رفتن به مطلب

فاجعه برای پی سی گیمر ها !!!! به قفل DRM سلام کنین !

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ایرانیا ویندوزو به اون گندگی کرک میکنن.. گنده تر از فیفارو هم کرک کردن این که دیگه عددی نیس :D

فقط کمی صبر کنید زمان همه چیزو ثابت خواهد کرد :D

بحث سیستم عامل چیز دیگست مطمئنا شرکتی به بزرگی Microsoft اگه بخاد اذیت حتما راهی رو بلده ولی این که چرا کرکش به به این راحتی این خودش علامت سوال بزرگیه؟؟؟؟؟ چیزهای پشت پرده زیادی هست که ما نمیدونیم وگرنه چه دلیلی داشت وقتی دارو که جون ادما بهش وابست تحریم باشه بعد تحریم لوازم کامپیوتر بر دارن

تنها موردی که من تست کردم و الان خیالم راحته این که قبلا یه از Kaspersky Pure با تریال ریست استفاده میکردم و الان اورجینالشو خریدم و فقط برای مثال حجم اپدیت ها کمتر شده حالا این که چه چیزایی دیگه تغیر کرده و من نمیدونم خدا میدونه

لینک به دیدگاه

هول نکنین این فقط یه شایعه بود بعدشم اگه درست باشه می دونین که:

هیچ ابوالبشری نمی تونه PC رو محدود کنه 

والسلام 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه سوال دوستانه(خودمونی):

عزیزان این همه کارشناسی شد اصلا متوجه شدین DRM چیه و چه فرقی با قفل گذاری های معمولی داره؟

تاریخچه این متد(ها) و سرانجامش رو چطور؟

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گل گفته ولي يکي منفي داده...

اورجينال خريدن براي اون آلمانيه هست که 5000 يورو درآمد داره در ماه ، نه براي 609 هزار تومان اداره کاري اينجا...

اره بعضیا یه جوری این سنگ نرم افزارهای ارجینال رو به سینه میزنن که انگار هرکسی توان خرید این نرم افزارهایا بازیا رو داره ما که برای شارژ اینترنت ماهیانمونم مشکل داریم

دیگه چه برسه بخوام ۲۰۰ تومن پول بازی بدم

لینک به دیدگاه

عزیزان این همه کارشناسی شد اصلا متوجه شدین DRM چیه و چه فرقی با قفل گذاری های معمولی داره؟

داداش

توضیح بیشتر بده . . .

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

گل گفته ولي يکي منفي داده...

اورجينال خريدن براي اون آلمانيه هست که 5000 يورو درآمد داره در ماه ، نه براي 609 هزار تومان اداره کاري اينجا...

درود

پس به نظره شما کسی که پولش به GTX980 نمیرسه باید بره یکی بدزده دیگه ؟

کرک گیم و نرم فزار با دزدیدن یه کارت گرافیک هیچ تفاوتی نداره، و به شخصه از پیشرفت قففل ها بسیار خوشحالم !

لینک به دیدگاه

اولا کرکرها وهکرها دارای دانش نرم افزاری بالایی هستند وشمایی که به جز بازی کردن گیم بلد نیستید به کسانی که عمرشونو صرف علم نرم افزار کردند توهین نکنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ریلودد و codex اسکیدرو چند روز دیگه براش ایمولاتور میزنن!!! خیالتون راحت حالا اگر هم یک بازی به خاطر قفل کرک نشه این همه بازی کرکی  بازی کردیم  یکی هم اورجینال استیم میگیرم من خودم بازی lord of fallen رو هفته دیگه سفارش میدم چون میخوام بازی کنم-مهم نیست -ولی احتمال کرک نشدن وجود نداره -بوی مرگ میاد از قفل جدیدروس ها خونش رو میریزن!!

لینک به دیدگاه

درود

کرک گیم و نرم فزار با دزدیدن یه کارت گرافیک هیچ تفاوتی نداره، و به شخصه از پیشرفت قففل ها بسیار خوشحالم !

سلام دوست عزیز

میشه بکید از چند تا نرم افزار و بازی اورجینال استفاده میکنید.

اگه نرم افزار ها کرک نشن قدرت خرید نرم افزار هارو واقعا چند نفر دارن

این یه نمونه

http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?O=&sku=1079200&gclid=CNaYs9vR6MECFZJhfgodfzsATg&Q=&is=REG&A=details

12.000$ قیمت داره چند نفر میتونن بخرن

اصلا اون بکنار زمانی که ازش پشدیبانی نمیشه اینجا چه فایده ای داره.

لینک به دیدگاه

تو مملکتی که گرافیک 330 دلاری با قیمت یک میلیون و هفتصد به فروش میرسه شما انتظار داری طرف نسخه اورجینال بازی و نرم افزار هارو بخره

مشکل اصلی ما قیمت دلاره اگه قیمت دلار به قیمت واقعی خودش نزدیک بود ما مجبور نبودیم نسخه ی کرک شده رو بخریم

مگه کسی از انلاین بازی کردن بدش میاد

خود شماها حاضر نیستین بازی اساسینزو به صورت گروهی و چهار نفره بازی کنین

ولی ارزش نداره واسه یه بازی این همه هزینه کرد

نمونه کوچکی از این مشکلات و میگم کسایی که رشته هایی میخونن که با نرم افزارهای کامپیوتری سرو کار دارن ایا میتونن اقدام به خرید نسخه اورجینال کنند پس همین نسخه های کرک شده فعلا دوای مردم ما و دانشجوهاست

خواهشا کمی نگاه به شرایط جامعه بکنین و بعد اظهار نظر کنید

لینک به دیدگاه

دوستان این fifa هم که قفل drm داشت که کلی دوستان رو مجبور کرد ارنج بخرن ، بالاخره کر.ک براش اومد یا نه ؟!! میگن گروه SKIDR.OW کرک کرده !!! درسته ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

طبق نظر علاما

درود

طبق نظر مراجع تقلید استفاده از نرم افزارهای قفل شکسته مزبوط به کشورهایی که با ما دشمن هستن هیچ مانعی نداره

شما هم اگر در مورد چیزی اطلاع ندارین بیخود اظهار نظر نکنید

لینک به دیدگاه

هکرها به دوسته تقسیم میشن عده ایی که گروهای خود خواسته هستن و البته گروه دوم از سوی شرکت های معروف فروش قطعات کامپیوتریی هست

به نظر من بزودی این قفل هم به زباله دان تاریخ می پیونده به دست یک هکر از این گرو های کوچیک یا گروه های وابسته به شرکت های فروش قطعه

البته این نظر من هست مافیا در همه وجود داره 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

قفل DRM. یک نوع قفل بسیار سخت که اولین بار توسط EA در The Sims 4 به استفاده در آمد. این قفل در مقابل گروه های هکر، بسیار سفت و سخت است به طوری که هنوز، گروه های کرک کننده مثل ۳DM یا Skidrow، موفق به کرک کردن آن نشده اند.

سلام

بازی سیمز4 کرک شده و همه دارن استفاده میکنن،اینم به زودی کرک میشه زیاد نارحت نباشین @};-

در ضمن اون دوستی که میگن بازی کرک دزدیه و ... :

اینجا ما درامدومون از همه جای دنیا بیشتره،رفاه کامل داریم،اینترنت 1 ترا بر ثانیه به قیمت سالیانه 1 ریال،هوای پاک داریم،قیمت قطعات کامپیوتری ارزانتر از اروپاست و گارانتی های پاسخگو و خوش برخورد که همه ازش راضیند،مالیات نداریم،قیمت ها روز به روز کمتر میشن و درامد ها هر ثانیه افزایش پیدا میکنن و .........

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

میشه بکید از چند تا نرم افزار و بازی اورجینال استفاده میکنید.

اگه نرم افزار ها کرک نشن قدرت خرید نرم افزار هارو واقعا چند نفر دارن

این یه نمونه

http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?O=&sku=1079200&gclid=CNaYs9vR6MECFZJhfgodfzsATg&Q=&is=REG&A=details

12.000$ قیمت داره چند نفر میتونن بخرن

اصلا اون بکنار زمانی که ازش پشدیبانی نمیشه اینجا چه فایده ای داره.

سلام عزیز

بحث من این نیست ولی من اکثر نرم افزار ها و گیم های مورد علاقه و بعضاً حتی غیر مورد علاقم رو هم اورجینال خریداری میکنم، بحث وحدان و حلال و حروم هم نیست ، بلکه وقتی میبینم یه شرکتی وقت و هزینه میذاره برای چیزی که من ازش لذت میبرم، دوست ندارم با پایرت نقشی تو ورشکست شدن اون شرکت داشته باشه، حتی اگه راکستاری باشه که با خرید یا نخریدن 1000 تای مثل من آب از کوزش تکون نمیخوره.

نمونه ایی هم که میزنید جسارتاً ربطی به تاپیک و صحبت من نداره، داریم راجب بازی صحبت میکنیم که نهایاتاً 60 دلاره که اینم به لطف استیم تقریباً هر گیمی بعد مدت کوتاهی آف های خیلی خوبی میخوره که خریدشون آنچنان هم سخت نیست .

از نظر پشتیبانی هم منظورتون رو متوجه نمیشم ! شما از خرید یه بازی اورجینال توقع چه ساپورتی رو دارید دقیقاً ؟

در مورد نرم افزرا تا حدودی درست میگید، ولی بحث نرم افزار خودش خیلی مفصله، مسلماً هم خیلی کم پیش بیاد یه شخص عادی اول حرفه اش بره سراغ خرید این نرم افزار (بر عکس ما ایرانی ها که از 15 سالگی مجموعه پک کل نرم افزاری های ادوبی و اتودسک رو رو سیستم نصب داریم !) . ولی بحثی که هست، ما عادت کردیم به پایرت ! تکرار گناه باعث بی اهمیت جلوه دادن گناه میشه.

بخوام شخصی هم بحث کنم، بله رشته و فن خوده من هم نرم افزارش حدود 200 هزار دلار قیمتش هست که مشخصاً هیچ فرد حقیقی نمیره برختش ! بلکه توسط دانشگا ها و مراکز تحقیق خریداری میشه و توسط اون ها در دسترس امثال من قرار میگیره ! مثلاً یه سری مدول هست برای نرم افزار فلونت که کرکش شدیداً باگ داره، ما هم بجای خرید دست به دامن استاد عزیزی میشیم که از دانشگاه سوئد فارغ التحصیل شده و به سورس های دانشگاه مورد نظر دسترسی داره و ...

طبق نظر علاما

طبق نظر مراجع تقلید استفاده از نرم افزارهای قفل شکسته مزبوط به کشورهایی که با ما دشمن هستن هیچ مانعی نداره

شما هم اگر در مورد چیزی اطلاع ندارین بیخود اظهار نظر نکنید

طبق نظر همون علما، اسید پاشی هم امر به مفروف هست، بفرمایید مردم رو ارشاد کنید، یا اصلاً بمب به خودتون ببندید برید تو مشرکین شیطان پرست ظالم خودتون رو به بهشت رنگین کنید !

حالا این وسط هایپ زدن با محصولات این دشمنان هم هیچ مشکل شرعی که نداره هیچی، اون دنیا بهتون جازه هم میدن واسه سو استفاده از حاصل دست رنج این اجنبی های شیطون پرست :)

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

من نمی دونم چرا بعضی دوستان فکر میکنن فقط در ایران این قانون کپی رایت وجود نداره فکر کردید چند درصد مردم امریکا یک بازی اورجینال میخرن؟ 

اینجورهم که فکر میکنید نیست اونجا هم کسی نمیخره والا اونجا هم دارا و ندار وجود داره 

کشوریی مثل چین باور کنید اگه همشون یک بازی میخریدن با اون جمعیت وحشتناکشون می دونید چقدر فروش یک شرکت بالا می بردند 

این قانون کپی رایت در هیچ جا اجرا نمیشه من که پول خرید یک بازی جدید اورجینال ندارم هرچند بازی ها جدید 70 درصدشون اصلا ارزش خرید دیسک کپی هم ندارند

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

دوست عزیز حرف شما کاملا منطقی هست ولی خوب مردم ایران هم در سختی هستن خیلی ها به نون شب محتاج هستن پس بحث سر این مسال بیهوده هست و بجز کدورت و دلشکستگی چیزی به همراه نداره

من خودم خیلی دلم میخواد همه نرم افزارها را اورجینال بخرم ولی نمیشه چون خرج و دخل با هم همخونی نداره

خیلی از کاربران به دلیل نداشتن Windows اورجینال هر روز 1000 تا مشکل دارن ولی نمیتونن حقوق 1 یا 2 ماه دست رنجشون را بدن 1 عدد سیستم عامل بخرن

ما در بدترین شرایت برای رسیدن به بهترین امکانات داریم دست و پا میزنیم ولی راه به جایی نمیبریم

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

خوب این موضوع هم خوبه هم بعد

اول از همه باید یه موضوعی رو بگم چون خیلی ها بی خبر هستن : بیشتر دوستان فکر می کنن برای بازی اوریجینال مجبور هستن 200 تومان بدهند  مثل بیشتر بازی های( ps4 - xboxone ) این اشتباه هست بیشتر بازی ها حتی توی پیش خرید از 170 تومن نمی گذرن و بعد از دوماه از زمان انتشار به زیر 80 تومان می روند الان bf4 EU قیمتش 75 تومان هست قبل از عرضه 160 تومان بود در صورتی که همین بازی در بیشتر جاها بین 150 تا 200 فروش می رود و چون دیسک هست باید پول پست هم بدهید ولی توی PC به صورت CD KEY هست پس قیمت ها اون شکلی فکر می کنید نبست در ضمن نسخه ی روسی هم هست که خیلی ارزون تر تمام می شود و به راحتی زبان رو می شه عوض کرد

من 2 سایت بسیار معتبر رو می شناسم که بازی اصل می فروشن و کاملا سالم هست اگر کسی سایت خواست به من بگه  در ضمن علت کم تر شدن قیمت تمام شده نسبت به فروشگاه ی STEAM , ORIGIN این هست که این ها از سایت های ترد پارتی خرید می کنن و از دلار بانکی استفاده می کنن

دوم داشتن یک مجموعه ی کامل از بازی ها به قول استیم کتاب خانه

سوم : تخفیفات بسیار زیاد برای بازی ها مخصوصا در بعضی از هفته  های خاص مثل black friday که بازی ها تا 75 درصد تخفیف می خورن و قیمت بعضی از بازی ها به زیر 20 تومان هم می آید که این مدت تخفیف به یک هفته طول می کشد

چهارم : تجربه ی بازی اوریجنال برای اولین بار شما رو مجبور می کند تا بازی های دلخواه خود را اوریجینال بگیرید

پنجم : مولتی پلیر و آپدیت بودن بازی شما ( تجربه ی مولتی BF4 شبیه به هیچ بازی نیست و ول کنش نخواهید بود)

و موارد بسیار دیگر( بازی های FREE - on the house - تست BETA – ووووووووووو)

اما بدی ها

به نظر من بدترین چیز مشکل دانلود هست من خودم بازی کرک شده رو همیشه می خریدم و از DATA اون برای جلوگیری از دانلود استفاده می کردم و با تغییر بعضی از چیز ها و نصب چند آپدیت از بازی اوریجنالم استفاده می کردم

اما الان اگر کرکی منتشر نشود بازی رو باید دانلود کنیم که با این سرعت اینترنت و فضای کم خوب نمی شه برای بعضی ها سخت هست

البته سایت های هستن که بک آپ بازی های اوریجینال رو می فروشن ( کسی سایت خواست بگه )

بدی دوم : مشکل مالی دوستان بعضی ها شاید نتوانن پول تمام بازی ها بدهند که 3 راه وجود داره براش

1- یا باید صبر کنن تا زمان تخفیفات فرا برسه بعد بازی رو بخرن

2- خرجشون رو کم کنن و چرت و پرت خرید نکنن و پول رو سیو کنن  ( خدایش بعضی ها هستن مخصوصا بچه ها که با پولی که دست شون می آید نمی دونن باید چی کار کنن و بی خودی خرجش می کنن )

3 - که بهترین راه هست من از همین راه پول بازی هام رو در می اورم ولی طول می کشد اون هم استفاده از سایت های کلیکی ( PTC) خارجی هست که برای رسیدن به سود بیشتر از یک سال وقت می گیره ولی کار ساز هست البته چون سودش مثل اون چیزی نیست که همه میگن من به صورت مستقیم از فروشگاه های اوریجین و استیم خرید نمی کنم و دلار رو به تومان و بعد از سایت هایی که اشاره کردم خرید می کنم

البته یه چیز دیگه هم هست مثلا شما اومدی پول دادی بازی رو گرفتی بازی رو تموم کردی و بعد از خرید خود ناراضی بودی و این جوری پول شما از بین رفته ولی در صورت وجود نسخه ی کرکی اول بازی رو ادم تست می کرد اگر خوشش آمد برای تجربه ی بیشتر و یا استفاده از مولتی می رفت پول می داد

راه های هست برای جلوگیری از خرید اشتباه که سلیقه ای است

1 - دیدن واک ترو از بازی ها در یوتوب ( 1 یا 2 تا ویدیو ببینید بعد نتیجه گیری کنید ببینید از سبک بازی خوشتون آمد یا نه )

2 - دیدن ریویو های مردم اون هایی که خیلی تایید شده و کامل هست مثلا برای هر بازی توی STEAM ریویو نوشته شده توسط مردمی که بازی رو خریده اند و درباره ی خوبی ها و بدی های بازی گفته اند ( برای نتیجه گیری برای خرید بازی بر روی ریویو های سایت ها زیاد حساب باز نکنید فقط با دقت بخوانید )

3 - یه کانالی هست به نام angry joe show در یوتوب که بسیار از بازی ها رو ریویو کرده که بیشتر ویدیو ها بالای 40 دقیقه هست و حسابی بازی رو بررسی کرده بسیار عالی هست بیشتر از 1 میلیون ساب داره

دوستان اینقدر بد بین نباشید به خرید بازی اوریجینال می دونم گرون هست اما مثل خیلی از خارجی ها شما هم می توانید بازی رو با قیمت های خیلی پایین تر تهیه کنید فقط باید صبور باشید همین

این حرف ها رو کسی می زنه که سعی می کنه تا حد امکان پایرتی نکنه ( ولی خدایی بعضی از برنامه ها رو نمی شه پایرتی نکنی مثل فوتوشاپ یا   ds max 3 باید خونه رو بفروشی تا بتونی بخری =)) ) 

دوستان اگر بعضی از جاهای متن به هم ریخته شرمنده سایت یه چند ساعتی بود کلا از کار افتاده بود و من فقط تونستم متن رو کپی کنم توی word و الان که این جا کپی زدم یکم به هم ریخته 

این هم از بازی های من

که بیشتر اون ها season pass - premium هست

4b3dff.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا سایتهایی را که مورد اعتماد هستن و خودت هم از انها خرید کردی قبلا برام پ خ کن

لینک به دیدگاه

فاجعه چیه مرد مومن این چه وضعه تیتر زدنه ؟؟ :D

یه شایعه بوده اونم معلوم نیست عملی بشه یا نه

هرچند اشکالی هم نداره ما که ازهمون اول برای انلاین gta v میخواستیم بازی اوریجینال بخریم

فرقی برامون نداره

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

فقط کافیه مجبور به خرید بازی اورجینال بشیم اونوقت چند تا شرکت میشن وارد کننده و به قول خودشون بازی رو هم گارانتی میکنن ولی به تعهداتشونم عمل نمیکنن اونوقت باید بازی 60 دلاری رو ما 300 هزار تومان بخریم

این تغییرات به نفع ما نیست

لینک به دیدگاه

ولی این قفل ها برای کنسول ها هم مضر هستند چون جلوی کپی خور شدن اونها رو هم میگیرن

ویرایش شده توسط amin-nvidia
لینک به دیدگاه

فاجعه چیه مرد مومن این چه وضعه تیتر زدنه ؟؟ :D

یه شایعه بوده اونم معلوم نیست عملی بشه یا نه

هرچند اشکالی هم نداره ما که ازهمون اول برای انلاین gta v میخواستیم بازی اوریجینال بخریم

فرقی برامون نداره

GTA:V کاملا ارزشش رو داره نوش جان راک*

ولی اگر فراگیر بشه در حد یک فاجعه میشه !! حداقل برای من یکی ! دیگه نمیشه تو یه مدت کوتاه چند تا بازی جدید گرفت و نصب کرد و . . . باید بین چند تا بازی خوب یکی رو انتخاب کرد و ارنج خرید

در مورد این که میگن شایعه هست ، والله خود سایت Denuvo مشخص کرده راک* این قفل رو خریداری کرده ، هر وقت فیفا کر.ک شد خیال ما راحت میشه { گرچه منم میخوام GTA:V رو ارنج بگیرم ولی باز

فراگیر بشه بده !!! و این که میگن DRM با مود های بازی ها مشکل داره ! }

لینک به دیدگاه

GTA:V کاملا ارزشش رو داره نوش جان راک*

ولی اگر فراگیر بشه در حد یک فاجعه میشه !! حداقل برای من یکی ! دیگه نمیشه تو یه مدت کوتاه چند تا بازی جدید گرفت و نصب کرد و . . . باید بین چند تا بازی خوب یکی رو انتخاب کرد و ارنج خرید

در مورد این که میگن شایعه هست ، والله خود سایت Denuvo مشخص کرده راک* این قفل رو خریداری کرده ، هر وقت فیفا کر.ک شد خیال ما راحت میشه { گرچه منم میخوام GTA:V رو ارنج بگیرم ولی باز

فراگیر بشه بده !!! و این که میگن DRM با مود های بازی ها مشکل داره ! }

خیالت راحت باشه :D

اولا اون کاربری که این مطلبو عنوان کرده اصلا معلوم نیست چیکارس دوما اینا نگران فروش نسخه کنسولی هستن دقیقا قبل عرضه نسخه کنسولی این الم شنگه بپا کردن

yahoo_4.gif

شرعا قانونا انصافا هرجور که بخوای بهش فکر کنی نسخه PC این بازی نسبت به نسخه کنسولی ارجیت داره yahoo_4.gif کسایی که نسخه PC تهیه میکنن میتونن در اینده از مادهای بی پایان این بازی بهره مند بشن

این بازی روی کنسولها 30 فریمه ولی رو پی سی 60 فریم اجرا میشه همین به تنهایی خودش کلی اختلافه . فارغ از داستان MOD 4K و... الترا ستینگ و صدتا برتری همیشگی نسخه PC نسبت به کنسول

پس شک نکنید شایعس برای اینکه فروش قوطی ها اخر سال از دست نره

حتی اگر خبر درست هم باشه هیچ اشکالی نداره این بازی ارزش هزینه کردن داره و اخرشم بسود صنعت PC یه .

چیزی که مهمه این سیستم DRM حتی برای کسایی که بازی اوریجینال میخرن هم باگ و لگ زیاد ایجاد میکنه تو بازی . بعیده استفاده کنن و عمرا فرا گیر نمیشه

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...