رفتن به مطلب

خرید پد موس Razer

MmD.RazeR
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

موس پد Corepad® C1 Large دارم - قیمت 22 تومن

ماوس پد حرفه ای گیم، پارچه ای ضخیم - سایز بزرگ - همراه جعبه
ابعاد: 455mm x 405mm x 4.7mm
رنگ: مشکی
جنس: پارچه قابل شستشو با فن آوری فایبرتک

b7d8i4l9lu0bnxymf800.jpg

لینک به دیدگاه

گفتم حتما میخوای با موست ست کنی 

ولی فکر کنم فقط صرفا جهت اینکه اسم Razer هست میخوای بخری

یه نفر رو میشناختم آکبند زیر قیمت میفروخت ، ولی رفتارت که دیدم کلا از اینکه بهت معرفی کنم پشیمون شدم ، شما بهتره همین تاپیک رو ادامه بدی ، کمک کردن به بعضی ها اشتباست

ویرایش شده توسط poorya_2
لینک به دیدگاه

راستش یکی از دوستام پد Razer داره خیلی هم ازش راضیه و منم ازش خوشم اومده برای همین میخوام Razer بخرم!

لینک به دیدگاه

من موس پد رازر هم گولیاتوس اسپید ادیشن هم کنترل ادیشن داشتم

عیب بزرگ کنترل ادیشن اینه که ته بعضی موس ها ساییدگی ایجاد میکنه - یکی از دوستان موس Logitech G100 داشت ته موسش رو میدیدی فکر میکردی از جنگ برگشته - بزرگترین مزیت هم کنترل بهتر توی بازی های fps هست

اسپید ادیشن هم واسه بازی های FPS خوبه ولی واسه این سبک  من کنترل ادیشن رو ترجیح میدم اسپید ادیشن واسه سبک های MMO و RPG کاملا مناسبه

Corepad هم دارم یه چیزی بین اسپید ادیشن و کنترل ادیشن هست به خاطر سایز بزرگش دارم میفروشم وگرنه عالیه و منو حدود 2 ساله از خرید موس پد بی نیاز کرد 

حالا شما بسته به نیازت هر کدوم رو میخوای بخر  مدل موس و بودجه هم مشخص میکردی خیلی خوب میشد

ویرایش شده توسط poorya_2
لینک به دیدگاه

والا سلیقه شما رو نمیدونم ولی اگه من بودم موس و موس پد رو از یه برند میگرفتم که ست باشن

کیفیت لاجیتک اگه بالاتر نباشه کمتر از Razer نیست

این حدود Logitech G240 رو با قیمت 68 تومن میتونی بخری (ضخامتش  1mm)

به هر حال کاربرد ، سایز ، راحتی و.. رو در نظر بگیر بعد انتخاب کن ، تعصب روی 1 برند نداشته باش

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...