رفتن به مطلب

دانلود زیباترین شبیه ساز های اتومبیلرانی Project C.A.R.S و Assetto Corsa

اشتراک گذاری

Recommended Posts

تاریخی که نوشتی درسته؟ الان که دو هفته هم گذشته!

دست گل صفحه اجتماعی بود دقت نکرده پیست کردم، اصلاح شد :D

پک ژاپن رو تست کردید ؟ :D

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دست گل صفحه اجتماعی بود دقت نکرده پیست کردم، اصلاح شد :D

پک ژاپن رو تست کردید ؟ :D

خوبه پس فقط دو هفته باید صبر کنیم

تست کردم ولی خیلی جالب نبود. انتظار داشتم حد اقل HONDA NSX رو داشته باشه حالا LEXUS LFA بماند

این پک پورشه هم که قراره برای AC بیاد خیلی عالی خواهد بود

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

خوبه پس فقط دو هفته باید صبر کنیم

تست کردم ولی خیلی جالب نبود. انتظار داشتم حد اقلNISSAN GTR رو داشته باشه حالا LEXUS LFA و HONDA NSX و ... بماند

والا طبق نظر شخصی (که خب فن شدیدم) فقط supra mk iv که داشت به قیمت تموم شده پک برای من (6500 تومن) کافی بود ! 

ولی خب طبق نظر عمومی در حد دریم پک های قبلی نبود، نقد هایی به خاطر مدل سازی های بد مخصوصا Toyota AE86 Trueno وجود داشت که گویا دقیق نبوده و یا حتی هندلیگ بعضی مدل ها مشابه واقعیت نبوده. که خب البته بیانیه ایی که kunos داد، به خاطر وجود مدل های بسیرا زیادی این مدل اتومبیل ها بود و مدل هایی که بعضی از روشون شبیه سازی صورت گرفته بود، ممکنه از لحاظ پرفورمنس یا حتی بدنه، با مدل های دیگه (به خاطر تولید بالای مدل در طی سالهای مختلف) تفاوت هایی داشته باشه ....

نیسان GT-R R34 رو که داشت دیگه از این بهتر ؟ :d و 370z nismo هم تو همین پک بود، GTR 2014 nismo هم فکر کنم 3 ورژنش تو گیم موجود بود، کدوم نیسنان رو میگید پس ؟ 

ولی چیزی که هست، تو فروم خودشون یه سری تاپیک دارن برای درخواست های کاربران، که این پک مثل پک های قبلی، مدل های most wanted بودن به اصطلاح. در واقع هر سری بیشترین مدل هایی که خواستار دارن رو پک میکنن نه مدل های دلخواهشون.

بعد این پک اول قرار بود دریفت پک باشه در اصل، به خاطر شبیه ساز دریفت پر طرفدار و کمبود مدل پایه (وگرنه ماد تویوتا و غیره که زیاد هست) که بعد یه جورایی تبدیل شد به پک کلاسیک ژاپنی. بعد خدایی کی میره آخه سراغ LFA ؟ ریچارد هموند یادتون هستن تو تاپ گیر چقدر قیمت 300 هزار تایی این ماشین رو مسخره کرد ؟ :d

ولی خب NSX و یا حتی s2000 رو منم توقع داشتم ...

حالا این پک هم یه جورایی تبدیل شده به هایپ دوشیدن ! اصن معلوم نیست از کجا اومده (تو برنامشون که چند ماه پیش دادن نبود که خب درست هم هست این پک خبرش 1 سال پیش با دریافت لایسنس لامبورگینی اومد) و خب خیلی ها فکر کردن پک فراری هست ! که کم کم با شیر ویدئو ها و عکس های مازراتی 250F مشخص شد که مخلوط هست. فعلاً هم اوانتدور تایید شده ولی ظاهراً یه مدل F1 فراری و احتمالاً گالاردو هم موجود هست.

لایسنس پورشه هم برای اولین بار بعد چندین سال، انحصار Ea شکسته شد (هرچند فورزا فکر میکنم داشت این لایسنس رو) و چند مدل از جمله کاررا و 918 هم تایید شدن ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولش فکر کردم پراجکت کارز رو میگی به خاطر همین GTR رو گفتم D:

لینک به دیدگاه

من کلا هر پچی نصب میکنم بازی بهم میریزه

داخل بازی هم یه باگی بود برا ماشین لنسر

دنده 5 که میدادی موتور بوممممم

کلا نمیشد دنده 5 داد

با یه زحمتی اون مراحلش رو رد کردم.

کلی هم عکس از محیط بازی گرفتم که واقعا میشه به عنوان تصویر زمینه استفاده کرد :D

لینک به دیدگاه

Assetto Corsa - Red Pack DLC

Ferrari SF15-T & Redbull Ring

http://www.aparat.com/v/6A8Bf

SF15-t که نسل دوم فرمول وان مجهز به توربو تیم فراری می باشد به همراه پیست معروف ردبول رینگ برای پک قرمز معرفی شد.

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

Assetto Corsa - Red Pack DLC

Maserati 250F 6C

post-4295-0-66562200-1467799094_thumb.jpg post-4295-0-30032800-1467799101_thumb.jpg post-4295-0-90574600-1467799110_thumb.jpg

post-4295-0-64685100-1467799115_thumb.jpg post-4295-0-11061500-1467799121_thumb.jpg post-4295-0-39101900-1467799128_thumb.jpg

post-4295-0-88676600-1467799133_thumb.jpg post-4295-0-91465400-1467799141_thumb.jpg post-4295-0-06227000-1467799147_thumb.jpg

post-4295-0-58209000-1467799151_thumb.jpg post-4295-0-87921800-1467799170_thumb.jpg post-4295-0-53819400-1467799178_thumb.jpg

The RedBull Ring

post-4295-0-31553000-1467799392_thumb.jpg post-4295-0-95290600-1467799397_thumb.jpg post-4295-0-24960400-1467799404_thumb.jpg

post-4295-0-51444500-1467799415_thumb.jpg post-4295-0-54196000-1467799421_thumb.jpg post-4295-0-03338500-1467799427_thumb.jpg

post-4295-0-61853500-1467799432_thumb.jpg post-4295-0-05716500-1467799438_thumb.jpg post-4295-0-95959100-1467799442_thumb.jpg

post-4295-0-39860800-1467799448_thumb.jpg post-4295-0-69677100-1467799454_thumb.jpg post-4295-0-36919000-1467799461_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسپیلبرگ قبلا نبودش؟

گرندپریکس قبلی فورمول 1 همونجا بود چند روز پیش و همیلتون قهرمان شد...(نکنه زمان رونمایی واسه همین در این زمان بوده؟ :D ) روزبرگ الدنگ فقط یک ست لاستیک اولتراسافت اورده بود... چون مدام بارندگی بود... اما موقع مسابقه اصلی همه چی خشک شد و بارون نیومد :| همه از اولترا و سوپر سافت هاشون استفاده کردن به جز اون که فقط یه ست داشت

پ. ن

چه قرمز خوشگلی :دی

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

اسپیلبرگ قبلا نبودش؟

گرندپریکس قبلی فورمول 1 همونجا بود چند روز پیش و همیلتون قهرمان شد...(نکنه زمان رونمایی واسه همین در این زمان بوده؟ :D ) روزبرگ الدنگ فقط یک ست لاستیک اولتراسافت اورده بود... چون مدام بارندگی بود... اما موقع مسابقه اصلی همه چی خشک شد و بارون نیومد :| همه از اولترا و سوپر سافت هاشون استفاده کردن به جز اون که فقط یه ست داشت

چه قرمز خوشگلی :دی

تو استو ؟ نه نبود ! (pcars رو نمیدونم، خب بحث سر ردپک استوِ :دی)

آره دیگه یه چند صد سالیه این پیست واسه F1 استفاده میشه، این پک هم همینه تمرکزش، یه f1 مدرن و یه مزراتی کلاسیک (اون ویدئو خانمه ماریا :دی) و خب یکی از پیست های ایکانیک فرمول وان. و خب هر سه مورد به طرز وحشتناکی (طبق معمولی) مدل سازی شدن و بدون شک بهترین گزینه برای تجربه مجازی این مورد خواهد شد.

(یعنی واقعا حرص میخورم که استو از انلاین خوبی بهره نمیبره، عنوان تبدیل شدهبه یه هات لپ سیمیولاتور :|)

چشات قشنگ میبینه :D

لینک به دیدگاه

پروجکت کارز کسی نمیخاد؟ من وقت بازی ندارم قیمت خوب میدم دوستان تو امضام هست  :D

ماشالا خیلی سخته این بازی بدون فرمون نشد خوب رانندگی کنم  :-?  :(  :laughing:

لینک به دیدگاه

پروجکت کارز کسی نمیخاد؟ من وقت بازی ندارم قیمت خوب میدم دوستان تو امضام هست  :D

ماشالا خیلی سخته این بازی بدون فرمون نشد خوب رانندگی کنم  :-?  :(  :laughing:

اتفاقا من با کیبورد خوب میرونم :D

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

Ferrari F138

محتوای جدید ردپک هم معرفی شد، آخرین ساخته 8 سیلندر فراری F138 

----

@Farjam

پک مخصوص خودته :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Ferrari F138

محتوای جدید ردپک هم معرفی شد، آخرین ساخته 8 سیلندر فراری F138 

----
@Farjam
پک مخصوص خودته :D

این ماشین خیلی امید پشتش بود... تا در رقابت های 2013 بتونه قهرمانی رو بعد از 6 سال به فراری برگردونه، قهرمانی تیمی هم نه! حتی بتونه قهرمانی یکی از رانندهاش رو به ارمغان بیاره(آخریش همچنان سال 2007 هست).. خود من شخصا بدجوری امیدوار بودم چون از وتل متنفر بودم :دی

از لحاظ فنی خیلی خوب بود به نظرم ، اما بدترین ترکیب تیمی ممکن شامل آلونسو و ماسا(از نظر من بدترین گزینه برای تیم فراری بودن...رایکونن رو که آخرین بار قهرمانت کرده رو بذاری کنار و یکی مثه ماسا رو بیاری.. باز الونسو یه حرفی) حتی نتونست بصورت تیمی فراری رو دوم کنن و وتلِ اوج گرفته از تیم ردبول با ماشین موفقه اون سال رنو(RB9) برای چهارمین سال متوالی قهرمان شد...

کی اضافه میشه به بازی؟

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

این ماشین خیلی امید پشتش بود... تا در رقابت های 2013 بتونه قهرمانی رو بعد از 6 سال به فراری برگردونه، قهرمانی تیمی هم نه! حتی بتونه قهرمانی یکی از رانندهاش رو به ارمغان بیاره(آخریش همچنان سال 2007 هست).. خود من شخصا بدجوری امیدوار بودم چون از وتل متنفر بودم :دی

از لحاظ فنی خیلی خوب بود به نظرم ، اما بدترین ترکیب تیمی ممکن شامل آلونسو و ماسا(از نظر من بدترین گزینه برای تیم فراری بودن...رایکونن رو که آخرین بار قهرمانت کرده رو بذاری کنار و یکی مثه ماسا رو بیاری.. باز الونسو یه حرفی) حتی نتونست بصورت تیمی فراری رو دوم کنن و وتلِ اوج گرفته از تیم ردبول با ماشین موفقه اون سال رنو(RB9) برای چهارمین سال متوالی قهرمان شد...

کی اضافه میشه به بازی؟

Kunos از اونجایی که ایتالیاییه باعث شده نمونه های ایتالیایی خوبی تو بازی بیارن، که خب نته منفیش هم همینه دقیقا، فقط گزینه های ایتالیای رو میارن، موقع لانچ فکر کنم 11 تا لوتوس داشتن فقط :|

حالا از ردپک هم که فعلا 3تاش F1 بوده، دو ماشین دیگه از این پک مونده که هنوز معرفی نشده، باز اگه میومدن مثلا از مک لارن، یا ...  مدل بیارن بخش F1 بازی جذاب تر میشد ...

14ام همین ماه ....

---

راستی یه سر به بخش F1 ئه iRacing بزن، ویدئو های مختلفی هست، لیگ خوبی داره ....

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Kunos از اونجایی که ایتالیاییه باعث شده نمونه های ایتالیایی خوبی تو بازی بیارن، که خب نته منفیش هم همینه دقیقا، فقط گزینه های ایتالیای رو میارن، موقع لانچ فکر کنم 11 تا لوتوس داشتن فقط :|

حالا از ردپک هم که فعلا 3تاش F1 بوده، دو ماشین دیگه از این پک مونده که هنوز معرفی نشده، باز اگه میومدن مثلا از مک لارن، یا ...  مدل بیارن بخش F1 بازی جذاب تر میشد ...

14ام همین ماه ....

---

راستی یه سر به بخش F1 ئه iRacing بزن، ویدئو های مختلفی هست، لیگ خوبی داره ....

مسئله اینه که بین همون ایتالیایی ها هم گزینه های بهتری بودن... مثل فراری های F2002 و F2004 با رکوردی بی نظیر که هر کدومشون جداگونه  از 20 تا مسابقه ای که توش شرکت کردن(فصل 2002 و 2004) 15 تاش رو قهرمان شدن ...  دولوپرها و طراحان شاسی و موتور این دو مدل هم به ترتیب Rory Byrne و Paolo Martinelli بودن که دومی کسی بود که ایده بر اندازی V12 و به کارگیری V10 رو داد که کاملا هم جواب داد

اگه قرار بود انتخابی نوستالژیک و موفق باشه که اولویت با اون دوتا بوده چون موفق ترین های فراری بودن و اگر هم قرار بوده ماشین جدید باشه که خب SF16-H رو باید میذاشتن .. که خب اینم گند گیربکس های مشکل دارش امسال بالا اومده...بطوریکه الان بار دومیه که وتل گیربکس عوض میکنه(دومیش همین دیروز بود در تعیین خط :| توی پیست سیلوراستون) در طول تعداد اندکی مسابقه... و قانون f1 اینه که برای هر 6 مسابقه پشت سر هم فقط باید از یک گیربکس استفاده بشه و هر باری که این قانون نقض بشه در زمان دور تعیین خط اون راننده منفیه 5 پله (یعنی اگه در تعیین خط اول هم شده باشه باید از جایگاه 5 شروع کنه مسابقه اصلی رو)پنالتی منظور میشه..... مسابقه رو فردا شبکه ورزش ساعت 4 بعد از ظهر زنده پخش میکنه البته کامل هم زنده نیست و نیمه جونه =))  (برای کات کردن تصاویر...)

غیر ایتالیایی ها هم که McLaren MP4/4 با رانندگی مرحوم Ayrton Senna  و Alain Prost که روی هم 15 تا از 16 تا مسابقه رو بردن.... البته فقط شاسی مکلارن بود و موتور هوندا بود اما خب هوندای اون موقع کجا و هوندا در شاسی مک لارن های امروزی کجا...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بر استادان گرامی

بازی رو به نسخه 1.6.1 جدیدا اپدیت کردم این پک تو این ورژن هست یا باید جدا دانلود و نصب بشه

لینک به دیدگاه

مسئله اینه که بین همون ایتالیایی ها هم گزینه های بهتری بودن... مثل فراری های F2002 و F2004 با رکوردی بی نظیر که هر کدومشون جداگونه  از 20 تا مسابقه ای که توش شرکت کردن(فصل 2002 و 2004) 15 تاش رو قهرمان شدن ...  دولوپرها و طراحان شاسی و موتور این دو مدل هم به ترتیب Rory Byrne و Paolo Martinelli بودن که دومی کسی بود که ایده بر اندازی V12 و به کارگیری V10 رو داد که کاملا هم جواب داد

اگه قرار بود انتخابی نوستالژیک و موفق باشه که اولویت با اون دوتا بوده چون موفق ترین های فراری بودن و اگر هم قرار بوده ماشین جدید باشه که خب SF16-H رو باید میذاشتن .. که خب اینم گند گیربکس های مشکل دارش امسال بالا اومده...بطوریکه الان بار دومیه که وتل گیربکس عوض میکنه(دومیش همین دیروز بود در تعیین خط :| توی پیست سیلوراستون) در طول تعداد اندکی مسابقه... و قانون f1 اینه که برای هر 6 مسابقه پشت سر هم فقط باید از یک گیربکس استفاده بشه و هر باری که این قانون نقض بشه در زمان دور تعیین خط اون راننده منفیه 5 پله (یعنی اگه در تعیین خط اول هم شده باشه باید از جایگاه 5 شروع کنه مسابقه اصلی رو)پنالتی منظور میشه..... مسابقه رو فردا شبکه ورزش ساعت 4 بعد از ظهر زنده پخش میکنه البته کامل هم زنده نیست و نیمه جونه =))  (برای کات کردن تصاویر...)

غیر ایتالیایی ها هم که McLaren MP4/4 با رانندگی مرحوم Ayrton Senna  و Alain Prost که روی هم 15 تا از 16 تا مسابقه رو بردن.... البته فقط شاسی مکلارن بود و موتور هوندا بود اما خب هوندای اون موقع کجا و هوندا در شاسی مک لارن های امروزی کجا...

آره خب، F2002 که سریعترین F1 بود فکر کنم، F2008 و 412T2 هم باز گزینه های خوبی بودن، در کل گزینه و درخواست خیلی زیاد هست، اونم ربای عنوانی که تو لانچ 40 50 مدل بیشتر نداشت. مشکلی که بود و هست محدود بودن نیروئه، فورزا ایی که میبینی 500 تا مدل داره بودجه مایکرو پشتشه و 500 نفر نیروی کار. تیم kunos هم الان 35 نفره اگه اشتباه نکنم، که خب زمان لانچ فکر کنم 11 یا 12 نفر بود، یعنی رسما مثلا فیزیک بازی با فلانی بود، آنلاین با فلانی، مدل سازی سه بعدی هم با یکی دیگه ....

که خب با حجم کار و میزان فروش، باز خیلی توقع بود که چرا افراد بیشتر استخدام نمیکنن ؟مثلا برای افتضاح آنلاین چرا یه تیم اینکاره نمیارن ؟ 

که خب باز، انتقاد به کم بودن مدل ها، رسیده به اینی که الان هست، هر دو سه ماه یه پک که شاید بشه گفت عالی هستن، ولی خب در مقابل تمام نقاط دیگه استاپ شده و روش کار نمیشه (حالا بحث دولوپ نسخه کنسول جدا)

فراری هم که انصافا :D یعنی فقط اون اسب و اون قرمز و نیکی لادا :d چیز بیشتری هم نیست توقعی هم نمیره حالا می خواد بهترین ماشین زیر پاشون باشه یا نه :d

گفتی پنالتی، باز شد بحث کمبود وحشتناک یه سری تنظیمات خیلی خیلی بیسیک که هنوز که هنوزه خبری ازش نیست، همون تغییراتی که میگفتم میشه به جای عرضه نسخه عنوان F1 جدید اعمال کرد. چیزایی مثل پیت، قوانین یا حتی یه لیگ یا Career ساده (چیزی که الان داره صرفا یه quick race بیشتر نیست ....)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خوبی پست قبلی منو پاسخ میدی ممنون

بعد یه سوال:

چرا انقدر قدرت ترمز تو بازی کمه . پروجکت خیلی بهتر عمل میکنه

این ترک pikes peak  رو دانلود کنید تا  اوایل جاده چالوس که خشک هست با پیچ های نسبتا با شباهت براتون تداعی بشه  :D

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

سلام

خوبی پست قبلی منو پاسخ میدی ممنون

بعد یه سوال:

چرا انقدر قدرت ترمز تو بازی کمه . پروجکت خیلی بهتر عمل میکنه

سلام

گفتی استاد :D

الان که 1.6.3 ئه، این پک هم تازه 5 روز دیگه میاد، احتمالا میشه 1.7 که باید دوباره دانلود کرد ....

pcars یه تم آرکید مانند داره (سیمکید بگیم حالا)و زیاد طبیعی نیست، ac به واقعیت نزدیک تره و خب مدل سازی لاستیک بهتری هم داره، و لزوما واقعا بهتر محسوب نمیشه ...

sms با اینکه شعار و هدفشو رو ساختن بهترین شبیه ساز رو pc بود، ولی خب بیشتر یه shift خیلی بهتر تحویل داده، از نظر فیزیک اصلا حرفی برای گفتن نداره ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گیم پلی خودم هست. جاده فوقالعاده جذابی هست خیلی طولانی هم هستش

هوای ابریش منو کشته دقیق حس کوهستان تو ارتفاعات رو داره  :D  ادم رو یاد جاده چالوس تا جایی که سر سبزی نیست میندازه :D

همین جاده رو از دوسر میشه شروع کرد برعکس که انتخاب کنید تمام مسیر سربالا هست خیلی فاز میده

مشکلم اینه تو بازی ترمز قوی نمیگیره تمام مسیر رو مجبورم کنترل شده برم و اکثرا تو دنده 3 هست همین باعث میشه اون لذت اصلی که سرعت بیشتر هست رو نبرم

http://www.aparat.com/v/SeXpL

ac واقعا ترک های جذابی داره 

http://acmods.net/category/tracks/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان ممنون میشم وقتی آپدیت جدید Assetto Corsa به همراه Red pack و اینها برای دانلود اومد بهم خبر بدین 

یا اینکه سایتی معرفی کنید تا بتونم شخصا دنبال کنم

@};-  :x 

vandelin@

رکورد پیست اسپا با اون ماشین فورمول 1 چقدره؟ خیلی سختمه رانندگی توی ac با دسته :( اون تنظیمات هم بدترش کرد... تنها جای امیدواری اینه که بالانس ترمز رو تونستم دقیقا طبق علاقم ست کنم   :D  میخوام بدونم چقدر تو آفسایدم

مهدی جان اسم اون مسیری که ازش ویدئو گذاشتی چیه؟

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهدی جان اسم اون مسیری که ازش ویدئو گذاشتی چیه؟

سلام فرجام

از این مسیر بازی (Assetto Corsa/content/track) پوشه ها رو مقایسه کن اونایی رو که نداری از این سایت دانلود کن

post-12892-0-15472200-1468381215_thumb.jpg

خودم اونایی رو که دان کردم جاده های جذابی هستند .

باز هم نمونه های کوهستانی داخلشون هست

اسم اون مسیر هم simtraxx_pikes_peak_0.81 هست که از تو سایت با همین نام میتونی دانلود کنی

بعد نصب,  تو بازی  مسیر رو از دو سر در اختیار میزاره

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون میشم وقتی آپدیت جدید Assetto Corsa به همراه Red pack و اینها برای دانلود اومد بهم خبر بدین 

یا اینکه سایتی معرفی کنید تا بتونم شخصا دنبال کنم

@};-  :x 

vandelin@

رکورد پیست اسپا با اون ماشین فورمول 1 چقدره؟ خیلی سختمه رانندگی توی ac با دسته :( اون تنظیمات هم بدترش کرد... تنها جای امیدواری اینه که بالانس ترمز رو تونستم دقیقا طبق علاقم ست کنم   :D  میخوام بدونم چقدر تو آفسایدم

فکر کنم فردا شب ساعت 9.30 بیاد. احتمال زیاد هم یکی دو روز بعدش تورنش میاد.

کدوم ؟ Exos 120 ? 

1:59:711

جالبه یه نفر با گیمپد و البته هر چی اسسیست، زده 2:05:305 ! :|

گیم پلی خودم هست. جاده فوقالعاده جذابی هست خیلی طولانی هم هستش

هوای ابریش منو کشته دقیق حس کوهستان تو ارتفاعات رو داره  :D  ادم رو یاد جاده چالوس تا جایی که سر سبزی نیست میندازه :D

همین جاده رو از دوسر میشه شروع کرد برعکس که انتخاب کنید تمام مسیر سربالا هست خیلی فاز میده

مشکلم اینه تو بازی ترمز قوی نمیگیره تمام مسیر رو مجبورم کنترل شده برم و اکثرا تو دنده 3 هست همین باعث میشه اون لذت اصلی که سرعت بیشتر هست رو نبرم

http://www.aparat.com/v/SeXpL

ac واقعا ترک های جذابی داره 

http://acmods.net/category/tracks/

خب واقعیت هم همینه دیگه nfs نیست که پیچ نود درجه رو با 200 تا بری :d

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بحث رفتن پیچ با سرعت بالا نیست

ترمز بقدری ضعیفه بعضی مواقع ماشین با سرعت کم هم دیر ایست کامل میکنه 

اصلا انگار بوستر ترمزش ایراد داره.یا لنت تموم کرده :D

لینک به دیدگاه

سلام

بحث رفتن پیچ با سرعت بالا نیست

ترمز بقدری ضعیفه بعضی مواقع ماشین با سرعت کم هم دیر ایست کامل میکنه 

اصلا انگار بوستر ترمزش ایراد داره.یا لنت تموم کرده :D

سلام

دقیقا کدوم ماشین ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...