رفتن به مطلب

بررسی بازی شاخص Lord of the fallen

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

نقد خوبی بودم ممنون ولی کماکان هکرها را این بازی وفیفا15به زانو در اورده :eek:  :-?

لینک به دیدگاه

سلام آقا rezagtx

من دارم این نسخه رو دان میکنم و حدود 6 گیگ رو رفتم

آیا این نسخه که طبق گفته مدیر سایتش هست درسته و کامل و مشکلی پیش نمیاد از جهت اجرای بازی

Lords Of The Fallen-FULL UNLOCKED

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقا rezagtx

من دارم این نسخه رو دان میکنم و حدود 6 گیگ رو رفتم

آیا این نسخه که طبق گفته مدیر سایتش هست درسته و کامل و مشکلی پیش نمیاد از جهت اجرای بازی

Lords Of The Fallen-FULL UNLOCKED

نه خیر دانلود نکنید اشتباه کردید بازی انلاک شده کرک نشده-انلاک یعنی تونستن کپی کنن  کرک نکردن DRm هست !دانلود نکن اگر اومد خبرت میکنم-ما بیشتر منتظریم از شما!

لینک به دیدگاه

نه خیر دانلود نکنید اشتباه کردید بازی انلاک شده کرک نشده-انلاک یعنی تونستن کپی کنن  کرک نکردن DRm هست !دانلود نکن اگر اومد خبرت میکنم-ما بیشتر منتظریم از شما!

همین الان stop رو زدم

ای کاش زودتر میپرسیدم

لینک به دیدگاه

همین الان stop رو زدم

ای کاش زودتر میپرسیدم

دانلود کن تا کرک اومد فقط کرک را کپی وپیست کن منم دانلود کردم وهروقت کرک اومد کرکو میزنم تمام :)

ویرایش شده توسط SOUL REVER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دانلود کن تا کرک اومد فقط کرک را کپی وپیست کن منم دانلود کردم وهروقت کرک اومد کرکو میزنم تمام :)

اشتباه همینه-این بازی DRm است ممکنه فقط احتیاج به فایل exe نداشته باشه و کل ساختار های فایل بازی دستکاری  بشن یا آپدیت بشن موقع کرک اونموقع 16 گیگ  دانلود بیخود شده-بگذارید قشنگ که کرک شد نسخه خاص مثل codex یا ریلودد اومد بعد -دوست من از این بلاها زیاد سرمن رفته باور کن-

لینک به دیدگاه

اشتباه همینه-این بازی DRm است ممکنه فقط احتیاج به فایل exe نداشته باشه و کل ساختار های فایل بازی دستکاری  بشن یا آپدیت بشن موقع کرک اونموقع 16 گیگ  دانلود بیخود شده-بگذارید قشنگ که کرک شد نسخه خاص مثل codex یا ریلودد اومد بعد -دوست من از این بلاها زیاد سرمن رفته باور کن-

کرک 3d اومده اون هم معتبر نیست

البته کرک 130کیلو بایت هست

تا حالا کرک این حجمی ندیده بودم

ویرایش شده توسط mehdidolaty
لینک به دیدگاه

خاطرت جمع بهت قول میدم هر چقدر فایل کم بیادکه نمیاد تو نت گیر میاد ودوستان اپ میکنن

این ریلود یا codex میان همین فایلها را ستاپ میکنن اینارا که دیگه باید خودت بدونی! ویک کرکی براش میسازن 

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

من این بازی رو تجربه نکردم ولی نقدتون بقدری عالیه که 3 بار پشت سرهم مطالعه کردم. ممنون از زحماتتون @};-  @};-

لینک به دیدگاه

حالا که تاپیک بالا اومده، باید بگم که بازیش عامه پسند نیست و مخاطب خاص داره، ریتم بازی بسیار کند و کات سین ها حداقل هستند ، خود بازی هم بسیار سخت است، بدون توجه به گرافیک، محیط ها بسیار سرد و بی روح هستند، در کل برای کسی که خیلی بیکار و خیلی با حوصله هست مناسبه و برای اکثر گیمر ها مناسب نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا کجایی؟ دلمون تنگیده واست :(

:(  :crying:

لینک به دیدگاه

عنوان قشنگی بود یاد اور اتمسفر و کمی هم سختی دارکسولز.

غول دوبرادر تقریبا اواخر بازی خیلی حال داد.

ولی در کل انتظار داشتیم بازی به جای اینکه رفته رفته راحت تر بشه سخت تر میشد.

باس فایتها کم و بازی کوتاه بود.

ولی در کل همینکه یاد دارکسولز رو زنده کرد واسه من کافی بود.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

اقا اخرش کرک شد یا نه؟

2ماهی میشه شایدم بیشتر.تموم کردم بازیش خیلی خاص و عالی بود.

ازونا مهمتر این آقا رضا هستش که دلم برا نقداش تنگ شده. کسی ازش خبری داره؟؟؟؟ :(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...