رفتن به مطلب

فعال کردن4kو2kدر مانیتورهای 1080

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

عکس هیچ جیزی رو نشون نمیده-باید تجربه کنید تا متوجه بشید-من بازی کرایسس دو و 3 رو در 2k بازی کردم -اصلا با عکس ماهیت گرافیکی شون نشون داده نیمشه-مخصوصا این عکس هایی که گرفتم کاهش شدید حجم داشتن هر کدوم 5 تا 6 مگ بودند پس وقتی کاهش میدیم به کیلوبایت برای اپلود دیگه هیچ!!عکس های 4k هم از medal of honor گرفته بودم منتها کیفیت رو باید برریم پاییمن که دیگه  اونوقت تفاوت معلوم نیست پس نمیشه اپلود کرد-هر کدوم چندین مگ حجمشونه وباید عکسها روبدون دستکاری  که توسط افتر بنر در Png گرفته شده اند ببینید تا تفاوت دستتون بیاد

لینک به دیدگاه

عکس هیچ جیزی رو نشون نمیده-باید تجربه کنید تا متوجه بشید-من بازی کرایسس دو و 3 رو در 2k بازی کردم -اصلا با عکس ماهیت گرافیکی شون نشون داده نیمشه-مخصوصا این عکس هایی که گرفتم کاهش شدید حجم داشتن هر کدوم 5 تا 6 مگ بودند پس وقتی کاهش میدیم به کیلوبایت برای اپلود دیگه هیچ!!عکس های 4k هم از medal of honor گرفته بودم منتها کیفیت رو باید برریم پاییمن که دیگه  اونوقت تفاوت معلوم نیست پس نمیشه اپلود کرد-هر کدوم چندین مگ حجمشونه وباید عکسها روبدون دستکاری  که توسط افتر بنر در Png گرفته شده اند ببینید تا تفاوت دستتون بیاد

اون عکس مال تامپ ریدر رو دکل 2k هستش

لینک به دیدگاه

بعضی مانیتورهای جدید IPS هم (در ال جی بقیه برند ها رو نمیدونم، مثلا این مدل: http://www.lg.com/ae/monitors/lg-22MP55HQ )

یه چیزی دارن به اسم 

SUPER+ RESOLUTION

که همچین حالتی رو فکر کنم بوجود میاره! شارپنس کنتراست پیکسل هارو بیشتر میکنه و به نوعی تیزتر دیده میشن،  توی محیط دسکتاپ باعث کمرنگ شدن و ناخوانا شدن متن ها و زننده تر شدن رنگ ها میشه اما توی تصاویر و ویدئوهای باکیفیت خیلی تاثیر داره تو افزایش وضوح. بنظرتون این هم چنین کاری میکنه؟؟

(چونکه با توضیحاتی که دوستان گفتن مطابقت نداره چرا که وقتی این حالت خاموش باشه تارتر میشه همه چی...)

لینک به دیدگاه

SUPER+ Resolution technology helps to detect rough edges and blurring in contents when enlarged, offering improved quality with a better sense of high resolution.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام این عکس اولی که گذاشتید برا dsr برا من off هست باید تمام گزینه ها رو تیک بزنم؟

لینک به دیدگاه

niCe  :clapping:

شما باز هم شرمنده میکنید

لینک به دیدگاه

4k یعنی اوج لذت و هیجان برای انجام یک گیم با تمام جزئیات با نهایت تنظیمات گرافیکی

دوستان اگه عکسایه بیشتری دارن از داخل بازیهاشون آپ کنن ببینیم . فقط از 4k

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

من که رو خیلی از بازی ها تست کردم حتی GTA V با msaa فول ولی هیچ بازی به اندازه ی بازی Saits row the third

گرافیکش باحال نشد.

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk

در واقع این کار تو GTA V کار msaa رو انجام میده.تو صفحه ی لودینگ GTA V وقتی عکس ها میان اگه به دقت به کنار عکس ها نگاه کنید میبینید که لرزش دارن ولی وقتی رزولیشین DSR بالای 2K قرار بگیره این لرزش ها بطور کلی از بین میره.

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستا پس یعنی این قابلیت برای amdهم هست؟؟؟

چ تفاوتی داره با nvidia??!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من با 970 توی مانیتور hd میکردم اصلا هیچ تغیری نکرد

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستا پس یعنی این قابلیت برای amdهم هست؟؟؟

چ تفاوتی داره با nvidia??!

یله به اسم vsr هست توی درایور باید فعالش کن...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...