رفتن به مطلب

کارتریج

Ata Bitaraf
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آیا اصطلاح کارتریج مخصوص پرینترهای جوهر افشان است و یا برای سایر پرینترها هم کارتریج میگوییم؟

پرینترهای مرسوم که در منزل و ادارات بیشترین استفاده را دارند از نوع جوهر افشان هستند یا لیزری؟

ممنون

لینک به دیدگاه

آیا اصطلاح کارتریج مخصوص پرینترهای جوهر افشان است و یا برای سایر پرینترها هم کارتریج میگوییم؟

پرینترهای مرسوم که در منزل و ادارات بیشترین استفاده را دارند از نوع جوهر افشان هستند یا لیزری؟

ممنون

درود

برای هر دو استفاده میشه، اما نوعش فرق داره

مرسوم جدید یا قدیم؟

الان بسته به استفاده پرینتر خرید میشه

لینک به دیدگاه

سلام و درود

منظورم پرینترهای خانگی مثل hp 1200 یا 1100 است یا به عبارتی نوعی که برای استفاده منزل همه میخرند. آیا این پرینترها جوهرافشان هستند؟

لینک به دیدگاه

سلام و درود

منظورم پرینترهای موجود در بازار است. جدید

منظورم پرینترهای خانگی مثل hp 1200 یا 1100 است یا به عبارتی نوعی که برای استفاده منزل همه میخرند. آیا این پرینترها جوهرافشان هستند؟

لینک به دیدگاه

سلام و درود

منظورم پرینترهای موجود در بازار است. جدید

نه عزیز

این مدل ها لیزری هستند،

شما میخواید خرید کنید؟ منظورم جهت مشاوره هست؟ یا اینکه کسب اطلاعات؟

لینک به دیدگاه

نه عزیز

این مدل ها لیزری هستند،

شما میخواید خرید کنید؟ منظورم جهت مشاوره هست؟ یا اینکه کسب اطلاعات؟

جهت کسب اطلاعات مزاحم شدم. آیا هدف از ایجاد وب تالار گفتگوی علمی است یا بازاریابی؟ چنانچه تالار گفتگوی فروش محصولات شرکت است مزاحم نشوم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

ممنون

سلام .

کارتریج در پرینتر به قطعه ای گفته میشه که مواد مصرفی جهت چاپ در اون ذخیره شده . فرقی نمیکنه که پرینتر جوهر افشان باشه یا لیزری . به مخزن جوهر پرینتر جوهر افشان و یا پودر پرینتر لیزری کارتریج میگن . برای پرینترهای حرارتی و سوزنی قضیه فرق داره . اونها از نوع چاپ دیگه ای استفاده میکنن که نیاز به ذخیره کردن مواد مصرفی ندارن .

برای کارهای عادی معمولا پرینتر های لیزری تک رنگ استفاده میشن . به خاطر هزینه کمتر اونها و نگهداری راحتتر . پرینتر های جوهر افشان رو باید مدام استفاده کرد . در غیر اینصورت جوهر روی هد اونها خشک میشه و هزینه زیادی ایجاد میکنه برای تعمیر . اما پرینتر لیزری رو هر موقع نیاز داشتی میتونی استفاده کنی .

لینک به دیدگاه

جهت کسب اطلاعات مزاحم شدم. آیا هدف از ایجاد وب تالار گفتگوی علمی است یا بازاریابی؟ چنانچه تالار گفتگوی فروش محصولات شرکت است مزاحم نشوم.

با تشکر

سو تفاهم نشه عزیز

منظورم این بود که اگه قصد تهیه پرینتر دارین، با توجه به نیازتون و هزنیه که میخواهید انجام بدین پیشنهادی بهتون بدم اگر که بلد باشم!

وعلا نه من به شرکتی وابسته ام نه کالایی رو میخوام تبلیغ کنم، توی همین انجمن هم نگاه کنید یک تاپیک دارم که در کورد پرینتر سوال کردم، اما کسی به خودم هم جوابی نداده، گفتم حداقل شما اگر میخواید انتخاب کنید بلکه بتونم یک راهنمایی کوچیک انجام بدم

لینک به دیدگاه

سو تفاهم نشه عزیز

منظورم این بود که اگه قصد تهیه پرینتر دارین، با توجه به نیازتون و هزنیه که میخواهید انجام بدین پیشنهادی بهتون بدم اگر که بلد باشم!

وعلا نه من به شرکتی وابسته ام نه کالایی رو میخوام تبلیغ کنم، توی همین انجمن هم نگاه کنید یک تاپیک دارم که در کورد پرینتر سوال کردم، اما کسی به خودم هم جوابی نداده، گفتم حداقل شما اگر میخواید انتخاب کنید بلکه بتونم یک راهنمایی کوچیک انجام بدم

ممنون از وقتی که گذاشتی. برای من که خیلی مفید بود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...