رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

مطمئنم :| طرف وقتی تلویزیون رو برده گارانتی نگفته که آب ریختیم روش !!! کدوم آدم عاقلی میاد بگه  :batting eyelashes:

لازم نیست بگه. قبل از هر کاری آبدیدگی پنل رو چک میکنن!

لینک به دیدگاه

• ارسال 60
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

با سلام

من در کل نظر خاصی ندارم ولی امیدوارم صاحب تاپیک در آخر هم بیان و توضیح بدن ، که بالاخره ماجرا به صورت شد

لینک به دیدگاه

لازم نیست بگه. قبل از هر کاری آبدیدگی پنل رو چک میکنن!

اینم حرفیه ها ... :-? :-? :-? :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

من لب تاپمو 2 سال پیش دادم سازگار تعمیر کنه. حدود دو ماه گفتند ثبت سفارش قطعه کردیم.بعدشم خورد توی گرونی دلارو احساس کردم با اعلام هزینه ای که کردند توش موندن. بعدشم خودم رفتم سفرو

اوناهم دیگه خبری ندادند.امروز زنگ زدم میگه چون نیومدی بگیری فرستادیم اشغالی یا ضایعات شایدم قطعاتشو استفاده کرده باشیم.منم گفتم غلط کردین اون لب تاب مفتی بوده مگه. اضافه اینکه اب تاپ من آماده نبوده که بیام بگیرم. شما هم زنگ نزدید.جواب میده ما وظیفه ای نداریم زنگ بزنیم.

خالا میخوام فردا برم اونجا بریزم به هم. من از کجا بدونم توی هارد اب تاپ که عکس خصوصی آدم بوده الان دست کیه.کلا قضیه یه کم حقوقی میشه. یعنی با تعهد نداشتن به گارانتی فرق داره .لب تاپ من امانت بوده اونجا. خالا شما دوستان نظرتون چیه؟

لینک به دیدگاه

سلام

من لب تاپمو 2 سال پیش دادم سازگار تعمیر کنه. حدود دو ماه گفتند ثبت سفارش قطعه کردیم.بعدشم خورد توی گرونی دلارو احساس کردم با اعلام هزینه ای که کردند توش موندن. بعدشم خودم رفتم سفرو

اوناهم دیگه خبری ندادند.امروز زنگ زدم میگه چون نیومدی بگیری فرستادیم اشغالی یا ضایعات شایدم قطعاتشو استفاده کرده باشیم.منم گفتم غلط کردین اون لب تاب مفتی بوده مگه. اضافه اینکه اب تاپ من آماده نبوده که بیام بگیرم. شما هم زنگ نزدید.جواب میده ما وظیفه ای نداریم زنگ بزنیم.

خالا میخوام فردا برم اونجا بریزم به هم. من از کجا بدونم توی هارد اب تاپ که عکس خصوصی آدم بوده الان دست کیه.کلا قضیه یه کم حقوقی میشه. یعنی با تعهد نداشتن به گارانتی فرق داره .لب تاپ من امانت بوده اونجا. خالا شما دوستان نظرتون چیه؟

هر وقت خواستی بری بگو منم بیام ... سرم درد میکنه واسه دعواکردن و بردن آبروی نداشتشون ... حتما بهم زنگ بزن تا با هم بریم ... :D :D :D

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

وای وای چه کارایی سر جنس مردم میارن.آقا برو اونجا ببین کی اینکارو کرده بزن داغونش کن.

لینک به دیدگاه

بد تر از گارانتی سازگار نیست  همه و همه این رو میگن بعضی از گارانتی های شرکتی بهتر از سازگار هستن ، بخدا اگر این جا افغانستان بود به سازمانی میومد در بوق خونشون رو 100 بار تخته میکرد.

خدا ازشون نگذره که مال مردم رو میخورن.

لینک به دیدگاه

متأسفانه بسیار فراگیر هم شده، تقریباً لپ تاپ Lenovo بدون گارانتی سازگار پیدا نمیشه، شما میزان فروش این برند رو در نظر بگیرید، حالا سایر برند ها که اونها هم چه انحصاراً توسط این شرکت وارد می شه و گارانتی میشه به کنار...

لینک به دیدگاه

سلام :)

آدرس دقیق شرکت سازگار، خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی؛ خیابان ناهید هست. پلاکش هم یادم نیست اما حدوداً 20 متر مونده به خیابان میرزای شیرازی، کاملاً مشخصه.

مسیرهای دسترسی هم با خودروی شخصی یا حمل و نقل عمومی رو خواستید، بفرمایید کجا ساکن هستید تا خدمتتون عرض کنم.

لینک به دیدگاه

دوستان کسی ادرس شرکت سازگار را داره برام ارسال کنه ؟

http://www.sazgar.com/fa/emtedad/contact_emtedad.html

يه سرچ در گوگل :)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...