رفتن به مطلب

مشکل با پاور 685 گرین

SWAT_MEHDI
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دیروز از یکی از دوستان پاور 685 گرین خریدم که از شانس بد ما پاور مشکلدار بوده.

پاور رو روی سیستم بستم روشن کردم همه چی عالی کار میکرد.ویندوز و همه ی نرم افزارا هم عالی کار کرد ولی زمانی که سیستم رو خاموش کردم چراغ مینبورد پشت سر هم روشن خاموش میشد و فن پردازنده و گرافیک هم پشت هم قطع و وصل میشد.خاموش روشن شدن در حدی نبود که سیستم تصویر بده.یه ثانیه در میون برق سیستم قطع و وصل میشه تا وقتی که از پشت پاور کلیدشو بزنم برق سیستم کامل قطع بشه.

چیکار باید بکنم؟ پاور رو پس بدم؟ البته این دوستمون هم که پاور رو ازش گرفتم ضمانت داده و اشناست.

فقط میخوام بدونم مشکل از کجاست و میشه با کمی دستکاری درستش کرد یا نه؟

لینک به دیدگاه

دوستان همونطور که گفتم این پاور رو از یکی از اشنایان خریدم و ایشون هم ضمانت کرد

مشکلی بابت پس دادن ندارم

فقط میخوام بدونم مشکل از کجاست و اینکه قابل برطرف کردن هست یا خیر؟

پاور هم انصافا تمیزه و به همچین پاوری نیاز دارم.تنها مشکلش همینی هست که بهش اشاره کردم

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

دوستان همونطور که گفتم این پاور رو از یکی از اشنایان خریدم و ایشون هم ضمانت کرد

مشکلی بابت پس دادن ندارم

فقط میخوام بدونم مشکل از کجاست و اینکه قابل برطرف کردن هست یا خیر؟

پاور هم انصافا تمیزه و به همچین پاوری نیاز دارم.تنها مشکلش همینی هست که بهش اشاره کردم

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

دیروز از یکی از دوستان پاور 685 گرین خریدم که از شانس بد ما پاور مشکلدار بوده.

پاور رو روی سیستم بستم روشن کردم همه چی عالی کار میکرد.ویندوز و همه ی نرم افزارا هم عالی کار کرد ولی زمانی که سیستم رو خاموش کردم چراغ مینبورد پشت سر هم روشن خاموش میشد و فن پردازنده و گرافیک هم پشت هم قطع و وصل میشد.خاموش روشن شدن در حدی نبود که سیستم تصویر بده.یه ثانیه در میون برق سیستم قطع و وصل میشه تا وقتی که از پشت پاور کلیدشو بزنم برق سیستم کامل قطع بشه.

چیکار باید بکنم؟ پاور رو پس بدم؟ البته این دوستمون هم که پاور رو ازش گرفتم ضمانت داده و اشناست.

فقط میخوام بدونم مشکل از کجاست و میشه با کمی دستکاری درستش کرد یا نه؟

سلام عزیز چطوری؟ :x

از جناب شعبانی کمک بگیرین به ایشون خصوصی بدین مشکلو جویا بشین اگه حاد بود سریعا پس بدین

لینک به دیدگاه

سلام عزیز چطوری؟ :x

از جناب شعبانی کمک بگیرین به ایشون خصوصی بدین مشکلو جویا بشین اگه حاد بود سریعا پس بدین

علیک سلام

خدا کنه آنلاین باشه چون پاور رو باید صبح پسش بدم

لینک به دیدگاه

متاسفانه افلاین هستن.فروم همسایه هم ساعت 9 افلاین شدن.شمارشونو برات پخ کردم.فردا نظرشونو بپرسید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

نشانه ها ی که فرمودید مربوط به استند بای میشه  اشتند بای پاور مشکل داره  تا باز نشه  نمیشه نظری داد ولی عقل حکم میکنه سریعا برگردونید

این پاور تا چند وقته دیگه سوئیچ نمیکنه (( شاید همین فردا شاید هم 2 ماه دیگه))

روز خوش

لینک به دیدگاه

سلام

نشانه ها ی که فرمودید مربوط به استند بای میشه  اشتند بای پاور مشکل داره  تا باز نشه  نمیشه نظری داد ولی عقل حکم میکنه سریعا برگردونید

این پاور تا چند وقته دیگه سوئیچ نمیکنه (( شاید همین فردا شاید هم 2 ماه دیگه))

روز خوش

علیک سلام

خیلی ممنون جناب شعبانی عزیز

بی نهایت لطف کردید  @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...