رفتن به مطلب

دانلود زیباترین شبیه ساز های اتومبیلرانی Project C.A.R.S و Assetto Corsa

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

نسخه کامل رو به روش Bypass و بصورت رایگان فعالش کردم

من و MehdiGTX این روزا حسابی مشغول این بازی هستیم

اگه بخوام نمره بدم 10 از 10 میدم

امیدوارم تا وقتی که من گرافیک بگیرم هم همچنان بشه Bypass کردش 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Bahman گفته است :

ممنون مهدی جان من که هنوز متاسفانه کارت گرافیک ندارم و از بازی کردن Forza 6 Apex و Forza Horizon 3 محرومم ?

خوشبختانه با وجود AC و Poject CARS و Dirt Rally و ... و عرضه سری فوق العاده FORZA روی PC دیگه واقعا PC تبدیل به بهشت علاقه مندان ریسینگ شده!! ?

من به شخصه هنوز هم باورم نمیشه که سرانجام سری پرطرفدار و انحصاری Forza رو میشه روی PC بازی کرد. مثل بر آورده شدن یه آرزوی محاله.... ?

انشالله زود یه کارت توپ میگیری بازی رو تجربش میکنی

با اینکه بازی رو بصورت کامل دارم تجرش میکنم ولی انصافا اگه پول دستم بود bypass رو بیخیال میشدم و نسخه اصل رو میخریدم .

هر وقت کارت دستت اومد حتما تجربش کن ?

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Bahman گفته است :

اصولا انجام دادن بازی های این چنینی با کیبورد کاملا اشتباهه و به هیچ عنوان توصیه نمیشه. چون  در واقع بیشتر شبیه سازی رانندگی واقعی هستن (مخصوصا Assetto Corsa )

به همین دلیل حتما باید با یک فرمان حرفه ای بازی بکنید و با کیبورد و حتی گیم پد ، شاید حتی 20 درصد از حس رانندگی رو هم به شما منتقل نکنند. و حدف اصلی سازنده بازی هم این بوده که با فرمان بازی بشه

پول کجا بودددددد  

در 1 ساعت قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

نسخه کامل رو به روش Bypass و بصورت رایگان فعالش کردم

من و MehdiGTX این روزا حسابی مشغول این بازی هستیم

اگه بخوام نمره بدم 10 از 10 میدم

اقا این بای پس و یک بار فعال کنیم دیگه برای همیشه یک اکانت فعال داریم ؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، chaning گفته است :

پول کجا بودددددد ? 

اقا این بای پس و یک بار فعال کنیم دیگه برای همیشه یک اکانت فعال داریم ؟

آره.ویندوز نسخه اینسایدر بیلد 13936.1000 رو باید نصب کنید و آپدیت ویندوز رو ببندین. ویندوز آپدیت بشه بازی رو غیر فعال میکنه 

برای من که تاحالا مشکلی پیش نیومده و راحت دارم بازی میکنم

لینک به دیدگاه

مایکروسافت به تازگی آپگریدی را تحت عنوان Forza 6: Apex Premium Edition معرفی و منتشر کرده که کاربران برای دریافت آن باید مبلغی را پرداخت کنند. البته، این نسخه Premium برای کسانی که بازی اصلی را تجربه نکرده اند، به صورت جداگانه نیز منتشر شده است.

این آپگرید، شامل دو پک خودرو (car pack) و یک پک مسیرهای مسابقه (track pack) می‌شود. در پک مسیرهای مسابقه، چند مسیر Nürburgring circuits به بازی اضافه می‌شود. پک خودروهای جدید هم از دو بسته Power to Weight car pack و Hyper Endurance car pack تشکیل شده است.

خودروهای Power to Weight car pack:
the 2016 Ford Mustang GT350R
the 2015 Dodge Challenger Hellcat
the 2015 Chevrolet Camaro Z/28
the 2013 SRT Viper GTS
the 2013 Caterham Superlight R500
the 2013 KTM X-Bow R
the 2014 BAC Mono

خودروهای Hyper Endurance car pack:
the 2016 #66 Ford Racing GT LeMans
the 2013 #91 SRT Motorsport GTS-R Viper
the 2016 Nissan #1 NISMO MOTUL AUTECH GT-R
the 2014 Mazda #70 SpeedSource Lola B12/80
the 2015 Koenigsegg One:1
the 2012 Hennessey Venom GT 
the 2013 Lamborghini Veneno

The Forza Motorsport 6: Apex Premium Edition bundle, which features the full version of Apex along with all three content packs, is available now for $16.99.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دیروز دومین پک پورشه Assetto Corsa هم عرضه شد، که به راحتی میتونم بگم بهترین افزونه ایی هست که برای این بازی تا به حال عرضه شده !

این پک بیشتر شامل نمونه های مسابقه ای هست مثل 962 و GT1 و 919 که هر کدوم سه نسل مختلف کلاس LMP پورشه هست  (و خب در کنار 917 که در پک قبلی عرضه شده بود ...)

در کنار خودرو های مسابقه ایی، این پک شامل نمونه  افسانه ایی 718 اسپایدر هست ، که هنوز لذت رانندگی این مدل تو NFS Porsche unleashed از یادم نرفته ...

و همچنین cayenne turbo s هم طبق معمول هر پک به صورت رایگان عرضه شده.

لیست ماشین ها :

Porsche 911 GT3 RS 
Porsche 718 Spyder RS 
Porsche Cayman GT4 
Porsche 718 Boxster S Manual Transmission 
Porsche 718 Boxster S PDK 
Porsche 919 Hybrid 2015 
Porsche 911 GT1 
Porsche 962c long tail 
Porsche 962c short tail

تریلیر :

http://www.aparat.com/v/EFe4h

ویدئو از گیم پلی :

http://www.aparat.com/v/Zd9v0

http://www.aparat.com/v/os9Lq

http://www.aparat.com/v/4fhdo

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/09/03, 09:15:32، vandelin گفته است :

دیروز دومین پک پورشه Assetto Corsa هم عرضه شد، که به راحتی میتونم بگم بهترین افزونه ایی هست که برای این بازی تا به حال عرضه شده !

این پک بیشتر شامل نمونه های مسابقه ای هست مثل 962 و GT1 و 919 که هر کدوم سه نسل مختلف کلاس LMP پورشه هست  (و خب در کنار 917 که در پک قبلی عرضه شده بود ...)

در کنار خودرو های مسابقه ایی، این پک شامل نمونه  افسانه ایی 718 اسپایدر هست ، که هنوز لذت رانندگی این مدل تو NFS Porsche unleashed از یادم نرفته ...

و همچنین cayenne turbo s هم طبق معمول هر پک به صورت رایگان عرضه شده.

لیست ماشین ها :

Porsche 911 GT3 RS 
Porsche 718 Spyder RS 
Porsche Cayman GT4 
Porsche 718 Boxster S Manual Transmission 
Porsche 718 Boxster S PDK 
Porsche 919 Hybrid 2015 
Porsche 911 GT1 
Porsche 962c long tail 
Porsche 962c short tail

تریلیر :

http://www.aparat.com/v/EFe4h

ویدئو از گیم پلی :

http://www.aparat.com/v/Zd9v0

http://www.aparat.com/v/os9Lq

http://www.aparat.com/v/4fhdo

سلام

ممنون از اطلاع رسانی. البته من تازه ورژن 1.9.3 رو نصب کردم و ظاهرا دوباره باید 1.10.2 رو دانلود بکنم  

اوریجینال این بازی رو جایی سراغ دارید؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Bahman گفته است :

سلام

ممنون از اطلاع رسانی. البته من تازه ورژن 1.9.3 رو نصب کردم و ظاهرا دوباره باید 1.10.2 رو دانلود بکنم  ?

اوریجینال این بازی رو جایی سراغ دارید؟

سلام 

خودتون مستقیم از اکانت با گیفت کارت تهیه کنید راحت تره، ولی خب یکی دو فروشنده تو همین فروم هستن که خرید مستقیم انجام میدن، اگه پیدا نکردید پی ام بدید تا قبل فردا شب که آخرتخفیف های جمعه سیاه هست جور میکنیم ....

ولی خب پیشنهاد نمیکنم اورجینال بگیرید. تنها خاصیت اصلش، آپدیت های سریع و کم حجم هست (آپدیت آخری حدود 500 مگ بود !) 

ولی آنلاینش اوضاع خوبی نداره، پلیر واقعا کم هست (الان که میشه گفت تقریبا بیشترین پلیر آنلاینی هست که دیدم، حدود 100 نفر تو 15 20 سرور مختلف، اونم با احتساب اینکه همه Dlc ها رو دارم ...) و خب خیلی سریع کسل کننده میشه چون هیچ پروگرسی هم نداره و خب سیستم Safety rating و لایسنس و کلا هیچی نداره ! که در نتیجه نصف بیشتر ریس ها فرق خیلی زیادی با nfs نداره ! و 90% مواقع هم اصن ریسن به آخر نمیرسه و به جز 3 4 نفر همه لیو میدن !  

حالا بحث علاقه به اورجینال و پشتیبانی سازنده ها که به کنار ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/09/08, 22:14:40، S.T.A.L.K.E.R گفته است :

سلام

اقا بهمن gran turismo 6 بازی کردی ?

سلام

نه متاسفانه بازی نکردم. تو کنسول فورزا ۳ و ۴ رو بازی کردم که انصافا در اون زمان خیلی خوب بودن

لینک به دیدگاه

دوستان تنظیمات دسته xbox 360 برای هر دو بازی تون رو اگه میشه بگین !

اگر دسته xbox دارین 

هر کار میکنم سریع فرمون میده 

باز project یکم ور برم بهتر میشه (حوصله ندارم )

assetto کلا از نظر تنظیمات نابوده بقیه چیزاش خوبه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 ساعت قبل، chaning گفته است :

دوستان تنظیمات دسته xbox 360 برای هر دو بازی تون رو اگه میشه بگین !

اگر دسته xbox دارین 

هر کار میکنم سریع فرمون میده 

باز project یکم ور برم بهتر میشه (حوصله ندارم )

assetto کلا از نظر تنظیمات نابوده بقیه چیزاش خوبه 

سلام همونطور که به بقیه دوستان هم پیشنهاد دادم.اکیدا توصیه میشه که  این بازی ها رو با کنترلر و کیبورد بازی نکنید و فقط با یک فرمان حرفه ای بازی کنید. مخصوصا Assetto Corsa به دلیل ماهیت شبیه سازی بیشتری که داره به هیچ وجه با کنترلر اون حسی از کنترل روی ماشین رو که باید القا بکنه ارائه نمیده. حتی اگر یک فرمان 450 تومنی مثل Logitech Driving Force رو بگیرید به مراتب تجربه بهتری نسبت به کنترلر XBOX بهتون میده.

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/15, 18:36:41، Bahman گفته است :

سلام همونطور که به بقیه دوستان هم پیشنهاد دادم.اکیدا توصیه میشه که  این بازی ها رو با کنترلر و کیبورد بازی نکنید و فقط با یک فرمان حرفه ای بازی کنید. مخصوصا Assetto Corsa به دلیل ماهیت شبیه سازی بیشتری که داره به هیچ وجه با کنترلر اون حسی از کنترل روی ماشین رو که باید القا بکنه ارائه نمیده. حتی اگر یک فرمان 450 تومنی مثل Logitech Driving Force رو بگیرید به مراتب تجربه بهتری نسبت به کنترلر XBOX بهتون میده.

سلام عزيز

من با گرافيك gtx770 2Gb دارم horizon 3 رو بازي ميكنم با تنظيمات high رو ٣٠ فريم هم هميشه قفله، فقط هر ٢،٣ دقيقه يك بار ارور low video graphic memory ميده، راهي مثل شير كردن از رم سيستم يا حذف كردن ارور وجود نداره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

سلام عزيز

من با گرافيك gtx770 2Gb دارم horizon 3 رو بازي ميكنم با تنظيمات high رو ٣٠ فريم هم هميشه قفله، فقط هر ٢،٣ دقيقه يك بار ارور low video graphic memory ميده، راهي مثل شير كردن از رم سيستم يا حذف كردن ارور وجود نداره؟

سلام برای رفع این مشکل باید تنظیمات مربوط به Texture رو پایین بیارید تا مموری 2 گیگ براش کافی باشه. شیر کردن از رم سیستم رو فراموش کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان آخرین ورژن Assetto Corsa به همراه هر 3 پک پورشه و تمام DLC های تا به حال عرضه شده ، توسط Reloaded  ارائه  شده . برای دانلودش میتونید به اینجا مراجعه کنید :

http://www.downloadha.com/game/assetto-corsa-porsche/

لیست ماشین های جدیدی که در این نسخه اضافه شده اند:

* Porsche 911 Carrera S

* Porsche 918 Spyder

* Porsche 911 Carrera RSR 3.0

* Porsche 718 Cayman S

* Porsche 917/30 Spyder

* Porsche 935/78 ‘Moby Dick’

* Porsche 911 GT3 RS

* Porsche 718 Spyder RS

* Porsche Cayman GT4

* Porsche 718 Boxster S Manual Transmission

* Porsche 718 Boxster S PDK

* Porsche 919 Hybrid 2015

* Porsche 911 GT1

* Porsche 962c long tail

* Porsche 962c short tail

* Porsche 911 GT3 Cup 2017

* Porsche 911 GT3 R 2016

* Porsche 919 Hybrid 2016

* Porsche 908 LH

* Porsche 917 K

* Porsche 911 R

* Porsche 911 Turbo S

لیست بسته های الحاقی موجود در این مجموعه:

+ Assetto Corsa – Porsche Pack I

+ Assetto Corsa – Porsche Pack II

+ Assetto Corsa – Porsche Pack III

+ Assetto Corsa – Dream Pack 1

+ Assetto Corsa – Dream Pack 2

+ Assetto Corsa – Dream Pack 3

+ Assetto corsa – Japanese Pack

+ Assetto Corsa – Red Pack

+ Assetto Corsa -Tripl3 Pack

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 4 ماه بعد...
  • کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و درود خدمت همه دوستان عزیز

بعد از مدتی  انتظار ، بالاخره Assetto Corsa : Ready 2 Race Pack هم منتشر شد که توصیه میکنم حتما دانلود کنید :

http://www.downloadha.com/game/assetto-corsa-ready-to-race-pack/

Assetto-Corsa-Ready-To-Race-Pack-pc-cove

این لینک شامل کل دیتای بازی اصلی و تمامی آپدیت ها و همچنین Ready 2 Race DLC هستش که کامل ترین و جدید ترین نسخه Assetto Corsa به حساب میاد!

با حجم 13.5 گیگ خیلی هم حجیم نیست.

Introducing “Ready To Race”, our all-new DLC for Assetto Corsa, available for PC Steam on May 18. “Ready To Race” includes 10 new cars from AUDI, Lotus, McLaren, Maserati and Toyota, providing the “most wanted” models ready to race!Our all new RTR DLC provides a great variety of models that mix technology, power, history and design from Italy, Germany, Great Britain and Japan, resulting in a package designed to meet all your wishes!

CARS INCLUDED
* Audi R8 LMS 2016
* Audi R18 e-tron quattro
* Audi TT Cup 2016
* Audi TT RS (VLN)
* Lotus 3-Eleven
* Maserati MC12 GT1
* McLaren 570S
* McLaren P1 GTR
* Toyota Celica ST185 Turbo
* Toyota TS040 Hybrid
ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

گرافیک داشتم حتما دانلود میکردم

پراجکت رو انلاین با مهدی و بهمن عزیز و بقیه بچه ها بازی میکردیم خیلی حال میداد

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

جدید ترین ورژن Project CARS  (ورژن 11.2)  به صورت فشرده توسط fitgirl منتشر شده که میتونید از اینجا دانلود کنید :

http://www.dlfox.com/دانلود-بازی-project-cars-game-of-the-year-edition-برای-pc/

| Project CARS: Game of the Year Edition  v11.2 + All DLCs – FitGirl Repack |

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام امروز داشتم همینطوری تو نت میگشتم، سرچ کردم  ....Iracing  + انجمن .... که به این تاپیک رسیدم.

لپ کلام اینکه من و 2 نفر از دوستان دیگه تو iRacing فعالیم، البته بعد از چند سال سرو کله زدن با انجمهائی مثل RD و شبیه سازهای دیگه به این رسیدیم که به علت رنکینگ، SR و بخش مولتی بسیار قوی بریم سمت iRacing.

اگه هنوز کسی به  iRacing  میپردازه ، من تو iRacing اسمم Makan Mohsenpour هست، میتونین منو Add  کنین ، منم با بچه ها آشناتون میکنم.

خیلی حرفه ای هم نیستیم، اما پشتکار خوبی داریم، سطح پیشرفتمون حداقل بد نیست.

اما یکی از بچه ها کارش درسته، از قدیمیهای شبیه ساز هست.

خلاصه خوشحال میشیم که بتونیم همدیگرو پیدا کنیم، تعدادمون بیشتر بشه و بتونیم با هم رنک و لولمون رو ببریم بالا و اصلا تیم تشکیل بدیم و...

-----

غیر از iRacing از باقی بچه ها هم کسی اگه  اهل شبیه ساز (ACorsa , Rfactor 2 ,Automoblilista ,R3E  و...) اونها رو هم میتونیم باهم براش وقت بزاریم، در حال حاضر همشون تو بهترین حالتشون هستن. Rfactor 2 که تازه دوباره جون گرفته (بعد از اینکه ISI مسئولیت توسعه بازییوبه استودیو  397 داد)، خبرهای خیلی خوبی براش اومده مثل VR ودایرکت ایکس 11 و اومدن اولین DLC پولی که قرار هست در مرحله اول mClaren 650 GT3 و پیست ZandWoort  اضافه بشن و در ادامه کل پک ماشینهای GT 3.

R3E هم بروز شده ، VR اومده، سال بعد به آنریل انجین 4 نقل مکان میکنه و گرافیک عالی هم براش متصوریم، علاوه بر صداگذاری فوق العاده.

AMS هم واقعا داره روش خوب کار میشه.

اینها رو گفتم که اگه کسی حتی به یکی از این بازیها وقت میزاره میتون اعلام آمادگی کنه، با هم اون Sim رو دنبال کنیم.

تو RaceDepartment یا انجمنهای دیگه مسابقات رسمی هست که میتونیم با هم شرکت کنیم.

من تو bazicenter خیلی فعالم تو تاپیکهای ریسینگ، اونجا یوزرم m.d.makan هست، یوزر استیمم هم makan_net هست، یوزر تلگرامم هم MK_1986 هست.

بعد از TuningTalk دیگه واقعا بچه ها پخش و پلا شدن اما  فکرکنم همه جوره فکر کنم 4 میخ کردم که هرکی علاقه مند بود، بتونیم همدیگه رو پیدا کنیم، مخصوصا iRacing که واقعا بهترین شرایط رو برای دوست داران شبیه ساز فراهم کرده.

علاقه مندان به شبیه ساز تو ایران بنظرم کم نیست، بلکه بلقوه خیلیها علاقه دارن به این رشته ولی خودشون خبر ندارن، تاپیکهائی ازاین دست خیلی کمک میکنه.

ببخشید که شاید پست بیربط به تاپیک بود، هدف کلا جمع شدن دوست داران این رشته هست، به امید اینکه هرروز علاقه مندان این رشته بیشتر بشن.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

:D:D

بهممممممممممممن

لینک به دیدگاه

ما که گرافیکشو داریم سیستممون هم خدارو شکری بد نیست بالا میاره

فقط نت دانلودشو نداریم و پول خرید لایسنس (اشتراکی حتی) |:

256 نامحدود مخابرات |:

کنترلرمون هم که رفت به فنا البته به لطف خودمون برگشت سر چوک :D

فرمون هم که نداریم بخریم داشته باشیم بخریم هم جا و صندلیشو نداریم :D

assetto corsa و project cars و F1 زیادی شبیه ساز هستن و به فرمون خوب نیازمندن کنترلر مناسب نیست واسشون و زیاد سمتشون نمیرم

بیشتر تو نخ شبیه ساز های فان تر مثل فورزام خودشون بیشتر راه میان برای کنترلر هم بهینه ترن (البته با فرمون یه چیز دیگه ست)

ایشالا خدا به همه عشاق ریسینگ و موتوراسپورت یکی از این فرمونا بده :D

لینک به دیدگاه

به نظر دوستان کدام یک از این  موارد بهترن  از هر جهت  dirt 4 یا wrc7

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، koorosh kabir گفته است :

به نظر دوستان کدام یک از این  موارد بهترن  از هر جهت  dirt 4 یا wrc7

سلام

از جهت فیزیک و واقعی بودن تجربه رانندگی DIRT4 بهتره اما فقط توی 4 تا کشور میتونی مسابقه بدی اما تنوع WRC7 بیشتره اما خب از لحاظ فیزیک عقبتر هست مثل نسخه های قبلش(اما فقط همین که رد لاستیکهات توی شن و جاهای دیگه خیلی خوب به جا میمونه خیلی قشنگ میشه مخصوصا توی replay ها)... من WRC 7 رو روی استیم خریده بودم اما پسش دادم (اگه زیر دو ساعت بازی کرده باشی میتونی ریفوندش کنی) زود... یعنی منی که به DIRT4 اینهمه انتقاد داشتم توی WRC7 دووم نیاوردم :D

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

با یک ماد برای Assetto Corsa در خدمتتون هستم :D

ماد پژو 206 (البته نمونه ساخته شده در بلاد کفر) برای Assetto Corsa که به نظرم ماد نسبتا" خوبی هم هست

http://shatelland.com/upload/files/3cf22437-28ad-45d1-b118-f5b88da683fa

ویدیوش رو هم قبلا توی فروم گذاشته بودم :

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...