رفتن به مطلب

خریدار کارت گرافیک تا یک میلیون تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر همگی دوستان عزیز عضو انجمن

من عضو جدید هستم و امیدوارم من رو میان خودتون بپذیرید.

غرض از مزاحمت اینکه من در حال حاضر کارت گرافیک GTS 250 رو دارم.همه مدل بازی انجام نمیدم ولی همونهایی که انجام میدم برام مهم هستند.

بازیهایی مثل resident evil, far cry, call of duty,bf و اخیرا هم که evil within اومده.

متاسفانه هنوز موفق نشدم بازی کنم بازیهای لیست رو که نیاز به کارت گرافیک با پشتیبانی DX11 دارند. همونطور که حتما متوجه شدید الآن دیگه به دلیل کثرتشون و اینکه کلا بازیهای جدید دارند پشتیبانی از کارتهای DX10 رو قطع میکنند به ناچار مجبورم کارت گرافیک هم عوض کنم.البته دوستان شاید از خودشون بپرسند چرا همچین کارتی رو انتخاب کردی در حالی که کارتهای با قیمت بسیار پایینتر هم این بازی ها رو برای شما اجرا میکند!؟

خب غرض از انتخاب کارت با این قیمت هم این هستش که میخوام بازیها رو در بهترین حالت اجرا کنم و اینکه نمیخوام تاحد اقل چند سالی مشکلی داشته باشم.

میرسیم سر بودجه که من نهایتا تا 1000 میتوانم خرج کنم و قصد خرید کارت تمیز کم کارکرد و آور نشده دارم.

خواهشا دوستان اگر نظری دارند و فکر میکنند با کارتی ارزانتر هم میتونم به چیزی که میخوام برسم راهنمایی بفرمایند یا محصولی برای فروش دارند لطفا اینجا اعلام کنند.

بخاطر طولانی شدن مطلب عذرخواهی میکنم.

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر

یه مورد R9 280x اک+ یکسال گارانتی موجوده

سلام وقت شما هم بخیر.

لطف میکنید اسم کامل کارت رو بنویسید چون ظاهرا این کارتها بعضیهاشون جلوی اسمشون نوشته top که قیمت اونها هم گرونتر هست و اگه اطلاعی دارید که این top  دقیقا به چه منظوری هست توضیحی بدید ممنون میشم و همچنین قیمت کارتتون رو هم لطف بفرمایید.

لینک به دیدگاه

770 asus دوسال گارانتی موجوده+دو تا 760 asus با یه r290 رفرنس نیز موجوده-

لینک به دیدگاه

سلام

لطفا در مورد r290 رفرنس لطفا کمی توضیح بدید که آیا نو هست یا کارکرده این کارت چرا رفرنس هست .مشکل چی بوده و الآن تضمین هم داره از نظر شما و همچنین کارانتی.

لینک به دیدگاه

Top فقط توی اسم کارت های ایسوس دوست عزیز فرضا اسم من علی حالا بزاریم شیر علی،مثلا میخان بگن قویه

رفرنس هم یعنی کارت با مشخصات کارخونه سازنده که اغلب اوقات سیستم خنک کنندشم به همون شکله

مدل دقیق کارت پیام خصوصی کردم واستون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

یه سر به اینجاها بزن

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=34365

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=32598

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=34280

کاتای گرافیک  خیلی خوبی هستن و تمام نیازت رو بر طرف می کنن

در ضمن کانفیک سیستمت منهای کارت گرافیک رو بگو

ویرایش شده توسط YasserMou
لینک به دیدگاه

یه سر به اینجاها بزن

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=34365

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=32598

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=34280

کاتای گرافیک  خیلی خوبی هستن و تمام نیازت رو بر طرف می کنن

در ضمن کانفیک سیستمت منهای کارت گرافیک رو بگو

سلام

g41 ddr2

ram 4gb 800

dual core e5300

لینک به دیدگاه

:(

دوست عزیز این سیستم که کارت یه تومنی بهش نمیرخوره احتمالا حتی با 7790 و R9 260x هم به مشکل گلوگاه بر میخوری چه برسه کارت های رده بالا

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کانفیگ سیستمت پایین بهتره کل سیستم رو ارتقا بدی با کارتای گرافیک بالا که گفتم به مشکل می خوری

اگرم نمی خوای کل سیستم رو ارتقا بدی بهتره به فکریه کارت پایین تر باشی مثلا یه کارت 1 گیگ 256 بیت GDDR5

ویرایش شده توسط YasserMou
لینک به دیدگاه

گرافیک بخر ولی بعدا سر فرست سیستمت را عوض کن مشکلی با گرافیک نداری به جای  PCI-E 16 Rev 3.0 با PCI-E Rev.2.0 کار میکنه ولی باز هم قدرتش را حفظ میکنه بعدا که سیستمت را تقییر بدی یا همون ارتقا می فهمی که چقدر قدرتش فرق میکنه

فعلا یه R9 290X ردیف کن رفرنس هم یعنی خیلی معمولی سعی کن مدلی بخری که خنک کننده خوبی داشته باشه چون این مدل کارتها زیاد داغ میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز،با توجه به مشخصات سیستم فعلی احتمال زیاد منبع تغذیه هم خیلی ضعیف باشه و به هیچ وجه نمیشه یه کارت 1تومنی بندازی،شما بهتره کل سیستم رو ارتقا بدی.

لینک به دیدگاه

قیمت ۷۷۰ چنده داداش؟ چندسال کار کرده؟ اور و ... شده؟

لینک به دیدگاه

:(

دوست عزیز این سیستم که کارت یه تومنی بهش نمیرخوره احتمالا حتی با 7790 و R9 260x هم به مشکل گلوگاه بر میخوری چه برسه کارت های رده بالا

دوست عزیز کارت کنونی من gts 250 pci 2 x16 هست و مادربردهایی که pci 2 رو ساپورت میکنند pci 3 رو هم ساپورت میکنند.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز،با توجه به مشخصات سیستم فعلی احتمال زیاد منبع تغذیه هم خیلی ضعیف باشه و به هیچ وجه نمیشه یه کارت 1تومنی بندازی،شما بهتره کل سیستم رو ارتقا بدی.

منبع تغزیه من 1600 وات و البته پیک 750 وات هست و فکر نکنم مشکلی داشته باشه چون جدیدا هم گرفتم.

لینک به دیدگاه

گرافیک بخر ولی بعدا سر فرست سیستمت را عوض کن مشکلی با گرافیک نداری به جای  PCI-E 16 Rev 3.0 با PCI-E Rev.2.0 کار میکنه ولی باز هم قدرتش را حفظ میکنه بعدا که سیستمت را تقییر بدی یا همون ارتقا می فهمی که چقدر قدرتش فرق میکنه

فعلا یه R9 290X ردیف کن رفرنس هم یعنی خیلی معمولی سعی کن مدلی بخری که خنک کننده خوبی داشته باشه چون این مدل کارتها زیاد داغ میکنن

با سلام

از اطلاعاتتون متشکرم.دوستان متوجه باشند که با همین سیستم bf4 روی حالتی که نقریبا همه گزینه ها نرمال بود به راحتی بازی کردم روی سیستم.

لطف میکنید بیشتر در مورد رفرنس توضیح بدید چون متوجه نشدم و آیا اینکه عیب بزرگی هست یا خیر؟

لینک به دیدگاه

من 7950 دو مدل دارم میخوره بهش یکی dual-x یکی twin-frozer  قیمتش هم اولی 700 دومی 750 است خواستی خبرم کن

لینک به دیدگاه

فروش 1 عدد کارت گرافیک در حد نو ASUS GTX 760 OC DCII 2GB GDDR5 وگارانتی سازگار تا 26/4/2016 جعبه وتمام متعلاقات موجوده قیمت  770.000  شماره تماس 09113268225

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کارت کنونی من gts 250 pci 2 x16 هست و مادربردهایی که pci 2 رو ساپورت میکنند pci 3 رو هم ساپورت میکنند.

بله درسته

ولی توجه داشته باشید که پهنای باند PCI-E 3.0 دو برابره 2.0 هست

وقتی که شما گرافیکی که PCI-E 3.0 ساپورت میکنه رو میبندی روی مادربوردی که PCI-E 2.0 داره پس پهنای باندی که در اختیار گرافیک هست کمتر میشه

البته برای این مدل هایی که مد نظر شما هست تفاوت خاصی وجود نداره چون همین پهنای باند PCI-E 2.0 هم به اندازه کافی هست.....مگر این که بخوای R9 295 بخری....که فکر نکنم همچین کاری رو انجام بدی!! :D

با سلام

از اطلاعاتتون متشکرم.دوستان متوجه باشند که با همین سیستم bf4 روی حالتی که نقریبا همه گزینه ها نرمال بود به راحتی بازی کردم روی سیستم.

لطف میکنید بیشتر در مورد رفرنس توضیح بدید چون متوجه نشدم و آیا اینکه عیب بزرگی هست یا خیر؟

منظور از کارت رفرنس یا غیر رفرنس مدل کولری هست که روی اون ها نصب شده

بعضی از شرکت ها کولر های خاص خودشون رو روی کارت هاشون نصب میکنند که باعث خنک کنندگی بهتر میشه

اکثر کارت های غیر رفرنس بخاطر داشتن کولر بهتر خنک ترند.....شرکت ها بخاطر همین خنکتر بودن اونها فرکانس حافظه یا هستشون رو افزایش میدن که باعث میشه کارایی بهتری داشته باشند

در ضمن رفرنس بودن یک عیب به حساب نمیاد......حتی بعضی موقع ها که تفاوت قیمت زیادی بین مدل رفرنس با غیر رفرنس هست خریدن کارت رفرنس به صرفه تر هست

حتی اگر فرکانس های کارت پایین تر و دماش یکم بالاتر باشه!!!!

لینک به دیدگاه

بله درسته

ولی توجه داشته باشید که پهنای باند PCI-E 3.0 دو برابره 2.0 هست

وقتی که شما گرافیکی که PCI-E 3.0 ساپورت میکنه رو میبندی روی مادربوردی که PCI-E 2.0 داره پس پهنای باندی که در اختیار گرافیک هست کمتر میشه

البته برای این مدل هایی که مد نظر شما هست تفاوت خاصی وجود نداره چون همین پهنای باند PCI-E 2.0 هم به اندازه کافی هست.....مگر این که بخوای R9 295 بخری....که فکر نکنم همچین کاری رو انجام بدی!! :D

منظور از کارت رفرنس یا غیر رفرنس مدل کولری هست که روی اون ها نصب شده

بعضی از شرکت ها کولر های خاص خودشون رو روی کارت هاشون نصب میکنند که باعث خنک کنندگی بهتر میشه

اکثر کارت های غیر رفرنس بخاطر داشتن کولر بهتر خنک ترند.....شرکت ها بخاطر همین خنکتر بودن اونها فرکانس حافظه یا هستشون رو افزایش میدن که باعث میشه کارایی بهتری داشته باشند

در ضمن رفرنس بودن یک عیب به حساب نمیاد......حتی بعضی موقع ها که تفاوت قیمت زیادی بین مدل رفرنس با غیر رفرنس هست خریدن کارت رفرنس به صرفه تر هست

حتی اگر فرکانس های کارت پایین تر و دماش یکم بالاتر باشه!!!!

امکانش هست یک راهنمایی به من بکنید در مورد این کارت

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=34288&page=2

لینک به دیدگاه

امکانش هست یک راهنمایی به من بکنید در مورد این کارت

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=34288&page=2

این کارت که کارت قویه ولی برای سیستم شما فکر نکنم مناسب باشه اخه سی پی یو که شما دارید اصلا در حد این کارت نیست

در ضمن نگاه به قیمت پایینش نکن!!!کلا کارتهایی که برای ماین استفاده میشه قیمتشون از بقیه کارت ها پایینتره

به نظر من بهتره به فکر تعویض کل سیستم باشی!!!!

اگر تصمیم داری بعدا سیستم رو عوض کنی الان اصلا کارت نخر یک مدت با همین GTS 250 سر کن و بعد هم همون موقع که خواستی سیستم بخری برو سراغ کارت جدید

لینک به دیدگاه

این کارت که کارت قویه ولی برای سیستم شما فکر نکنم مناسب باشه اخه سی پی یو که شما دارید اصلا در حد این کارت نیست

در ضمن نگاه به قیمت پایینش نکن!!!کلا کارتهایی که برای ماین استفاده میشه قیمتشون از بقیه کارت ها پایینتره

به نظر من بهتره به فکر تعویض کل سیستم باشی!!!!

اگر تصمیم داری بعدا سیستم رو عوض کنی الان اصلا کارت نخر یک مدت با همین GTS 250 سر کن و بعد هم همون موقع که خواستی سیستم بخری برو سراغ کارت جدید

ممنون از پاسختون فقط میخوام بدونم به نظرتون این کارت به خودی خود یا وجود اینکه برای ماینینگ بوده بخرم مشکلی نداره یا احتمالا صدمه دیدنش هست و کلا توصیتون برای من در مورد این کهرت بدون در نظر گرفتن سیستمم چی هست؟

در مورد سی پی یو یک مدت با همین سر میکنم بعد عوضش میکنم.شما منظورتون اینه که بخاطر پایین بودن سی پی یو کارتم دچار مشکل میشه و احتمال داره بسوزه یا منظورتون اینه که اون کارایی خوب رو نخواهد داشت؟

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون فقط میخوام بدونم به نظرتون این کارت به خودی خود یا وجود اینکه برای ماینینگ بوده بخرم مشکلی نداره یا احتمالا صدمه دیدنش هست و کلا توصیتون برای من در مورد این کهرت بدون در نظر گرفتن سیستمم چی هست؟

در مورد سی پی یو یک مدت با همین سر میکنم بعد عوضش میکنم.شما منظورتون اینه که بخاطر پایین بودن سی پی یو کارتم دچار مشکل میشه و احتمال داره بسوزه یا منظورتون اینه که اون کارایی خوب رو نخواهد داشت؟

چون فروشنده معتبری داره نباید مشکلی باشه و در ضمن ایشون تو تاپیک نوشتن که کارت بسیار تمیز هست.....ولی شما حتما ازشون مهلت برای تست بگیرید

مشکلی که پیش نمیاد برای کارت ولی اون کارایی اصلیش رو نداه و از اون چیزی که در بنچ مارک ها میبینید در سیستم شما ضعیف تره

علت این که من میگم بهتره همه رو با هم بخرید و الان کارت نخرید بعدا بقیه سیستم اینه که اولا قطعاتی مثل گرافیک هر روز ارزون تر میشند

دوما ممکنه الان یک تومن به گرافیک پول بدید و بعدا برای بقیه سیستم به مشکل بخورید و نتونید هماهنگی لازم رو بین همه قطعات به وجود بیارید

:)  

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...