رفتن به مطلب

معاوضه گرافیک R9 280X DCII Top با گرافیک Nvidia

amirjk
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

گرافیک بنده چند روزه خریداری کردم و از اونجایی که گرافیک های که استفاده میکردم چیپ nvidia بوده و عادت کرده بودیم نتونستم با ati کنار بیام

گرافیک همین طور که تو عکسا مشخصه نو و کم کارکرد میباشد و تا برج 2016/5 گارانتی سازگار داره همچنین گرافیک های asus گرونترین قیمت در بازار دارن و این گرافیک برعکس گرافیک های رفرنس هم نسخه اورکلاک شده میباشد و هم بهترین تکنولوژی درونش برای خنک کنندگی استفاده شده

بدون هیچ دستکاری اضافه ای توسط بنده کاملا فابریک کارخانه

قیمت پایه 870

فروش فوری 900 

که البته بیشتر نظرم رو معاوضه با گرافیک های همرده از چیپ nvidia یا پایین تر میباشد حدقل تا 660ti کمتر از این دیگه پیشهاد ندید

mf36h7zr52nkvni7m0mk.jpg

ug6wj7j01o1kc6zqq9o6.jpg1eq9usj9kxfzh5ptd4uc.jpg

ویرایش شده توسط amirjk
لینک به دیدگاه

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با ۷۶۰ گیگا wf3 تا ۲۰۱۶ گارانتی داره چقدر سر میخوای پخ کن.

عزیز شما بفرمائید چقدر سر میدید قیمت کارت بنده که مشخصه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست من این کارت رو  با کارت سری 700 معاوضه کن-سری 600 که دیگه  رفته-کارت شما نو هست -کارت سری 600 الان هر چی باشه گارنتیش تموم شده-میتونید بفروشید کمی بگذارید روش یک کارت 770 خوب تهیه کنید اگر انویدیایی هستید-هر جور راحتی البته ولی  خواستم راهنمایی ایت کنم که اشتباه نکنی-موفق باشی-

لینک به دیدگاه

درود

دوست من این کارت رو  با کارت سری 700 معاوضه کن-سری 600 که دیگه  رفته-کارت شما نو هست -کارت سری 600 الان هر چی باشه گارنتیش تموم شده-میتونید بفروشید کمی بگذارید روش یک کارت 770 خوب تهیه کنید اگر انویدیایی هستید-هر جور راحتی البته ولی  خواستم راهنمایی ایت کنم که اشتباه نکنی-موفق باشی-

ممنون عزیز بیشتر از اینکه بخوام برم سمت nvidia به مبلغی که میاد دستم نیاز دارم یعنی بیشتر نظرم رو 660 و 660ti این کارت واقعا در حد خودش عالیه ولی دیگه حوصله گیم ندارم 

لینک به دیدگاه

یه msi 750 ti gaming oc دارم 2 هفته از گارانتیش رفته و نوی نو

در صورت تمایل تماس بگیر 09017409657

لینک به دیدگاه

یه msi 750 ti gaming oc دارم 2 هفته از گارانتیش رفته و نوی نو

در صورت تمایل تماس بگیر 09017409657

مبلغی که میتونید سر بدید برام pm کنید

لینک به دیدگاه

660 gtx به کارت نمیاد؟

عزیز شرایط معاوضه چقدر سر میدید ؟ 

وضعیت کارتتون و اینکه گارانتی داره ؟

لینک به دیدگاه

سلام بله گارانتی داره.ایسوز dc2 هستش..حتی 2 تا بازی سنگین هم باهاش اجرا نشده چون میخوام از نو سیستم بخرم الان پردازنده ام خیلی ضعیفه ...حدود 200 تا 250 میتونم سر بدم..

لینک به دیدگاه

سلام بله گارانتی داره.ایسوز dc2 هستش..حتی 2 تا بازی سنگین هم باهاش اجرا نشده چون میخوام از نو سیستم بخرم الان پردازنده ام خیلی ضعیفه ...حدود 200 تا 250 میتونم سر بدم..

ممنون

لینک به دیدگاه

800 راه نداره عزیز؟ من واقعا خریدارم ولی تو هر تاپیکی رفتم متاسفانه از طریق سیستم واسطه معامله نمیکردن..نمیدونم چرا؟؟!!!

لینک به دیدگاه

800 راه نداره عزیز؟ من واقعا خریدارم ولی تو هر تاپیکی رفتم متاسفانه از طریق سیستم واسطه معامله نمیکردن..نمیدونم چرا؟؟!!!

نه عزیز تو پرشین تولز 850 خواستن ندادم اخرین قیمت , قیمت پایه هست

با گرافیک پایین تر از چیپ nvidia معاوضه میکنم

لینک به دیدگاه

خوب من 660 gtx سری ایسوز 2 gig دارم که فکر کنم یه سال و نیمی گارانتیش باقی مونده..چقدر بهتون سر بدم؟

http://lioncomputer.ir/product/3322/ASUS+GTX+660+OC+DCII+2GB+GDDR5/

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...