رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوست گرامی 

نتیجه قبلی 3dmarck 11 بود 

اینم تست  3dmark 13

post-16320-0-40737300-1414529357_thumb.png

post-16320-0-09170300-1414529394_thumb.png

post-16320-0-88350800-1414529451_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 167
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

عکسی بزارید

این نتیجه بالا اکستریمه؟

فایراستریک رو در حالت عادی فقط 1080 باشه اجرا کنید -تنظیمات دستکاری نشن لظفا

cpu و مین بورد چی هست؟پاور؟فرکانس cpu?

سی پی یو رویادم رفت بگم  i72600k که همیشه روی کلاک 4.4 ودماش هم تو بدترین شرایط از 55 بالاتر نمیره

لینک به دیدگاه

یه سئوال داشتم 2700 کا برا این دوتا عزیز کم نمیاره ؟

البته من ای 7 ندارم یا مثلا با مین شما اشنایی کامل ندارم همینجوری سئوال کردم.

اگه هاسول بودش بهتر نمی شد ؟

درود مادربرد هم همینکه تو پروفایلم زدمه سوکت 1155 دلوکس که مادر برد خیلی خوبیه فقط pcie3 نیست

همینطور که توتست سی پی یو ببینی امتیازه 10690بدست اورده

ویرایش شده توسط mamalicool
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست گرامی 

نتیجه قبلی 3dmarck 11 بود 

اینم تست  3dmark 13

سی پی یو رویادم رفت بگم  i72600k که همیشه روی کلاک 4.4 ودماش هم تو بدترین شرایط از 55 بالاتر نمیره

cpuمین بوردممکنه  bottleneck بزنن-نمایشگرت چیه؟1080 به کار اینها نمیاد-برای 1080 یکدونه هم زیاده-

لینک به دیدگاه

اینم تست TombRaider  R9 290 trx

post-16320-0-11587000-1414530769_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

cpuمین بوردممکنه  bottleneck بزنن-نمایشگرت چیه؟1080 به کار اینها نمیاد-برای 1080 یکدونه هم زیاده-

من از sony Hx925   اینچ 55 1080 استفاده میکنم که 800 هرتز وخیلی بازی توش نرم اجرا میشه و من چون با بازی کردن با تمام جزئیات با 60 فریم خیلی اهمیت میدم واسه همین 2 تا کارت مثلا تو بازی رایس تو جزئیات بالا به زیر 60 فریمم افت میکنه

لینک به دیدگاه

بعد یه چیز دیگه هم که هست 60فریم موقعی اهمیت پیدا میکنه که که توی اینچ بالا بازی کنی که امروزه دقدقه بازیسازان برای ps4 وxbox 1 همینه که بازی ها تو 60 فریم اجرا کنند که متاسفانه با این سخت افزارها مشکل دارند

واز همه مهمتر که با فاصله 2 متری روبروی تلوزیون 55 اینچ 4. 5 ساعت بازی کنی بدون اینکه سر درد بشی .ولی حالا تو 30 فریم 1 ساعت بازی کنی چشمات میسوزه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اینچ بالا مهم نیست رزولوشن مهمه-اگر 100 اینچ هم باشه بازهم 1080 همونه--اینچ د رمیزان کارایی تاثیر نداره-

بله برای بازی روی نهایت جزییات توی 1080 دو تا 970 راحت کار آدم رو راه میندازن -چون یکش حتی از کنسول ها ارزون تره -320 دلار- و میتونه توی 2560در 1440 راحت بازی اجرا کنه-یعنی ارزشش بالاتر از کنسوله الان -عالیه من خودم هم قصد  Sli دارم -منتها باید اول کمی احساس کنم این یکی داره کم میاره که  فعلا داره تمام بازی ها رو 60 تا میده وقتی کمی احساس ضعف کرد دومی رو میاندازی کنارش اونوقت هم قیمتش متعادل تر شده- الان کاذب هستند متاسفانه-ارزش و یکی از شاخصه های 970 قیمت مناسبشه که متاسفانه من چند جا دیدم دارن 2 تومان هم میفرونش!!!یعنی تمام ارزش کارت از بین میره-

ققط قیمت های لایون عالیه-

لینک به دیدگاه

نه منظورم از اینچ بزرگی تلوزیونه که وقتی فریم ریت افت پیدا میکنه تصویر نرمی خودشو ازدست میده وبه همین خاطر احساس سر درد میشی ولی تو اینچ کوچکتر خیلی اذیت نمیکنه . اخه از اون موقع که تو 55 بازی میکنم دیگه تو مونیتور اصلا حال نمیده . فکر میکنی توخود جریان بازی هستی . منم از دسته xbox 360 وایرلس واسه گیم استفاده میکنم که خیلی راحته 

لینک به دیدگاه

از بابت قیمت که واقعا راست گفتی خیلی بی انصافی میکنند البته منم از لیون گرفتم چون دیگه نمیتونستم صبر کنم هر روز به لیون زنگ میزدم خلاصه گرفتم . البته کارت gtx 760 sli که داشتم الان که تستهاشو مقایسه میکنم با یه gtx 970 برابر بود وحتی تو بعضی تستها بالاتر 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

دوست من تست خوب با vsync روشن انجام میگیره -چون من اینه بازی ها رو فقط تست نمیکنم بلکه بازی میکنم و بازی بدون vsync که پارگی تصویر پیدا میکنه و باعث خطای دید و سردرد میشه پس باید عملکرد واقعی کارت رو با vsync روشن برررسی کرد-

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

هی کاش مدل های مختلف رو قرار میدادین تا همه جوره کاربرا راحت انتخاب کنن

دوم برای سریه 980 هم همچین بررسی ای میزارین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا من این رو ندیده بودم  :-?

خیلی عالی بود  :clapping:

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا من این رو ندیده بودم  :-?

خیلی عالی بود  :clapping:

@};-

دیر جنبیده بودی !! خوشحالم خوشت آمد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیر جنبیده بودی !! خوشحالم خوشت آمد

آخه مگه میشه از تایپیک های شما کسی بدش بیاد 

البته آدم تعصبی همه جا هست 

بقیه رو عشقه 

از جمله خودتو 

:big hug:  :big hug:

@};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...