رفتن به مطلب

DirectX 12 از ويندوز 7 پشتيباني نخواهد کرد. :-(

rahmanshahi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ما هم روغنش رو دود کردیم هم واشرش رو پکوندیم هم سربالایی پایینی باش رفتیم هم باهاش پرواز کردیم20  تا برنامه بنچمارک هوا کردیم -اور کردیم Gpu-cpu ram صد بار موقع لود کرش کردیم بخاطر اور و تست ولتآژ -300 تایی بازی نصب کردیم-500 تایی برنامه نصب و پاک شد -20 عدد درایور انویدیا رو هم آپدیت  شد(از  زمستان پارسال تا الان)- 4بار درایور کارت صدا- 3 بار چیپست-  6بار پدیت بایوس  نصب نسخه تازه AI suite و  یک 50 باری Digivrm زدیم  و  هارد اضافه کردیم و 24/7 کانکت بودیم و 20 بار سایز pagefile رو تغییر دادیم - 3 تا کارت گرافیک روش نصب شد و برداشته شد و  4 بار رم عوض شد-و..................

هنوز هنوز ویندوز 8.1 مال ده ماه پیشه!!!داره مثل ساعت کار میده اینهایی که گفتم تست سیستم پایداری سیستم عامل هستند/

اقا حتما موقع فروشش هم میگی بدون رنگه نه ؟ :D

لینک به دیدگاه

من درجا مهاجرت میکنم حتی لازم باشه کل سیستمم عوض میکنم جانم به فدای DirectX 12 :)  :clapping: 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من هر 4 تا رو نصب کردم،7 و 8.1 رو بعنوان ویندوز اصلی و 8 و xp رو توسط برنامه VMware Workstation توی ویندوز سون نصب کردم.

7 همه کارست و 80 درصد مواقع با اون کار میکنم.

8.1 فقط بازی و بعضی اوقات نرم افزار(بعضی از دوستان میگن 8.1 با بعضی از بازیها مشکل داره،ولی خدا رو شکر هرچی بازی توی سون دارم همشون اجرا شدن،حتی توی بازی کال او دیوتی گاست منظره ها زیباتر میشن که فکر کنم اگه اشتباه نکنم به خاطر dx 11.1 باشه)

8 رو هم همین طوری نصبه گاهی ازش استفاده میکنم

xp رو هم برای تست نرم افزار ازش استفاده میکنم،سیستم بعضی از دوستان و همسایه ها قدیمی و xp هستش،نرم افزارها رو تست میکنم اگه مشکلی نداشت میبرم رو سیستم اونا نصب میکنم.

اینم تعدادی عکس از دوست قدیمی به همراه نوه نتیجه هاش و تعدادی بازی جدید :lol:

اقا قصدت از اینکه پاستیل شیبا رو در بین محصولات ماکروسافت قرار دادی چی بوده? راستشو بگو؟:d

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام

من ویندوز 10 رو دانلود و نصب کردم

نسخه ازمایشی هست و کارایش خیلی خوبه شده از نظر من

مثلا اون حالت desktop aero خیلی سرعتش بالا رفته که لذت بخشه

منوی مترو رو برداشتن و منوی ویندوز 7 رو جایگزین کردن با یک سری تغییرات خیلی مفید و زیبا

من ویندوز اورجینال 8.1 پرو دارم ایا کسی اطلاع داره که میتونیم اپگرید کنیم به 10 بعدا؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

منوی مترو رو برداشتن و منوی ویندوز 7 رو جایگزین کردن با یک سری تغییرات خیلی مفید و زیبا

من ویندوز اورجینال 8.1 پرو دارم ایا کسی اطلاع داره که میتونیم اپگرید کنیم به 10 بعدا؟

با درایور های سیستم به مشکل نخوردید ؟ 

لینک به دیدگاه

منم دو سالیه 8.1 دارم و از 7 مهاجرت کردم ...

اگه 10 خوب باشه چرا که نه ...

لینک به دیدگاه

بابا یجوری میگین مهاجرت انگار قراره بابت هر ویندوز 400 دلار پول بدیم :D

والا بخدا

اون بدبخت های غربی باید بگن مهاجرت مهاجرت نه ماها که ویندوز با 4 تومن میخریم و یه کرک آب سرد هم روش

لینک به دیدگاه

بابا یجوری میگین مهاجرت انگار قراره بابت هر ویندوز 400 دلار پول بدیم :D

والا بخدا

اون بدبخت های غربی باید بگن مهاجرت مهاجرت نه ماها که ویندوز با 4 تومن میخریم و یه کرک آب سرد هم روش

بعضیا هم اصلا نمیخرن نت نامحدود دارن میزنن دانلود میکنن :D

لینک به دیدگاه

ویندوز 8.1  صد در صد نسبت به  7 برتری داره -ویندوز 7 رو من بعد از 7 ماه خراب کردم-8.1 الان شده 10 ماه!! بدون یک بار کرش یا هنگ یا هرچیزی-فکر کنم 1000 تا نرم افزار و بازی روش نصب شده هنوز آخ هم نگفته-دیگه چی میخوایم از سیستم عامل؟

در کل خرابی  ویندوز چه 7 باشه چه xp عمدتا بدلیل کرکی بودن و اپ دیت نداشتن و دستکاری زیادی و نداشتن انتی ویروسه اورجیناله (همین xp اصل نصب باشه کلی دوم میاره)

البت الان که  هنوز خیلیها از xp دل نمیکنن (ایرانو نمیگما جاهایی که اورج میخرن و اپ دت کردن و ویندوزاشون سر پاست)فک کنم  مایکرو هم در صدد شده  یه ویروس یا یه بد افزاری برا پوکوندش بسازه تا مردم ازش دست بکشن :laughing:

البت ویندوز 8.1 حتی اورجینال هم باشه حتی اخرین اپ دیتها رو هم داشه باشه وقتی نازسازگاری با قطعات یا نرم افزارها  پیدا کنه دم به دیقه بول پیج رو زیارت میکنی (من اورجینالشم دارم)

همیشه تغییر دلچسب نیست اما خیلی وقت ها لازمه!

خوب استفاده از تغیرات به انتخاب مخاطب باشه نه به اجبار (مثلا ناسازگاری با فلان برنامه یا سخت افزار)ونه  برا کسب دارمد بیشتر(هرکسی سلیقه ای داره چه واجه بزور بش بخورنی که نه اشتباه و این درسته)

ما هم روغنش رو دود کردیم هم واشرش رو پکوندیم هم سربالایی پایینی باش رفتیم هم باهاش پرواز کردیم20  تا برنامه بنچمارک هوا کردیم -اور کردیم Gpu-cpu ram صد بار موقع لود کرش کردیم بخاطر اور و تست ولتآژ -300 تایی بازی نصب کردیم-500 تایی برنامه نصب و پاک شد -20 عدد درایور انویدیا رو هم آپدیت  شد(از  زمستان پارسال تا الان)- 4بار درایور کارت صدا- 3 بار چیپست-  6بار پدیت بایوس  نصب نسخه تازه AI suite و  یک 50 باری Digivrm زدیم  و  هارد اضافه کردیم و 24/7 کانکت بودیم و 20 بار سایز pagefile رو تغییر دادیم - 3 تا کارت گرافیک روش نصب شد و برداشته شد و  4 بار رم عوض شد-و..................

هنوز هنوز ویندوز 8.1 مال ده ماه پیشه!!!داره مثل ساعت کار میده اینهایی که گفتم تست سیستم پایداری سیستم عامل هستند/

خوب رضا جان قرا نیست ویندوز 8.1 کلا از بیخو بن خراب باشه و برا همه جواب نده(بالاخره تو بازار سیستم عاملها الان سهم خوبی هم داره)پس برا همه هم مشکل ساز نبوده

ویندوز 8.1 ناسزگاریش برای اغلب کاربران زیاد بوده(دیگه خود مایکر سافت یادتونه تو جریان نماشگاه فلان بازی وقتی ارور میده و میره تو ویندوز معلوم میشه داره برا بازی از ویندوز 7 استفاده کرده)خودش چرا 8.1 استفاده نمیکنه :laughing:

امار کلی هم نارضایتهای زیادی رو نشون میده

نامردا، پول گرفتن از مایکروسافت ویندوز 7 رو زمین بزنن.

:eek: :eek:

کلا شرکت های سخت افزاری یا نرم افزاری  شاید سر پت نتهاشون گاها از هم شکایت کنن و با هم رقابت کنن

ولی تا خیلی جاها که به نفع هر دو طرف باشه با هم هم کاری میکننن

این داستان ناسازگاری دایرکت جدید با ویندوز قبل تری ها که چیز جدیدی نیست

تاز من مطمعنم برا گرافیکها هم اتفاق می افته , ولی صداشو در نمیارن تا فعلا قطعاتو فروش کنن

سر موقش میگن برا نهایت استفاده از دایرکت جدید باید سری جدید کارت گرافیک رو بخرید بعدش یه بازی میدن بیرون که فقط دایرکت جدید ساپورت کنه(خو کلا باید به هر طریقی شده کاربرو به نو اوری جدید ترقیب کنن)

ویرایش شده توسط mehrxad(سید مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

کلا ویندوز 8.1 با برخی از قطعات سازگار نیس

مثلا بعضی از مادربردها و لپ تاپهای ایسوس با 8.1 سازگار نیس

مادربرد بنده ایسوس هست..چند هفته پیش 8.1 نصب کردم موقعی که میخواستم سیستمو خاموش کنم مانیتور خاموش میشد اما در کمال تعجب فن ها همچنان میچرخید و کیس روشن بود! یا مثلا وقتی میخواستی از طریق ویندوز رستارت کنی دو ساعت طول میکشید رستارت بشه بعضی وقتا هم اصلا رستارت نمیشد.درایورا نرم افزارها بایوس و ویندوز همه اپدیت بودن

یه کدی  بود باید اونو تو نوت پد مینوشتی و با فرمت batذخیره میکردی. موقع خاموش شدن باید رو اون میزدی تا خاموش شه! 

یا مثلا موقعی که به نت میخواستی وصل بشی ایکن کانکت کنار ساعت رو میزدم تا پنجره کانکت بیاد  اون ایکن رو میزدم  پنجره کانکت دو ساعت طول میکشید تا ظاهر بشه ..

یا موقعی که با مدیا پلیر خود ویندوز اهنگ گوش میکردی هی مدیا پلیر هنگ میکرد..کلا خیلی مسخره بود

بی خود نیست ویندوز 7 محبوبترین ویندوز هست.

لینک به دیدگاه

سلام

آپدیت به ویندوز 10 برای تمامی کاربرای ویندوز 7 به بالا رایگان هست

ویرایش شده توسط tm71
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...