رفتن به مطلب

بازی Call of Duty: Advanced Warfare بروی کنسول PS4 با تنظیمات Medium اجرا خواهد شد

VFSDF
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

استارترعزیز این تاپیکو تو سایت بازیسنترهم بزن =)) 

داداش همه تو اینترنت میدونن اون فروم اسمش سونی سنتر هست یا بهتربگم ( بازی ترتر)

از مدیر بگیر تا ناظم و تمام عضو تحریریه اون سایت همه طرفدار قوطی هستن . اتفاقا زده بودم سریع مسدود کردن :D

اونا توهم دارن فکر میکنن تو کنسول  بمب اتم جاسازی شده . نمیدونن این غنسولا در حقیقت چقدر ضعیف هستند.

مدیرشون میگفت: چه اشکالی داره 30 فریم خیلی هم خوبه حس سینمایی داره :laughing: این بنده خداها تو عمرشون لذت بازی کردن تو 60 فریم تجربه نکردن خودشونو اینجوری قانع میکنن :laughing:

توقعی ازشون نیست ندیدن قدرت PC HIGH END یعنی چی

میگن هزینه PC بیشتره .. در صورتی که نمیدونن هزینه خرید یکسال بازیها رو کنسول اندازه یه سوپر کامپیوتر هزینه برداره :laughing:

من خودم PS4 خریده بودم وقتی دیدم تمام بازیهارو بدون تکنیک AA  اجرا میکنه و برای هر بازی اگه بخوام 250 هزار تومن پیاده بشم باید خونه زندگی بفروشم تازه اونم نهایت کیفیت بهم نمیده و در اینده ارزو 4K به دلم میزاره  ..فروختمش :D

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته اینم برای مایی که تو این مملکت هستیم صدق میکنه 

وگرنه خارج کشور هم باید همون مقدار هزینه ای که برای بازیهای کنسول میکنی برای pc  هم باید همون مقدار هزینه بکنید 

pc  برای کشورهایی که کپی رایت توش رعایت نمیشه عالی هست 

چونکه ما فقط هزینه pc  رو میدیم بازیها هم یا دانلود میشه یا با مبلغ خیلی کمی خریداری میشع 

لینک به دیدگاه

از مدیر بگیر تا ناظم و تمام عضو تحریریه اون سایت همه طرفدار قوطی هستن . اتفاقا زده بودم سریع مسدود کردن :D

اونا توهم دارن فکر میکنن تو کنسول  بمب اتم جاسازی شده . نمیدونن این غنسولا در حقیقت چقدر ضعیف هستند.

مدیرشون میگفت: چه اشکالی داره 30 فریم خیلی هم خوبه حس سینمایی داره :laughing: این بنده خداها تو عمرشون لذت بازی کردن تو 60 فریم تجربه نکردن خودشونو اینجوری قانع میکنن :laughing:

میگن هزینه PC بیشتره .. در صورتی که نمیدونن هزینه خرید یکسال بازیها رو کنسول اندازه یه سوپر کامپیوتر هزینه برداره :laughing:

من خودم PS4 خریده بودم وقتی دیدم تمام بازیهارو بدون تکنیک AA  اجرا میکنه و برای هر بازی اگه بخوام 250 تومن پیاده بشم باید خونه زندگی بفروشم تازه اونم نهایت کیفیت بهم نمیده و در اینده ارزو 4K به دلم میزاره  ..فروختمش :D

جالب اینجاست منم تاپیک زدم در جا پاکش کردن وتو چنتا تاپیک که قدرت کدوم بیشتره تو گیم، ما حقیقتو گفتیم 2تا اخطار گرفتیم  :-?  :laughing: 

بعد طرف میاد میگه گرافیک که زیاد مهم نیست حرف از داستان و گیم پلی میزنه =))  =))  =))  =))  =)) 

پرچم PCبالاست @};- 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فکر کنم یادت رفته که همه بازیهای کرک شده از خارج کشور به دستمون میرسه

اتفاقا تو کشورهای خارجی هم خیلیها بازی کرک شده میخرن و یا Download میکنن اگر تجربه زندگی در خارج از کشور را ندارید من دارم اونجا هم قانون کپی رایت در حد یک حرف هست

و یادتون نره که در خارج اینترنت پر سرعت ارزان و بدون فیلتر هم در اختیار کاربران PC هست

لینک به دیدگاه

نکته جالبتر اینه که ما pc باز ها بازی رو با 10 هزارتومن میخریم و روی ultra بازی میکنیم ولی فن های کنسول بازی رو با قیمت 200 هزار تومن میخرن و روی مدیوم بازی میکنن :laughing:

لینک به دیدگاه

آقا خیلی دارید بک طرفه قضاوت میکنید! اینجا همه فن PC هستن و هرنظری میدین از خودتون حمایت میکنید. اول اینکه PC هیچوقت نمیتونه انحصاری های کنسول رو داشته باشه! هیچوقت! تازه فقط سونی نه مایکروسافت... از طرف دیگه، از یه کنسول 1.5 ملیون تومنی چقدر انتظار دارید؟ با 1.5 ملیون تومن میشه یه PC خرید که همه ی بازی هارو 1080p با کیفیت بالا اجرا کنه ؟! همه میدونین نمیشه.
الان قیمت یه کارت GTX 970 حدود 1.7 ملیون تومن هست!!! خب خودتون حساب کنید، CPU+RAM+GPU+MB+CASE+PSU+HDD و ... چقدر آب میخوره! (بالای 4 ملیون).

درضمن، اینم دقت کنید توی ایران الان تعویض بازی PS4 دارن. یعنی شما بازی رو میخرید 180 تومن، بازی میکنید بعد میبرید با یه بازی 200 تومنی که تازه اومده تعویض میکنید (20 تومن سر میدید)، اونم بازی اورجینال هست. شما اگه بهرین PC رو هم داشته باشید بازم باید 200 تومن پول بازی اورجینال بدید!

پس در نتیجه PC گیمینگ خیلی خرج داره و اگه بخوایم اورجینال بازی هارو هم بخریم که دیگه واویلا! اما کنسول گیمینگ یه چیزی کم خرج و پایدار هست و میتونید راحت تا 5-6 سال از کنسولتون لذت ببرید! (که بعدش نسل جدید کنسول میاد و وضعیت بهتر میشه)

ویرایش شده توسط HiKa
لینک به دیدگاه

آقا خیلی دارید بک طرفه قضاوت میکنید! اینجا همه فن PC هستن و هرنظری میدین از خودتون حمایت میکنید. اول اینکه PC هیچوقت نمیتونه انحصاری های کنسول رو داشته باشه! هیچوقت! تازه فقط سونی نه مایکروسافت... از طرف دیگه، از یه کنسول 1.5 ملیون تومنی چقدر انتظار دارید؟ با 1.5 ملیون تومن میشه یه PC خرید که همه ی بازی هارو 1080p با کیفیت بالا اجرا کنه ؟! همه میدونین نمیشه.

الان قیمت یه کارت GTX 970 حدود 1.7 ملیون تومن هست!!! خب خودتون حساب کنید، CPU+RAM+GPU+MB+CASE+PSU+HDD و ... چقدر آب میخوره! (بالای 4 ملیون).

درضمن، اینم دقت کنید توی ایران الان تعویض بازی PS4 دارن. یعنی شما بازی رو میخرید 180 تومن، بازی میکنید بعد میبرید با یه بازی 200 تومنی که تازه اومده تعویض میکنید (20 تومن سر میدید)، اونم بازی اورجینال هست. شما اگه بهرین PC رو هم داشته باشید بازم باید 200 تومن پول بازی اورجینال بدید!

پس در نتیجه PC گیمینگ خیلی خرج داره و اگه بخوایم اورجینال بازی هارو هم بخریم که دیگه واویلا! اما کنسول گیمینگ یه چیزی کم خرج و پایدار هست و میتونید راحت تا 5-6 سال از کنسولتون لذت ببرید! (که بعدش نسل جدید کنسول میاد و وضعیت بهتر میشه)

عجب یه فن باز کنسول اومد

خوب داداش اندازه پول کنسول بیا یه سیستم برات ببندم قوطی کنسول نسل هشتمیتو قورت بده

طوری میگی1080انگار چه خبره 1080که همه تنظیمات گرافیکی خاموش بشه ما نمیخوام چون گرافیک بازی بی روح وخشک میشه ما 4kمیزنیم ادعا نمیکنم 

پرچم pc بالاست

لینک به دیدگاه

روزی میرسه که کنسول دیگه اسمش کنسوله ولی تمام قطعات داخلش از سخت افزار pc استفاده میشه فقط جعبش کنسوله. :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم کنسول میزنم و هم دارم ولی pc گیمر هستم-با پول ما حساب نکنید کارت 970 رو !با دلار میشه راحت سیستم خوبی بست که رقابت کنه-گیم اسپات یک سیستم بسته بود 550 دلار تمام بازی ها رو اجرا میکرد در حد عادی من قدیم تاپیک زدم هیمنجا-بله میشه-اونم که شما میگید بازی رو بده بره به چه  درد میخوره  اومدیم آدم از یک بازی خوشش آمد نگه داشت میشه 200-من نزدیک 45 تا بازی ps3 خوشم آمد نگه داشتم الان دارم اگر قیمتش رو جمع کنم میدونی از پول یک سیستم الان هم بالاتر میره !!دارم بازی ها رو !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

روزی میرسه که کنسول دیگه اسمش کنسوله ولی تمام قطعات داخلش از سخت افزار pc استفاده میشه فقط جعبش کنسوله. :D

دوست خوب رسیده  ps4 و xone هم معماری pc هستند بااجازه شما

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دوست کم رسیده  ps4 و xone هم معماری pc هستند ب اجازه شما

دقیقا منظور منم همین بود

لینک به دیدگاه

من خودم PS4 خریده بودم وقتی دیدم تمام بازیهارو بدون تکنیک AA  اجرا میکنه و برای هر بازی اگه بخوام 250 هزار تومن پیاده بشم باید خونه زندگی بفروشم تازه اونم نهایت کیفیت بهم نمیده و در اینده ارزو 4K به دلم میزاره  ..فروختمش :D

خدا عمرت بده دوست من حرف دل ما رو هم زدی اما !!!!! حالا اگه بازم قوطی بازا فهمیدن !!!! عمرا :(

لینک به دیدگاه

با 1500میشه سیستمی خرید که از کنسولا قویتر باشه و بتونه بازیهارو اجرا کنه تو 1080

تقریبا یه همچین چیزی میشه خرید:

i3 2120- ram 8g -gtx 460

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

این کنسولهای امروزی برای همون چند سال پیش خوب بودن که قطعات کامپیوتر خیلی رو اوج نبودن و high end تو بازار نبود و همه مجبور بودن سگا و میکرو و ps1 ps2 بازی کنن

ولی الان دست pc گیمر بازه و هر قطعه ای که بخاد میتونه رو سیستم بذاره و با یه مقدار هزینه بهترین تنظیمات رو برای داشتن یه کیفیت عالی روی مانیتور بازی کنه

کنسول هر وقت 4k تونست بزنه  اونوقت بیاد تو گود

لینک به دیدگاه

کنسولی ها خودشون هم میدونن دارن الکی وقت رو هدر میدن و  با این تکنولوژی امروز و کیفیت  مانیتورها و رزولیشن های  بالا  جایی برای ارزاندام کردن ندارن و دارن دست وپا میزنن

روزی میاد که خودشون میفهمن که بی خود به طرفداری از این پلتفرم برخاستن و در آخر هم به نزد pc میان و پشیمان هستن که بی خود فرصت استفاده از این pc رو از دست داده بودن البته ما استقبال میکنیم هر کس به سمت pc بیاد

ما تو مراممون نامردی نیست

لینک به دیدگاه

با 1500میشه سیستمی خرید که از کنسولا قویتر باشه و بتونه بازیهارو اجرا کنه تو 1080

تقریبا یه همچین چیزی میشه خرید:

i3 2120- ram 8g -gtx 460

شما فقط 3 قطعه رو در نظر گرفتید؟ همین سیستمی که نام بردید تا چند سال دوام میاره؟ با این وضعیت بعید میدونم تا 2 سال دیگه بتونه همه ی بازی هارو 1080p اجرا کنه!

عجب یه فن باز کنسول اومد

خوب داداش اندازه پول کنسول بیا یه سیستم برات ببندم قوطی کنسول نسل هشتمیتو قورت بده

طوری میگی1080انگار چه خبره 1080که همه تنظیمات گرافیکی خاموش بشه ما نمیخوام چون گرافیک بازی بی روح وخشک میشه ما 4kمیزنیم ادعا نمیکنم 

پرچم pc بالاست

دوست عزیز مثل اینکه شما اصلا پست منو کامل نخوندید یا از روی تعصب دارید حرف میزنید! اول اینکه من فن کنسول نیستم، فقط دیدم شما دارید یک طرفه قضاوت میکنید وارد بحث شدم.

خب شما با 1.5 ملیون تومن، یک سیستم ببنید که همه ی بازی هارو 1080p اجرا کنه و قابل قبول باشه. درضمن، هیچوقت سیستم PC رو با سیستم کنسول ماقیسه نکنید! خودتون یک نگاهی به کنسول های نسل قدیمی بندازید، آیا توی اجرای بازی ها موندن؟ اون موقع که تازه x360 اومده بود اگه یه PC میخریدید آیا هنوز برات بازی اجرا میکرد؟

لطفا یکم فکر کنید و تعصب رو بزارید کنار ببینید واقعا خرج کردن 5-6 ملیون تومن برای گیم به صرفه هست یا خرج کردن 1.5 ملیون تومن که مطمئن هستید تا 6-7 سال دوام میاره و براش بازی میاد؟

من هم کنسول میزنم و هم دارم ولی pc گیمر هستم-با پول ما حساب نکنید کارت 970 رو !با دلار میشه راحت سیستم خوبی بست که رقابت کنه-گیم اسپات یک سیستم بسته بود 550 دلار تمام بازی ها رو اجرا میکرد در حد عادی من قدیم تاپیک زدم هیمنجا-بله میشه-اونم که شما میگید بازی رو بده بره به چه  درد میخوره  اومدیم آدم از یک بازی خوشش آمد نگه داشت میشه 200-من نزدیک 45 تا بازی ps3 خوشم آمد نگه داشتم الان دارم اگر قیمتش رو جمع کنم میدونی از پول یک سیستم الان هم بالاتر میره !!دارم بازی ها رو !

داداش مگه واحد پول ما دلار هست؟ ما توی ایران هستید و بحث سر پول خودمون هست. اون 2 سیستمی هم که گیم اسپات گذاشته بود رو قبلا دیدم. چیزی حدود 550 دلار خرجش در اومده بود. 150 دلار بیشتر از PS4... تازه اونم نهایتا تا 1 یا 2 سال دوام میاره! طرف همین پارسال 6 ملیون پول PCــیش در اومد الان توی اجرای بازی های جدید به صورت 1080p Ultra مونده...!

پک فیزیکی بازی میره، خود بازی که داخل هارد دستگاه هست!

---------------------------

مثل اینکه شما همتون کپی باز هستید و چیزی از استیم و اورجین و یوپلی نمیدونید. بهتره یه سری هم به سایت های CDKey بازی های اورجینال PC بزنید تا از قیمت اصلی بازی هایی که شما بازی میکنید با خبر بشید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مثل اینکه شما اصلا پست منو کامل نخوندید یا از روی تعصب دارید حرف میزنید! اول اینکه من فن کنسول نیستم، فقط دیدم شما دارید یک طرفه قضاوت میکنید وارد بحث شدم.

خب شما با 1.5 ملیون تومن، یک سیستم ببنید که همه ی بازی هارو 1080p اجرا کنه و قابل قبول باشه. درضمن، هیچوقت سیستم PC رو با سیستم کنسول ماقیسه نکنید! خودتون یک نگاهی به کنسول های نسل قدیمی بندازید، آیا توی اجرای بازی ها موندن؟ اون موقع که تازه x360 اومده بود اگه یه PC میخریدید آیا هنوز برات بازی اجرا میکرد؟

لطفا یکم فکر کنید و تعصب رو بزارید کنار ببینید واقعا خرج کردن 5-6 ملیون تومن برای گیم به صرفه هست یا خرج کردن 1.5 ملیون تومن که مطمئن هستید تا 6-7 سال دوام میاره و براش بازی میاد؟

داداش مگه واحد پول ما دلار هست؟ ما توی ایران هستید و بحث سر پول خودمون هست. اون 2 سیستمی هم که گیم اسپات گذاشته بود رو قبلا دیدم. چیزی حدود 550 دلار خرجش در اومده بود. 150 دلار بیشتر از PS4... تازه اونم نهایتا تا 1 یا 2 سال دوام میاره! طرف همین پارسال 6 ملیون پول PCــیش در اومد الان توی اجرای بازی های جدید به صورت 1080p Ultra مونده...!

پک فیزیکی بازی میره، خود بازی که داخل هارد دستگاه هست!

---------------------------

مثل اینکه شما همتون کپی باز هستید و چیزی از استیم و اورجین و یوپلی نمیدونید. بهتره یه سری هم به سایت های CDKey بازی های اورجینال PC بزنید تا از قیمت اصلی بازی هایی که شما بازی میکنید با خبر بشید.

داداش  شما کنسول بازها تا کی میخوایید واقعیت راپنهان کنید. بعدا دوستان پی سی باز تو سایت بازیسنتر یک CDKey فیفا گرفتن وهمه ازش استفاده میکنن،

اره دیدم بازی ولفنشتان را تو کنسول وقتی حرکت میکردی بافتها جا میموندن =)) 

ویرایش شده توسط SOUL REVER
لینک به دیدگاه

داداش  شما کنسول بازها تا کی میخوایید واقعیت راپنهان کنید. بعدا دوستان پی سی باز تو سایت بازیسنتر یک CDKey فیفا گرفتن وهمه ازش استفاده میکنن،

اره دیدم بازی ولفنشتان را تو کنسول وقتی حرکت میکردی بافتها جا میموندن =)) 

چرا منطقی حرف نمیزنی؟ من دارم طبق چیزایی که میدونم بحث میکنم و شما همش مسخره بازی و بچه بازی!

اول اینکه به هیچ وجه نمیشه از یک CDKey برای چند تا اکانت استفاده کرد! اینطوری میشد که هممون شیریکی استفاده میکردیم دیگه. دوم اینکه بحث سر پولی هست که میدیم... 1.5 ملیون تومن با انیهمه امکانتن خیلی به صرفه تر هست تا 6 ملیون تومن که چند سال بعد نسخه های بهتر سخت افزارش میاد و کم میاره...

دوباره پیشنهاد میدم پست های قبلی منو بخونید و تک به تک پاسخ بدید.

لینک به دیدگاه

من فکر میکنم اینکه یه بازی با چه کیفیتی قراره رو کنسول اجرا بشه ذره ایی واسه ما پی سی گیمرا اهمیتی نداره اما این صحبتهای دوستان بیشتر در جواب کساییه که فکر میکنن 4 تا 980 تو کنسولاشون خوابیده   :wacko:

یادش بخیر

یکی از این کنسول فنا تو تا پیک پی سی کنسول اومده بود میگفت :پلی استیشن 3 خیلی از پی سی بهتره چون فقط واسه بازی ساخته شده و کیفیتش با پی سی قابل مقایسه نیست دیگه ps4بماند چون 8گیگ رم داره :laughing:ماشالا فوران اطلاعات 

یا یکی از اشکالاتی که به pc گیمینگ میگیرن سخت بودن کرک و اپدیت کردن بازیهای رو پی سیه :laughing: طرف بهترین بازیهای روزو  پایرت خور میکنه اومده از کرک کردن بازیها ایراد میگیره.

یه نکته دیگه ایی هم که هست اینه که الان این دوستان کنسول گیمر بیشتر کنسول فن هستند تا کنسول گیمر چون تا اونجایی که من میدونم 99 درصدشون 90 درصد بازیاشونو رو پی سی پایرت خور میکنن..به هر حال کنسولای جدیدهک نشده و 8 سال بازیها رو پایرت خور میکردن شوخی بردار نیست. فقط اسم کنسول گیمر بودنو یدک میکشن

نسل، نسل پی سیه بهترین کیفیت و فریم تو بازیها بیشترین تعداد بازیها بهترین کیفیت انحصاریها دیگه چی میخواید   :big hug: یه چند روز دیگه گزارش METACRITIC از عملکرد پلتفرمها تو سال 2014 در مییاد میخوام ببینم باز هم سنگ این 4 تا انحصاریشونو به سینه میزنن

مرد اون زمونی که شرکتهای tp فقط واسه کنسولا بازی  میزدن تو نسل جدید همه شرکتها به خاطر فروش خوب بازیها هجوم اوردن به سمت استیم .

وقتی یه بازیه نوب پسندی مثل Dynasty Warriors  برا پی سی تایید شد من گفتم یعنی پی سی گیمری هم هست که اینو بازی کنه اما اینقدر فروشش خوب بوده که نسخه جدیدیش هم تایید شد این یعنی جمع عظیمی از گیمرای با سلایق مختلف به سمت PC هجوم اوردن   :D الان یکی از بهترین انحصاریهای سونی Valkyria Chronicles داره واسه پی سی مییاد 1080 و 60 فریم .

نهایت انحصاریهای کنسولی 4تا بازی FP هست . الان بهترین انحصاریهای PS4 متاشون زیر 80 هست مثلا DRIVE CLUB که سونی فنا تا قبل از عرضش بازیو بهترین انحصاری قرن میدونستن متاش شد 71 :laughing:

یعنی واقعا کسی هم هست که حسرت اینا رو بخوره

ویرایش شده توسط M.O.H
لینک به دیدگاه

اون موقع که تازه x360 اومده بود اگه یه PC میخریدید آیا هنوز برات بازی اجرا میکرد؟

فکر کنم سایتو اشتباه وارد شدی اینجا لیون کامپیوتر بزرگترین مرکز فروش قطعات پی سی هست

وقتی اطلاعات گیمری نداری مجبور نیستی نظر بدی

اون موقع که تازه x360 اومده بود یه ابر گیم اومد بود به اسم Crysis1 که بدلیل سخت افزار ضعیف  کنسولها فقط انحصاری PC بود

اون زمان تمام کنسول بازا ارزو تجربه کردن Crysis1 با اون گرافیک وحشتناکو داشتن و هیچ کنسولی همون سال 2009 توانایی اجرا این ابر گیم نداشت

همین الانم گرافیک انحصاریهای کنسولی جلوی Crysis 3 جوکی بیش نیست

خلاصه اگه فن کنسولی نیستی خودشتو خسته نکن .. از نظر من کسی که فرق بین 30 فریم و 60 فریم نمیفهمه حتی صلاحیت نداره جواب پستش داده بشه

چه برسه بحث به بررسی تکنیکهای روز تراشه های گرافیگی برسه

شما اصلا تکنیک های ناب انویدیا مثل HBAO+ تو عمرت دیدی اینجوری داری فکت صادر میکنی ؟

درضمن نمیدونی بدون PC هم انحصاری های بسیار زیبایی داره مثل سری  استار کرافت یا Company Of Heroes و میلیون ها بازی دیگه که در انحصار PC هستن مثل Alone in the Dark: Illumination و...........

یه نکته دیگه هم بهت میگم تا بدونی اطلاعاتت زیاد بشه

حتی اگه غنسول PS4 هک هم بشه بدلیل اینکه معماری کاملا مشابه PC داره همون X86 خودمون .. خیلی راحت بعد هک شدنش برای PC شبیه سازش میاد و اون موقس که قیافه شماها دیدنی میشه

بازی بتلفید 3 روی کنسول PS3 انلاینش مضخرف بود حتی گرافیکش اینقدر ضعیف بود که دوست داشتی کنسولو پرت کنی بیرون تعداد نفرات انلاین بسیار کمی داشت

شما گرافیک بتلفیلد3 روی PC و PS3 مقایسه کنی خندت میگیره . اصلا روی PC چیزی از انحصاری کم نداشت

همیشه بیاد داشته باش  لذت گیم تو گردش ازادانه 360 درجه زاویه دوربین بواسطه موس و راحتی کیبورد خلاصه میشه

کدوم ادمی نشونه گیری با دقت موس ول میکنه میره سراغ  نشونه گیری کند و عذاب اور انالوگهای دسته کنسول

بازی های اول شخص مثل بتلفیلد و COD فقط با نشونه گیری موس معنا پیدا میکنه

ماد کردن بازی میدونی چیه ؟

صبر کن چندتا ماد MOD گرافیکی با کیفیت تکسچر 4K برای شاهکار GTAV روی PC بیاد بعد متوجه منظور ما میشی

اصلا لذت PC GAMING به ماد کردن بازیهاشه

من الله توفیق موفق باشی :D

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

فکر کنم سایتو اشتباه وارد شدی اینجا لیون کامپیوتر بزرگترین مرکز فروش قطعات پی سی هست

وقتی اطلاعات گیمری نداری مجبور نیستی نظر بدی

اون موقع که تازه x360 اومده بود یه ابر گیم اومد بود به اسم Crysis1 که بدلیل سخت افزار ضعیف  کنسولها فقط انحصاری PC بود

اون زمان تمام کنسول بازا ارزو تجربه کردن Crysis1 با اون گرافیک وحشتناکو داشتن و هیچ کنسولی همون سال 2009 توانایی اجرا این ابر گیم نداشت

همین الانم گرافیک انحصاریهای کنسولی جلوی Crysis 3 جوکی بیش نیست

خلاصه اگه فن کنسولی نیستی خودشتو خسته نکن .. از نظر من کسی که فرق بین 30 فریم و 60 فریم نمیفهمه حتی صلاحیت نداره جواب پستش داده بشه

چه برسه بحث به بررسی تکنیکهای روز تراشه های گرافیگی برسه

شما اصلا تکنیک های ناب انویدیا مثل HBAO+ تو عمرت دیدی اینجوری داری فکت صادر میکنی ؟

درضمن نمیدونی بدون PC هم انحصاری های بسیار زیبایی داره مثل سری  استار کرافت یا Company Of Heroes و میلیون ها بازی دیگه که در انحصار PC هستن مثل Alone in the Dark: Illumination و...........

یه نکته دیگه هم بهت میگم تا بدونی اطلاعاتت زیاد بشه

حتی اگه غنسول PS4 هک هم بشه بدلیل اینکه معماری کاملا مشابه PC داره همون X86 خودمون .. خیلی راحت بعد هک شدنش برای PC شبیه سازش میاد و اون موقس که قیافه شماها دیدنی میشه

بازی بتلفید 3 روی کنسول PS3 انلاینش مضخرف بود حتی گرافیکش اینقدر ضعیف بود که دوست داشتی کنسولو پرت کنی بیرون تعداد نفرات انلاین بسیار کمی داشت

شما گرافیک بتلفیلد3 روی PC و PS3 مقایسه کنی خندت میگیره . اصلا روی PC چیزی از انحصاری کم نداشت

همیشه بیاد داشته باش  لذت گیم تو گردش ازادانه 360 درجه زاویه دوربین بواسطه موس و راحتی کیبورد خلاصه میشه

کدوم ادمی نشونه گیری با دقت موس ول میکنه میره سراغ  نشونه گیری کند و عذاب اور انالوگهای دسته کنسول

بازی های اول شخص مثل بتلفیلد و COD فقط با نشونه گیری موس معنا پیدا میکنه

ماد کردن بازی میدونی چیه ؟

صبر کن چندتا ماد MOD گرافیکی با کیفیت تکسچر 4K برای شاهکار GTAV روی PC بیاد بعد متوجه منظور ما میشی

اصلا لذت PC GAMING به ماد کردن بازیهاشه

من الله توفیق موفق باشی :D

دوست عزیز حرف شما کاملا صحیح هست. اما مشکل اینجاست شما فکر میکنید یک کنسول 1.5 ملیون تومنی بدرد گیم نمیخوره و باید توش قطعات فوق قوی گذاشته بشه و تا اخر عمر همه ی بازی هارو با بالاترین کیفیت اجرا کنه! اگه اطلاع داشته باشید موقعی که کنسول X1 اومد با قیمت 500 دلار (که در مقابل قطعات PC ها و تلفن های هوشمند و ... پولی نبود) خیلی از خارجی ها (که بازم براشون پولی نبود) کلی اعتراض کردن که ای داد و بیداد این چه قیمتی هست که برای این کنسول در نظر گرفتید؟؟؟؟؟!؟!؟!!!! :| :|

در مورد بازی Crysis هم بگم اصلا شرکت Crytek 80% بازی رو گرافیک میدونه! به خاطر همینه هر موقع بازی میسازه کنسول ها توی اجراش میمونن و حتی قدرتمندترین PC ها هم توی اجرای 60فریمش میمونن... | منم اصلا فن کنسول نیستم، ولی با عقیده شما مشکل دارم! من فرق 30فریم رو با 60فریم به خوبی درک میکنم مخصوصا توی بازی های اول شخص اما اینطوری نیست که اصلا و ابدا نشه بازی کرد! توسعه دهنده های نسخه کنسولی بازی ها، همیشه سعی کردن بازی توی کنسول به روانی اجرا بشه چون بیشترین گیمر هارو کنسولها دارن (کاری به حرفه ای و غیر حرفه ایش هم نداریم). اون تکنیک انویدیا هم اطلاعاتی دارم، اما دلیل نمیشه به دلیل همین تکنیک یک کنسول رو ببری زیر سوال! خوبه میدونی پردازنده های جرفت کنسول هارو AMD ساخته...

در کل از این به بعد بحث رو ادامه نمیدم چون واقعا بحث سر این قضیه بیهودس و شماها هی سرکوفت میزنید به کنسول ها...

راستی، TLOU رو بازی کردید؟! فوق العادس ^_^

لینک به دیدگاه

خوب دوستان عزیزم PC GAMER های گرامی

چند دقیقه پیش جزئیاتی از تنظیمات گرافیکی بازی Call of Duty: Advanced Warfare منتشر شد

7nrkj27zfauzjyovpq29.jpg

th0jwx68aql8qdrxyry4.jpg

این تکنیک HBAO+ انویدیا دیوانه کنندس yahoo_4.gif ایول با چه گرافیکی بزنیم به بدن

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

راستی، TLOU رو بازی کردید؟! فوق العادس ^_^

اره کلوب  سر کوچه یه دست  بازی کردم چیز خاصی نبود با GTAV خیلی بیشتر حال میکنم ^_^  که خوب بزودی نسخه PC منتشر میشه

راستی یه چیزی

بزرگ ترین افتخار PC GAMER های هارد کور اینه که تو مسابقات انلاین جهانی مقام اول کسب کنن

بزرگ ترین افتخار قوطی گیمرها کنسولی مثل شما هم اینه بازی انحصاریتونو فقط خودتون بازی میکنین :D اوخیییی :D

Valkyria Chronicles بازی انحصاری PS3  بتازگی برای PC تایید شده . سونی فنه داشت گریه میکرد میگفت چرا بازی انحصاری مارودادید به PC... واقعا کنسول فنها اکثرشون نوجوان و تینیجر هستن افکار کودکانه دارن :laughing:

حقم دارید قوطی کنسول غیر از دوتا دونه انحصاری چه چیز خاص دیگه ایی میتونه داشته باشه؟ :D ( که البته اونم با شبیه ساز حله )

فکر میکنن اسباب بازیشون از اسباب بازی دیگران باید قشنگ تر باشه فقط خودشون انحصاری داشته باشن  خدارو شکر اخلاق بچه گانه تو پی سی گیمرها نیست

ما بطور کل انحصار طلب نیستیم و معدل سنی بالایی داریم ضمن اینکه شما انحصاری های ناب PC مثل Company Of Heroes به خواب هم ندیدی

موفق باشی

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...