رفتن به مطلب

ایا گرافیک 260x برای مانیتور 20 اینچ کافی هست؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.خواستم گرافیک ارتقا بدم  اما چون دوستان گفتن برای گرافیک باید پاور عوض کنم حالا به نظر شما گرافیک 260x با 2 گیگ گرافیک برای مانیتور 20 اینچ  1600*900 کافی هست؟میخام تمام بازی ها رو ultra اجرا کنه...

ویرایش شده توسط hadi-fm
لینک به دیدگاه

امسال میشه و سال دیگه نه

به نظرم یه r9 290 یا اگه بودجه می رسه gtx 980

لینک به دیدگاه

درود مانیتور بنده 20 اینچه 900*1600 با گرافیک 7850 ولی بازم برای الترا کمه( بسته به نوع بازی _ چون بازی های الان گرافیک قوی با vram بالا نیاز داره)

لینک به دیدگاه

سلام من همین کارتو با مانیتور ۲۲ دارم

اکثر بازیا روی الترا میان شاید بعضیا روی های بیارین پایین

ولی خب شما اول خریدتون اگه ۲۷۰ یا ۲۷۰x بخرین برای آینده بهتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازهای متفاوت هستند ولی نه خیلی از بازیهای نسل جدید رو نمیتونه د راین رزلوشن الترا اجرا کنه -ضمنا بازهای جدید برای تصا,یر واید بهینه شده اند یعنی ratio  16:9-16:10

این رزولونش 4:3 است اصلا پیشنهاد نمیشه -گرافیک هم همینطور

لینک به دیدگاه

ببخشید 1600 در 900 هست.من درست ننوشتم.والا میخای بخری اینجا میگن بگیر رو 19 و 20 اینچ خوبه ج میده.منم چند ماه پیش خریدم.حالا میخام عوض کنم باید پاور عوض بشه

لینک به دیدگاه

من این کارت رو چند وقت پیش داشتم . البته تو رزولیشن فول اچ دی استفاده میکردم و تو بعضی از بازیها کم میاره . بعد فروختم و یه دست دوم hd 7950 boost گرفتم که فعلا ازش راضیم و کارم رو راه میندازه . به نظرم یه دست دوم کارت بنده رو میتونی با قیمت 500 و خورده ای بگیری که تفاوت زیادی با کارت 260 داره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید 1600 در 900 هست.من درست ننوشتم.والا میخای بخری اینجا میگن بگیر رو 19 و 20 اینچ خوبه ج میده.منم چند ماه پیش خریدم.حالا میخام عوض کنم باید پاور عوض بشه

با سلام

با تائید تمامی نظرات دوستان

برای اراتقاء بهتر هست به فکر خرید کارتهای انویدیا باشید که در بازی ها عملکرد بهتری دارن و براحتی میتونید حتی به خرید گزینه دست دوم هم فکر کنم ولی برای خرید کارتهای AMD کارکرده باید با احتیاط عمل کرد

ولی اگر قصد خرید کارت نو رو دارید میتونید با مقداری آینده نگری به فکر خرید کارت R9 280X باشید دوست گرامی که نسبت به قیمتش عملکرد مطلوبی رو برای رزولیشن مانیتور شما داره

و فکر نکنم کارتهای دیگر بازار بتونن از لحاظ قیمتی باهاش رقابت کنند

در مورد پاور هم باید بقیه قطعات هم بگید تا بشه دقیق تر راهنمایی کرد ولی پاور مورد نیاز برای 280X در مدل های مختلف حدود 750 وات ذکر شده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز منم اول به فکر 260 260x بودم ولی دیدم با 250 تومن بالاتر میشه r9 270x بخرم تا اخر هفته هم میخرم به نظر من اگه میخای در حد معمولی رو به بالا با قیمت مناسب بازیارو پلی کنی این کارت هم مناسبه هم نسبت به قیمت خوبه . 

لینک به دیدگاه

پس 270 بگیرم رو الترا همه بازی ها رو ا جرا میکنه؟

لینک به دیدگاه

سلام من کارت گرافیک GT 740 OC GIGABYTEدارم تمامی بازیا رو رو گرافیک ULTRAدارم بازی میکنم مانیتورمم تو امضام هست بخون.موفق باشی.

لینک به دیدگاه

سلام من کارت گرافیک GT 740 OC GIGABYTEدارم تمامی بازیا رو رو گرافیک ULTRAدارم بازی میکنم مانیتورمم تو امضام هست بخون.موفق باشی.

اقا نمیشه که همه رو اجرا کرد..اگه میشد دیگه کسی دنبال مدل بالاتر نمیرفت

لینک به دیدگاه

اقا نمیشه که همه رو اجرا کرد..اگه میشد دیگه کسی دنبال مدل بالاتر نمیرفت

داداش برا من همه رو اجرا میکنه این لینک رو سری بزنید

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=1551&page=227

لینک به دیدگاه

داداش برا من همه رو اجرا میکنه این لینک رو سری بزنید

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=1551&page=227

شما برو بازی METRO نصب کن و واحد سایه زنی رو بزن رو 16X بعد ببین چقد فریم میده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...