 GTR و 570LS و همچنین Praga R1R در کنار مدل هایی از فراری، مزراتی و آلفارومئو از نمونه هایی هستند که امسال (ظاهراً به صورت پولی) عرضه خواهند شد.

2 اتومبیل Corvette C7 Stingray 2015 و Ford Mustang 2015 هم به صورت رایگان (احتمال زیاد در سه ماهه اول) عرضه خواهند شد. 

اتمام توسعه نسخه کنسولی نیز(مسلماً) در برنامه امسال خواهد بود و طبق برنامه این عنوان برای کنسول های X1 و PS4 در تاریخ 22 آپریل عرضه خواهد شد.

*متاسفانه از مدل FXX نتونستم اطلاعات بیشتری پیدا کنم. احتمالا این مدل به عنوان کاور و پاداش نسخه کنسولی و به عنوان یکی از اتومبیل های فراری اشاره شده در برنامه توسعه امسال (احتمالاً به صورت پولی ) عرضه خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا از بس این تاپیک رو اوردید بالا رفتم دانلود کردم بعد دو هفته دانلود من تا پچ ورژن 6.0 رو هم دانلود و نصب کردم بازی بالا میاد میرم کریر و تعیین جدول برنامه هفتگیش اما همش وقتی  میرم برم تو لودینگ برای شروع به بازی هنگ میکنه میمونه اخر سر هم ارور میده... مشکل از کجاست...!  :-?

یعنی گرافیک نمی کشه یا تو نصب و کرک مشکل دارم...  :(

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

درود

اقا از بس این تاپیک رو اوردید بالا رفتم دانلود کردم بعد دو هفته دانلود من تا پچ ورژن 6.0 رو هم دانلود و نصب کردم بازی بالا میاد میرم کریر و تعیین جدول برنامه هفتگیش اما همش وقتی  میرم برم تو لودینگ برای شروع به بازی هنگ میکنه میمونه اخر سر هم ارور میده... مشکل از کجاست...!  :-?

یعنی گرافیک نمی کشه یا تو نصب و کرک مشکل دارم...  :(

سلام اگه اپدیت درست نصب کردید بازیتون مشکل داره بازی نصب کردم اما اپدیت ها مشکل دارن این پست مطالعه کنید

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=34330&page=42#entry658066

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اگه اپدیت درست نصب کردید بازیتون مشکل داره بازی نصب کردم اما اپدیت ها مشکل دارن این پست مطالعه کنید

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=34330&page=42#entry658066

بازی ورژن اولیشم همینه مشکل، رو هیچ ورژنیش تاحالا دانلود کردم بازی همش اجرا میشه اما تو خود بازی نرفته... لود گیر میکنه...!  *dry#

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی ورژن اولیشم همینه مشکل، رو هیچ ورژنیش تاحالا دانلود کردم بازی همش اجرا میشه اما تو خود بازی نرفته... لود گیر میکنه...!  *dry#

دو تا فایل اجرایی 32 بیتی و 64 بیتی داره هر دو رو امتحان کردید؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با تشکر از آقا بهمن @};- @};- @};-

آپدیت 1.4با حجم 3.3 گیگ رو دانلود کردم و اینبار بدون مشکل همه ی آپدیت ها نصب شدن :)

تا آپدیت 6 رو دارم فعلا

مثل اینکه آپدیت های دیگه ای هم اومده

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

RedPack IS Coming

14/7/16

Lamborghini Aventador SV

6c6mtqgqggiw5vzini4v.jpg

post-4295-0-94757000-1467309117_thumb.jpg post-4295-0-56636800-1467309133_thumb.jpg post-4295-0-31967200-1467309144_thumb.jpg

post-4295-0-07954900-1467309155_thumb.jpg post-4295-0-04365800-1467309164_thumb.jpg post-4295-0-98007100-1467309203_thumb.jpg

post-4295-0-37744900-1467309217_thumb.jpg post-4295-0-73289300-1467309228_thumb.jpg post-4295-0-18008800-1467309237_thumb.jpg

:)

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...