رفتن به مطلب

کمک در مورد وصل شدن به اینترنت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان بنده یک مودم سیمی ایسوس داشتم که فروختم به دوستم حالا رفتم تو کامپیوترش که سیم لن رو وصل کردم به کیس ایکون internet conction که به صورت دو تا مانیتور است الیته تو ویندوز xp عرض میکنم هی قطع و وصل میشه حتی با پورت usb هم امتحان کردم بازم قطع و وصل میشه نمیدونم باید چیکار کنم البته این تصویر زیر فرضی است که گذاشتم ولی همینی که دورش رو دایره زدم هی قطع و وصل میشه 

post-11960-0-20621800-1414847292_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان بنده یک مودم سیمی ایسوس داشتم که فروختم به دوستم حالا رفتم تو کامپیوترش که سیم لن رو وصل کردم به کیس ایکون internet conction که به صورت دو تا مانیتور است الیته تو ویندوز xp عرض میکنم هی قطع و وصل میشه حتی با پورت usb هم امتحان کردم بازم قطع و وصل میشه نمیدونم باید چیکار کنم البته این تصویر زیر فرضی است که گذاشتم ولی همینی که دورش رو دایره زدم هی قطع و وصل میشه 

سلام

ببینید حین قطع و وصل، چراغهای مودم هم تغییری میکنه؟

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

سلام

ببینید حین قطع و وصل، چراغهای مودم هم تغییری میکنه؟

نه تغییری نداره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه تغییری نداره 

اگه چراغ اینترنت ثابت روشن بمونه یعنی مشکل از مودم نیست.

کابلها و اتصالات رو چک کن،اگه به نتیجه نرسیدی به درایورها و سیستم مشکوک شو.

لینک به دیدگاه

اگه چراغ اینترنت ثابت روشن بمونه یعنی مشکل از مودم نیست.

کابلها و اتصالات رو چک کن،اگه به نتیجه نرسیدی به درایورها و سیستم مشکوک شو.

ممنون

لینک به دیدگاه

قطع وصل عوض شدن رنگ دو مانیتور کوچک کنار ساعت میگید؟ یا کلا اینترنت قطع میشه؟ و نمی تونید استفاده کنید ؟

اگه ایکون منظور شما هست در ویندوز ایکس پی به همین شکل هست هروقت ویندوز عوض کردم همین شکلی بوده 

مشکلی نداره 

https://www.expatsurfer.co.uk/setup/windowsXP.html

اگه هم مشکل قطعی دارید در اتصال به اینترنت مشکل سخت افزاریی دارید یا نرم افزاریی هست طبق گفته خبات جان 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

سلام فعلا مشکل قطعی ایکون دو مانیتور رو دارم که قبلا این طوری نبوده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...