رفتن به مطلب

فاجعه برای پی سی گیمر ها !!!! به قفل DRM سلام کنین !

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز این لینکی که گزاشتی لینک دانلود فیفا هست. کرکش پس کووو؟؟؟!!

کرک نمیخاد که . . بخون حد اقل

فول آنلاک هستش

نوشته که هیچ نصبی نمیخواد . ...تنها اکسترک و بازی اما تنها آفلاین

آنلاین بشی بازی میپره

لینک به دیدگاه

کرک نمیخاد که . . بخون حد اقل

فول آنلاک هستش

نوشته که هیچ نصبی نمیخواد . ...تنها اکسترک و بازی اما تنها آفلاین

آنلاین بشی بازی میپره

شما دانلود کردید و استفاده میکنید ؟

حداقل 50 نفر زیر اون پست کامنت گذاشتن دنبال کرکش هستن 

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

سلام دوستان . من مدیر اون سایت dl4pc هستم که یکی از کاربرا لینکهاشو گذاشت

خوب مشخصه ! ما بازیها رو برای دانلود قرار میدیم چه کرک بشن چه نشن . بعضی دوستان سی دی کی میخرن و روی همون بازی دانلود شده وارد میکنن و براحتی بازی میکنن.

هیچ بازی نبوده که کرک نشه . اینا هم بزودی کرک میشن حالا چه drm باشه چه بدتر از اون

تمامی کرک های فیفا فیک هستن .

در باره اون کرک Lords Of fallen هم چون 3DM اون کرک رو داده بود گذاشتم توی سایت و گفتم که ممکنه کار نکنه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

چه دلیلی داره نرم افزاری رو بخریم که یا ما رو تحریم کردن یا زبان ما رو پشتیبانی نمیکنن

وقتی به ما احترام نمیزارن چه دلیلی داره ما بشون احترام بزاریم

خوب یعنی نرم افزاری که مار رو تحریم نکنه و زبان مار پشتیبانی کنه و نمایندگی تو ایران داشته باشه اورجینالشو میخری؟

نرم افزار اینترنت دانلود منیجر همه این مواردی رو که دوست داری برات فراهم کرده (خدایی دانودرت چیه؟یا تا حالا ازش استفاده کردی)

در مورد احترام:انقد این شرکت محترم به حتی استفاده کنندهای غیر قانونی احترام میزاره که وقتی اپ دیتی میاد ازت سوال میکنه به روز رسانی میکنی یا نه اگه بزنی خیر اصلا بدونه اجازه شما چک نمیکنه غیر قانونی هستی یا اورجینال(این همه احترام واقعا جای تعجب داره!!!)

کی دانود منیجر اورجینال داره؟(قیمتشم برا استفاده مادام العمر زیاد نیست)

گل گفته ولي يکي منفي داده...

ایشالا به زودی رو شدن منفی ها هم اجرا بشه

ایرانیا ویندوزو به اون گندگی کرک میکنن.. گنده تر از فیفارو هم کرک کردن این که دیگه عددی نیس :D

فقط کمی صبر کنید زمان همه چیزو ثابت خواهد کرد :D

مایکرو خودش از روی عمد سخت نمیگیره که بازارو از دست نده

لازم به ذکره که ویندوز  8 و 8.1 حتی کرک هم نمیخاد(میتونی به صورت قانونی با اسکایپ از طریق خود مایکرو سریال اورجینالش رو بگیری)

اره بعضیا یه جوری این سنگ نرم افزارهای ارجینال رو به سینه میزنن که انگار هرکسی توان خرید این نرم افزارهایا بازیا رو داره ما که برای شارژ اینترنت ماهیانمونم مشکل داریم

دیگه چه برسه بخوام ۲۰۰ تومن پول بازی بدم

نرم افزار هم یه کالا هست (کلی شرکتش هم پول هزینه کرده تا ساختش)فقط از بخت بد سازندها میشه ازادانه هم غیر قانونی استفادش کنی

اگه شارژ اینترنتت رو بتونستی ازادانه غیر قانونی استفاده کنی میخریدی یا غیر قانونی استفاده میکردی؟

درود

پس به نظره شما کسی که پولش به GTX980 نمیرسه باید بره یکی بدزده دیگه ؟

کرک گیم و نرم فزار با دزدیدن یه کارت گرافیک هیچ تفاوتی نداره، و به شخصه از پیشرفت قففل ها بسیار خوشحالم !

واقعا تاسف داره این هم منفی که به پست شما دادان(نمیدون دوستان چه هدفی داشتن)

فقط اسم اسلامو یدک میکشیم

حتی اکثر اون بی دینا هم به این قوانیین احترام میزارن

طبق نظر علاما

طبق نظر مراجع تقلید استفاده از نرم افزارهای قفل شکسته مزبوط به کشورهایی که با ما دشمن هستن هیچ مانعی نداره

شما هم اگر در مورد چیزی اطلاع ندارین بیخود اظهار نظر نکنید

طبق نوشته قران هرچیزی که به بدن زرر برسونه حرامه

سیگاری که هاوی چن 100 تا سم و چن 10 تا سرتان هست و امار مرگو میرشم تو دنیا زیاده چرا حرام نشده؟(حداقل به راحتی تجارت میشه و همه جا هم خریدو فروش)

فقط باید گفت متاسفم

من نمی دونم چرا بعضی دوستان فکر میکنن فقط در ایران این قانون کپی رایت وجود نداره فکر کردید چند درصد مردم امریکا یک بازی اورجینال میخرن؟ 

اینجورهم که فکر میکنید نیست اونجا هم کسی نمیخره والا اونجا هم دارا و ندار وجود داره 

کشوریی مثل چین باور کنید اگه همشون یک بازی میخریدن با اون جمعیت وحشتناکشون می دونید چقدر فروش یک شرکت بالا می بردند 

این قانون کپی رایت در هیچ جا اجرا نمیشه من که پول خرید یک بازی جدید اورجینال ندارم هرچند بازی ها جدید 70 درصدشون اصلا ارزش خرید دیسک کپی هم ندارند

کاش بازی bo2 اورجینالو تجربه میکردی تا این حرفا رو نمیزدی

تمام ای پی ها فعال رو تو کشورها نشون میده

حتی من بازی که میکنم ای پی من به صورت یه نقط تو بوشهر روشن میشه

اون وقت کل ایرانو نیگا کنی به 20 تا ای پی هم نمیرسه

ولی اروپا  وامریکا دیدن داره(مخصوصا اروپا)

کاش بازی بتل3 اورجینالو تجربه میکردی تا فقط تهداد سرورهای اورجینال کشورها رو ببینی(مال المان که فوق العاده زیاده)

DRM چیز جدیدی نیست. قبلا در بازیهای Ubi Soft کرک شده. این همه بحث برای چیه؟؟

بازیهای مولتیشم کرک شدن؟(و اونایی که کرک شدن دوام اوردن؟)

بازی که همش سینگل نیست که هکر با چنتا پرش دستور رو دور بزنه!

اصلا شما یه بار بازی سینگل اورجینالو انلاین کن و بعد دیگه انلاینش نکن (همیشه میتونی افلاین بازی کنی)

یعنی دستور چک شده از اینترنت تو سیستمت سیو میشه(و دیگه نیاز به اینترنت نیست)

حالا کرکر بتونه به همین دستور دسترسی پیدا کنه و باز نویسیش کنه  و از اون طرف هم  دسترسی بازی رو به اینترنت دور بزنه

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

DRM

به مجموعه اقدامات جهت جلوگیری از کپی و نشر اثار الکترونیکی مثل گیم نرم افزار سی دی دی وی دی و .........

drm نرم افزار خاصی نیست

بیشتر بازی ها مثل call of duty بیشتر روی drm مولتی پلیرش کار کردن

ولی خدا وکیلی سزاواره تو این وضعیت خراب سه تا چهار برابر قیمت جهانی  بازی X رو بخریم درصورتی که ممکنه بعد از یه مدت کم از اون بازی خوشمون نیاد و پاکش کنیم

ویا پولمون رو بریزیم تو جیب یه شرکتی که بلانسبت اندازه بال مگس هم برای ایرانی ها ارزش قائل نیست؟

(نمونش شرکت adobe)

لینک به دیدگاه

کاش بازی bo2 اورجینالو تجربه میکردی تا این حرفا رو نمیزدی

تمام ای پی ها فعال رو تو کشورها نشون میده

حتی من بازی که میکنم ای پی من به صورت یه نقط تو بوشهر روشن میشه

اون وقت کل ایرانو نیگا کنی به 20 تا ای پی هم نمیرسه

ولی اروپا  وامریکا دیدن داره(مخصوصا اروپا)

کاش بازی بتل3 اورجینالو تجربه میکردی تا فقط تهداد سرورهای اورجینال کشورها رو ببینی(مال المان که فوق العاده زیاده)

شما به صورت تک بعدی به یک مسئله نگاه میکنی

المان مثال زدیی من که سرعت نت 65 کیلوبایت با پینگ 250 هم بذور در دست رس دارم چه طور میتونم انلاین بازی کنم ؟ 

من یک بازی باید  150 تا 200 چوق پول بدم ایا یک فرد المانی که شما بی دین خطاب کردید هرچند نمی دونم شما دین در چی می بینی به نماز خوندن؟ 

یا علی مولا گفتن ؟ نمی دونم چرا ما ایرانی ها فکر میکنم از وسط بهشت افتادیم ؟ همه کافر ما ... ؟

خلاصه این فرد المانی بی دین  نصف حقوق یک ماه کارگریی خودش میده یک بازی جدید ؟ یا درصد کمی از حقوقش به یک بازی اختصاص میده ؟ 

گفتید کل ایران به 20 انلاین هم نمیرسه تو خرید بازی انلاین این نشون از بدبختی یک کشور میده که رو نفت خوابیده و مردمش با گدایی دست پنجه نرم میکنن 

حسرت یک اینترنت معمولی به دلشون مونده و پول ندارند بازی اورجینال بخرند شما که ما ایرانی ها با دین میخونید بقیه دنیا بی دین چرا فکر میکنید ما اشتباه میکنیم این بی دین ها درست عمل میکنن ؟ فکر نمیکنید این به خاطر پول هست ؟ منم دوست دارم بازی اورجینال بخرم اما منی که 3 ماه میخام یک رم 4 گیگ بخرم پولش جور نمیشه چه جور یک بازی اورجنیال بخرم ؟  :)

نمیخام در مورد مسائل دیگه صحبتی کنم اما اینجا ایران هست کسی به ما احترام نمیذاره من دلیلی نمی بینم به کسی احترام بذارم جواب مشت با مشت میدن این یک قانون هست

به چه کسی احترام بذارم به امریکا ؟ اینا کیه به امثال من احترام گذاشتن 

در اخر از اینجور دفاع ها خنده دار شما از حق کسایی که میخان سر به تن من و امثال من و ایرانی نباشه کلا قبول ندارم حتی این کار دزدی هم باشه با کمال میل این کارانجام میدم

40 سال ازدو طرف تحریم شدیم اینم روش ما که اخر خطیم بازی هم کرک نشن پولی میخریم 

یاحق

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

به دلیل خارج شدن از موضوع و بحث هایی که ممکنه مشکل ایجاد کنه ، تاپیک بسته میشه . از زدن تاپیک جدید در این مورد خودداری کنید .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...