رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد واتر کولینگ

Recommended Posts

سلام من هیچ اطلاعاتی راجب واتر کولر یا خنک کننده های بادی ندارم  به تازگی یه 9370 خریدم و مادربرد سابرتاس ایسوس  میخام بدونم 1 خنک کننده بادی یا ابی خوب تا سقف هزینه 300-400 چی پیشنهاد میدین  ایا برای بستن کولر من خودم میتونم به تنهایی ببندم کولرو اموزش یا قلق خاستی داره؟ ایا برای نصبش به لوازم اضافی جانبی لازم دارم یا همه چیش داخل باکس هست؟ کلا از صفر تا 100 توضیح بدین استادای گرامی با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حمید آقا سلام.

به نظر من شما که میخواید این مقدار هزینه کنید خرید یک واتر کولر مثل Corsair H100i اگر توی کیستون جا بشه خیلی بهتره.

چون خنک کننده های بادی با صرف نظر از میزان خنک کنندگیشون هم نویز زیادی تولید میکنن و هم فظایی که داخل کیس اشغال میکنن خیلی زیاده و برای نصب قطعات دیگه  اکثر مواقع به مشکل بر میخورید.

روش نصب هم خیالتون راحت راهنمای کامل و لوازم مورد نیاز توی دفترچه و جعبه اش موجود هست.

لینک به دیدگاه

ممنون میشم چندتا واتر کولر هم معرفی کنید با قیمتش در بازار ایران

در ضمن یکمم از میزان مصرف برق واتر کولر بگین چقدره مصرفش  قبض برق نخوره به سقف .... :D

ویرایش شده توسط hamidgamer1368
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا منم خودم دنبال یه واتر خوب میگردم و این h100i یکی از بهتریناست ، از طرفی لیون داره یه واتر جدید از انرمکس میاره که توی تست ها خیلی خوب عمل کرده و کیفیت خوبی داره.

http://lioncomputer.ir/product/4450/DeepCool+MealStorm+240+AiO+Liquid+CPU+Cooler/

لینک به دیدگاه

کیسم رایدمکس هستش سفیده اگوستا

بیرون کیس نمیشه بست واتر کوارو؟ پس جای سوراخهای شیلنگ پشت کیس برای چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیرون کیس نمیشه بست واتر کولر رو؟ پس جای سوراخهای شیلنگ پشت کیس برای چیه؟

با سلام خدمت اساتید.

این سوال من هم هست:

post-10820-0-88410200-1414419971_thumb.png

لینک به دیدگاه

من Enermax Liqtech 120X دارم راضیم قیمتشم مناسبه 310 گرفتم.

post-15113-0-79197400-1414423623_thumb.png

post-15113-0-08291900-1414423635_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

چند روز پیش فرصتی دست داد تا واتر کولر Corsair H60 سری جدید (2013) را تست کنم و واقعا این کولر کوچک فراتر از انتظارم عمل کردم و کاملا متعجبم شدم .

http://www.guru3d.com/articles-pages/corsair-h60-2013-review,1.html

این هم یک نمونه از تست این واتر کولر کوچک با پرفورمنس خیلی عالی که با این قیمت واقعا منطق خرید دارد .

تست 10 دقیقه ای prime95 با سی پی یو 4790K ( دمای محیط 18-19 درجه )  :)

61p3m01rtuexi081me8u.jpg

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

کیسم رایدمکس هستش سفیده اگوستا

بیرون کیس نمیشه بست واتر کوارو؟ پس جای سوراخهای شیلنگ پشت کیس برای چیه؟

با سلام خدمت اساتید.

این سوال من هم هست:

درود

اون واسه کولر های کاستوم هست، که رادیاتور رو بیرون قرار بدی، شیلنگ رو از اون رد کنی، واسه Closed Loop ها نمیشه این کارو انجام داد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اقا بهزاد H60 رو تو فروشگاه های اینترنتی ندیدم خارج از ایران تهیه کردین ؟

چقدر تموم شد براتون ؟

سلام عزیز

این برای یکی از دوستانم بود که داده بود من برایش بفروشم و وقتی تستش کردم از فروشش منصرف شدم . ;)

فکر کنم قیمتش حدود 270-280 باشه و توسط شرکت تخت جمشید هم وارد شده چون لیبل و گارانتی 5 ساله تخت جمشید دارد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه سئوال دیگه داشتم اقا بهزاد من هرچی رو عکس های شما کلیک میکنم میگه  NO  ACCESS میزنه مثلا عکس بالاتون یا عکس تاپیک فروشتون هیچکدوم بزرگ نمیشه رو همین حالت که تو پست هستش میمونه.

راست کلیک کنید و گزینه open image in new tab را انتخاب کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...