رفتن به مطلب

مشکل با پوسته موبایل فروم !!!

help
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان گل لیونی

اینجانب یوزر با نام کاربری vampirekain هستم که الان یه آی دی جدید درست کردم، مشکلم از اینجا شروع شد که با کیلیک کردن روی دکمه تغییر پوسته که در انتهای پیج و گوشه سمت راست قرار داره و تغییر دادن اون بر روی موبایل دیگه به هیچ عنوان نمیتونم از تریغ pc با ای دی vampirekain خودم آنلاین بشم، به مسئولین هم پ.خ دادم ولی جوابی دریافت نکردم، نمیدونم چطوری باید این bug رو درست کنم، واقعا خیلی ستمه که نشه چیزی رو عوض کرد وقتی سایت به این خوبی باشه، حتی با گوشی هم امتحان کردم که شاید بتونم برم داخل اکانت و از اونجا درستش کنم ولی بازم درست نشد، از مسئولین مخصوصا اقای حسینی این تقاضا رو دارم که این مشکل یا بیشتر باگ رو درست کنن، چون من الان به هیچ عنوان نمیتونم به آی دی قبلی خودم وصل بشم، از روی هر pc که ای دی  خودم وارد میکنم بازم صفحه موبایل میاد و بعد سفید باقی میونه ودیگه به هیچ عنوان وارد تالار گفت و گو نمیشه مگر اینکه اون مررورگر رو از پاک و از اول نصب کنم.

وقتی میخوام با اکانت خودم بیام بالا این شکلی میشه

دوستان کسی اگ نظری داره راهنمایی کنه، مرسی

از اقای حسینی تقاضا دارم این مشکل من رو حل بفرماین.

اینم عکسها بصورت ضمیمه

post-17707-0-39271800-1414227635_thumb.jpg

post-17707-0-02211800-1414227771_thumb.jpg

ویرایش شده توسط help
لینک به دیدگاه

از بقیه دوستان مسرانه خواهشمند هستم به هیچ عنوان اینکارو نکنین چون دیگه ای دی شما درست نمیشه، مگر اینکه مسئلین فکری برای این مشکل کرده باشن

لینک به دیدگاه

برا منم همچین اتفاقی افتاده ولی من هیچ کدوم از تنظیماتو تغییر ندادم و مجبورم فقط با pc بیام لیون و با گوشی نمیشه چنبار هم مرورگر گوشی پاک کردم و دوباره نصب کردم هم چندبار ریستش کردم گوشیم رو ولی نشد .

لینک به دیدگاه

عجب

عاقا کسی نیست درستش کنه؟ یعنی یه تنظیم گذاشتین که دیگه نمیشه درستش کرد؟؟؟

ای بابا

ویرایش شده توسط help
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز 

ازتون ممنونم که این مسئله رو عنوان کردید . حتما بررسی میشه و اینجا اعلام میشه  @};-

نام کاربریتون رو هم بررسی میکنیم 

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی، داداش من خواهشا یه پیگیری کن این باگ درست بشه (تازه برای پیدا کردن این باگ هم باید بهم جایزه بدین :D )، چون داخل اون اکانت کلی سابقه و اینا دارم..

بازهم ممنون @};- @};-

لینک به دیدگاه

بدبختی اینجانست که نمیدونم چطوریه که با ای دی vampirekain از روی هیچ سیستمی باز نمیشه، من رفتم کافی نت روی همه سیستم ها تالار رو اوردم بالا و به محض اینکه ای دی vampirekain زدم دیگه صفحه سفید شد، یعنی حتی وفتی تالار هم میشم صفحه میشه، مثل این میمونه که هر وقت ای دی خودم وارد کنم بصورت اتومات با پوسته موبایل بیاد و دیگه باز نشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز میشه دوباره امتحان کنید؟

من بدون مشکل با اکانت شما باز کردم سایت رو با پوسته موبایل

post-6486-0-96862600-1414259735_thumb.pn

لینک به دیدگاه

سلام رفیق گرامی، من خودم مشکل رو 1 ساعت پیش حل کردم و دوباره برشگردوندم روی پوسته اولیش که الان شما میتونین بازش کنین، مشکلم به دوستم گفتم و اونم حلش کرد، حالا چکار کرد دیگه...

ولی از اینکه شما و جناب حسینی پیگیر شدین متشکرم . @};- @};-

ولی شما اگر مایل به امتحان کردن هستین میتونین یه اکانت معمولی بسازین و با pc که روی یکی از ویندوز های مایکروسافت نصب شده باشه امتحان کنین که ببین به چه شکل هستش و اینکه دیگه ای دی شما بالا نمیاد

لینک به دیدگاه

دوسته عزیز یک مشکل با پوسته موبایل بود که دقیقا مثله شما بالا نمیومد سایت

که امروز ظهر برطرف شد

احتمالا مشکل و عکس های شما برای قبل از ظهر امروز بوده

در کل مشکلی بود بگید

لینک به دیدگاه

انتقال به بخش نظرات و پیشنهادات

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...