رفتن به مطلب

دانلود زیباترین شبیه ساز های اتومبیلرانی Project C.A.R.S و Assetto Corsa

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام نه الان با GTX 670 بازی میکنم. تقریبا در بالاترین تنظیمات و رزولوشن 2560x1440

درود

بهمن جان بازی 50% آف خورده، بگیر بیا آنلاین حال میده :D

لینک به دیدگاه

سلام.دو تا سوال داشتم.

1-اینکه چرا کنترل ماشینها اینقدر مسخره هست؟

2-چطوری مدهایی رو که دان کردم به گیم اضافه کنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.دو تا سوال داشتم.

1-اینکه چرا کنترل ماشینها اینقدر مسخره هست؟

2-چطوری مدهایی رو که دان کردم به گیم اضافه کنم؟

سلام چون این بازیها شبیه ساز رانندگی واقعی هستن نمیشه توقع داشت با موس و کیبورد یا گیم پد معمولی خوب جواب بدن و در واقع باید با ست فرمان و پدال حرفه ای بازی بکنید  تا حق مطلب ادا بشه

مود ها رو هم میتونید داخل شاخه Content قسمت Cars برای ماشینها و Tracks برای مسیر ها کپی بکنید.  و بعد از اجرای بازی میبینید که اتومبیل یا مسیر مورد نظر به بازی اضافه شده.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام دوستان عزیز. امروز کارت GTX 970 که گرفته بودم به دستم رسید و خوشبختانه فرصت کردم یه مقدار در رزولوشن 5K که به طور دقیق میشه 5120x2880  بازی Project CARS رو با آخرین تنظیمات اجرا بکنم  :) 

همونطور که انتظار داشتم گرافیک این بازی در این رزولوشن فوق العاده جذاب و دیدنی هستش :x

خوشبختانه با یک عدد 970 امکان اجرای این بازی در این رزولوشن بالا حتی در حالت Anti Aliasing High وجود داره و از لحاظ مموری گرافیک هم با کمبودی مواجه نمیشه.

فکر کردم برای شما هم جالب باشه چند تا عکسی که در این حالت از بازی گرفتم رو ببینید :

3v1w0t0ww3qlpovqml9o_thumb.jpg

6vpp0aos6v57h0zf026l_thumb.jpg

9akgjfxljq96cd1e7j55_thumb.jpg

i86wdf0n2faj0xyud85g_thumb.jpg

wd7ug9zrcvfircry00d3_thumb.jpg

09s71a8jhn8x34v2hdd9_thumb.jpg

x2e1kws2w1h77pl321aj_thumb.jpg

bs79fzslhffs4fr6mcgd_thumb.jpg

qxala2qawyqzskgo7vef_thumb.jpg

2tbeqwtk6pdo6hyf5c23_thumb.jpg

iiow017ktkqpi07ub97l_thumb.jpg

tyzuv7tujpdv8iimml3m_thumb.jpg

9jv8xl2nmsb7yqkpkqiz_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته ناچار شدم حجم عکس ها رو کم بکنم چون هر کدوم بالای 6-5 مگ حجم داشت. به همین دلیل کیفیتشون یه مقدار کاهش پیدا کرد و کیفیت اصلی بالاتر هستش.

لینک به دیدگاه

بهمن جان مگه Project Cars عرضه شده ؟

از کجا میشه دانلودش کرد ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان مگه Project Cars عرضه شده ؟

از کجا میشه دانلودش کرد ؟

نه نسخه نهاییش هنوز عرضه نشده. این همونیه که تو پست اول گذاشتم

لینک به دیدگاه

با G27 و سه تا مانیتور و Play seat خیلی حال میده ....

thrustmaster-y-playseat.jpg

Volair-Sim-Universal-Flight-or-Racing-Si

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با G27 و سه تا مانیتور و Play seat خیلی حال میده ....

thrustmaster-y-playseat.jpg

Volair-Sim-Universal-Flight-or-Racing-Si

از G27 بهتر ThrustMaster T500RS هستش که البته حدود 2 برابر G27 قیمتشه  :D  حالا 3 تا مانیتور و PlaySeat بماند...

لینک به دیدگاه

از G27 بهتر ThrustMaster T500RS هستش که البته حدود 2 برابر G27 قیمتشه  :D  حالا 3 تا مانیتور و PlaySeat بماند...

والا ما همین G27 و مانیتور ها و صندلی رو با فروش کلیه جمع کردیم ...  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا ما همین G27 و مانیتور ها و صندلی رو با فروش کلیه جمع کردیم ...  :D

راستی Race Net رو راه انداختی؟

لینک به دیدگاه

راستی Race Net رو راه انداختی؟

ا اردیبهشت افتتاحیه هست .

در خدمتتون هستیم ... :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این بازیو با موس و کیبورد میشه بازی کرد؟

لینک به دیدگاه

در حالی که مشغول دانلود اولین DLC ئه عنوان Assetto corsa هستیم، اعلام میکنیم Project cars باز هم تاخیر خورد !!! زمان عرضه به اواسط ماه می منتقل شد و ظاهراً محتویاتی به صورت رایگان برای جبران این تاخیر در نظر گرفته شده ...

http://www.wmdportal.com/projectnews/project-cars-release-date-moves-to-may-2015/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اين گرافيک Assetto corsa واقعا جالبه ها ! از پراجکت کار چيزي کم نداره ! باورتون ميشه من اين تاپيک رو همين يکي دو روزه ديدم !  :laughing: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در حالی که مشغول دانلود اولین DLC ئه عنوان Assetto corsa هستیم، اعلام میکنیم Project cars باز هم تاخیر خورد !!! زمان عرضه به اواسط ماه می منتقل شد و ظاهراً محتویاتی به صورت رایگان برای جبران این تاخیر در نظر گرفته شده ...

http://www.wmdportal.com/projectnews/project-cars-release-date-moves-to-may-2015/

منظور شما Dream Pack هستش؟ مگه منتشر شده؟ میشه لینک برای دانلود بدین؟  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اين گرافيک Assetto corsa واقعا جالبه ها ! از پراجکت کار چيزي کم نداره ! باورتون ميشه من اين تاپيک رو همين يکي دو روزه ديدم !  :laughing: 

معین جان با کارت 970 و روزولوشن 2560x1440 و آخرین تنظیمات ممکن یه مقدار بازی کردم واقعا عالیه  :x  بی صبرانه منتظر Dream Pack DLC این بازی هستم که غوغا خواهد کرد!!

لینک به دیدگاه

معین جان با کارت 970 و روزولوشن 2560x1440 و آخرین تنظیمات ممکن یه مقدار بازی کردم واقعا عالیه  :x  بی صبرانه منتظر Dream Pack DLC این بازی هستم که غوغا خواهد کرد!!

بهمن جان آنلاین این بازی رو تجربه کنید، تفاوتش میشه مثل Grid autosport و Project cars ! اصلاً گرافیک رو به کل فراموش میکنید به قدری که آنلاینش هیجان انگیزه ! :D :x

منظور شما Dream Pack هستش؟ مگه منتشر شده؟ میشه لینک برای دانلود بدین؟  :x

روی استیم منتشر شده و 1.8 گیگ هم حجمش هست. فکر کنم تا فردا رو تورنت هم بیاد ...

ورژن 1.1 هم با همین dlc عرضه شده که تغییرات به این صورته (مهمترینش آب و هواست !!! :x)

http://steamcommunity.com/games/assettocorsa/announcements/detail/129815567532678045

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن عزیز منظورش dlc برای project cars بود اینی که شما معرفی کردی برای asseto corsa هست که بطور رسمی معرفی و وارد بازار شد

پروجکت چون هنوز معرفی نشده و به بیرون درز کرده بود هنوز dlc براش نیومده و تعجب بهمن هم برای همین بود که سوال کرده بود امده یا نه؟

لینک به دیدگاه

بهمن عزیز منظورش dlc برای project cars بود اینی که شما معرفی کردی برای asseto corsa هست که بطور رسمی معرفی و وارد بازار شد

پروجکت چون هنوز معرفی نشده و به بیرون درز کرده بود هنوز dlc براش نیومده و تعجب بهمن هم برای همین بود که سوال کرده بود امده یا نه؟

نه برادر راجب AC حرف میزنیم :D

یه ترول بود راجب اینکه dlc ئه ac هم اومد ولی pc مشغول کل انداختن با gta v تو تعداد تاخیر هاست ! این سومین باره که pc تاخیر خورده ...

پروجت هم لیک نشده، بلکه close beta هست و خیلی ها دارنش و مدت هاست که بازی میکنن ! واسه همین هم قابل دانلود هست ...

----

این Dream pack  در یک کلام فوق العادست ! یا به قول بعضی Nordschleife ! زیبایی و دقیق بودن این پیست قابل تشریح نیست ! Nissan GT-R و همین پیست به تنهایی ارزش 10$ رو دارن !

post-4295-0-34603700-1426120943_thumb.jpg - post-4295-0-61905400-1426120962_thumb.jpg

post-4295-0-05375000-1426120978_thumb.jpg - post-4295-0-98539300-1426120995_thumb.jpg

post-4295-0-43721900-1426121012_thumb.jpg - post-4295-0-51466900-1426121064_thumb.jpg

همینطور کوروت جدید C7r GTE فوق العاده زیباست !

post-4295-0-21122000-1426121214_thumb.jpg - post-4295-0-69484300-1426121230_thumb.jpg

post-4295-0-51941800-1426121242_thumb.jpg - post-4295-0-75510900-1426121254_thumb.jpg

post-4295-0-19922400-1426121271_thumb.jpg

لیست اتوموبیل های اضافه شده :

Alfa Romeo 4C

Alfa Romeo 155 Ti V6 ‘93

Alfa Romeo GTA

BMW M235i Race Car

GM Corvette C7r GTE

McLaren P1

McLaren F1 GTR

Mercedes-Benz C9

Mercedes Benz 190E 2.5-16 EVO II

NISSAN GT-R NISMO 2014 GT3

همینطور پیست Nürburgring معروف به صورت کامل در قالب 3 ترک Nordschleife, Tourist, Endurance . کافیه بدونین که Nordschleife به تنهایی 20 کیلومتر و 154 پیچ هست !!! یعنی تو بهترین حالت چیزی حدود 6 الی دقیقه هر lap طول میکشه !

از طرف دیگه مدتی هم هست که تو کامیونیتی این عنوان، بحث های زیادی جهت جلوگیری از عرضه این پیست هست چرا که تا بحال چیزی حدود 200 نفر جون خودشون رو تو این پیست از دست دادن، ولی خب مسلماً چنین موضوعی از عرضه جلوگیری نکرد و حتی دیولوپر ها به نوعی این پک رو تقدیم کردن به کسانی که جونشون رو تو این پیست از دست دادن ...

در ضمن تغییرات زیاد دیگه ایی هم تو این پک صورت گرفته که خوشبختانه این تغییرات، روی نسخه اصلی هم با پچ 1.1 اعمال میشه و نیازی به خرید dlc نیست. به صورت کلی مهمترین تغییرات اضافه شدن مادل 4wd یا دو دیفرانسیل هست. از اونجایی که این عنوان کامیونیتی فعال و حرفه ایی پشتش هست، تعداد زیادی اتومبیل و ترک براش ساخته شده ولی متاسفانه تا الان امکان اضافه سازی اتومبیل های 4wd درایو نبود، که خب الان اضافه شده. همچنین اضافه شدن شرایط آب و هوایی استاتیک که قبل از بازی قابل اخنتاب هست. فعلاً فقط ابر و مه اشافه شده که البته مقدارش هم قابل تنظیم هست (شات ها Heavy fog هستن). در ضمن آب و هوا تو این عنوان تنها عنصر ظاهری نیستن ! بلکه فشار هوا، رطوبت و دمای سطح ترک هم تقییر میکنه که روی پرفورمنس ماشین و استحلاک لاستیک ها هم تاثیر میذاره ! اگه کمی به اتومبیل وارد باشید میدونید که بهترین هوا برای مدل های توربو هوای پرفشار و سرد هست، و این یعنی پرفورمنس اتومبیل های مختلف تو آب و هوا و ترک مختلف، متفاوت خواهد بود !

لیست تغییرات کامل نسخه 1.1

* نظر شخصی : از اونجایی که نزدیک به 1 ساله پیشرفت و مراحل کار Kunos دنبال می کنم، میتونم بگم بهترنی شرکت بازی سازیی (البته بهتره بگیم شبیه سازی سازی) هست که تا به حال دیدم ! تصور کنید دولوپر های این شرکت تو فروم های مختلف حضور دارن و علاوه بر گشو دادن به پیشنهادات و توصیه های گیمر ها، به حل مشکلات هم کمک میکنن ! تاپیک های بسیاری وجود داره جهت ثبت فیدبک گیمر ها مثلاً از کنترلر های مختلف، رو سیستم های مختلف یا موارد فنی زیاد دیگه، مثلاً تاپیکی که در رابطه با ایجاد مشکل آنلاین با عرضه نسخه 1.0 بوجود اومده وبد و بسیرای دیگه ...

یا حتی قیمتی که برای Dream pack در نظر گرفته شد، با داخل ایران کاری ندارم ولی کافیه کامنت های پیج این پک رو ببنید، پر شده از تشکر کاربر ها بابت قیمت و کیفیت این پک !

فکر نمیکنم شرکتی وجود داشته باشه که تا این حد به مشتری هاش احترام بگذاره و حرفشون رو گوش کنه، نسخه های اولیه بی تعارف فوق العاده مضخرف بودن ! ولی الان به جرات میتونم بگم بهترین sim-racing ایی هست که تا بحال عرضه شده ...

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

دوستان برای شبیه ساز رانندگی این کنترلر چطوره؟

http://logitech.ir/%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%84%D8%A7%D8%AC%DB%8C%D8%AA%DA%A9-Logitech-Wheel-Driving-Force-GT_2179.html

نسبت به G27 که 1.2 میلیون تومن قیمت داره، این مدل ارزش زیادی داره ! خود فرمون بسیار با کیفیته و فیدبک قویی هم داره، ولی پدال هاش چندان جالب نیستن، همون طور پدال شیفتر هاش یا همون دکمه های تعویض دنده پشت فرمون همون نه مکانیزم نه کیفیت جالبی ندارن، در واقع یه جور دکمه معمولی هستن تا پدال .

همچنین صداش هم نسبت به نسل قبل کمتر شده. برای شروع گزینه ی بسیرا خوبی هست و میشه گفت فرق خیلی زیادی با G27 نداره، درواقع شما با G27 یک ست پدال کامل و بسیرا با کیفیت میگیرید، در حالی که نمونه همراه FGT علاوه بر نداشتن کلاچ، در مقابل g27 اسباب بازی هم نیست ! البته از نظر کیفیت ساخت قابل قبوله ولی مشکل اصلیی که داره پدال هاش بسیرا نرم هستن به طوری که تقریباً نمیشه تشخیص داد چه مقدار پدال رو فشار دادید که خب اصلی ترین ویژگی پدال اینه که بتونید مقدار گاز یا ترمز رو دقیق تعیین کنید ...

رو G27 یه دست دنده 6 دنده کامل هم میگیرید که شباهتش به نمونه FGT دقیقا قضیه همون پداله ! هرچند یک مقدار شخصیه و بستگی داره که کلاً از دست دنده استفاده کنید یا نه.

خود فرمون هم بزرگترین فرقش همون پدال شیفتر ها هست و خب البته کیفیت . ولی در کل FGT از نظر کنترل خیلی هم فرق آنچنانی با g27 نداره . البته از نظر فنی G27 دارای فیدبک بسیار بهتری هم هست که تو تجربه لذت بخش موثر هست تا کنترل.

در کل، برای شروع و نسبت به قیمت FGT عالی هست ! G27 درسته 3 برابر قیمت داره، ولی میشه گفت 3 برابر هم ارزش خرید داره، ولی برای شروع پیشنهاد نمیشه مخصوصاً اگه sim باز نباشید ! اول بهتره چند چند عنوان شبیه سازی تست کنید، بعد برید سراغ تهیه لوازم حرفه ایی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان آنلاین این بازی رو تجربه کنید، تفاوتش میشه مثل Grid autosport و Project cars ! اصلاً گرافیک رو به کل فراموش میکنید به قدری که آنلاینش هیجان انگیزه ! :D :x

روی استیم منتشر شده و 1.8 گیگ هم حجمش هست. فکر کنم تا فردا رو تورنت هم بیاد ...

ورژن 1.1 هم با همین dlc عرضه شده که تغییرات به این صورته (مهمترینش آب و هواست !!! :x)

http://steamcommunity.com/games/assettocorsa/announcements/detail/129815567532678045

تورنتش هم اومد. مشغول دانلود هستم...  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...