رفتن به مطلب

ارور display driver stopped responding and کمک کنید. ارور سگ جونیه.میگی نه بیا تو

Emperor1375
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مشکل من اینه که وقتی با سیستمم کا میکنم صفحه سیاه میشه بعد 2 سانیه تصویر میاد بعد این ارور رو نشون میده display driver stopped responding and has recovred دیگه اعصاب نذاشته 3 تا گرفیک تست کردم[GT 520---Radeon 4550---radeon 4750]  آخرین ورژن درایور گرافیک رو نصب کردم ویندوز عوض کردم بازم نشد از fixer ها استفاده کردم بازم نشد خودم فکر میکنم از bios مادر بردم باشه ولی نیمدونم جیکار کنم واسه همین اومدم توی این سایت که شاید کسی بتونه کمکم کنه..اگه کسی کمکم کنه یعنی دمش گرررررررم.Sheklak%20%28125%29.gif

7dc2a3f8_vbattach157773.jpeg

الان مشخصات سیستم من اینه

CPU: AMD Athlon II X4 620 processor 2.60GHz
Ram: 2 GB
Graphics: 1 GIG
Chip Type: ATI display adapter(0x9490
DAC Type: Internal DAC(400MHz
Adapter String: ATI Radeon HD 4600 Series
Bios Information: 113-sbsk2g02-10r-00

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیزم این اررور یکی از کلافه کننده ترین ارورهاست / بنده هم چنین مشکلی رو چند سال پیش داشتم با گرافیک 560 انویدیا 

که با تغییر منبع تغذیه مشکل حل شد / این مشکل هم به یک مورد ختم نمیشه و میتونه از هر جایی از سیستم و سخت افزار باشه 

از منبع تغذیه / از ویندوز / از درایو / از نرم افزارهای نصب شده که نوعی حساسیت دارند / اورکلاک / بایوس کارت

یک بار هم دوست بنده به این مشکل گرفتار شد که بنده با تغییر 3D Settings و زیر عبارت physx از از منوی کنترل پنل گرافیکش از حالت auto به حالت gpu مشکلشون حل شد 

باز یه بررسی بکنین ببینین مشکل از کجاست 

لینک به دیدگاه

اول اینکه درایو رو اگه میتونی  به روزترین ورژن که روی سایت سازنده هست دان کن
دو اینکه برنامه ی TuneUp utilities 2014 رو نصب کن و تمام سیستم رو بهینه سازی کن و استارت آپ های اضافی رو پاکسازی کنید ، سرویسهای اضافی رو پاکسازی کن

سه : وارد رجیستری شو ( Run و داخلش کپی کن : Regedit )

به این مسیر برین در رجیستری

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet002\Control\Gr aphicsDrivers

روی کلید GraphicsDrivers کلیک کنید یکباراگه

ویندوزتون 32 بیتی هست

به منوی Edit بورو و گزینه ی  New رو بزن و گزینه ی (DWORD (32-bit رو بزن و اسم کلید به وجود امده در سمت راست رو بزار TdrDelay و اینتر کن

حالا روی کلید TdrDelay دابل کلیک کن و داخلش مقدار Value data رو بزار روی 8 و اوکی کن

ویندوزتون 64 بیتی

به منوی Edit بورو و گزینه ی New بزن و گزینه ی (QWORD (64-bit رو بزن و اسم کلید به وجود امده در سمت راست رو بزارTdrDelay و اینتر کن

حالا روی کلید TdrDelay دابل کلیک کن و داخلش مقدار Value data رو بزار روی 8 و اوکی کنی

سیستم رو ریستارت کنید

بایوس مادربورد آپدیت کن حتما آخرین سرویس پک روی سیستم نصب باشه

داخل سرچ منوی استارت دستور Adjust visual effects رو وارد کن روی گزینه مورد نظر کلیک کن تو صفحه ای که باز میشه گزینه Adjust for best performance انتخاب اوکی کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه از dviاستفاده میکنی سعی کن با سایر خروجی های دیگه هم تست کنی

لینک به دیدگاه

سلام از همه مهمتر رم کامپیوترت خیلی کمه وتو نرم افزارها به مشکل میخوری چون ویندوز تو کمترین حالت 2 گیگ رم و استفاده میکنه

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم این اررور یکی از کلافه کننده ترین ارورهاست / بنده هم چنین مشکلی رو چند سال پیش داشتم با گرافیک 560 انویدیا 

که با تغییر منبع تغذیه مشکل حل شد / این مشکل هم به یک مورد ختم نمیشه و میتونه از هر جایی از سیستم و سخت افزار باشه 

از منبع تغذیه / از ویندوز / از درایو / از نرم افزارهای نصب شده که نوعی حساسیت دارند / اورکلاک / بایوس کارت

یک بار هم دوست بنده به این مشکل گرفتار شد که بنده با تغییر 3D Settings و زیر عبارت physx از از منوی کنترل پنل گرافیکش از حالت auto به حالت gpu مشکلشون حل شد 

باز یه بررسی بکنین ببینین مشکل از کجاست 

نه نشد. ممنون بازم.

لینک به دیدگاه

سلام از همه مهمتر رم کامپیوترت خیلی کمه وتو نرم افزارها به مشکل میخوری چون ویندوز تو کمترین حالت 2 گیگ رم و استفاده میکنه

آره به نظر من میتونه مشکل از اینجا هم باشه ولی چرا قیلا نمی شد.. حالا یه رم دیگه میزارم تست میکنم  ممنون.(آره مشکلم حل شد تو پست آخر نوشتم)حق با شما بود آفرین که گفتی

ویرایش شده توسط Emperor1375
لینک به دیدگاه

تست کردم ولی جواب نگرفتم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز از دمای کارت گرافیک در حالت بی کاری و لود کامل یه شات بزار !

لینک به دیدگاه

اول اینکه درایو رو اگه میتونی  به روزترین ورژن که روی سایت سازنده هست دان کن

دو اینکه برنامه ی TuneUp utilities 2014 رو نصب کن و تمام سیستم رو بهینه سازی کن و استارت آپ های اضافی رو پاکسازی کنید ، سرویسهای اضافی رو پاکسازی کن

سه : وارد رجیستری شو ( Run و داخلش کپی کن : Regedit )

به این مسیر برین در رجیستری

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet002\Control\Gr aphicsDrivers

روی کلید GraphicsDrivers کلیک کنید یکباراگه

ویندوزتون 32 بیتی هست

به منوی Edit بورو و گزینه ی  New رو بزن و گزینه ی (DWORD (32-bit رو بزن و اسم کلید به وجود امده در سمت راست رو بزار TdrDelay و اینتر کن

حالا روی کلید TdrDelay دابل کلیک کن و داخلش مقدار Value data رو بزار روی 8 و اوکی کن

ویندوزتون 64 بیتی

به منوی Edit بورو و گزینه ی New بزن و گزینه ی (QWORD (64-bit رو بزن و اسم کلید به وجود امده در سمت راست رو بزارTdrDelay و اینتر کن

حالا روی کلید TdrDelay دابل کلیک کن و داخلش مقدار Value data رو بزار روی 8 و اوکی کنی

سیستم رو ریستارت کنید

بایوس مادربورد آپدیت کن حتما آخرین سرویس پک روی سیستم نصب باشه

داخل سرچ منوی استارت دستور Adjust visual effects رو وارد کن روی گزینه مورد نظر کلیک کن تو صفحه ای که باز میشه گزینه Adjust for best performance انتخاب اوکی کنید

مرسی ممنون که وقت گذاشتی این کارو انجام دادم حالا صبر میکنم تا ببینم دوباره ارور میده یا نه اگه نداد که حله دمت گرمممم اگه دوباره ارور داد رم رو عوض میکنم یا کلا یه 4 گیگ میخرم امید وارم درست بشه.بازم ممنون ولی در کل باید مشکل اساسی حل بشه.

ویرایش شده توسط Emperor1375
لینک به دیدگاه

دوست عزیز از دمای کارت گرافیک در حالت بی کاری و لود کامل یه شات بزار !

مشکل از گرافیک نیست من 3 تا گرافیک تست کردم تاره بعضی ها هم که مشکل منو دارن گفتن که مشکل از گرافیک نیست. ولی بازم خیلی ممنون که نطر دادی باشه تست میکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

یکی از برنامه های زیر msi afterburner و EVGAPrecisionX  رو نصب کن و  مقدار memory clock و core clock کم کن 

احتمال قوی مشکل برطرف میشه

این ارور زمانی که قرار باشه بیش از توان کارت استفاده شود (اورکلاک) بروز میکنه با کمی کاهش ارور برطرف میشه

اگه اور هم نکردی این مورد رو حتما تست کن

لینک به دیدگاه

سلام

یکی از برنامه های زیر msi afterburner و EVGAPrecisionX  رو نصب کن و  مقدار memory clock و core clock کم کن 

احتمال قوی مشکل برطرف میشه

این ارور زمانی که قرار باشه بیش از توان کارت استفاده شود (اورکلاک) بروز میکنه با کمی کاهش ارور برطرف میشه

اگه اور هم نکردی این مورد رو حتما تست کن

بچه ها از همه تشکر مینکم برای نظرات مشکل از رم بود با تعویض اون درست شد. امید وارم کسی با این ارور مواجع نشه D:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...