رفتن به مطلب

نشناختن گرافيک توسط درايور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام<br />من چند وقت پيش يه کارت gt220 به شخصي فروختم<br />اون موقع که دست خودم بود يادم نيس که از اينترنت درايورشو دانلود کردم يا با all driver نصب کردم<br />به هر حال نصب شد و کارت رو شناخت<br />الان که به کسي دادمش او شخص ميگه هر درايورى نصب ميکنم يا نميشناستش يا gt 210 ميشناسه يا با يه سايز ديگه<br />از طرفي ال درايور خودمو لازم دارم و نميتونم بفرستمش<br />و اون درايورى هم که تو اينترنت گرفتمو پاک کردم<br />از يه شخص با تجزبه پرسيدم ميگن بايد درايور خود برندشو نصب کنين<br />يکي دوتا پيدا کردم ولي لينکشون مشکل داره<br />حالا کسي نظرى داره؟ لينک دانلودى چيزى نداريد؟<br />gt220 1G D3 128bit<br />برند OEM

لینک به دیدگاه

عزیز به ایشون بگو یه 

Driver pack solution 2014 

بخرن

تا دو سال هر درایوری لازم باشه این نرم افزار ساپورت میکنه و نصب میکنه..

نداشته باشه هم اتوماتیک از اینترنت دانلود میکنه و نصب میکنه.

یه سی دیش نهایت 5000 تومنه ... 

این بهترین راه حله

لینک به دیدگاه

راه حل اول

خرید برنامه درایور پک هست می ذارید داخل سیستم و خودش باز میشه و هر درایوری رو که مشکل داشته باشه رو درست می کنه

دو

حذف کامل درایور و نصب این نسخهhttp://www.downloadha.com/1391/09/%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-nvidia-geforce-driver-310-70/

خوددم اتفاقا این مشکلو با۲۲۰ دلشتم که حذف و نصب درایور مشکل کاملا حل شد

لینک به دیدگاه

اتفاقا با درايور سلوشن نصب کرده بودم :D

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

بعد از نصب درايورى که تو سايت بود , کارت رو به اين اسم ميشناسه

http://www.pic.tooptarinha.com/images/mcttphy2ns5j00sj3v0v.jpg

لینک به دیدگاه

عزیز باید بگردی درایورای قدیمی براش پیدا کنی کارتای سری 2 چون dx10 با درایورای جدید سازگاری ندارن یا نصب نمیشن یا اگرن نصب بشن درست کار نمیکنن

لینک به دیدگاه

برو سایت Driverguard.com هر چی دلت بخواد توش هست. از قدیم تا جدید. از خوب تا بد. می‌تونی هم بری به سایت خود سازنده قطعه. اونجا دیگه حتما هست ^_^

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...