رفتن به مطلب

خریدار کارت گرافیک تا یک میلیون تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

چون فروشنده معتبری داره نباید مشکلی باشه و در ضمن ایشون تو تاپیک نوشتن که کارت بسیار تمیز هست.....ولی شما حتما ازشون مهلت برای تست بگیرید

مشکلی که پیش نمیاد برای کارت ولی اون کارایی اصلیش رو نداه و از اون چیزی که در بنچ مارک ها میبینید در سیستم شما ضعیف تره

علت این که من میگم بهتره همه رو با هم بخرید و الان کارت نخرید بعدا بقیه سیستم اینه که اولا قطعاتی مثل گرافیک هر روز ارزون تر میشند

دوما ممکنه الان یک تومن به گرافیک پول بدید و بعدا برای بقیه سیستم به مشکل بخورید و نتونید هماهنگی لازم رو بین همه قطعات به وجود بیارید

:)  

درود بر شما دوست عزیز

در مورد ارزان شدن کارت فکر نمیکنم به سرعت هم باشه خصوصا با این اوضاعی که من میبینم مثلا داماد خودمون یک سیستم بست کارت گرافیکش 1.5 سال پیش شد 430 تومان مدل gtx 550ti در حالی که پس از گذشت این مدت قیمتش پایینتر نیومده.

این کارت رو در موردش فکر میکنم.توصیه شما هم حتما آویز گوش.ان شاالله تا عید هم بقیه رو ارتقا میدم .قطعا اگر این رو هم خریدم استفاده آنچنانی نخواهم داشت مثل همین الان همونطوری که در ابتدای تاپیک عرض کردم گیمر آنچنانی نیستم و استفادم برای همین چند گیم محدود هست و وقتی تموم شد کارت رو کلا از سیستم جدا میکنم.چیزی که من رو مجبور کرد به خرید کارت جدید و خوب هم بازی جدید evil within هست.

لینک به دیدگاه

یک عددxfx r9280x black dourable   خیلی کم کارکرد  در حد روزی یک ساعت , فوق الهادع کارت خنکی هست نهایت دمایی که من دیدم توی لود کامل 68 تا 70 بوده
مشخصات فنی هم که نیازی نیست تنها دلیلم خرید 980 gtx هست

لینک به دیدگاه

سلام داداش یه r9. 290 دارم نه ماین شده ونه اور تا شهریور۹۴گارانتی الماس داره.ازاون قرمزاس سافایر.

خیالت راحت من همه ی بازیهارو روی الترا و ۱۰۸۰ با فریم بالای ۴۰ اجرا میکنه ...من تهران صادقیه ام خواستی پ خ کن درخدمتم.

لینک به دیدگاه

گرافيك سافاير 280X Toxic  

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?s=9dea9a585299d13a1db7567ce99b6a88&showtopic=32375&page=1

يه وپورسافاير 280X هم دارم فقط يك فن نداره  

خواستيد در خدمتيم.

ویرایش شده توسط paiz
لینک به دیدگاه

به نظرم کارت بالای 500 600 برای این سیستم به درد نمیخوره

لینک به دیدگاه

asus gtx 670 dcuii oc دارم سالم و تمیز بدون اور .تهران هم هستم 700 تومن خواستی پخ بده.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز شما باید کل سیستم رو تغییر بدید پولتون رو حیف نکنید .اخه رو این سیستم که گرافیک1 تومنی نمی بندن .بهتره یک مشاوره برای سیستم بگیرید اخه همه قدرت سیستم که تو کارت گرافیک نیست.

شما با یک گرافیک قوی ولی cpu ضعیف شاید نتونید از نصف قدرت کارت گرافیک بهره ببرید.

ویرایش شده توسط mahdise7en
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز شما باید کل سیستم رو تغییر بدید پولتون رو حیف نکنید .اخه رو این سیستم که گرافیک1 تومنی نمی بندن .بهتره یک مشاوره برای سیستم بگیرید اخه همه قدرت سیستم که تو کارت گرافیک نیست.

سلام.همونطور که عرض کردم این کارت رو فقط برای یک تعداد محدود بازی میخوام و پس از انجام کارت رو از سیستم جدا میکنم.

لینک به دیدگاه

دوتا کارت گیگابات GIGABYTE R9 280X در حده اک دارم خاستی در خدمتم و کم کار و داریه 2.5 سال حدودا گارانتی اوژنگ هست 

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=32598

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...