رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام داداش مبارکتون باشه بنده کارت گرافیک GIGABYTE GTX 770 دارم وینفورس 3 که تو نرم افزار GPU-Z نوع اسلات PCI Express رو نسخه 2 قرار داده دلیلش چی هست؟؟؟ درحالی که مادربردم و کارت گرافیکم هردو PCI EXpress 3 هستند مال شما رو نگاه کردم نوشته نسخه 3 ممنون میشم یه توضیحی بفرمایید.یا علی @};-  :)

لینک به دیدگاه

• ارسال 167
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام 

خیلی خوب بود منم 2 تا کارت 760 داشتم sli کرده بودم و حالا منتظر ورود 970 هستم تا 2 تا بردارم و sli کنم چون من عاشق بازی روی الترا با 60 فریم هستم  و معمولا کارتهای جدیید بیاد سریع تعویض میکنم

لینک به دیدگاه

سلام 

یه سوال داشتم ایا بنظرت 2 تا 970 باهم از پس dsr با فریم ریت 60 بر میان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام داداش مبارکتون باشه بنده کارت گرافیک GIGABYTE GTX 770 دارم وینفورس 3 که تو نرم افزار GPU-Z نوع اسلات PCI Express رو نسخه 2 قرار داده دلیلش چی هست؟؟؟ درحالی که مادربردم و کارت گرافیکم هردو PCI EXpress 3 هستند مال شما رو نگاه کردم نوشته نسخه 3 ممنون میشم یه توضیحی بفرمایید.یا علی @};-  :)

ممون-مادربرد چیه؟چیپست؟

سلام 

خیلی خوب بود منم 2 تا کارت 760 داشتم sli کرده بودم و حالا منتظر ورود 970 هستم تا 2 تا بردارم و sli کنم چون من عاشق بازی روی الترا با 60 فریم هستم  و معمولا کارتهای جدیید بیاد سریع تعویض میکنم

ممنون

سلام 

یه سوال داشتم ایا بنظرت 2 تا 970 باهم از پس dsr با فریم ریت 60 بر میان

صد در صدتوی4k همnative میشه بازی کرد-البته اگر 1080 هستید اصلا یپشنهاد دو عدد داده نمیشه و یک عدد کافیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

اخه با یکی رو 60 فریم احتمالا نمیشه حساب کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببنید Dsr خیلی تفاوت نداره تفاوت ها آنقدر نیستند که برای DSR  اون همه هزینه باشه-در صورت استفاده از نمایشگر WQHD بله ولی برای 1080 وDSR نه!

لینک به دیدگاه

ممون-مادربرد چیه؟چیپست؟

ممنون

صد در صدتوی4k همnative میشه بازی کرد-البته اگر 1080 هستید اصلا یپشنهاد دو عدد داده نمیشه و یک عدد کافیه

سلام وممنون ازشما مادربردم ASUS P8-B75-V هست که PCI EXPRESS 3.0 داره ابی رنگ هست رو جعبش هم نوشته>>>اینم لینک

http://www.takmax.com/asus-p8b75-v.html

این مدل هم مال خواهرمه که اینم نوشته نسخه 2.0 برا کارت گرافیکش>>>

http://www.takmax.com/asus-p9x79.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام وممنون ازشما مادربردم ASUS P8-B75-V هست که PCI EXPRESS 3.0 داره ابی رنگ هست رو جعبش هم نوشته>>>اینم لینک

cpu چیه؟ مدل

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برو تصویر زیر توی بایوس ببنین gen چند زده؟

qxdvn1swgm3e4e9825hr.jpg

لینک به دیدگاه

برو تصویر زیر توی بایوس ببنین gen چند زده؟

qxdvn1swgm3e4e9825hr.jpg

داداش سلام مال خواهرم مادربردش P9X79ASUS هست و گرافیکش GTX 770 گیگا وین فورس3 و CPU 4820 intell سوکت 2011 هست داداش مادربرد که تو بایوس میریم اون 3 گزینه Pci Express رو داره فقط اون گزینه CPU نداره که تو عکس مال شما enableهست چطوریه؟؟؟؟؟

سیستم خودمم مادربرد و گرافیکش اینه>>>

10578_big.jpg

Motherboard-Asus-P8B75-V-top-view-1024p7

ویرایش شده توسط Ali~tech
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود ببنید اون cpu رو کار نداشته باشید-شما مثل تصویر (تصویر سیستم من نیست من z87هستم) ببنید اون گزینه روی gen3 هست؟همون گزینه PCIE رو زار روی GENE 3 همین-با بقیه کار نداشته باش-اگردرست شد باگ درایو رهای انویدیا هم ممکنه باشه-بعضی مواقع روی بعضی سیستم ها با gPUZ قاطی میکنه!

بالاخره سیستم خودت و هم خانواده دو تا این مشکل رو دارند؟؟

cpu ها رو هم بگو مدلش رو؟

لینک به دیدگاه

درود ببنید اون cpu رو کار نداشته باشید-شما مثل تصویر (تصویر سیستم من نیست من z87هستم) ببنید اون گزینه روی gen3 هست؟همون گزینه PCIE رو زار روی GENE 3 همین-با بقیه کار نداشته باش-اگردرست شد باگ درایو رهای انویدیا هم ممکنه باشه-بعضی مواقع روی بعضی سیستم ها با gPUZ قاطی میکنه!

بالاخره سیستم خودت و هم خانواده دو تا این مشکل رو دارند؟؟

cpu ها رو هم بگو مدلش رو؟

هر دوتا سیستم اینجوریه لامصب مادربرد خواهرم گزینه GEN3 داشت که قرار دادم و مادربرد خودم نداره همون GEN2 داره که رو جن2 گذاشتم البته زیاد فرقیم نداره کلا میفروشیم DDR4 میخریم. در مورد CPU ها هم مال خواهرم سوکت 2011 هست و مدلش 4820k هست Core i7 و مال خودمم زپرتی هست سوکت 1155 و G2030 هست .

جالب اینجاس دوستام میگن درمورد cpu اصلا خرج نکردی راستش مانیتورم full HD ایسوز VX229 هست کیسم فالکون و 8 گیگ رم و پاور 600hp گرین ولی پردازندم شوت شوت :D 

لینک به دیدگاه

اقا رضا خسته نباشی بابت تاپیک خوبت .اگه ممکنه از تست DSR هم یه شات بزار .ممنون.

ویرایش شده توسط **pouya**
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا رضا خسته نباشی بابت تاپیک خوبت .اگه ممکنه از تست DSR هم یه شات بزار .ممنون.

از چه بازیی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر دوتا سیستم اینجوریه لامصب مادربرد خواهرم گزینه GEN3 داشت که قرار دادم و مادربرد خودم نداره همون GEN2 داره که رو جن2 گذاشتم البته زیاد فرقیم نداره کلا میفروشیم DDR4 میخریم. در مورد CPU ها هم مال خواهرم سوکت 2011 هست و مدلش 4820k هست Core i7 و مال خودمم زپرتی هست سوکت 1155 و G2030 هست .

جالب اینجاس دوستام میگن درمورد cpu اصلا خرج نکردی راستش مانیتورم full HD ایسوز VX229 هست کیسم فالکون و 8 گیگ رم و پاور 600hp گرین ولی پردازندم شوت شوت :D 

گفتم باگ درایو رها هم هست تفاوت آنچنان نیست -  مشکلی نیست موفق باشی

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

گفتم باگ درایو رها هم هست تفاوت آنچنان نیست -  مشکلی نیست موفق باشی

ممنون داداش  @};-

لینک به دیدگاه

از چه بازیی؟

FARCRY 3

یا بازیهایی که دم دستت هست.مرسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باشه میزارم  احتمال زیاد چند ساعت دیگه الان یپش سیستم نیستم-با این لپ تاب  Dsr اگر اجرا کردید آب میشه!!!بخار میشه!! @};-

بازی که 200 تا بازی نصبه -حتما خبرتون میکنم

لینک به دیدگاه

اقایون طرز گرفتن اسکرین شات داخل بازی چطوریه؟؟؟نرم افزار خاصی میخواد؟ :-? 

لینک به دیدگاه

سلام 

این  gtx 970 کجا خریدی چند خریدی ما همچنان دنبالش میگردییم

لینک به دیدگاه

سلام 

این  gtx 970 کجا خریدی چند خریدی ما همچنان دنبالش میگردییم

داداش عزیز لیون کامپیوتربه صورت محدود اورد مدل 970 و980 رو الان هم کرمانشاه داره ازش 970 و980 رو :x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...