رفتن به مطلب

نقدی بر GTA V نسخه نسل جدید-بازگشت سلطان در FULL HD

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

نقد جالبی بود.لذت بردم

دیشب رو X360تمومش کردم.البته فقط مراحلش رو.من کلا از کنسول خوشم نمیاد و ایکس باکسو فقط برای GTA Vخریدم.اونم اگه میدونستم برای PCمیاد نمیخریدمش

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

نقد خوبی بود لذت بردم :clapping:

برای بار دوم تو pc یا ps4 تمامش خواهم کرد  :cool:

یادش بخیر پارسال همین موقع  ها بود که اومد و بخاطرش یه ps3 خریدم  بعید نیست بخاطره انحصاریهای جدید هم جای pc برم روی ps4

در هر صورت gta v در هر کنسولی برای خودش یک ابر عنوان  هست .

ولی داستانش کشش زیادی نداشت  می تونست ساعت بیشتری رو به گیمر بده نمی دونم شاید من اونقدر خوره شده بودم که زیر1 هفته تمومش کردم  :laughing:

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

درود اقا رضا گل @};-  :x

استاد فوق العاده بود  (*)

فقط یه تذکر حتما بعد از هر ساعت تایپ دستتونو تو اب نمک بزارید که با این حجم تایپ خدای نکرده در آینده به مشکل بر نخورید بزرگوار

و واقعا خسته نباشید جناب قاسمی  :clapping:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود اقا رضا گل @};-  :x

استاد فوق العاده بود  (*)

فقط یه تذکر حتما بعد از هر ساعت تایپ دستتونو تو اب نمک بزارید که با این حجم تایپ خدای نکرده در آینده به مشکل بر نخورید بزرگوار

و واقعا خسته نباشید جناب قاسمی  :clapping:

@};- @};-

لینک به دیدگاه

980 در حالت تریپل SLI! با 32 گیگ رم  و و cpu زنون سرور 16 هسته ایی-!بازیت هم باید روی شبکه micorsoft cloud نصب باشه و;سیستم خنک کننده مخصوص مارک بوش آلمان هم در کیس  نصب شده باشه

:blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:

?????? :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

يکي از دوستام روى پلي 4 بازيش مي کرد و خودم هم ديدم

گيم پليش مثل gta san andris يکم. حالا تو gta iv ماشينا رانندگيشون طبيعي تره مثلا ليز خوردنش يا تصادف کردنا يا شتاب گرفتن اوليه . ولي گرافيکش بسيار بالاس. حتي بر خلاف gta iv جت هم داره . اون موبايله که تو gta iv هست تو اينم هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

يکي از دوستام روى پلي 4 بازيش مي کرد و خودم هم ديدم

گيم پليش مثل gta san andris يکم. حالا تو gta iv ماشينا رانندگيشون طبيعي تره مثلا ليز خوردنش يا تصادف کردنا يا شتاب گرفتن اوليه . ولي گرافيکش بسيار بالاس. حتي بر خلاف gta iv جت هم داره . اون موبايله که تو gta iv هست تو اينم هست.

درود

نه ماشین های GTA iv خیلی هندلینگ آرکیدی داشتند و کلا همه ماشین ها شبیه هم بودند و مثل شورلت های آمریکایی بکسوات میکردند و لیز میخوردند فرق نداشت سوپر اسپورت باشه یا وانت و این یکم بد بود -در نسخه V ماشین ها خیلی متفاوت هستند و 90 درصد خودرو های توی بازی رو من تست کردم هویت کاملا مستقلی دارن و ماشین اسپرت خشک و سریعه در حالی که ماسل کار سنگین و لیز خور و ...وانت ها کند و سنگین و ....کلا از این لحاظ وسایل نقلیه GTA V با اختلاف وحشتناک همه بازی های این سبک رو شکست میده

لینک به دیدگاه

تا حالا این نسخه از بازی تجربه نکردم در کنسول ها البته خداروشکر که تجربه نکردم   :laughing: رو pc حال هوای دیگه داره 

کرک بشه که بازی می کنم نشدم که یک جور باید  نسخه اورجینال بخرمش چاره نیست  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نقدتون عالی بود

ممنون لذت بردم

ممنون  موفق باشید

تا حالا این نسخه از بازی تجربه نکردم در کنسول ها البته خداروشکر که تجربه نکردم   :laughing: رو pc حال هوای دیگه داره 

کرک بشه که بازی می کنم نشدم که یک جور باید  نسخه اورجینال بخرمش چاره نیست  :D

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون بابت نقد عالی بود.

این بازی هم ک نیاز به تعریف نداره

کلا راک استار و بازی هاش سرشار از خلاقیه.

بخش رانندگی هم ک یک midnight club هست برای خودش

در ضمن نسخه pc گفته شده برای 4k و 30 فریم یک کارت 760 به بالا کافی هست با دستکاری تنظیمات

ویرایش شده توسط ehsancj
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون بابت نقد عالی بود.

این بازی هم ک نیاز به تعریف نداره

کلا راک استار و بازی هاش سرشار از خلاقیه.

بخش رانندگی هم ک یک midnight club هست برای خودش

در ضمن نسخه pc گفته شده برای 4k و 30 فریم یک کارت 760 به بالا کافی هست با دستکاری تنظیمات

4k و 30 فریم ؟؟خوب نیست همون 2k و 1080 ولی 60 فریم خیلی جذاب تره --

لینک به دیدگاه

4k و 30 فریم ؟؟خوب نیست همون 2k و 1080 ولی 60 فریم خیلی جذاب تره --

بله قطعا همینطوره لذت shooting و رانندگی به 60 فریم بودنش هست

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بهترین بازی جهان باز تاکنون همین بازیه و از اون بهتر اینه که سیستم بالایی نمیخواد و همه میتونن تجربش کنن تاخیرها در زمان عرضه بازی جبران میشن

لینک به دیدگاه

بهترین بازی جهان باز تاکنون همین بازیه و از اون بهتر اینه که سیستم بالایی نمیخواد و همه میتونن تجربش کنن تاخیرها در زمان عرضه بازی جبران میشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کپی رایت مپی رایت رو بیخیال ، رضا جان بازی کی میخواد کرک بشه که ما تو کفیم =P~ .

چند سالی هست کلا بازی نکردم ( یکی دوتا انلاین فقط داشتم ) ، ولی اینو حتما بازی میکنم =P~  .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با انبرد hd4600هم میشه روون بازیش کرد؟

لینک به دیدگاه

با سیستم بنده ( امضا ) در چه حدی از جزییات اجرا میشه؟

سی پی یو ایجاد گلوگاه نمیکنه ؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...