رفتن به مطلب

کاربرانی که Xperia z2دارن لطفا پاسخ بدن

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

دوستان بنده از fan های سونی هستم و میتونم بگم همیشه پرچمدارن سونی رو میگیرم.

3ماهی میشه که Z2 D6503 LTE دارم و خیلی هم عالیه،فقط یه مشکلی هست که تا حالا دلیلش رو پیدا نکردم،آنتن دهی،از روز اول هم همین مورد رو داشت.

زمانی که آنتن ضعیف باشه این گوشی دیگه آنتن نمیده و خیلی طول میکشه تا دوباره شبکه رو پیدا کنه،مشکل مطلقا از فیرم ویر،بیس باند و فلش نیست چون چندین نسخه رو فلش کردم درست نشد،ریست فاکتوری و هرنوع روشی اثر نداره.تنظیمات انتخاب شبکه هم تاثیری نداره،چه خودکار چه دستی چه فقط2G  چه......

گوشی توی شرایط عادی آنتن دهی  فوق العاده ای داره اما اگه پوشش شبکه  ضعیف باشه آنتنش میره و به راحتی نمیاد یعنی چندین دقیقه طول میکشه که آنتن بیاد

به همین منظور چندین گوشی از جمله S5 وZ1 رو کنار هم گزاشتم،تا آنتن ضعیف بشه این گوشی خیلی زود   آنتن اش رو از دست میده و گاهی هم آنتن داره اما در دسترس نیست،این گوشی نه آنلاک شده و نه ضربه خورده،از روز اول دقیقا همینطور بوده.گوشی هم پلمب بود گرفتم،من از MCI نسل 2 یا همون 2Gاستفاده میکنم.

کسی چنین مشکلی داره؟

ممنونم

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

من Z2 ندارم . ولی یکی از دوستانم داره و همچین مشکلی رو تا الان نگفته .

موقعی که آنتنش میره ، سعی کن یک تماس بگیری . همونطوری که آنتن نیست . ببین میاد یا نه . من Z دارم . وقتی تو محیطی میرم که آنتن میپره ( مثل آسانسور ) وقتی میام بیرون ، گاهی اوقات کمی بیشتر طول میکشه تا آنتن برگرده . ولی اگر تو اون فاصله یک تماس بگیرم ، بلافاصله آنتن میاد . یعنی یه جورایی ظاهریه این موضوع .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من Z2 ندارم . ولی یکی از دوستانم داره و همچین مشکلی رو تا الان نگفته .

موقعی که آنتنش میره ، سعی کن یک تماس بگیری . همونطوری که آنتن نیست . ببین میاد یا نه . من Z دارم . وقتی تو محیطی میرم که آنتن میپره ( مثل آسانسور ) وقتی میام بیرون ، گاهی اوقات کمی بیشتر طول میکشه تا آنتن برگرده . ولی اگر تو اون فاصله یک تماس بگیرم ، بلافاصله آنتن میاد . یعنی یه جورایی ظاهریه این موضوع .

ممنون استاد

قبلش z1  و z  داشتم اصلا این مشکل نبود،ترفندی هم که فرمودین کاملا درسته اما روی این گوشی اثر نداره.توی یک نقطه z1 رو کنارش گذاشتم باز گوشی من زود آنتنش رو از دست میده،گاهی هم انتن کاذب داره،نمیدونم شایدم به خاطر ورود رایتل باشه

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزيز به نمايندكي نشون دادي?

دوست عزيز به نمايندكي نشون دادي?

درود

مشکل از کاور40تومنی بود که روز اول همراهش گرفتم  و حل شد(برادران چین هستن دیگه نمیشه چیزی گفت)

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...