رفتن به مطلب

خريد مادر برد amd تا 120 هزار و سي پي يو تا 120 هزار

اشتراک گذاری

Recommended Posts

:)(:D(o:-)(اي واي :(( منو به طمع نندازيد

همون 120 براي مادر برد 120 سي پي يو كافيه

فقط يه مادر برد بگيد كه بتونه از دو گرافيك پشتيباني كنه و DDR3 هم باشه در ضمن از لحاظ صوتي قوي باشه همين

من اهل اوركلاك نيستم مگه معجزه شه

ولي اون مشخصات رو داشته باشه....

مي خوام گرافيك GTS 250 ببندم ديگه هزينه 200 براي مادر برد ندارم:rolleyes::o

ویرایش شده توسط ahmadmalaki
...
لینک به دیدگاه

:)(:D(o:-)(اي واي :(( منو به طمع نندازيد

همون 120 براي مادر برد 120 سي پي يو كافيه

فقط يه مادر برد بگيد كه بتونه از دو گرافيك پشتيباني كنه و ddr3 هم باشه در ضمن از لحاظ صوتي قوي باشه همين

من اهل اوركلاك نيستم مگه معجزه شه

ولي اون مشخصات رو داشته باشه....

مي خوام گرافيك gts 250 ببندم ديگه هزينه 200 براي مادر برد ندارم:rolleyes::o

سلام

دوست عزیز به پست 2# مراجعه کنید ، همه اینایی که مد نظرتونه شماره 2 همون پستی که گفتم .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوست‌هاي گرامي

من اين مادر برد رو انتخاب كردم با قيمت 120

ga-ma785gt-ud3h

تو سايت گيگا نوشته كه از دو گرافيك هم پشتيباني مي‌كنه

فكر كنم قيمتش هم خيلي خوبه

لینک به دیدگاه

دوست‌هاي گرامي

من اين مادر برد رو انتخاب كردم با قيمت 120

ga-ma785gt-ud3h

تو سايت گيگا نوشته كه از دو گرافيك هم پشتيباني مي‌كنه

فكر كنم قيمتش هم خيلي خوبه

سلام

دوست عزیز مادربردی که انتخاب کردین برد خوبیه و دارای دو شکاف برای گرافیک بصورت x16 , x4 می باشد.

در صورتی که برد ازراک دارای سه شکاف به ترتیب x16 , x8 , x4 میباشد و همچنین از قیمت پایینتری برخوردار است .

ویرایش شده توسط 3DSAT
لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزيز

اين نكته رو در نظر داشته باشيد كه هيچ كدام از مادربورد هاي كه شما معرفي كرديد از SLI پشتيباني نمي كنندو شما نمي توانيد دوتا gt250 را باهم sli كنيدو فقط اين بردها از كراس فاير پشتيباني مي كند آن هم در حالت 16x+4x در مادربورد گيگا و 16X+8x در مدل معرفي شد از برنده ازراك :D

البته اي يكي DK 790FXB-M3H5از كراس فير در حالت فول 16x پشتيباني مي كنه

اگر شما قصد خريد اين مادربورد و استفاده از دو گرافيك را داريد بهتر كه كارت هاي ATI مانند 4850 يا ATI58750 استفاده كنيد قيمت اولي حدود 145 هزار تومان و كارت 5750 حدود 190 تومان مي باشد

وگرنه مادربورد GIGA-MA770T UD3P تمامي خصوصيات مد نظر شما به جز دو اسلات pci-e را دارا مي باشد البته با قيمت كمتر حدود 112هزار تومان

البته با اين مقدار بوجه بيشتر از اين هم نمي توان انتظار داشت :|

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

حرف شما كاملا درسته

خوب اگه من بخواهم با اون خصوصياتي كه مي خوام مادر برد سفارش بدم به نظرتون چقدر بايد هزينه كنم

و كدام مارك رو انتخاب كنم

لینک به دیدگاه

حرف شما كاملا درسته

خوب اگه من بخواهم با اون خصوصياتي كه مي خوام مادر برد سفارش بدم به نظرتون چقدر بايد هزينه كنم

و كدام مارك رو انتخاب كنم

سلام دوست من

پيشنهاد من خريد مادربورد بر پايه چيپ P55 هست كه هم از sli و cross Fire پشتيباني ميكند

اين مادربورد با برند msi و asus ميتونيد با قيمت 140 تا 160 در بازار پيدا كنيد

استفاده از اين پلتفرم انتخاب آيند نگرانه و هوشمندانه اي است و در آينده قابليت ارتقاع بسيار عالي اي دارد

پردازنده هم Cpu CoreI3 كه به تازگي وارد بازار شده اند كارايي خوب همراه با مصرف انرژي پايين دارند كه درآينده ميتوانيد آنرا به پردازنده هاي quad Core ارتقاع دهيد در كل اين سيستم از هر نظر مناسب مي باشد

اين نكته را در نظر داشته باشدكه در صورت خريد مادربورد 758 amd با عرضه پردازنده هاي 6 هسته amd در آينده ، براي استفاده از آنها بايد مادربورد با چيپ 890 را كه فعلا عرضه نشده اند را مجدداخريداري كنيد و اين يعني هزينه دوباره در براي ارتقا درضمن قيمت پرزانده Corei3 530باقيمت 160 تومان در فروشگاه ليون كامپيوتر موجود مي باشد

به نظر من 50 تومان هزينه بيشتر ارزش اين همه ويژگي هاي مثبت را دارد:|

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

اين نكته را در نظر داشته باشدكه در صورت خريد مادربورد 758 amd با عرضه پردازنده هاي 6 هسته amd در آينده ، براي استفاده از آنها بايد مادربورد با چيپ 890 را كه فعلا عرضه نشده اند را مجدداخريداري كنيد

سلام

دوست عزیز با آپدیت بایوس مشکل حل میشه :|

لینک به دیدگاه

با سلام

مین هرچی خواستی بگیر ولی اصلا ابدا گیگا نگیر چون اولش که برات تست میکننخوبه ولی بعد از چند ماه اشکت رو در میاره سابقه ا داشتم که این طور بوده و دارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...