رفتن به مطلب

عرضه Pro Evolution Soccer 2015 برای pc

mehdidolaty
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان گیمر وهمه اهل فن

بلاخره بعد از کلی کش وقوص و نوسانات شرکت کونامی که بعد از 2014 داشت بلاخره سری جدید pes 2015 روانه بازار و برای دانلود در سایتها قرار گرفت . امید به اینکه امسال بتونیم دلی از pes در بیارین برخلاف پارسال

که میتونید دانلود کنید

http://www.downloadha.com/1393/08/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-pro-evolution-soccer-2015-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc/

همواره نبرد بین این که کدام یک از شبیه سازهای فوتبال، برتر از دیگری است، وجود داشته و خواهد داشت! در امسال نیز کمپانی KONAMI به ارائه ی محصول جدید خود پرداخته است که در این نسخه از بازی تغییرات گسترده ای در بازی رخ داده که می خواهد به رقابت با رقیب پیشینه ی خود، یعنی FIFA بپردازد. سیستم شوت زنی جدید بازی به بازیباز این اجازه رو میده تا به هر شکلی که دوست داره به سمت دروازه یا هدف شوت بزنه و همین امر باعث ایجاد صحنه های مهیجی از درگیری بین مهاجمین و دروازه بان ایجاد میکنه…. در اون سمت دروازه بان ها نسبت به شوت ها عکس العملهای مختلفی از خودشون نشون میدن که این نشانگر انیمیشنهای بیشتر و بهتر در بخش دروازه بانی هست.  حال، نسخه کامل بازی به صورت کاملا رایگان، برای دریافت از وبسایت دانلودها برای شما کاربران عزیز آماده شده است که می توانید با مراجعه به ادامه مطلب، این بازی را دریافت نمایید

منبع"دانلودها

post-13114-0-53649600-1415838992_thumb.jpg

post-13114-0-94535900-1415839015_thumb.jpg

post-13114-0-70174400-1415839037_thumb.jpg

post-13114-0-46005400-1415839054_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

ممنون از خبر من طرفدار شدید pes هستم اینقدر به این pes علاقه دارم که بدون اغراق fifa تا حالا بازی نکردم

لینک به دیدگاه

ممنون از خبر من طرفدار شدید pes هستم اینقدر به این pes علاقه دارم که بدون اغراق fifa تا حالا بازی نکردم

البته فیفا هم به نسبت قبل خیلی بهتر شده طبق آمار که در بریتانیا گرفته شده تعداد فیفا بازان از pes بیشتر هست

ولی خوب چون نسل الان بیشتر pes باز بودن به روند این بازی علاقه بهتر نشون میدن

لینک به دیدگاه

من فکر کنم با این سرعت افتضاح فردا شب هم تموم نشه دان

ای بسوزه پدر اینترنت محدود که هر چی صبحا خواب میمونیم دیر میریم از این شب بیداریهاست

یه پول درشت بیاد دستم میرم خودم رو راحت میکنم از مخابرات در میام میرم خصوصی

ماهی 50 ت میگیره نا محدود سرعت 650kb/sec

لینک به دیدگاه

از دیشبه همش هی به سایتها سر میزنم ببینم که بازی رو بری دان رو سروراشون گذاشتن

هی چشمم به دان ps3 می افتاد

بابا کامپیوتر که خیلی قدیمی تر هست از کنسول .  بابا بزرگی گفتن کوچیکی گفتن

اصلا احترام این پلتفرم رو نگه نمیدارن

اول باید pc بیاد بعد کنسولها

کی موافقه

لینک به دیدگاه

یادمه با آخرین طرفدار فیفایی که بحث میکردم اخرین بازیش pes 10 بود!! خب مرد حسابی شاید امسال پیشرفت کرده

البته فیفا هم میزنیم با دوستان

فقط یکم سخت تر هست بر خلاف pes که روون تره

یه گیم پلی پیدا کردم میذارم شما هم ببینید

اگه این باشه که خوبه بد نیست جای امیدواری هست.شما هم ببینید نظرتون رو درج کنید

http://www.tarafdari.com/%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88/166317/%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%9B-%DA%AF%DB%8C%D9%85-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-pes-2015

ویرایش شده توسط mehdidolaty
لینک به دیدگاه

از دیشبه همش هی به سایتها سر میزنم ببینم که بازی رو بری دان رو سروراشون گذاشتن

هی چشمم به دان ps3 می افتاد

بابا کامپیوتر که خیلی قدیمی تر هست از کنسول .  بابا بزرگی گفتن کوچیکی گفتن

اصلا احترام این پلتفرم رو نگه نمیدارن

اول باید pc بیاد بعد کنسولها

کی موافقه

سلام

من موافقم داداش مهدی.ولی یه مسئله ای هست اونم اینه که اکثرا بچه ها میشینن پشت کنسولها وبچه ن دیگه باید زودتر ساکتشون کرد :D

درهرصورت ممنون ازخبرت منم عاشقم pes هستم.مردیم از بس 2013 زدیم تو مغازه با بچه ها چند جانبه.خداکنه این سری خوب باشه بشه بازی کرد

یه سوال:

چرا توی عکس پاتریس اورا پیرهن منچسترو پوشیده؟ :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:  اینو ما(من منچستریم) خیلی وقته فروختیمش به یووه =)) post-15234-0-57487300-1415863641.jpg

اینم مدرکpost-15234-0-73525400-1415863858_thumb.jpg

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

سلام

من موافقم داداش مهدی.ولی یه مسئله ای هست اونم اینه که اکثرا بچه ها میشینن پشت کنسولها وبچه ن دیگه باید زودتر ساکتشون کرد :D

درهرصورت ممنون ازخبرت منم عاشقم pes هستم.مردیم از بس 2013 زدیم تو مغازه با بچه ها چند جانبه.خداکنه این سری خوب باشه بشه بازی کرد

یه سوال:

چرا توی عکس پاتریس اورا پیرهن منچسترو پوشیده؟ :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:  اینو ما(من منچستریم) خیلی وقته فروختیمش به یووه =)) attachicon.gifindex.jpg

اینم مدرکattachicon.gif1.jpg

شايد هنوز اورا تو پچ 2012 گير كرده و انتقالي نگرفته

مزاح بود

لینک به دیدگاه

سلام حميد آقا

امشب منتظر جوابتون در مورد اون قطعه هستم

لینک به دیدگاه

سلام حميد آقا

امشب منتظر جوابتون در مورد اون قطعه هستم

سلام

مهدی جان خصوصی های مربوطه به سلامت ارسال شده منتظر نظر دوستان هستم شمارو هم درجریان امور قرار میدم

موفق باشید :)

لینک به دیدگاه

درود

اگه بخواد روند 2014 رو دنبال کنه من کلا از فوتبال زده میشم 

لینک به دیدگاه

درود

اگه بخواد روند 2014 رو دنبال کنه من کلا از فوتبال زده میشم 

تو تريلر كه گيم پلي خوب بود

كمي قابل درك بود.شنيدن كي بود مانند بازي كردن

تا دان نكنم بازي نشه فعلا نظر قطعي سخته

ولي حتما بهبود يافته به خاطر اينكه بعد از اون گندي كه تو 2014 زد اومده كه جبران كنه

لینک به دیدگاه

لینک دان نیومده ؟  اومد لطفا تو تاپیک بزار

لینک به دیدگاه

لینک دان نیومده ؟  اومد لطفا تو تاپیک بزار

چرا اومده تو اول پست گذاشتم

ميتونيد مستقيم بزني دان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من بازی رو نصب کردم

گیم پلی عالی شده -پاس های فرار جالبی میشه انداخت - پاس ها کات زیبایی میگیرن

استیل زیبای بازیکنان حین زدن ضربه به توپ(واقعا بهتر از نسخه قبل شده) تمام ژست هایی که بازیکنان رئال انجام میدن به نوعی تو بازی دیده میشه

منو ها بهتر شده 

ولـــــــــــــــــــــــــــــــی

بازم pes تو زمینه گرافیک از fifa امسال مطمئنا بازم عقب میمونه

نمیدونم چرا رو گرافیک این بازی مانور نمیدن - چهره ها خوب نیستن - امسال فیفا غول طبیعی تر شدن تماشاچی ها رو داده ولی تو نسخه pes اصلا تماشاچی ها حس خوبی رو به گیمر منتقل نمیکنن

این شات از بازی که دوربین رو بعد از زدن گل تنظیم کردم و گرفتم

post-12892-0-76481900-1416060671_thumb.jpg

post-12892-0-03096900-1416058682_thumb.jpg

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

من هم بازي رو نصب و اجرا كردم به نسبت پارسال كه بهبود حاصل شده به قول دوستمون پاسهاي فرار و تركيب و نوع حركت بازيكن و چرخش بازيكنان براي ورود به محوطه جريمه

خيلي عالي شده

ديشب ميخاستم پست بذارم ولي ليون شبكه نتوركش قطع بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتمسفر استادیوم تو روز خیلی زیباست 

حس بازیهای حساس رو منتقل میکنه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا این بازی کرک شده؟؟؟ 

.............

بعد انگار فیفا هنوز کرک نشده؟؟؟ یا من ندیدم یا معتبر نبوده؟؟؟  

لینک به دیدگاه

پس 15 کرک شده ولی برا فیفا 15 هنوز کرک معتبری ارایه نشده دوست عزیز

لینک به دیدگاه

من که دیشب نسخه بلک باکس رو دانلود کردم ولی موقع نصب ارور داد

امشب باید reloaded دانلود کنم

لینک به دیدگاه

من که دیشب نسخه بلک باکس رو دانلود کردم ولی موقع نصب ارور داد

امشب باید reloaded دانلود کنم

تا جایی که میتونین بلک دان نکنید

حیفه که به خاطر چند گیگ بخای بازی رو ناقص اجراکنی

هر چن بلک باکس هم کامله ولی بدون وجود دمو و زبانهای دیگه و افت  کیفیت در دموها  حس خوبی نسبت به ریلود نداره

من که خودم هیچ موقع بلک نمیگیرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امشب نشستم و یه مقدار بازی کردم

بزرگترین پیشرفتش نسبت به 2014 از نظر من :

1. سیستم دفاعی بهتر شده و مدام خط دفاعی سوتی های اعصاب خورد کن نمیده

2. در 2014 تقریبا" هر برخورد فیزیکی (و حتی گهگاه حتی اگه توپ رو هم می زدی) خطا گرفته میشد (تازه در 2014 ورژن جام جهانی حتی اگه شوت میزدی و پات سر میخورد و میخوردی به بازیکن حریف کارت زرد می گرفتی :eek:   بطور مثال با فرانچسکو توتی 2 تا شوت پشت 18 زدم و 2 تا کارت زرد و اخراج!!!!! ) اما الان دیگه اینطوری نیست

3. عدم نیاز به سوویچ کردن بین 2 تا سیستم برای حالت دفاعی و حالت تهاجمی(خیلی راحت برای حالت دفاعی و تهاجمی 2 تا سیستم تعریف میکنی که بصورت شناور و اتوماتیک در زمان مالکیت توپ و عدم مالکیت به هم تبدیل میشن) و تعییین 2 پست برای یک بازیکن در طول بازی با توجه به زمان مالکیت و عدم مالکیت(مثلا در رئال مادرید تونی کروس در حالت تهاجمی روی AMF گذاشتمش ولی در حالت تدافعی به DMF تبدیل میشه و یا گرت بیل در حالت تهاجمی روی LWF میذارمش و در حالت تدافعی روی CMF تا متمرکز بشه به مرکز و با یه پاس در عمق بلند بتونه به عمق بزنه وقتی مدافعان حریف هم جلو هستن) در کل فایده این آپشن ضد حمله زدن سریع و دقیقه

4. مشخص کردن حرکات بدون توپ بازیکنا (مثلا حرکاتشون فواصل بین بازیکنای حریف رو در مرکز زمین پوشش بده تا پاسها رو بلاک کنن و در واقع زمان پاس دادن حریف رو حدس بزنن و کات کنن )

بطور کلی بزرگترین مشکل من با 2013 و 2014 این بود که نمیتونستم درست و حسابی دفاع کنم و کلینشیت کردن برام ماموریت غیر ممکن بود (شاید در وطل یک فصل فقط موفق به 8 تا کلینشیت میشدم)...... و با وجود بازی نه چندان خشن همیشه بازی رو 10 نفره تموم میکردم :دی

اما الان دیگه کاتاناچیو+ضد حمله میزنم :دی

به یاد فوتبال 98 هم سرعت بازی فقط روی 2x  :D

نسخه 3.64 گیگی رو دانلود کردم با ورژن dcl 1.01

(نسخه بلک باکسی چیزی نیست.. اسکورپیون هست که بدک نیست و در آینده هم بقیه آپدیتها روش نصب خواهد شد)

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه مورد دیگه هم که به بازی اضافه شده اینه که وقتی میخوای بازیکنی رو با ذخیره ها تعویض کنی بهت میگه بهترین بازیکنان مورد جایگزین کدوم نفرات هستن

(دور نامشون مربع میاد) 

این مورد برای کسانی که اطلاعات زیادی در مورد فوتبال ندارن عالیه  مثل خودم که نمیدونستم چه کسی رو باید با کی تعویض کنم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نسبت به ورژن قبلی گلزنی کمی سخت تر شده. هوش مصنوعی پیشرفت داشته روی هم رفته بهتر شده. ولی این بازی انگار آپدیت نیست.پیراهن آلمان 3 ستاره است!!! از لحاظ بصری هم کیفیت تکسچرها و بافت ها چنگی به دل نمیزنه نسبت به فیفا 

به طور کلی فیفا برتری داره ولی پس هم کــرک شده و در واقع رایگان استفاده میکنیم(بر خلاف فیفا) و هم حجم کمی داره من ریلودد دانلود کردم تقریباً 6.5 گیگ برای بازی های امروزی بسیار کم حجمه و ارزش دانلود و نصب داره

لینک به دیدگاه

نسبت به ورژن قبلی گلزنی کمی سخت تر شده. هوش مصنوعی پیشرفت داشته روی هم رفته بهتر شده. ولی این بازی انگار آپدیت نیست.پیراهن آلمان 3 ستاره است!!! از لحاظ بصری هم کیفیت تکسچرها و بافت ها چنگی به دل نمیزنه نسبت به فیفا 

به طور کلی فیفا برتری داره ولی پس هم کــرک شده و در واقع رایگان استفاده میکنیم(بر خلاف فیفا) و هم حجم کمی داره من ریلودد دانلود کردم تقریباً 6.5 گیگ برای بازی های امروزی بسیار کم حجمه و ارزش دانلود و نصب داره

با نظرتون موافقم هوش مصنوعي پيشرفت خوبي داشته

اونايي كه 2014 بازي كردن ميدونن من چي مشگم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...