رفتن به مطلب

انتخاب بین دو مدل کارت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
دوستان از بین دو کارت SAPPHIRE R7 240 1GB DDR5 و ASUS R7 240 2GB DDR3 برای استفاده گیم کدوم رو پیشنهاد میدید؟

ضمنا با این مادربرد و پاور من که مشکلی ندارن؟
MAIN: ASUS P5 QL SE
POWER: GREEN 380

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام.

به نظرم اولی بهتره چون رمش DDR5 هستش.

با ماردبرد و پاورم مشکلی نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1 گیگ بهتر هست دوست گرامی 2 گیگ برای اون مدل گرافیک تقریباً جنبه تبلیغاتی داره

در کل از R7 240 نباید زیاد توقع داشت

ضمناً موردی نداره سیستم شما برای استفاده ازش

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

در کل از R7 240 نباید زیاد توقع داشت

از چه نظر میفرمائید؟

و اینکه پیشنهاد شما تو این رنج قیمت چه کارتیه؟

لینک به دیدگاه

از چه نظر میفرمائید؟

و اینکه پیشنهاد شما تو این رنج قیمت چه کارتیه؟

کلا کارت ضعیفیه فکر کنم یه 260x کارکرده پیدا کنید براتون بهتر باشه

لینک به دیدگاه

منظورش اینه که برا بازی مناسب نیست بیشتر برا وبگردی و فیلم و اینا خوبه.

کلا کارت ضعیفیه فکر کنم یه 260x کارکرده پیدا کنید براتون بهتر باشه

والا این کارت 12 سری از حداقل سیستم برای COD:Advanced Warfare بالاتره.من نمیدونم از چه نظر میگید ضعیفه.اگر دقیقتر دلیلشو بگید ممنون میشم.

و اینکه کارت پیشنهادیتون تا سقف 250 چیه؟ (نو باشه نه دست دوم لطفا)

ویرایش شده توسط worldclass
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

صدرصد با این بودجه دنبال گرافیک کارکرده باشید تا به قدرت بیشتر از کارت مورد نظرتون برسید

اگه گارانتی دار تعمیر نشده پیدا کنید فرقی با نو نداره مطمئن باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیچ کدوم چون فیلم HD سنگین هم  پخش نمیکن چه برسه به  بازی

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دوستان وقتی ایشون گیمر حرفه یی نیست و رزولوشن و جزییات براشون مهم نیست لطفا کارت های گرون پیشنهاد ندید. مشخص هست بیشتر از این بودجه کنار گزاشته نشده.

لینک به دیدگاه

الکی جو ندید برادران . فیلم فول اچ دی رو لپ تاپ من با گرافیک 4650 ati اجرا میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان وقتی ایشون گیمر حرفه یی نیست و رزولوشن و جزییات براشون مهم نیست لطفا کارت های گرون پیشنهاد ندید. مشخص هست بیشتر از این بودجه کنار گزاشته نشده.

درود

کسی نگفت ایشون گیمر حرفه ایی هستند!؟ این کارتها برای پایین ترین جزییات هم مناسب نیستند -بنچمارک زیر نشون میده-این کارت در 1080 اصلا مناسب نیست و حتی در 720 هم در پایینترین تنظیمات میلنگه-

گفتند کدوم مناسبه برای بازی، من نظر دقیق میدم هیچ کدام -لااقل برای بازی-دقت کنید

5pcmkriumet1ad1euz26.png

4owgucx7ut3k9mdhozqv.png

الکی جو ندید برادران . فیلم فول اچ دی رو لپ تاپ من با گرافیک 4650 ati اجرا میکنه

دوست خوب کسی رو جو نگرفته -کارت بالا کمی از کارت گرافیک 4650 قوی تره-اختلاف ها کم هستند-این کارتها رمزگشایی سنگین HD رو هم باهاش مشکل دارند گهگاهی به خاطر رابط 128 بیتی است-من دیدم این کارت دموی سنگین رو با بیت ریت بالا  کند پخش میرد -دقت کنید ایشون گفتن برای بازی و این کارتها برای بازی مناسب نیستند چون با تنظیمات پایین هم مشکل دارند -در 1080 زیر 30 فریم میدند با جزییات خیلی پایین -پس مناسب نیستند -دراقع برای بازی ساخته نشده اندفقط برای کار عادی و روزمزه

لینک به دیدگاه

سلام

این دو کارت خوبن و کم مصرف هم هستند،اگه افزایش بودجه مقدور بود دومی رو بگیرین بهتره وگرنه همون اولی هم خوب جواب میده،بازم سوالی بود من در خدمتم

1

2

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

من معمولا با 1024x764 بازی میکنم.

...........

به عنوان سوال آخر آیا کارت GALAXY GT 730 1GB DDR5 که دوستمون پیشنهاد داد بهتر از R7 240 هست؟

میشه باهاش COD:Advanced Warfare  و Assassins Creed Unity رو بازی کرد؟

قیمتا که ارزونتره پس باید ضعیف تر هم باشه دیگه؟ :-?

ویرایش شده توسط worldclass
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه خیر اصلا مناسب نیست-دوست من میانگین پایین ترین کارت انویدیا برای بازی کردن -دقت کنید بازی کردن-همین نه افزایش کیفیت 750 است وبرای AMDهم 260 یا 265 -زیر این کارتها برای بازی ساخته نشدن -فقط برای روشن کردن سیستم و راه اندازی کارهای روزمره ساخته شده اند مثل وب گردی پخش فیلم و .....برای بازی شما در حالت کمینه مخصوصا برای اون دو بازی فوق سنگین به یک کارت 750 یا 260 احتیاج دارید -در کمترین حالت -رزلوشن هم میتونید کمی بالاتر ببرید با این کارتها-منتها اگر واقعا قصد تون خرید این کارتهای 740/730 /240 /250 است بگیرید ولی روی کارت اصلا حساب نکنید..مخصوصا برای اجرای اون دوبازی که  جز سنگین ترین بازیهای عرضه شده هستند و سیستمهای قوی میخواند.

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

من معمولا با 1024x764 بازی میکنم.

...........

به عنوان سوال آخر آیا کارت GALAXY GT 730 1GB DDR5 که دوستمون پیشنهاد داد بهتر از R7 240 هست؟

میشه باهاش COD:Advanced Warfare  و Assassins Creed Unity رو بازی کرد؟

قیمتا که ارزونتره پس باید ضعیف تر هم باشه دیگه؟ :-?

سلام دوست عزیز

مشخصات کامل سیستم رو لطف کنین،فقط گرافیک نمیتونه معیار تعیین باشه و پردازنده و رم هم باید مناسب باشند،با توجه به بودجه و پاوری که دارین این کارت مناسبه ولی اگه تو اینده نزدیک بودجه تون بیشتر میشه،صبر کنین و gt 740 2g gddr5 بخرین.دو تا بازی نام برده هم به رم 6 گیگ و پردازنده مناسب نیاز دارن حتی اگه شما تایتان هم ببندی و رم کافی نباشه و پردازنده مناسب نباشه امکان نداره بازی کنین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...