رفتن به مطلب

لپ تاپ نو و 2 عدد پیکسل سوخته

Recommended Posts

سلام به همه ی دوستان گل ...

من یه هفته میشه که یه لپ تاپ asus n550jk خریدم و امروز که یه تصویر کاملا سفید رو نمایشگر انداختم دیدم که دو تا پیکسل سوخته رو تصویر هست ... دوتا نقطه ی سیاه رنگ بسیار کوچک یکی در سمت چپ تصویر و دیگری در بالای نمایشگر که دومی خیلی سخت دیده میشه ولی اولی تو تصاویر زمینه سفید خودشو نشون میده ( البته با دقت زیاد روی تصویر ) حالا میخوام بدونم برای یه لپ تاپ که کلا یه هفته از عمرش میگذره این موضوع عادی هست ؟؟ به نمایندگی هم زنگ زدم گفت تا 3 تا پیکسل مشکلی نداره و شامل گارانتی نمیشه !!! نظر شما دوستان چی هست ؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزيز پيكسل سوخته موضوعى هست كه رو نمايشگرها ى مختلف بسته به شانس خريدار پيدا مى شه مثلا روى گوشى ، تلويزيون يا لپ تاپ

يا بايد بيخيال بشين و استفاده كنين يا لپ تاب تون بفروشين

من زمستون ٩٢ يه لپ تاپ ايسر v3 571 با نمايشگر فول اچ دى خريدم روز اول كه ويندوز نصب كردم متوجه شدم يه پيكسل سوخته داره رو اعصابم رفت و فروختمش

البته خارج از كشور ترتيب اثر داده مى شه ولى نه تو ايران

وقتى صفحه سياه بك گراند باشه پيكسل هاى سوخته قرمز رنگ مىشن

لینک به دیدگاه

بله انصافا خیلی رو مخه ... پس شانسی هست و به مدت استفاده مربوط نمیشه ... آخه بدبختی یه هفته نیست خریدمش بابتش 4/000/000 تومن پول دادم الان بخوام اینو برای یه پیکسل سوخته بفروشم باید 500 تومن ضرر بدم بدبختی ... ممنون از پاسختون .

لینک به دیدگاه

مونيتورى كه من تو خونه استفاده مى كنم پيكسل سوخته داره ولى اگه

پس زمينه سياه باشه به صورت قرمز رنگه

با زمينه سفيد هيچى معلوم نمى شه

در ضمن تو اون لب تابم كه فروختم وقتى صفحه كمى گرم مى شد پيكسل سوخته ناپديد مى شد ولى با خاموش كردن لب تاب براى ٥ دقيقه و روشن كردن دوباره ظاهر مى شد

چك كنيد ببينيد مال شما هم اينطورهه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز یه مورد برمیگرده به شانس, مورد دیگه هم بر میگرده به ضربه خوردن اون کالا تا جایی که من میدونم

ویرایش شده توسط ralf4
لینک به دیدگاه

بدشانسیه دیگه کاریشم نمیشه کرد ...

ولی اون لکه که قرمز میشد پیکسل سوخته نیست اون با یه سری روش ها برطرف میشه ولی این که روی دستگاه من هست به صورت یه لکه ی خاکستری رنگ دیده میشه .. البته لکه که نه یه نقطه کوچیک و تو همه ی رنگ ها بجز خود سیاه دیده میشه ...دیگه اینم از شانس منه ...

لینک به دیدگاه

عزیز جان لپتاپ من هم پیکسل سوخته داره دیگه باش کنار اومدم. اولاش خیلی ناراحت شدم چون کلی پولش رو داده بودم . اما دیدم ارزش نداره بخاطر این چیزا آدم خاطر خودش رو آزرده کنه . اگه خیلی حساسی زنگ بزن ببین تعویض مانیتور لپتاپ چقدر هزینش میشه . اگه زیاد بود کلا بیخیال شو و استفاده کن :)

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

نه دیگه منم بی خیال شدم و دارم استفاده میکنم ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...