رفتن به مطلب

سوال در مورد 2 مدل از مانیتور های ایسوس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه

چند روز پیش تو نت در حال سرچ بودم درباره مانیتور های ایسوس و همین طور مانیتور های سری mx که یهو بر خوردم به همچین اسمی mx239hr !

از اونجایی که خودم میخوام سری mx بگیرم برام سواله که این سری با سری mx239h چه فرقی داره؟!

تو سایت خود ایسوس که پنل و پایه مانیتور فرق داشت و شبیه  27 اینچ همین مدل بود

حالا از دوستان عزیز اگه کسی اطلاعاتی در مورد این مدل و تفاوت هاش داره ممنون میشم راهنمایی کنن.

ویرایش شده توسط ralf4
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست بزرگوارم حرف R به معنی اینه که این مدل بازبینی شده و مدل بدون R بهتر و پرفروشتر هست / در مصرف یرق

لینک به دیدگاه

درود

دوست بزرگوارم حرف R به معنی اینه که این مدل بازبینی شده و مدل بدون R بهتر و پرفروشتر هست / در مصرف یرق

درود

خیلی ممنون از راهنماییتون پس یعنی مدل r و غیر r از نظر شکلی تفاوتی ندارن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خیلی ممنون از راهنماییتون پس یعنی مدل r و غیر r از نظر شکلی تفاوتی ندارن؟

خواهش میکنم / نخیر قربان به جز اینکه تو اطلاعات بخش طراحی حالت طراحی باریک رو بله زده و البته حالت تبلیغاتی داره و هر دو باریک و هم اندازه هستند

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم / نخیر قربان به جز اینکه تو اطلاعات بخش طراحی حالت طراحی باریک رو بله زده و البته حالت تبلیغاتی داره و هر دو باریک و هم اندازه هستند

ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...