رفتن به مطلب

نقد وبررسی جامع 4 Far Cry

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

3 تا DLC و آخرين آپديت رو ميتونيد از اينجا دانلود کنيد که سرعت خوبي هم داره سرورهاش ...

لینک به دیدگاه

• ارسال 60
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

این تاپیک ها رو برای یکی  از دوستان آپدیت کردم  !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون استاد رضا 

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

dlc دره یتی رو حتما پیشنهاد میدم به فار کرای باز ها -یک تجربه تازه است و خیلی هیجان انگیز ه مخصوصا محیط خیلی زیبایی داره- البته حجم بالاست حدود 11 گیگ! ولی دیگه شما نسخه ریلودد Dlc رو بگیرید هیچی غیر از خود نسخه فارکرای 4  از آپدیت ها نمی خواهید -کلا dlc  قشنگی بود لذت بردیم

فارکرای 4+Far.Cry.4.Valley.of.the.Yeti.Addon-RELOADED ردیفه فول اپدیت میشید به 1.9 و dlc فرار از دورگش هم اضافه میشه

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

من دقیقا یادم نیست نسخه بازیم ALI213  بود یا RELOADED توی فلدر بازی هم فایل هایی از هر 2تا نسخه هست برای همین نمیشه تشخیص داد کدوم نسخه هست بازی

میخوام بدونم فرقی نداره این dlc کدوم نسخه رو دانلود کنم آخه حجم یکی 11gb و یکی دیگه 12.5gb هست دانلود کنم بعد به مشکل نخورم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دقیقا یادم نیست نسخه بازیم ALI213  بود یا RELOADED توی فلدر بازی هم فایل هایی از هر 2تا نسخه هست برای همین نمیشه تشخیص داد کدوم نسخه هست بازی

میخوام بدونم فرقی نداره این dlc کدوم نسخه رو دانلود کنم آخه حجم یکی 11gb و یکی دیگه 12.5gb هست دانلود کنم بعد به مشکل نخورم

درود

نسخه Ali213 اصلا پیشنهاد نمیشه نمی دونم بهش بخوره یا نه -دقت کنید نسخه ریلودد فارکرای 4 +این dlc نسخه ریلودد-میشه فارکرای 4 آخرین ورژن با همه  DLC ها -از نسخه های دیگه خبر ندارم و اصلا یپشنهاد نمیدم-فارکرای 4 بهترین نسخه کرک شده ریلودد بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

dlc دره یتی رو حتما پیشنهاد میدم به فار کرای باز ها -یک تجربه تازه است و خیلی هیجان انگیز ه مخصوصا محیط خیلی زیبایی داره- البته حجم بالاست حدود 11 گیگ! ولی دیگه شما نسخه ریلودد Dlc رو بگیرید هیچی غیر از خود نسخه فارکرای 4  از آپدیت ها نمی خواهید -کلا dlc  قشنگی بود لذت بردیم

فارکرای 4+Far.Cry.4.Valley.of.the.Yeti.Addon-RELOADED ردیفه فول اپدیت میشید به 1.9 و dlc فرار از دورگش هم اضافه میشه

رضا جان لینک میدی 

اون هایی که باید بگیریم 

مراحل قبلی از بین میره یا نه فقط مرحله جدید اضافه میشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان لینک میدی 

اون هایی که باید بگیریم 

درود

سایت های داخلی که  گذاشته بودن اکثرا فیلتر شدن نمیدونم حریان چیه-من از تورنت لیچ کردم -دوستان از top2 download گرفته بودند ک الان بخش بازیهاش بسته شده

نه این مراحل جدید اضافه میکنه دیگه-کار با قبلی ها نداره  محتوی دانلودی است -:کلا فارکرای 4 دو تا dlc خط داستانی داشت یکی فرار از زندان دورگش یکی هم همین دره یتی ها-توی همین نسخه 11 گیگی ریلودد همه آپدیت ها و dlc ها ی مورد نیاز توسط ریلودد جمع شده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان لینک میدی 

اون هایی که باید بگیریم 

http://fileniko.com/entry/43867

اينجا کل بازي به همراه آخرين آپديت و تمام DLC ها براي دانلود هست با حجم 32 گيگابايت !

ظاهرا اون نسخه اي که رضا جان ميگه Corepack هست که کلي بازي بهمراه آخرين آپديت و DLC ها 11 گيگ هست و فقط مولتي پلير بازي حذف شده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...