رفتن به مطلب

سیم مخصوص جمع و جور کابل های پاور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه سری سیم سیاه نازک دراز هست داخل کارتن پاور گرین برای بستن و جمع و جور کردن کابل های پاور.

مشکلم اینه که این سیم ها رو میتونم ببندم ولی نمیتونم باز کنمشون. راه حل چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

دوست بزرگوارم اگر منظورتون بسته که اونارو نمیشه بعداز بستن و سفت کردن باز کرد چون دیگه قفل میشه تا به هیچ وجه باز نشه

لینک به دیدگاه

میشه ولی بخوام توضیح بدم باید رمان  بنویسم

قیمتی هم نداره برو یه بسته بخر فکر کنم 2000 تومان باشه

اسمش هم بست کمربندی یا بست زیپی هست

لینک به دیدگاه

میشه ولی بخوام توضیح بدم باید رمان  بنویسم

قیمتی هم نداره برو یه بسته بخر فکر کنم 2000 تومان باشه

اسمش هم بست کمربندی یا بست زیپی هست

یه توضیح کوچولو بدی در مورد باز کردنش ممنون میشم. 

لینک به دیدگاه

با یه سوزن سر اون زامنش را که مثل قفل عمل میکنه و بین اون شکافها قرار میگیره را پایین نگه دار و بست را به سمت عقب فشار بده اگر درست عمل کرده باشی خیلی راحت برمیگرده و اگر اشتباه کنی شاید برکرده ولی بار دیگه نتونی استفاده کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استارتر عزیز اگر میخواین با باز کردن بست تغییراتی بدین در کابلها و سیمها خب پیشنهاد میکنم 

یک بسته کوچک بست خریداری کرده و هر بار که خواستین تغییرات فیزیکی بدین بست قبلی رو بریده و جدیتر رو جایگزین کنین 

هزینه انچنانی هم نداره که نشه تهیه کرد 

لینک به دیدگاه

درود

10 سانتیش توی یک بسته، که شامل 100 عدد میشه، من گرفتم 5 هزار تومن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یه موقعی منم از این سری کارها کردم نه به خاطر اینکه هزینه بر هست

بخاطر اینکه فکر میکردم این که تو کارتن با این وسیله اومده خیلی خیلی بهتره تا فله بگیری از بازار واسه همین نمی بستم 

اگرم می بستم دوباره می خواستم باز کنم نیم ساعت الافش بودم  :)

حالا هم داداش هر جور راحتی اما تو بازار تایوانیش هست می تونی تهیه کنی با خیال راحت استفاده کن

فقط موقع باز کردن اگر خواستی با سوزن باز کنی مواقب باش تو دستت نره + اینکه بار دوم ممکنه خوب بسته نشه

اگر خواستی ببریش مراقب باش به کابل ها آسیب نزنی 

@};-  @};-

لینک به دیدگاه

با یه سوزن سر اون زامنش را که مثل قفل عمل میکنه و بین اون شکافها قرار میگیره را پایین نگه دار و بست را به سمت عقب فشار بده اگر درست عمل کرده باشی خیلی راحت برمیگرده و اگر اشتباه کنی شاید برکرده ولی بار دیگه نتونی استفاده کنی

ممنون. با سوزن باز شد.

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم داداش

راستی یکی از دوستان راجع به کیفیت بستهای داخل جعبه گفته بود که باید بگم درست فکر کرده بود

من تقریبا هر روز با این بستها سرو کار دارم درست هست که روس بسته نوشتن ساخت تایوان ولی در اصل ساخت   مرده شور خلق چین هست که با اسم تایوان و با کمک وارد کنندگان حقه باز کشورمون وارد میشن

از هر 100 تایی که تو یه بسته هست 30 تا طلفات داره که تا 2 یا 3 سال پیش اینطوری نبود کیفیتشون خیلی پایین هست ولی برای چنین کاری ارزش داره که بخری چون قیمتی نداره و فشاری را هم تحمل نمیکنه فقط برای نظم دادن استفاده میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...