رفتن به مطلب

کمک درمورد انتخاب مادربورد اورکلاک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بچه ها میخواستم یه مادربورد خوب ( در ایران موجود باشه ) با سوکت a88 FM2 برای اورکلاک بهم معرفی کنید ترجیحا Asrock Elite bioster va... باشه :-)

لینک به دیدگاه

درود

مطمئنی با این مادر بردا میخوای اوور کلاک کنی ؟

یه پیشنهاد میکنم که اصلا سمت این مین ها نرو که 100 % تو اوور به مشکل میخوری

مین فقط ایسوس نهایتا گیگا msi هم پیشنهاد نمیدم  چون یه مدلهای خاصی از این مین قابلیت اوور شدن داره

موفق باشی

لینک به دیدگاه

درود

مطمئنی با این مادر بردا میخوای اوور کلاک کنی ؟

یه پیشنهاد میکنم که اصلا سمت این مین ها نرو که 100 % تو اوور به مشکل میخوری

مین فقط ایسوس نهایتا گیگا msi هم پیشنهاد نمیدم  چون یه مدلهای خاصی از این مین قابلیت اوور شدن داره

موفق باشی

راستش تا الان فقط ASus داشتم دیگه با بایوس Asus حال نمیکنم ! از طرفی شنیدم برند Asrock خیلی خوب کارکرده !!! میشه چند مدل پیشنهاد بدید ؟ راستی کولرم هم

DeepCool Icewing 5 Pro هست

جواب گو هست برای FM2+ ؟

لینک به دیدگاه

1- کولر شما نهایت برای 5% اوور خوبه نه بیشتر (حتما کنترل فن رو خاموش که که با حداکثر سرعت خنک کنه )

2- بایوس برد های حرفه ای  اصلا ساده و یکنواخت نمیشه براتون  و مطمئن باشید تا 1-2 سال نتونید  همه گزینه هاشو تست کنید

3- کولر قرار نیست جوابگو سوکت شما باشه  جوابگوی  سیپیو باید باشه  شما مشخصات دقیق سیپیو رو بفرمایید  تا بنده تا حد ممکن راهنمایی کنم  (ممکنه  a4-4455  خیلی دمای بالایی نداشته باشه  ولی  برای a10-7850  مسلما دمای بالایی تولید میکنه )

4- برند ایسوس                        Sabertooth 990FX                 ROG Crosshair V Formula            M5A99FX PRO R2.0

برند  گیگا             GA-990FXA-UD7                 GA-990FXA-UD5               GA-990FXA-UD3                  GA-990XA-UD3

برند ام اس آی         990FXA-GD80              Big Bang Conqueror (990FX)   

برند  ازراک            990FX Extreme4

مدل زیاده  من یه سری خاص رو گفتم که قیمتشم بد نیست

لینک به دیدگاه

1- کولر شما نهایت برای 5% اوور خوبه نه بیشتر (حتما کنترل فن رو خاموش که که با حداکثر سرعت خنک کنه )

2- بایوس برد های حرفه ای  اصلا ساده و یکنواخت نمیشه براتون  و مطمئن باشید تا 1-2 سال نتونید  همه گزینه هاشو تست کنید

3- کولر قرار نیست جوابگو سوکت شما باشه  جوابگوی  سیپیو باید باشه  شما مشخصات دقیق سیپیو رو بفرمایید  تا بنده تا حد ممکن راهنمایی کنم  (ممکنه  a4-4455  خیلی دمای بالایی نداشته باشه  ولی  برای a10-7850  مسلما دمای بالایی تولید میکنه )

4- برند ایسوس                        Sabertooth 990FX                 ROG Crosshair V Formula            M5A99FX PRO R2.0

برند  گیگا             GA-990FXA-UD7                 GA-990FXA-UD5               GA-990FXA-UD3                  GA-990XA-UD3

برند ام اس آی         990FXA-GD80              Big Bang Conqueror (990FX)   

برند  ازراک            990FX Extreme4

مدل زیاده  من یه سری خاص رو گفتم که قیمتشم بد نیست

مدل A10-7850 رو میخوام اور کنم !

حالا یه سوال این سوکت رو بگیرم FM2+ بهتره یا یه AM3+ fx4350 ?

مادرلورد هایی که معرفی کردید AM3+ هستند فکر کنم !

یه سوال دیگه ! کیس بسته رو برای اور پیشنهاد میکنید یا کیس باز ! چون الان لوازم من روی هواست فعلا و خوب نتیجه میگیرم ازش :D

سوکت fm2 چندان برا اورکلاک مناسب نیس

به دلیل APU چون تاحالا نداشتم کنجکاو استفاده هستم ! :D

شما چه پیشنهادی داری ؟

http://cpuboss.com/cpu/AMD-A10-7850K

اینجا امتیاز overclock خوبی داره !

من برای اورکلاک و HD GAMING میخوام استفاده کنم

ویرایش شده توسط juverpool
لینک به دیدگاه

من پیشنهادم رو اون سوکت و مین ها هست

شما دوست داری apu اوور کنی  من  نظری ندارم   چون مین های این سوکت خیلی استیبل برای اوور نیستن

شما یه 6300  یا 6100 بگیر  با یکی از مینهای بالا

کیس باز  برای رکورد زدن اوور هست  اگه میخواین استفاده هم بکینید کیس بسته بگیرید 

لینک به دیدگاه

من پیشنهادم رو اون سوکت و مین ها هست

شما دوست داری apu اوور کنی  من  نظری ندارم   چون مین های این سوکت خیلی استیبل برای اوور نیستن

شما یه 6300  یا 6100 بگیر  با یکی از مینهای بالا

کیس باز  برای رکورد زدن اوور هست  اگه میخواین استفاده هم بکینید کیس بسته بگیرید 

الان من کیس باز استفاده میکنم روزانه حتی شب ها هم روشنه ! مشکلی ندارم باهاش ! ولی سعی میکنم یه کیس بسته خوب بگیرم ! یه سوال این APU ها اصلا ارزش خرید دارن ؟

لینک به دیدگاه

برای شما نه

ولی کسایی که میخوان هزینه گرافیک نکنن براشون خوبه 

لینک به دیدگاه

برای شما نه

ولی کسایی که میخوان هزینه گرافیک نکنن براشون خوبه 

آقا اینو بگو مارو خلاص کن ! برای HD بازی کردن بازی هایی که توی سیستمشون گفته  Fx8350 میخوان ! برای رزولیشن HD چه CPU ای نیاز دارن ؟

لینک به دیدگاه

اگه صرفا سیستمو برا اور میخوای رو پلتفرم amd.  سوکت am3+ بهتر جواب میده. (990-970). با cpu سری fx مثل 6350 یا 8350

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...