رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید فن سی پی یو(cpu cooler

اشتراک گذاری

Recommended Posts

قصد خرید cpu cooler برای core i7 920 رودارم که برا اورکلاک میخوام

بودجه هم دوروبر 80 هست..

ممنون

لینک به دیدگاه

قصد خرید cpu cooler برای core i7 920 رودارم که برا اورکلاک میخوام

بودجه هم دوروبر 80 هست..

ممنون

پیشنهاد من به شما قویترین ایرکولینگ ایران یعنی THERMALRIGHT ULTRA 120 EXTREME هست با قیمت 80 تومان .

w7v0qargj9vwy8jnmkk5.jpg

3fbwk8fkwb57ll0c7a7q.jpg

لینک به دیدگاه

صد هزار درصد من هم 120 رو پیشنهاد می کنم !!!

فوق العادست . من با 2 فن ازش استفاده می کنم . خیلی خیلی بیشتر از v8 ازش راضی بودم . قیمتش خیلی مناسبه به نظرم

لینک به دیدگاه

از کجا میتونم THERMALRIGHT ULTRA 120 EXTREME رو تهیه کنم و قیمت دقیقش چنده؟؟

راستی مین من p6t deluxe v2 هست با مین من مشکلی نداره؟؟

لینک به دیدگاه

از کجا میتونم thermalright ultra 120 extreme رو تهیه کنم و قیمت دقیقش چنده؟؟

راستی مین من p6t deluxe v2 هست با مین من مشکلی نداره؟؟

از همین لیون کامپیوتر(آقای حسینی) میتونید بخرید

با مین شما مشکلی نداره و قیمت دقیقش هم 79 هست. سوکت 775 هم جدا داره که 6 تومن قیمتش هست

لینک به دیدگاه

من با 775 کاری ندارم برا سوکت 1366 میخوام

یه سئوال:::> فرق true lack 120 با 120 extreme چیه؟؟

لینک به دیدگاه

من با 775 کاری ندارم برا سوکت 1366 میخوام

یه سئوال:::> فرق true lack 120 با 120 extreme چیه؟؟

trueblack پوشش نیکل به رنگ مشکی براق داره و زیباتر هست از اولترا 120 اکستریم :eek:

لینک به دیدگاه

trueblack پوشش نیکل به رنگ مشکی براق داره و زیباتر هست از اولترا 120 اکستریم :eek:

رضا جان در کل کدومش بهتره و اینکه true همراه پکش فن هست؟

لینک به دیدگاه

رضا جان در کل کدومش بهتره و اینکه true همراه پکش فن هست؟

خیر متاسفانه ! فن نداره که باید فن هم جداگانه براش تهیه کنید ... بین این دو کولر از نظر کارایی تفاوتی وجود نداره چون طراحی هر دو دقیقا یکی هست بدون کوچکترین تفاوتی فقط تروبلک زیباتر هست :eek:

لینک به دیدگاه

true black چون رنگش مشکی هست گرما رو کمی بیشتر جذب میکنه همونطور که میدونید رنگهای سیاه گرما رو بیشتر جذب میکنه

من دارم از pc cooler hp-1216 استفاده میکنم البته یه فن داشت من خودم یه فن دیگه روش زدم کارش فوق العاده هست رنگش سیاهه و 5 تا هیت پایپ داره که مستقیما با سی پی یو در تماسه و همه سوکتهای amd و intel رو ساپورت میکنه قیمتش 60 هست

میتونید از اینجا تهیه کنید همچنین میتونید یه فن 12 سانت هم از همون جا بخری

http://persianfee.net/shop/index.php?productID=241

لینک فقط جهت راهنمایی دوستمون گذاشته شده و قصد تبلیغ نیست چنانچه فکر میکنید ممکنه باعث تبلیغ باشه پاکش کنید

لینک به دیدگاه

از همین لیون کامپیوتر(آقای حسینی) میتونید بخرید

با مین شما مشکلی نداره و قیمت دقیقش هم 79 هست. سوکت 775 هم جدا داره که 6 تومن قیمتش هست

سلام دوست عزیز...

در مورد پایه سوکت 775 مطمئن هستید؟ :eek:

راستش من این کولر رو برای یکی از دوستان گرفتم ولی پایه 775 نداشت! درواقع فقط True Black پایه 775 و 1366 رو داره و Rev C تنها 1366...

سخت به دنبال پایه 775 هستم!!

لینک به دیدگاه

true black چون رنگش مشکی هست گرما رو کمی بیشتر جذب میکنه همونطور که میدونید رنگهای سیاه گرما رو بیشتر جذب میکنه

من دارم از pc cooler hp-1216 استفاده میکنم البته یه فن داشت من خودم یه فن دیگه روش زدم کارش فوق العاده هست رنگش سیاهه و 5 تا هیت پایپ داره که مستقیما با سی پی یو در تماسه و همه سوکتهای amd و intel رو ساپورت میکنه قیمتش 60 هست

http://persianfee.net/shop/index.php?productID=241

لینک فقط جهت راهنمایی دوستمون گذاشته شده و قصد تبلیغ نیست چنانچه فکر میکنید ممکنه باعث تبلیغ باشه پاکش کنید

دوست عزیز میشه مدل cpu خودتون رو بگید و بگید که دما چند هست با این کولر؟؟

لینک به دیدگاه

cpu من اینتل e8400 هست که سرعتش 3 هست ولی من 3600 اورش کردم که دماش در حالت بیکار 27- 29 هست و در حالت لود 35-38 هست البته میشد تا 4.2 هم براحتی اورش کرد ولی رمم 800 هست و میترسم بش فشار بیاد

عکس زیر در حالی گرفته شده که سیستم 3 روزیست روشنه

1264298319.jpg

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز...

در مورد پایه سوکت 775 مطمئن هستید؟

راستش من این کولر رو برای یکی از دوستان گرفتم ولی پایه 775 نداشت! درواقع فقط True Black پایه 775 و 1366 رو داره و Rev C تنها 1366...

سخت به دنبال پایه 775 هستم!!

سلام .

اتفاقآ من این 120 رو واسه یه سیستم دومم که 9550 روش دارم میخواستم که آقا حسینی گفت که 1366 هست و true black 775 داره ولی من چون اون 120 رو میخواستم آقای حسینی گفتند که سوکت 775 رو جداگانه میدن 6 تومن .

هزار درصد هم مطمئن هستم چون الان رو سیستمه :eek:

لینک به دیدگاه

http://persianfee.net/shop/index.php?productid=241

pc cooler رو من هم قبول دارم . فن های خیلی خفنی داره . ولی یه مدلش رو داشتم که خمیر خوبی نداشت متاسفانه

لینک به دیدگاه

سلام .

اتفاقآ من این 120 رو واسه یه سیستم دومم که 9550 روش دارم میخواستم که آقا حسینی گفت که 1366 هست و true black 775 داره ولی من چون اون 120 رو میخواستم آقای حسینی گفتند که سوکت 775 رو جداگانه میدن 6 تومن .

هزار درصد هم مطمئن هستم چون الان رو سیستمه :D

ممنون دوست عزیز...

این موضوع مال چند وقت پیش هست؟؟

آخه من حدودا 2هفته پیش بود که با آقای حسینی صحبت کردم و گفتن پایه 775 ندارند....:)

عذر می خوام از دوستی که تاپیک زدند به خاطر اسپم ها... :rolleyes:

ترمال رایت رو شخصا با 860 که پردازنده خیلی داغی هست تست کردم خیلی خوب جواب داد! هرچه قدر دور فن 12 سانت که بیشتر بشه کارایی این ترمال رایت هم بالا می ره!

باید به فکر یک فن 12 سانت 3000-4000 دور باشم.......!!

Pc cooler هم بد نیست ولی توجه داشته باشید که این فن در حالت لود پردازنده کمی ضعیف عمل می کنه!

البته من تست نکردم و این نقل قول دوستانی بوده که خریداری کردند...:eek:

لینک به دیدگاه

عذر می خوام از دوستی که تاپیک زدند به خاطر اسپم ها...

هیچ مشکلی نیست شما راحت باشید دوست من:eek:

باید به فکر یک فن 12 سانت 3000-4000 دور باشم.......!!

از این فنها کجا گیرم میاد.؟

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

به نظر بنده اگه دنبال کولر برای 1366 هستید و به پایه سوکت دیگه احتیاج ندارید دو انتخاب در رده قیمتهای مختلف دارید:

در رده قیمت 80 تومن Thermalright Ultra 120 EXtreme-در حدود قیمت 55 تومن هم COGAGE True Spirit...

در مورد PCCooler HP1216X هم که خود بنده دارم میتونم بگم یک کولر خوش قیمت هست و با توجه به پشتیبانی از تمام پایه سوکتها میتونه انتخاب خوبی باشه.کارایی مناسبی هم به قیمت داره.

لینک زیر رو هم مطالعه بفرمایید تا انتخاب بهتری کنید:

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=3916

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز...

این موضوع مال چند وقت پیش هست؟؟

آخه من حدودا 2هفته پیش بود که با آقای حسینی صحبت کردم و گفتن پایه 775 ندارند....

عذر می خوام از دوستی که تاپیک زدند به خاطر اسپم ها...

شاید اون موقع نبوده . من اینو روز 5شنبه خریدم از آقای حسینی . یه تماس با ایشون بگیرید . قطعآ دارند

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

از کجا میتونم COGAGE True Spirit رو تهیه کنم ؟ به نظر شما COGAGE True Spirit بهتره یا COOLERMASTER Hyper 212 Plus ؟

برای 775

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام

از کجا میتونم COGAGE True Spirit رو تهیه کنم ؟ به نظر شما COGAGE True Spirit بهتره یا COOLERMASTER Hyper 212 Plus ؟

برای 775

موجود هستش و قیمتش 58 تومانه و تستها نشون داده که از 212 بهتره البته شما میتونید به یه سری تست مراجعه کنید تا مطمئن بشید

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

با سلام خدمت دوست عزیز@};-

کولر thermalright ultra 120extreme بهترین در نوع خودش است. شک نکن و بگیر.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...