رفتن به مطلب

ترکیب پارت ها با هم

hooman77
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من امروز بازی Deadrising 3 رو دانلود کردم 14 گیگ . الان اشتباهی اومدم همه پارتاشو گرفتم رینیم کردم یک دفعه همشون با هم به هم ریختن راهی هست که چجوری پارت هارو با طبقه بندی اولیه سر هم کرد تو وینرر؟

لینک به دیدگاه

طبق بدنیشون مهم نیست نام هر فایل باید عوض نکنید به سایتی که دانلود کردید برید یا از داخل دانلود منجر اسم فایل ها دوباره جایگزین کنید

اگه منظور شما درست فهمیده باشم

از کدوم سایت دانلود کردید؟

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

کار خاصی نمیشه کرد اگه اسم فایل ها عوض کردیی فقط 

البته یک روش هست 

زمان دانلود فایل ها نگاه کن به تریب زمان دانلود فایل ها اسم فایل ها عوض کن البته اگه پارت ها به تریبت دانلود کرده باشی اگه به ترتیب نباشه باید به دانلود منجر هم نگاه کنی

ببینی کدوم فایل دانلود کردی اول

DR3-BB (www.Downloadha.com).part01.rar

DR3-BB (www.Downloadha.com).part02.rar

DR3-BB (www.Downloadha.com).part03.rar

........

تا الا اخر

DR3-BB (www.Downloadha.com).part014.rar

فایل ها شاید undo جواب بده گاهی اسم ها کامل بر میگردونه

البته اگه زیاد کپی پیس نکرده باشی 

ctrl+z کلید ترکیبی کیبورد کلید ctrl بگیرو z تو قسمت فایل ها دانلود شده بزن البته راه اول بهتر جی میده 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

سلام.

مورد خاصی نیست و این راهی که جناب naderblue گفتند درسته و من فقط توضیحاتی رو اضافه میکنم:

1- اگه همه رو با هم انتخاب کردی و رینیم کردی و ترتیب پارت ها رو میدونی (مثل عکسی که گذاشتم) میتونی پارت اول رو اکسترکت کنی. بعد از چند لحظه ازت ادرس فایل دوم رو میپرسه (چون پیداش نکرده، اگه توی اسم ها یه الگوی خاصی پیدا میکرد -مثل A (1).rar و A (2).rar و ...- خودش ادامه میداد). این ادرس پرسیدن برای همه ی فایل ها تکرار میشه و شما باید تا پارت اخر رو معلوم کنید.

نکته: اگه ترتیب فایلها رو اشتباه بگی فایل ها کامل اکسترکت نمیشن. برای چک کردن این موضوع حتما بعد از اکسترکت کردن حجم فولدر خروجی رو چک کن که کم نباشه.

2- اگه ترتیب پارت ها به هم ریخته هست هم میتونی این کارو بکنی. البته باید پارت ها رو به ترتیب از 1 شروع کرده باشی به دانلود (اگر اینکارو نکردی برو قسمت 3) تو قسمت تنظیمات فایل ها یه زمان ساخته شدن وجود داره که میتونی بر اساس اونها ترتیب بدی به فایل ها و بعد اکسترکت کنی.

3- اگه پارت ها رو به ترتیب دانلود نکردی میتونی بری تو اینترنت دانلود منیجر (اگه از نرم افزار دیگه ای استفاده میکنی باید این قابلیت رو داشته باشه ولی خوب قیافه اش فرق میکنه  :D) مثل عکس دوم ببین مثلا فلان فایل که فلان روز و ساعت تموم شده پارت چندمه، و بعد ببین کدوم فایل همون موقع ساخته شده و بعد که همه ی پارت ها ترتیبشون پیدا شد اکسترکت کن.

4- اگه به هر دلیلی نتونستی اکسترکت کنی این فایل ها رو یه راه طولانی هست، ولی به جواب میرسه اینه که تمام حالات ممکن رو اکسترکت کنی که کمی طولانیه. اگه n پارت داشته باشی میشه !n حالت  :eek:  :eek:  :eek:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :crying:  :crying:  :crying: که یعنی متاسفانه دیگه نمیتونی اکسترکتشون کنی.

در هر صورت خوشحال میشم نتیجه اش رو بگی. شاید بتونم کمکی بکنم.  @};-

post-15900-0-30857000-1415549561_thumb.png

post-15900-0-57097800-1415550536_thumb.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...