رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود ببنید نه  گرون تر نیست اینجا توی بازار ما اینجوره و بی نظم-بازار جهانی اینطور نیست و میدونن چه میکنن-شرکت ها کلی کارشناس بازاریابی و ...دارن اینقدر دیگه  اشتباه  تابلو ندارند!!منتها ما داریم با دلار 3 برابر شده و پول با ارزش خیلی کم شده خرید میکنیم پس  مشکل ماست -

بله حق با شماست الان 780 قیمتش 2,250,000 در حالی که قیمتش 330 دلاره و 970 قیمتش 1,700,000 در حالی که قیمتش 350 دلاره !!! یعنی قیمت واقعی 780 باید 1,600,000 باشه تا با وجود 970 خریدش صرف کنه حتی اگر 1,600,000 باشه دیگه فکر نمیکنم با اختلاف قیمت کمشون کسی 780 رو بخره ...

لینک به دیدگاه

• ارسال 167
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

بررسی فار کرای 3 نسخه کمپلت ادیشن:

دقت کنید که فریم تایم بازی 16 میلی ثانیه است یعنی حتی یک فریم از میزان استاندارد هم سریعتر رندر شده

3me2n08hqk2cfxl911w.jpg

vnloh7glucy8fxj8xgez.jpg

تنظیمات بازی

ig0vahmd7fiqff2d8va.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تست دمای کارت در حالت بیکار بعد از 15 دقیقه-عملکرد کولر عالیست

x2znqrwrb7xyudx5tnum.jpg

لینک به دیدگاه

"حتی برای دانلود درایور یک لینک گذاشته شده است !"(این یعنی گرافیک قبل از ریلیز داریو رسمی دست رسید ایا؟)

"انویدیا و گیگابایت ممنون از شما"

"تهیه بررسی بدون  همکاری لایون کامپیوتر ممکن نبود با تشکر از آقای حسینی و همکاران گرامی شان در فروشگاه لایون "

رضا فک کنم جزو  برسی کنندها ویژ  قبل از معرفی محصولات هستی ( متنو میکنی عین هلو  و میچپونی تو حلق ما)

من جا amd بودم تو سایتهای پور ترافیک تمام کشورها سرک میکشیدم و  مفسرهای قدرتمندو شناسایی میکردم و

فرتو فرت براشون محصولات میفرستادم تا برسی کنندو حالی بدن به خاننده(بالاخره اونم محصولاتی داره که قابل برسی ویژه باشه) یا که نه؟!

میگم رضا حالا که تست تموم شده گرافیکو بزا برا فروش (بازار سیا را بنداز) :laughing:

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

حدث میزنم تو اینده مشابه همچین تاپیکی بزنی"برسی سی پی  یو n هسته ای  5 نانومتری اینتل از خانواده مثلا 5011 پینها "

متن  هم این طور شروع میشه

خوب امروز یک سال قبل از عرضه رسمی  اولین سی پو از سری فلان, این نوگل تازه شکفته  بدستم رسید ............

نه جدا رضا اگه دروغ میگم بگو دروغ میگی :laughing:  

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

"حتی برای دانلود درایور یک لینک گذاشته شده است !"(این یعنی گرافیک قبل از ریلیز داریو رسمی دست رسید ایا؟)

"انویدیا و گیگابایت ممنون از شما"

"تهیه بررسی بدون  همکاری لایون کامپیوتر ممکن نبود با تشکر از آقای حسینی و همکاران گرامی شان در فروشگاه لایون "

رضا فک کنم جزو  برسی کنندها ویژ  قبل از معرفی محصولات هستی ( متنو میکنی عین هلو  و میچپونی تو حلق ما)

من جا amd بودم تو سایتهای پور ترافیک تمام کشورها سرک میکشیدم و  مفسرهای قدرتمندو شناسایی میکردم و

فرتو فرت براشون محصولات میفرستادم تا برسی کنندو حالی بدن به خاننده(بالاخره اونم محصولاتی داره که قابل برسی ویژه باشه) یا که نه؟!

میگم رضا حالا که تست تموم شده گرافیکو بزا برا فروش (بازار سیا را بنداز) :laughing:

حدث میزنم تو اینده مشابه همچین تاپیکی بزنی"برسی سی پی  یو n هسته ای  5 نانومتری اینتل از خانواده مثلا 5011 پینها "

متن  هم این طور شروع میشه

خوب امروز یک سال قبل از عرضه رسمی  اولین سی پو از سری فلان, این نوگل تازه شکفته  بدستم رسید ............

نه جدا رضا اگه دروغ میگم بگو دروغ میگی :laughing:  

ممنون از تودوست خوب -چه کنیم اگر بررسی نکنم خوب دوستان و خودم عقب می مونیم -علاقه ما به سخت افزار ریشه در  خیلی خاطرات داره-سرگرمی خوبیه منتها اخیرا کمی گران شده ولی بازهم من  سعی میکنم  در اول نسل قطعات رو تهیه کنم- هرچند گرون هم باشن-

برای نوشتار هم خوب من سعی میکنم دوستانه بنویسم و صمیمی که حالت عصا قورت داده نشه-  خوشحالم که خوشتون اومد

بله اولین فروم سایت داخلی که قطعه رو عملی بررسی کرد ما بودیم-باز زمانی که تاپیک عالیجناب مکسول رو هم زدم و تمام زوایای این سری روبررسی کردیم بازهم به این شکل جامع منبعی در دست نبود -بودند جاهایی منتها د رحد جمع و جور ترجمه وار-حجم کار ما رو نداشتند - من سعی میکنم حالت رسمی نداشته باشه تاپیک حتی بررسی....هنوز هم فکر نکنم جایی بررسی شده باشه-این با کمک آقای حسینی انجام شد واقعا چون ایشون تونستن  ا زاین کارتها تهیه کنن  و برای من بفرستن -اونم د رحالی که  به تعداد خیلی کم درحد انگشتان دست وارد شده بود.من سعی کردم به بهترین شکل ممکن انجام بشه بررسی تا یک منبع مطمئن باشه  و قابل بررسی-

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من یه سوال دارم که چجوری با کارت 970 تو بازی 60 battlefield 4  فریم گرفتین در حال که این فریم رو کارت 770 در این بازی میگیره تو اونجایی که من تو سایت های خارجی دیدم چون خودم میخوام این کارتو بگیرم جای سواله؟!

لینک به دیدگاه

من یه سوال دارم که چجوری با کارت 970 تو بازی 60 battlefield 4  فریم گرفتین در حال که این فریم رو کارت 770 در این بازی میگیره تو اونجایی که من تو سایت های خارجی دیدم چون خودم میخوام این کارتو بگیرم جای سواله؟!

میشه لطفا لینکش رو بذارید

با همین سطح جزئیات تونسته 60 فریم بگیره؟؟؟؟؟؟

من که خودم 770 دارم و با این جزئیات به سختی میتونم shadow of mordor رو بازی کنم

در حالی که 970 داره 59 فریم میده(تست هاش رو اول مقاله گذاشتن)

لینک به دیدگاه

اره لینکش رو میزارم با همین جزییات

لینک به دیدگاه

post-14126-0-68195000-1414084713_thumb.jpg

بیا عزیز این فریم رو ببین اونی که میگفتم نیست ولی فقط 4 فریم کمتر میگیره و نسبتا میشه گفت اینم 60 فریم میگیره

لینک به دیدگاه

اینم همونی که میگفتم  

post-14126-0-00118900-1414085010_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

عزیز بعضی تست ها فریم رو آنلاک میکنند-یا از بنچمارک هایی با لوپ خاص زمانی استفاده  میکنند-که فریم رو در یک مقطع  خاص نشون میده -این نمایشگر 60 هرتز بوده و در صورتی که  کارت 970 میتونه توی رفرش بالاتر مثل 100یا 120 هرتز فریم بالاتری بده -من کارت 770 داشتم با این سطح بتل 4 رو 60 فریم قفل نمیگرفتم -

لینک به دیدگاه

درود

عزیز بعضی تست ها فریم رو آنلاک میکنند-یا از بنچمارک هایی با لوپ خاص زمانی استفاده  میکنند-که فریم رو در یک مقطع  خاص نشون میده -این نمایشگر 60 هرتز بوده و در صورتی که  کارت 970 میتونه توی رفرش بالاتر مثل 100یا 120 هرتز فریم بالاتری بده -من کارت 770 داشتم با این سطح بتل 4 رو 60 فریم قفل نمیگرفتم -

درود

یعنی اگه رفرش هرتز مانیتور بالاتر باشه فریم بیشتری میده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله اگر کارت بتونه معلومه-این کارت برای فریم های بالا و 2k ساخته شده وقتی تمام زمان قفله روی 60 توی 1080 یعنی اکر 1080  با 120 هرتز باشه ممکنه خروجی تا 80 یا 90 فریم هم بره یا حتی 100

لینک به دیدگاه

بله اگر کارت بتونه معلومه-این کارت برای فریم های بالا و 2k ساخته شده وقتی تمام زمان قفله روی 60 توی 1080 یعنی اکر 1080  با 120 هرتز باشه ممکنه خروجی تا 80 یا 90 فریم هم بره یا حتی 100

خب شما که میگید برای فریم های بالا و 2k هست پس یعنی خیلی راحت 60 فریم میگیره تو 1080 و 60 هرتز ولی جاهای دیگه این بازی روی فریم 40 اومد و بازی های سنگین دیگه زیر 60 گرفتید این مشکل از کجاس یعنی مثلا اگه من بخوام 970 sli بگیرم از 60 فریم بالاتر نمیره چون که مانیتور 60 هرتز هست؟

ویرایش شده توسط ralf4
لینک به دیدگاه

سلام آقا رضا ممنون از مقالتون من فقط مطلب و خوندم کامنت هارو ندیدم یک سوال به نظرتون ارزش داره من کارتمو بفروشم اینو بگیرم؟ کل سیستمم اینه روی tv LG3262100 هم بازی میکنم
Core i5 4690
4*2 Kingston black Fury 1866

B85 MSi main

Power 680 Green
تا الان بازی ای نبوده که راحت بازی نکنم ارزش داره با توجه به اینکه DX 12 هست و resplution downscale داره برای 4K??

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقا رضا ممنون از مقالتون من فقط مطلب و خوندم کامنت هارو ندیدم یک سوال به نظرتون ارزش داره من کارتمو بفروشم اینو بگیرم؟ کل سیستمم اینه روی tv LG3262100 هم بازی میکنم

Core i5 4690

4*2 Kingston black Fury 1866

B85 MSi main

Power 680 Green

تا الان بازی ای نبوده که راحت بازی نکنم ارزش داره با توجه به اینکه DX 12 هست و resplution downscale داره برای 4K??

سلام دوست گرامی

خوشحالم که مطلب رو پسندیدی-یک مشکلی است!کارت گرافیک شما چیه؟؟؟همه چیز رو گفتی الا اصل کاری!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب شما که میگید برای فریم های بالا و 2k هست پس یعنی خیلی راحت 60 فریم میگیره تو 1080 و 60 هرتز ولی جاهای دیگه این بازی روی فریم 40 اومد و بازی های سنگین دیگه زیر 60 گرفتید این مشکل از کجاس یعنی مثلا اگه من بخوام 970 sli بگیرم از 60 فریم بالاتر نمیره چون که مانیتور 60 هرتز هست؟

درود

من اکثر تست ها 60 گرفتم- منظورتون بنچمارک هاست؟اونا ممکنه مثلا  48 بشه یا 51 مثل مترو ریداکس ولی خود بازی 60 فریم قفله-ماهیت بنچمارک اینه که فشار خیلی زیادی رو با استرس به GPU وارد کنه-ممکنه  شما بنچمارک یک بازی فریم 60 قفل نگیری ولی خود بازی چرا-بتل 4 هم SCALE  بازی 200 شده یعنی عملا روزلوشن رفته روی دوبرابر NATIVE بعد اومده روی 1080-این قطعا 7/8 فریم کم میکنه-

دوست گرامی برای نمایشگر 1080 و 60 هرتز اصلا پیشنهاد 970sLI داده نمیشه چون یک عدد از این کارتها راحت تا WQHD میره-اون فقط برای رزلونشن های بالا یا رفرش ریت های بالای 100 هرتز مناسبه-برای 1080 یک عدد از این کارتها کاملا کفایت میکنه-

لینک به دیدگاه

درود

من اکثر تست ها 60 گرفتم- منظورتون بنچمارک هاست؟اونا ممکنه مثلا  48 بشه یا 51 مثل مترو ریداکس ولی خود بازی 60 فریم قفله-ماهیت بنچمارک اینه که فشار خیلی زیادی رو با استرس به GPU وارد کنه-ممکنه  شما بنچمارک یک بازی فریم 60 قفل نگیری ولی خود بازی چرا-بتل 4 هم SCALE  بازی 200 شده یعنی عملا روزلوشن رفته روی دوبرابر NATIVE بعد اومده روی 1080-این قطعا 7/8 فریم کم میکنه-

دوست گرامی برای نمایشگر 1080 و 60 هرتز اصلا پیشنهاد 970sLI داده نمیشه چون یک عدد از این کارتها راحت تا WQHD میره-اون فقط برای رزلونشن های بالا یا رفرش ریت های بالای 100 هرتز مناسبه-برای 1080 یک عدد از این کارتها کاملا کفایت میکنه-

بله یعنی مترو رو 60 میگرفتید متوسط؟ من برا این میخوام sli کنم که تا یه مدت حداقل چند نسل بازی هارو با فریم قابل قبول بازی کنم یا نه 980 میگیرم ولی اگه 980 بگیرم بعدا بخواد sli بشه هزینه بالا میره برا همین میخوام 1 سره 970 sli کنم که خیالم راحت باشه یعنی من باید با sli 970 متوسط 100 تا 120 فریم بگیرم تو مانیتور 60 هرتز درسته؟

ویرایش شده توسط ralf4
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند نسل؟؟منظورتون چیه؟با 970 SLIبسته به بازی ها میتونید توی 4K هم بازی کنید چه برسه به 1080-بله فریم بالای می گیرید.

http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_970_SLI/

http://www.guru3d.com/articles-pages/geforce-gtx-970-sli-review,1.html

تستهای بالا رو ببین راحت جوابتو میگیری -

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

چند نسل؟؟منظورتون چیه؟با 970 SLIبسته به بازی ها میتونید توی 4K هم بازی کنید چه برسه به 1080-بله فریم بالای می گیرید.

http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_970_SLI/

http://www.guru3d.com/articles-pages/geforce-gtx-970-sli-review,1.html

تستهای بالا رو ببین راحت جوابتو میگیری -

نسل منظورم بازی های آینده بود :)

یه سوال اینجا که شما گفتید battlefield 4 رو مانیتور با رفرش هرتز بالا بیشتر فریم میده ولی همین لینکی که دادید با مانیتور 60 هرتز این بازی رو در حالت تک کارت 75 فریم میگیره ببینید post-14126-0-20715700-1414092875_thumb.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

بابستن V-SYNC میتونید تا فریم هایی بالاتر از حد نمایشگر رو هم بگیرید-چون کار V-SYNC هماهنگ کردن رفرش مانیتور با میزان فریمی است که از گرافیک میاد-توی تستهای من VSYNCهمیشه روشنه برای همین قفل هستم روی 60 -میتونم با خاموش کردن این گزینه تا فریم های بالا تر هم برم ولی بدون VSYNC پارگی تصویر و بریدگی بوجود میاد که اصلا جالب نیست و باعث اذیت شدن چشم و سردرد میشه-

ضمنا بعضی مواقع برای بنچمارک از برنامه هایی استفاده  میکنند میتونه نهایت فریم پردازش شده در یک ثانیه رو نشون بده -

دلیل ها اینهاهستند.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Nvidia GeForce 344.48 WHQL Driver نصب و بررسی شد حدود 5 درصد افزایش کارایی باید داشته باشم-بررسی میکنم با دوستان به اشتراک میگذارم

لینک به دیدگاه

بسیار عالی 

مبارک باشه 

منتظر دومیش هستیم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...