رفتن به مطلب

به Assassin’s Creed Unity سلام کنید ! بازی بر روی سات اسکیدرو قرار گرفت !

SWAT_MEHDI
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دقایقی پیش نسخه ی  Gold Edition بازی محبوب Assassin’s Creed Unity بر روی سایت اسکیدرو قرار گرفت .

خودتون رو برای دانلود این بازی محبوب آماده کنید :cool:

تا ثانیه هایی دیگر میتونید این بازی رو از سایت های "مفتی دانلود کن" ایرانی دانلود کنید :D

post-8741-0-37459400-1415622945_thumb.jpg

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

معمولا سایتهای

top2download.com

p30day.com

اولین سایت هایی هستن که بازی رو برای دانلود قرار میدن

به احتمال بالای 90% تا یکی دو ساعت آینده این بازی رو سایتشون قرار میگیره

لینک به دیدگاه

سایت Download.ir بازی رو روی سایتش قرار داده

کلیک کنید

لینک به دیدگاه

همیچین میگی برید دانلود کنید انگار 4 گیگه  :D

ناقابل 40 پارت هر پارت یک گیگ  :D

با اینترنتی که ما داریم من اینو بزارم دانلود اردیبهشت 94 دانلودش تموم میشه البته اونم شاید و گرنه فک کنم تابستون تموم بشه  :D

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

همیچین میگی برید دانلود کنید انگار 4 گیگه  :D

ناقابل 40 پارت هر پارت یک گیگ  :D

با اینترنتی که ما داریم من اینو بزارم دانلود اردیبهشت 94 دانلودش تموم میشه البته اونم شاید و گرنه فک کنم تابستون تموم بشه  :D

:D

بعضی از دوستان نت درست حسابی دارن حداقل اونا برن دانلود کنن برای ما تعریف کنن :D

ما که باید منتظر Black Box باشیم *dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امشب میشه گرفتش راحت اگه اینترنت بازی در نیاره 

لینک به دیدگاه

امشب میشه گرفتش راحت اگه اینترنت بازی در نیاره 

دادا مگه نت چی داری ؟ :wacko:

چند مگه ؟ :mad: :D

COD جدید multi6 بود بلک باکش شده 27 گیگ

این بازی multi14 احتمالش زیاده بلک باکسش بیاد زیر 25 گیگ ^_^

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این uplay هست بعدا برای این  بازی پچ میاد DLc میاد حتما صبر کنید نسخه معتبر بیاد!! هنوز اصلا کرک نشده فقط انلاک شده-نسخه ریلودد یا codex  رو منتظر باششید این کرک های دیگر ممکنه بعدا  پچ یا آپدیت  رو کرک نکند و روی این هم نصب نخواهد شد پس یکبار دانلود کنید و خیالتون راحت کنید

بهترین نسخه بلک فلگ پارسال ریلودد بود که حدود 1 ماه بعد از عرضه کرک شد و تمام آپدیت ها و Dlc ها روش نصب شد پس اشتباه نکنید و بهش سلام نکنید!!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دوستان حالا 1 یا 2 روز دیگه بازی رو بگیرین چی میشه  لابد نمی خواین حسرت به دل PC هاتون  بمونه  ما والا هنوز cod رو تمام نکردیم    :D  :laughing:  @};-

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

دوستان این uplay هست بعدا برای این  بازی پچ میاد DLc میاد حتما صبر کنید نسخه معتبر بیاد!! هنوز اصلا کرک نشده فقط انلاک شده-نسخه ریلودد یا codex  رو منتظر باششید این کرک های دیگر ممکنه بعدا  پچ یا آپدیت  رو کرک نکند و روی این هم نصب نخواهد شد پس یکبار دانلود کنید و خیالتون راحت کنید

بهترین نسخه بلک فلگ پارسال ریلودد بود که حدود 1 ماه بعد از عرضه کرک شد و تمام آپدیت ها و Dlc ها روش نصب شد پس اشتباه نکنید و بهش سلام نکنید!!

آقا رضا قسمت آخر جملتون فوق العاده بود =))  "پس اشتباه نکنید و بهش سلام نکنید" :laughing: @};-

خودمم نمیدونم چی شد که همچین عنوانی رو انتخاب کردم :D زیادی متفاوته :D

بازی کرک شد ولی فکر نمیکنم کرکش زیاد معتبر باشه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دادا مگه نت چی داری ؟ :wacko:

چند مگه ؟ :mad: :D

COD جدید multi6 بود بلک باکش شده 27 گیگ

این بازی multi14 احتمالش زیاده بلک باکسش بیاد زیر 25 گیگ ^_^

ما 8 نفر هستیم و شبانه میزنیم دی 

هر نفر راحت 5 گیگ دان 

لینک به دیدگاه

درود بر این کار تیمی :-D

منم شبی پنج گیگ دانلود میکنم ولی تنهای تنها :دی

لینک به دیدگاه

به خدا هنوز دانلود COD تموم نشده!!!

این همه دانلود کردم هنوز 31 گیگ مونده!

این چه وضعشه خوب؟

خوشحالم که هنوز کرک درست حسابی واسش نیومده!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به خدا هنوز دانلود COD تموم نشده!!!

این همه دانلود کردم هنوز 31 گیگ مونده!

این چه وضعشه خوب؟

خوشحالم که هنوز کرک درست حسابی واسش نیومده!!!

دوست گرامی شما وقت زیاد دارید؟یا کهنه شدن سیستم براتون مهم نیست؟اصلا دانلود وفتی سرعت بالای نامحدود دردسترس نیست ارزش نداره-تحت هیچ شرایطی--

شما این ها رو راحت میتونید تهیه کنید براتون بفرستن بخرید-راحت 20 تومان میدی 10 شب راحت میخوابی!

برو این سایت سفارش بده برات سریع بهترین نسخه میاد دستت

http://sepinoodgames.com/

مدیرهاش گیمر هستن عضو شو  بهترین نسخه Pc میاد دستت

لینک به دیدگاه

دوست گرامی شما وقت زیاد دارید؟یا کهنه شدن سیستم براتون مهم نیست؟اصلا دانلود وفتی سرعت بالای نامحدود دردسترس نیست ارزش نداره-تحت هیچ شرایطی--

شما این ها رو راحت میتونید تهیه کنید براتون بفرستن بخرید-راحت 20 تومان میدی 10 شب راحت میخوابی!

برو این سایت سفارش بده برات سریع بهترین نسخه میاد دستت

http://sepinoodgames.com/

مدیرهاش گیمر هستن عضو شو  بهترین نسخه Pc میاد دستت

من نتم نامحدوده، کمی تا قسمتی فقط سرعتم پایینه! من فقط زمانی دانلود میکنم که خونه نیستم، واسه اونه که طول کشیده، اگر میخواستم شبانه دانلود کنم که تا الان 10 بار تموم شده بود. و همچنین زمانی که پای PC هستم به هیچ وجه دانلود نمیکنم. معمولا صبح تا شب سیستم من روشنه، حالا این روشنی رو میزاریم پای دانلود! چه کاریه اخه توی این اوضاع نابه سامان اقتصادی پول بدیم؟ :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازیا چه حجمی پیدا کردن 

دیگه ارزش دانلود ندارن با این اینترنت قطره ای 

خریدشون بصرفه تره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نتم نامحدوده، کمی تا قسمتی فقط سرعتم پایینه! من فقط زمانی دانلود میکنم که خونه نیستم، واسه اونه که طول کشیده، اگر میخواستم شبانه دانلود کنم که تا الان 10 بار تموم شده بود. و همچنین زمانی که پای PC هستم به هیچ وجه دانلود نمیکنم. معمولا صبح تا شب سیستم من روشنه، حالا این روشنی رو میزاریم پای دانلود! چه کاریه اخه توی این اوضاع نابه سامان اقتصادی پول بدیم؟ :D

شما کارت برعکسه--زمانی که داری از سیستم استفاده میکنی دانلود نمیکنی بعد که وقت استراحت سیستم است باز میزاری روشن دانلود!  این همه گذاشتن روشن میدونی چه اصطللاکی بوجود میاره/.آن هزینه در اوضاع نابسمان وقتی پاور یا قطعه دیگه نابود بشه  خیلی بیشتر خواهد بود-الان همین دو  ما ه بازی هایی برجسته که عرضه شدن و حالاهم AC فار کرای 4 و دراگون ایج- شاید از 450 گیگ هم حجمشون بگذره-این مقدار دانلود یعنی ساعت های خیلی زیادی مصرف عمر سیستم و انرژی و ....

ولی بازهم سلیقه شما است موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازیا چه حجمی پیدا کردن 

دیگه ارزش دانلود ندارن با این اینترنت قطره ای 

خریدشون بصرفه تره 

100%

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما کارت برعکسه--زمانی که داری از سیستم استفاده میکنی دانلود نمیکنی بعد که وقت استراحت سیستم است باز میزاری روشن دانلود!  این همه گذاشتن روشن میدونی چه اصطللاکی بوجود میاره/.آن هزینه در اوضاع نابسمان وقتی پاور یا قطعه دیگه نابود بشه  خیلی بیشتر خواهد بود-الان همین دو  ما ه بازی هایی برجسته که عرضه شدن و حالاهم AC فار کرای 4 و دراگون ایج- شاید از 450 گیگ هم حجمشون بگذره-این مقدار دانلود یعنی ساعت های خیلی زیادی مصرف عمر سیستم و انرژی و ....

ولی بازهم سلیقه شما است موفق باشید

هزینه بالای برق رو هم فراموش کردین 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هزینه بالای برق رو هم فراموش کردین 

درود

نوشتم انرژی

لینک به دیدگاه

من که تا حالا یک بازی رو دان نکردم چون اینجا مشهد خیابان سعدی بسته به حجم بازی و تعداد دی وی دی حلقه ای هزار تومان قیمت داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دانلود توی ماه نوامبر هر سال دردسره! از بس بازی میاد تازه یک زمانی خوب بود بازی ها تا نهایتش 10 گیگ بودند ولی الان وقتی با فاصله چند روز 100 گیگ بازی عرضه میشه دیگه باید راحت از جای خوب تهیه کرد هزینه رایت بعدا روی دیسک رو هم با این کار حذف کردیم-ضمنا فقط نسخه خوب باید تهیه شه برای مثال من از جایی میگیریم که بازی ها رو همون فایل های اصلی codex یا ریلودد یا ....هر تیم کرکی رو  ارائه میدند و اصلا دست کاری نمی کنند

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...