رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود من  ارادت دارم دوست گل گیمر!علیرضا جان

جواب اول به هیچ وجه شما نباید 780 ti  رو عوض کنید- در تاپیک عالیجناب مکسول قبلی گفتم  دارندگان کارتهای 770 به پایین اگر بخوان میتونن عوض کنن ولی از 780 و به بالا اصلا پیشنهاد نمیشه چون تفاوت کارایی محسوس نیست - و تعویض فقط ضرر و هزینه و فروش رو بدنبال داره -شما کارتتون عاله و میتونید راحت استفاده کنید -برای 4k پیشنهاد من مولتی gpu هستش-این کارتها  تنهایی تا WQHD یعنی 250x1600 رو عالی میرن میتونید بررسی کنید-4k احتمال خیلی زیاد هنوز هم SLI لازم داره- ولی میشه با این کارت و 980 یک سری عنوان ها رو نه خیلی سنگین ها -عادی ترها رو  بازی کرد تک گرافیکه-رزولوشن مناسب باز یها این روزها WQHD هستش و خیلی دردسترس تره-البته 1080 عالیه -هنوز کنسول های نسل جدید موندن توی همین !!

کارت خریداری شده و منتظرم برای راه اندازی و تست SLI-

موفق باشی

مرسی از پاسختون رضا جان

پیکربندی SLI رو برای رزولیشن WQHD  میخواین یا بازی هارو رو همون رزولیشن 1080p تست می کنید؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 167
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

من تا الان دمای 60 درجه رو ندیدم اگر ثبت شد گزارش میکنم!! گذاشتم توی log file  افتر برنر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی از پاسختون رضا جان

پیکربندی SLI رو برای رزولیشن WQHD  میخواین یا بازی هارو رو همون رزولیشن 1080p تست می کنید؟

درود

روی 1080 هنوز مانیتور تهیه نشده-یکم کم یاب هستن قیمتشون هم کمی کاذبه -باید ببنیم تا نزدیک عید قیمتهاشون مناسب تر میشه-ضمنا  ببنیم بنکیو یا DELL   در کنار ایسوس با قیمت های معقول پیدا  میشه-فعلا با این SLI میشه تمام بازیهای مشترک  و نسل 8 رو راحت بالای میانگین 80 فریم زد -یعنی شما راحت بازی  های عادی تر رو 100 به بالا میزنید-منتها رفرش نمایشگر هم خیلی مهمه-120 هرتز یا بالاتر-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میزان مصرف رو اندازه نگرفتم ولی فکر میکنم  3 way رو sli  با این پاور تست راه انداخت.

لینک به دیدگاه

درود رضا جان

تو واقعا مطلب رو شیوا بیان میکنی و تبریک میگم بابت اولین ریووی واقعی این کارت در ایران @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود رضا جان

تو واقعا مطلب رو شیوا بیان میکنی و تبریک میگم بابت اولین ریووی واقعی این کارت در ایران @};- @};- @};-

زحمت ها رو شما هم با بنده شریک شدید تا بتونید  سریع این کارت رو تهیه کنید و برای من ارسال کنید -امیدوارم  با زهم د رخدمت  همه دوستان در فریوم باشم-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عالیجناب و GTX970   ......

8s9llkg8h6g1murpimyc.jpg

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عالی بود رضا جان ممنون  @};-

استاد بهمن !بزرگواری برادر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

K.O perfect :clapping:

---------------------

فقط 1 سوال :

تست OC ازش نگرفتین ، هم مکس و هم safe ؟

لینک به دیدگاه

دوستان ارزش داره R9 290 رو بفروشم 700 روش بزارم اینو بگیرم با توجه به مصرف کم و خنک کننده فوق العادش ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان ارزش داره R9 290 رو بفروشم 700 روش بزارم اینو بگیرم با توجه به مصرف کم و خنک کننده فوق العادش ؟؟؟

تفاوت اونطوز که من تو سایتهای سخت افزاری جستجو کردم

اختلاف بین این دو کارت خیلی کمه

ولی تو توان 290 حدود 80 وات مصرف بیشتری داره

لینک به دیدگاه

به نظر من نه کارت خوبی دارید شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

K.O perfect :clapping:

---------------------

فقط 1 سوال :

تست OC ازش نگرفتین ، هم مکس و هم safe ؟

درود

نه دیگه اور نکردم خودش اینقدر خوب جواب داد با این سطح اوراستاندارد من از رو رفتم!البته من برای اور نگرفتم برای SLI گرفتم چون این نسخه خیلی نسبت به نسخه های دیگه دماش پایین تره و بک پلیت پشتیش برای SLi خیلی بدرد میخوره-اگر اور کردم نتیجه رو حتما میزارم برای شما

نه خیر این کارت مصرف و بالطبع دماش پایین تره و قیمتش هم مناسبه ولی از لحاظ کارایی شاید خیلی تفاوت احساس نکنید -البته  درایورهای جدید انویدیا در راه هستن و Mflaa هم دراهه و احتمال افزایش کارایی خیلی بالاست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر شما ایا 970 sli بهتره یا یه دونه 980 بگیرم بعدا sli کنم؟

دوتا 970 sli  رو میشه نامید :terminator

لینک به دیدگاه

مقالتون فوق العاده است

خیلی خیلی ممنون!!! :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تشکر از دوستانی که ابراز محبت کردند ببخشید حضور نداشتم-از اینکه مقاله جالب بوده خیلی خوشحالم

دو تا موضع جدید رو کشف کردم -یکی درایور مخصوص 344.16 که مخصوص سری 900 است رسما خدای درایور هاست!! نتیجه بنچمارک بازی سایه موردور روی الترا های :عکس زیر با فوتوشاپ تمام عناصر تنظیم رو توی خودش جمع کرده -این کاررو برای کاهش میزان عکسها کردم-چون سرعت بعضی ها ممکنه پایین باشه-میزان ماکسیمم فریم به 211 رسیده -از 146 با درایور 344.11 قبلی ،شده 211 !تغییر خارق العاده ای است

b4caw1wixruixxfu3gk.jpg

یک موضوع دیگه معرفی یک بنچمارکه خیلی سرسخته- بازی سیریوس سم 3 با موتور 3.5 و آخرین پچ-اگر سیستم تون بتونه با سوپر سمپلینگ مثل تنظمیاتی که در عکس زیر گذاشتم درون صحنه بازی 30 فریم به بالا بده -یعنی واقعا سیستم خوب و قویی دارید.

hp8lpzlqkzpjvt4rqfb.jpg

تنظمیات بالا قوی ترین سیستم ها رو به چالش میکشه مخصوصا سوپر سمپلینگ -مولتی سمپلینگ روی نهایت وامبینت روی آخرین حد-گرافیک بازی هم خارق العاده میشه -به جزییات دستکش سم دقت کنید.

بار هم از تفاوت ها خواهم گذاشت-

ضمنا DSR هم بررسی شد و خارق العاده است -بازی رو تا 4k  در فریم بافر افزایش رزولوشن میدهید بعد خود کارت اون رو داونسمپل میکنه به رزولوشن native نمایشگر شما:

tmuef3xyz381o6m784.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

هی   وای

داری همین شکلی به صورت رگباری لهمون میکنی

مادر بگرید

دستکش سم ، منو کشت puppyeyes-smiley-face.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هی   وای

مادر بگرید

هی   وای

مادر بگرید

این صحنه که هیچ چیز نیست مراحلی داره سم گرافیکش خیره کننده میشه رسما-مرحله صحرای سوزان خیلی زیباست موتور این بازی واقعا حریف انریله ولی متاسفانه کمتر دیده شده است-هیچ موتوری به شما 50 تا اپشن تنظمیات گرافیکی نمیده!

مرسی واقعا خیلی زحمت کشیدید

ممنون

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

با عرض پوزش این Mflaa چی هست  و چه تاثیری تو کارت دارد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این یک آنتی الیازینگ جدیده که به کمک خطای دید ایجاد میشه- و به زبان ساده کیفیت 4XSMAA رو میده با میزان کارایی 2XSMAA!یعنی دو برابر کیفیت بالاتر با نصف کاهش سرعت-هنوز انویدیا با درایورهاش فعالش نکرده -منتظریم ببنیم چی میشه-

اینجا میتونی اطلاعاتی بدست بیاری

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=33417&hl=

لینک به دیدگاه

درود

خداوندگار پردازنده گرافیکی در جهان خاکی

یک شاهکار به تمام معنا

مکسولی که در سری 750 استفاده شد عالی بود

این که بهینه شده و کامل تره چه شود

i80nx0f60bsnejxegjvl.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...