رفتن به مطلب

جزئیات سیستم مورد نیاز Assassin’s Creed Unity درز کرد

Recommended Posts

البته assassins creed همون فرقه حشاشین خودمون هستش که زنهای دربار رو به تریاک معاد  میکردن و در ازای کشتن درباریان و شاهزادگان (فکر کنم دربار اسماعیلی) بهشون تریاک میدادن که آروم شن

حالا چرا اسمشو گذاشتن روی یک دزد دریایی کاراییب نمیدونم ..

مث بازی prince of persia که در اصل یه شخص بابلی بود یا شایدم هندی و ربطی به پارس خودمون نداشت ...

کلا زیادی دارن توی تاریخ ما دست میبرن

بازم برید تحقیق کنید من یه حرفایی از 4 سال پیش توی ذهنم بود شاید درست نباشه  :D  :D

لینک به دیدگاه

بنده چند روز کارت 670 پاور ادیشن خود رو فروختم چون واقعا برای بازی های open world امروزی کم میاورد مثلا تو بازی Middle Earth Shadow of Mordor تنظیمات رو مدیوم میرفتم چون حافظه رم کارت 2 گیگ بود و تازه بعضی اوقات بازی فریز میکرد و مجبور به ریست سیستم میشدم پس نتیجه میگیریم که حداقل.

سیستم برای این بازی کاملا درست است پیشنهاد بنده برای دوستانی که میخواهن گرافیک بخرن حتما با حافظه رم 3 گیگ به بالا بخرن 

لینک به دیدگاه

مطالب جالبی بود دوستان هم کلی چیز یاد گرفتیم هم خندیدیم دمتون گرم

این را هم اضافه کنم همه کمپانیها جوگیر شدن چرت و پرت میگن بزارین بازیها را روانه بازار کنن بعد در این مورد حرف میزنیم

فعلا همه PC Gamer ها و PC USER ها منتظر انتشار بازیهایی از قبیل GTA V , COD AW , COD KF , BF HL , Division , WARFACE و.......هستن این بازی Assassins Creed اخر صف هم جا نداره

لینک به دیدگاه

همیشه شرکت های سازنده بازیها قبل از انتشار بازیهاشون همیشه یه آمار عجیب وغریب از سیستم پیشنهادی برای اجرای روان بازی ارائه میدن این برای اینه که بگن مثلا ما تو ساخت این بازی از فلان موتور گرافیکی با هسته فلان که بیان درجه وسطح بازیشون رو ببرن بالا  که بازی نمره خوبی دریافت کنه و کاربران رو مشتاق کنه برای ارتقای سیستمها و بازار سخت افزار رو هم به چالش بکشه

اینها همه سیاست استودیوهای ساخت بازیها هستش که همیشه میخان دست بالا رو بگیرن

من که هر وقت سیستم پیشنهادی بازیها رو میخونم میبینم با سیستم من خیلی جور در نمیاد ولی هیچوقتم به مشکل بر نخوردم

این سیستم پیشنهادی تو هر 10 تا بازی یه دونش درست از آب در میاد

لینک به دیدگاه

مطالب جالبی بود دوستان هم کلی چیز یاد گرفتیم هم خندیدیم دمتون گرم

این را هم اضافه کنم همه کمپانیها جوگیر شدن چرت و پرت میگن بزارین بازیها را روانه بازار کنن بعد در این مورد حرف میزنیم

فعلا همه PC Gamer ها و PC USER ها منتظر انتشار بازیهایی از قبیل GTA V , COD AW , COD KF , BF HL , Division , WARFACE و.......هستن این بازی Assassins Creed اخر صف هم جا نداره

مگه Warface دیگه ای هم داریم؟ Warface الان در Steam قابل بازیه و FreeToPlay هم هست!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...