رفتن به مطلب

گذاشتن قفل روی هارد اکسترنال

rezrez
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ببین عزیز،

1.من کاری به بقیه ندارم در مورد شیوه کار برنامه توضیح خواستید، شیوه معماریش را بیان کردم

در ضمن لینک سایت هایی که آنجا تاپیک زدید را لطف کنید تا ببینم به شما چی گفته اند

2. محیط کاری برنامه معرفی شده توسط من خیلی ساده است، حتی راهنما کامل و راحتی دارد

3. شما نمیخواهی هیچ زحمتی به خودتان بدهید که حتی فایل راهنما را بخوانید

4. شما از من معرفی برنامه خواستید، من هم بهترین چیزی که از نظر معماری میشناختم معرفی کردم

5.در نهایت شما آزاد هستید و کسی شما را مجبور نکرده

لینک به دیدگاه

همشون به من برنامه portable safe رو معرفی کردند

در آخر برای آموزش اخلاق علمی ندارید

لینک به دیدگاه

من جواب شما را نمیدم، و قضاوت در مورد شما را به عهده خوانندگان میزارم، ولی واقعا برایتان متاسفم :)

لینک به دیدگاه

ببنید الان تو هر سایتی من میریم البته جسارت به شما که اینجا مدیر هستید نباشه

ولی مثلا سایت عصر جوان یا همون ست ست سابق

با اینکه اینا رو تو بخش نرم افزار مدیر کردن الکی میان جواب آدمو میدن ول میکنن و میرن

میگه فلان نرم افزار خوبه

ولی بعدش که میای باش کار کنی میبینی نرم افزار بچه بازی و الکی هستش

اینطوری حس بی اعتمادی به هرکسی دست میده که چرا اینا مثل استاد های دانشگاه فقط بلد هستند سرسری درس بدن برن

درود دوست عزیزم

من فقط یک چیزی بگم بهتون فروم یعنی تبادل اطلاعات برای همدیگه تا دو نفر هر کدوم با یک واحد اطلاعات وارد بشن و با دو واحد اطلاعات از فروم خارج بشن .

در ضمن هیچ وقت در مقابل راهنماییهایی که میشه تعهدی وجود نداره که همه چیز درست در بیاد . شما در فروم فقط میتونید بپرسید و اگر کسی دوست داشت پاسخ شما رو میده تازه حتما نباید پاسخش درست باشه انجام اون راهنمایی توسط شما اختیاریه و امکان اشتباه وجود داره پس اگر فکر میکنید که اعتمادی اصلا وجود نداره جسارتا چرا میپرسید ؟

استاد دانشگاه پول میگیره و اطلاعات در خاتیار میگذاره اون هم اطلاعات کاملا سوخته ولی اینجا همه دوستانه دارن به هم کمک میکنن .

در آخر برای آموزش اخلاق علمی ندارید

در مورد این جملتون هر کسی یه طوری هستش و اگر شما خوشتون نمیاد بحث نکنید و از بحثی که فکر میکنید اخلاق توش نیست اجتناب کنید

در مورد اخلاق وقتی صحبت میکنید باید بگم که در پست 6 شما توهین امیز صحبت کردید مگه قبل از پست 6 کسانیکه به شما اطلاعات دادن بی احترامی کردن به شما ؟

مدیر سایت در هر پستش کمه کمش 20 خط نوشته و وقتش رو گذاشته مگه از کسی چیزی خواسته ؟

در کل سعی کنید با کلمات بهتری پست بدید تا با کلمات بهتری روبرو بشید

با تشکر از همکاری شما دوستان عزیز

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با همه این حرفا هرکسی ادعا داره که نرم افزارش خوبه بیاد جلو ثابت کنه که راست میگه

این هارد من و این هم دوستان هر کدوم برنامه هاشون رو بذارن با آموزش تا من استفاده کنم

در مورد توهین هم باید گفت وقت گذاری روی یک نرم افزار از اینکه مطمئن نباشی که مطمئن باشی وقتیکه هکر تونست قفل هارد رو بشکنه و اطلعاتت رو مشاهده کنه نفرینش و لعنتش میادب رای کسی که برنامه نامطمئن معرفی کرده بدون اینکه خودش بدونه برنامه درست و خوب بوده

البته به آقای yemojoud جسارت نکردم ایشون برنامه ای که معرفی کردند اگر 3 نفر تاییدش میکنن من ایشون رو قبول دارم

لینک به دیدگاه

با همه این حرفا هرکسی ادعا داره که نرم افزارش خوبه بیاد جلو ثابت کنه که راست میگه

این هارد من و این هم دوستان هر کدوم برنامه هاشون رو بذارن با آموزش تا من استفاده کنم

در مورد توهین هم باید گفت وقت گذاری روی یک نرم افزار از اینکه مطمئن نباشی که مطمئن باشی وقتیکه هکر تونست قفل هارد رو بشکنه و اطلعاتت رو مشاهده کنه نفرینش و لعنتش میادب رای کسی که برنامه نامطمئن معرفی کرده بدون اینکه خودش بدونه برنامه درست و خوب بوده

البته به آقای yemojoud جسارت نکردم ایشون برنامه ای که معرفی کردند اگر 3 نفر تاییدش میکنن من ایشون رو قبول دارم

ببین دوست عزیز

اولا هیچ کدوم از کاربرها مجبور نیستند بیان به شما راهنمایی بدن و اگر کسی هم این کار را میکنه به خاطر اعتماد و دوستی متقابل و کمک کردن به همدیگه برای حل یک مشکل یا یاد گرفتن موضوع جدیدو افزایش دانش همدیگس پس هر وقت کسی خواست به شما کمک کنه شما هم باید بهش اعتماد داشته باشی که قصدش کمک به شما بوده در حد توانش و اصلا هم هیچ دشمنی با شما نداشته که بخواد شما را تو دردسر بندازه.

دوما تمام مسئولیت استفاده از نرم افزار هایی که به شما معرفی میشه و شما ازش استفاده میکنید به عهده ی خودتونه چون کسی شما را مجبور به استفاده از چیزی نکرده . خودتون سئوال پرسیدید جوابهایی گرفتید خودتون تصمیم گرفتید و استفاده کردید. پس لعنت و نفرین شما هم ربطی به دیگران نداره.

سوما شما به با لحنی طلبکارانه با yemojoud صحبت کردید بجای اینکه ازشون تشکر کنید که شما را راهنمایی کردن این جسارت نیست؟

چهارما برنامه truecrypt که ایشون معرفی کردن را شما اول گفتید مایکروسافت تایید نکرده حالا چطور 3 نفر اگر تایید کنن شما قبول میکنید :)

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم خیلی جالبه قربونت اینجا مگه دادگاهه سه نفر بیاد شهادت بده این نرم افزار خوبه یا نه .

در ضمن دوست من اگر شما میدونید این نرمافرارها خوب نیست به این دلیله که خودتون میدونید کدوم نرمافزار بهتره پس دیگه نیاز به سوال نیست .

این تاپیک هم به این دلیل که ایشون همه چیز رو میدونن و نیاز به راهنمایی نیستش بسته میشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...