رفتن به مطلب

فروش مانيتورasus MX279یا معاوضه با 299Q

jahan
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. همچنان قصد تعویض با vg248qe ندارین؟

والا دنبال ٢٩ يا مدل هاي 4k هستم دوست عزيز

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام قصد تعویض با مانیتور الترا واید lg 25um65 ندارین؟

لینک به دیدگاه

تخفيف ميدم به مشتري واقعي

ویرایش شده توسط jahan
لینک به دیدگاه

سلام قصد تعویض با مانیتور الترا واید lg 25um65 ندارین؟

نه متاسفانه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من الان یک هفته هست دست به نقد موندم و درمورد نحوه خرید صحبت میکنم با شما ! شما گفتین 5 شنبه برام ارسال میکنید بدلیل مشغله کاری نمیتونید زودتر ارسال کنید با این حال قرار بود امروز یعنی دوشنبه به من خبر بدین که آیا میتونید زود تر ارسال کنید یا نه ! الان برای چی دوباره تاپیک رو آپ میکنید !! شما اگه فروشنده نیستی خوب از اول بگین نه ، تکلیف مشخص بشه و چرا هی این پا اون پا میکنیدو سر میدوونید مردم رو .. مردم که بازیچه دست شما نیستن ، نمیدونم این حرکت نادرست شما اسمش چیه .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من الان یک هفته هست دست به نقد موندم و درمورد نحوه خرید صحبت میکنم با شما ! شما گفتین 5 شنبه برام ارسال میکنید بدلیل مشغله کاری نمیتونید زودتر ارسال کنید با این حال قرار بود امروز یعنی دوشنبه به من خبر بدین که آیا میتونید زود تر ارسال کنید یا نه ! الان برای چی دوباره تاپیک رو آپ میکنید !! شما اگه فروشنده نیستی خوب از اول بگین نه ، تکلیف مشخص بشه و چرا هی این پا اون پا میکنیدو سر میدوونید مردم رو .. مردم که بازیچه دست شما نیستن ، نمیدونم این حرکت نادرست شما اسمش چیه .

دوست عزيز من بشما توضيح دادم اگه ايران پيام اومد ببره بهتون اطلاع ميدم تماس گرفتم نميان بعد ساعت ٥ اين هم بسته كوچيك نيس كه بذارم تو كيفم باخودم ببرم محل كارم بفرستم !!!

درضمن شما تاپيك بخون زدم معامله حضوري مدنظرم بخاطر همين مشكلات پستش

من عذرخواهي ميكنم نميتونم بفروشم كلا فروش به اين صورت كنسل شد

لینک به دیدگاه

دوست عزيز من بشما توضيح دادم اگه ايران پيام اومد ببره بهتون اطلاع ميدم تماس گرفتم نميان بعد ساعت ٥ اين هم بسته كوچيك نيس كه بذارم تو كيفم باخودم ببرم محل كارم بفرستم !!!

درضمن شما تاپيك بخون زدم معامله حضوري مدنظرم بخاطر همين مشكلات پستش

من عذرخواهي ميكنم نميتونم بفروشم كلا فروش به اين صورت كنسل شد

داداش مشکل اگه حضوری هست من 1شنبه میام تهران حضوری مامله کنیم !

لینک به دیدگاه

داداش مشکل اگه حضوری هست من 1شنبه میام تهران حضوری مامله کنیم !

پیغام زدم تو وایبربراتون

کاهش قیمت فقط برای تهران حضوری

لینک به دیدگاه

داداش یه سوال فنی. نمایش رنگ مشکیش چجوره؟ خالص نشون میده طوری که نشه قاب کنارش رو با صفحه مشخص کرد؟همچنین رنگ سفید؟با این رزولیشن و بزرگی 27 اینچ اذیت نمیشه آدم؟

از چه فاصله ای دیدن 27 اینچ مناسبه. فاصله من تا مانیتورم 60 سانت هست. کیفیت نمایش رنگ ها و ... چجوره. ممنون عزیز

ویرایش شده توسط mrg66
لینک به دیدگاه

داداش یه سوال فنی. نمایش رنگ مشکیش چجوره؟ خالص نشون میده طوری که نشه قاب کنارش رو با صفحه مشخص کرد؟همچنین رنگ سفید؟با این رزولیشن و بزرگی 27 اینچ اذیت نمیشه آدم؟

از چه فاصله ای دیدن 27 اینچ مناسبه. فاصله من تا مانیتورم 60 سانت هست. کیفیت نمایش رنگ ها و ... چجوره. ممنون عزیز

تنظیماتش که خودتون هم میتونید تغییر بدید در کل کیفیت تصویرش واقعا عالی هست رنگ ها رو زنده تر نشون میده از دوستانی که مثلا PS4 دارند بازی GTA بازی میکنند روی مانیتورهای LED وقتی رو این بازی GTA دیدن تازه متوجه شدند که چقدر متفاوته این به شخصه میگم کلا خیلی رنگ ها زنده هست توهمین عکسی که گذاشتم هم مشخصه اگه بازم سوالی داری بگو برات یه چنتا عکس دیگه بفرستم فقط تو گوشی ببین چون روی مانیتور های معمولی نمیتونی متوجه تفاوتش بشی بیشتر گوشی های جدید LCD IPS هستند

نه چشم اذیت نمیکنه اولش یکم متفاوته ولی عادت میکنی و بعد هم دیگه نمیتونی با مانیتورهای کوچیک کار کنی

کیفیت رنگ ها خیلی عالی هست

لینک به دیدگاه

یه چند تا عکس واسم بفرست. تو صحنه های تاریک و .... ببینم عمق رنگ و مشکی چطوره . هم چنین تو حالت نمایش سایت لیون هم عکس بذار .... از لطفت سپاسگذارم.

راستی نسخه 23 اینچش همین کیفیت رو داره سوا از اینچش؟!!!

الان مانیتورم LG 23MP65HQ هست و کیفیتش خوبه منتها رنگ مشکی رو خالص نشون نمیده .

من قبلش Asus Full HD VX239H AH-IPS داشتم اصلا از کیفیتش راضی نبود

ویرایش شده توسط mrg66
لینک به دیدگاه

قیمت ؟؟

کاهش قیمت برای مشتری واقعی به 1100

ویرایش شده توسط jahan
لینک به دیدگاه

قیمتش بالا اومده امروز بازار بودم از 1450 تا 1500 قیمت میدادن البته گارانتی اصلی 3 ساله

اینم سایتی که قیمت مغازه میزنه انلاین میتونید چک کنید

http://www.itbazar.com/p_5287.aspx

و این

http://www.mihanmarket.com/Products/29460/%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%82%D9%8A%D9%85%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1-Monitor-LED-LCD-%D8%A7%D8%B3%D9%88%D8%B3-Asus-LED-MX279H-27Inches

ویرایش شده توسط jahan
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...