رفتن به مطلب

اژدها نیز می میرد......

Recommended Posts

• کاربر ویژه

متاسفانه این  بازی کرک نمیشه از DRM استفاده کرده  < قفلش Origin Online ActivationSony DADC Austria AG’s Denuvo content protection technology است که غیز قابل هک و کرکه مثل lord of fallen -هنوز خبری نیست ضمنا هیجده  نوامبر هم هم کرک نخواهد شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون استاد رضا  @};-  @};-

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من اصلا از این بازی اطلاعاتی نداشتم ولی فکر کنم از ac خیلی بهتر و جالب تر هست مخصوصا به سخت افزار غولی نیاز نداره و کیفتش هم عالیه

متاسفانه کرک نمیشه فعلا-سری ادمکشان اصلا با این سری  قابل مقایسه نیست-اون open world هست این rpg مکتب قدیمی ناب -یکدونه از شخصیت هاش تمام دنیای اون بازی رو می ارزه-مثل mass effcet -

بایو ور استاد داستان پردازش و خلق شخصیته و الحق برای این بازی زحمت کشیده-

لینک به دیدگاه

متاسفانه این  بازی کرک نمیشه از DRM استفاده کرده  < قفلش Origin Online ActivationSony DADC Austria AG’s Denuvo content protection technology است که غیز قابل هک و کرکه مثل lord of fallen -هنوز خبری نیست ضمنا هیجده  نوامبر هم هم کرک نخواهد شد.

چه خبر بدیی  :(

گویا همه شرکت ها دارند به این سیستم ضد هک علاقه مند میشن  :(

لینک به دیدگاه

سلام 

آقا رضا واقعا بهتون تبریک میگم . مطلب کامل و روان و دلچسبی بود با اینکه اول که شروع کردم اصلا فکرش رو نمیکردم تا تهش رو بخونم ولی مطالب اونقدر خوب بیان شده بود که مثل خود این بازی وسوسه کننده بود که تا تهش برم و همینکارم کردم  :D

سپاس فراوان بابت این همه زحمت و وقتی که برای دوستان لیونی میزارید و یه خسته نباشید جانانه و از ته دل تقدیم شما دوست گلم  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

آقا رضا واقعا بهتون تبریک میگم . مطلب کامل و روان و دلچسبی بود با اینکه اول که شروع کردم اصلا فکرش رو نمیکردم تا تهش رو بخونم ولی مطالب اونقدر خوب بیان شده بود که مثل خود این بازی وسوسه کننده بود که تا تهش برم و همینکارم کردم  :D

سپاس فراوان بابت این همه زحمت و وقتی که برای دوستان لیونی میزارید و یه خسته نباشید جانانه و از ته دل تقدیم شما دوست گلم  @};-  @};-  @};-

ممنون از دوست خوب -موفق باشی

لینک به دیدگاه

تا زمانی که دانلودش تموم بشه صبر میکنم اگه کرک شد که هیچ اگه نشد دیگه باید cd kay خرید از این بازی نمیشه گذشت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کرک نمیشه خیالتون راحت -این بازی قفلش از lof , fifa هم قویتره- من سفارش cd key میدم توی چند روزآینده!! اول باید بک آپ فیزیکی اورجینش بیاد دستم

لینک به دیدگاه

اگه نسخه deluxe رو سفارش داید این بهترین گزینه هست

http://top2download.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-dragon-age-inquisition-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc.html

لطفا از سایت های که cd key میخرید رو برام پ خ کنید

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه نسخه deluxe رو سفارش داید این بهترین گزینه هست

http://top2download.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-dragon-age-inquisition-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc.html

لطفا از سایت های که cd key میخرید رو برام پ خ کنید

دوست من این نسخه رو cd key اش رو نمیفروشن توی ایران نسخه عادی رو دارند این نسخه فیمتش میشه  250 به بالا-همون نسخه عادی رو 160 فقط eu اش رو میدن -چند تا سایت هستند original cdkey-Arsangames_persionkey .. و....

اشتیاها این رو دانلود نکنید -اورجین با اون cd key اینور فعال نیمکنه-محتوی dlc و کلی اضافه توی این هست -

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

dragon age inquition

در حال دانلود

post-11538-0-72972600-1417269428_thumb.jpg

سرعت سرور خیلی عالی هست از کل پهنای باند استفاده میکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

dragon age inquition

در حال دانلود

attachicon.gifda3.jpg

سرعت سرور خیلی عالی هست از کل پهنای باند استفاده میکنه.

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=36082&hl=

بیا بالا!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود آقا رضا

واقعا کارت عالی بود.

خیلی زحمت کشیدی

lممنون ازشما   که وقت گذاشتی خوندی

لینک به دیدگاه

:( من :D  اژدها میخام 001%20(26).gif

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود برهمه دوستان

اگربیاد داشته باشید  پیش بینی کرده بودم در این مقاله که Dragon age inquisition قطعا GOTY خواهد شد یا همان Game of the year

خوب حدسم درست بود و این بازی زیبا امشب توسط انجمن منتقدان  سایتهای بازی به  عنوان بازی سال انتخاب شد -عکس زیر هم نامزدها و برندگان رومشخص کرده-

مبارکه مبارک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gjar3wd0uswh0lr3723.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

Dragon Age Inquisition واقعا يک شاهکار از شرکت bioware هست تمام سري هي اين بازي تو سال هاي که اومده بهترين شده

اين نسخه فعلا حدود 11 ساعت گيم پلي داشتم فقط مراحل جانبي رو رفتم و فقط 2تا 3 ساعت مراحل اصلي بازي رفتم ولي واقعا حرف نداره تلفيقي از 2نسخه قبل بوده

تقويت و درست کردن لباس و سلاح ها خيلي بهتر شده و کاربردي تر شده نسبت به قيل

گرافيک و گيم پلي بسيار عالي که ادم ميخ کوب ميکنه و هي مي خواد ادامه بده

تا اين جا يکي از يهترين صحنه هاي که رو به رو شدم اين بود که با شخصيت مورد علاقه من که شخص اول نسخه 2 بود رو به رو شدم(hawke)

من hawke همین الان یهویی :)

post-11538-0-95622300-1418043827_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دومین آپدیت برای این بازی منتشر شد به حجم 275 مگ دوستانی که نسخه اصلی دارن میتونن دانلود کنن.

این هم لیست تغییرات

http://blog.bioware.com/2014/12/09/dragon-age-inquisition-patch-2-notes/

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

جالبه این بازی به یک شبه از تمامی صفحات دانلود پاک شد(سایت های ایرانی)   چند جا دیدم COD_ADVNCE و Farcray 4 و.... هم حذف کردند.!!!!!! 

لینک به دیدگاه

جالبه این بازی به یک شبه از تمامی صفحات دانلود پاک شد(سایت های ایرانی)   چند جا دیدم COD_ADVNCE و Farcray 4 و.... هم حذف کردند.!!!!!! 

بله همه سایت ها این جند تا بازی رو پاک کردن

cod aw

far cry 4

as u

دلیلی هم که گفتن این هست

لینک های دانلود به دستور کارگروه محترم تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف گردید

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...